Sbírka ukončena:

Pomoc pro sousedy, kteří mají zničenou střechu po silném krupobití

Vybráno 0 Kč 3 000 Kč
od 1 dárce
Pomoc pro sousedy, kteří mají zničenou střechu po silném krupobití
1 dárce
Celkem se zapojilo
3 000 Kč
Průměrná výše daru
3 000 Kč
Nejvyšší dar
60 dnů
Vybráno za
Více o této sbírce

Pomoc pro sousedy, kteří mají zničenou střechu po silném krupobití

Vybráno 0 Kč 3 000 Kč
od 1 dárce
Tvůrce
Zbyněk Filípek
Datum přidání
6. 7. 2021

Chci poprosit o pomoc pro moje sousedy Aničku Kulykovou a jejího partnera Mirka Donáta, kteří přišli v důsledku silného krupobití komplet o střechu a po vyplavení stropem i o nábytek.

Komu pomůžeme?

Většina lidí rychle zapomněla, že pouhé 3 dny před tornádem proběhlo silné krupobití v Dolních Bojanovicích a zničilo střechy, pergoly, zahrady a vyplavilo domy. Sám mám zničené střechy a čekám na pojišťovnu, jak se k tomu postaví, abych mohl začít shánět pokrývače na kompletní výměnu, zatím mi teče do domu…

Momentálně chci ale poprosit o pomoc pro moje sousedy Aničku Kulykovou a jejího partnera Mirka Donáta, kteří přišli komplet o střechu a po vyplavení stropem i o nábytek. Jsou to důchodci bez úspor a bez možnosti vzít si úvěr, jejich potomci taky nemůžou pomoci. 

Momentálně mají dům zčásti zakrytý modrou plachtou a děsí se dalšího deště… Na Bojanovice se okamžitě zapomnělo, i v krizovém centru v Hodoníně, kam jsem je poslal, jim řekli, že pomoc se na ně nevztahuje.

Prosím Vás o jakoukoli pomoc, která jim zajistí výměnu střechy a předem Vám za oba dva děkuji. Sousedé jsou srdeční lidé, kteří žijí pro sebe, dům, zahradu, děti a vnoučana.

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Peníze budou použity na opravu střechy, bude potřeba vyměnit laťování, parozábranu a střešní krytinu, vše od pokrývače. Také na novou sedačku a jednoduchý nábytek.

Děkujeme.

Laskavý dárce
3 000 Kč  •  8. 7. 2021 18:51

Chcete autorovi sbírky něco vzkázat?

Pro přidání zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Napište nám