Galerie… Artikle pro vaši radost z umění

Vybráno 0 Kč 1 500 Kč
od 2 dárců

Buďte s námi pro každou dobrost. Předáme 100 % vašeho daru.

Přispět
Tvůrce
Tým galerie ARTIKLE
Datum přidání
30. 6. 2020

Nesnesli jsme se dlouhodobě dívat na osamělé obrazy významných umělců…naše-vaše krásná galerie tkví prázdnotou… Galerie teskní po vás… našich návštěvnících. Bez vás není naše galerie úplná… pojďme ji společně opět rozzářit, probudit a dejme ji opět přičichnout k vůni návštěvníků.

V této chvíli se realita finanční krize začíná projevovat a každá pomoc od vás bude pro nás přínosná. Předem děkujeme. Vaše galerie ARTIKLE.

ARTIKLE je galerie výtvarného umění programově se zaměřující na současnou uměleckou tvorbu. Hlavní myšlenkou vzniku byla snaha o propojení česko – slovenské umělecké, architektonické a designérske scény napříč jednotlivými kategoriemi. Základní myšlenkou naší galerie je dlouhodobá spolupráce s vybranými umělci, jejich propagace se zaměřením se na diváka, na publikum, které si sáhne jak na vývoj tak i na působení umělce. Tímto chceme diváka vtáhnout do podstaty a kvality umění, kdy atributy budou nositelem kvality a myšlenky umění, s podstatou na provázanost publika a umělce. 

V průběhu pandemie COVID-19 jsme přišli o možnost příjmu z vlastních zdrojů a od investorů, které jsme měli. Hledáme proto možnosti financování organizování výstav a doprovodních programů k nim. Také rozšiřujeme aktivity galerie o komerční prodej uměleckých děl a o aktivity spojené s využitím prostoru galerie na různé typy akcí (společenské a hudební akce, taneční vystoupení, tématicky zaměřené přednášky, firemní eventy, aj.). V blízké budoucnosti se chceme také věnovat výzkumu a preventivně se zaměřit na možné zmírňování negativních celospolečenských dopadů a využívání nových příležitostí v důsledku krize spojené s pandemií.

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Pojďme společně dělat to co má smysl, co nás baví…pojďme dále rozvíjet naše kulturní dědictví. Veškeré finanční dary budou využity na uhrazení základních provozních nákladů a na organizování výstav a doprovodních programů. Proto je pro nás vaše pomoc velice důležitá. Vážíme si každé podpory, která nám pomůže provozovat a realizovat činnost galerie dále.

Milý dárce
500 Kč  •  22. 7. 2020 18:29
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  18. 7. 2020 22:13

Chcete autorovi sbírky něco vzkázat?

Pro přidání zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Vzkazy

Milý dárce
500 Kč  •  22. 7. 2020 18:29
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  18. 7. 2020 22:13

Kdo další daroval?

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Napište nám