Podpořte Galerijní obývák Artrafiku #kulturažije

Vybráno 0 Kč 5 100 Kč
od 2 dárců
Podpořte tuto sbírku.
Přispět
Tvůrce
Donio Tým Donio
Datum přidání
20. 4. 2020

Podpořte komunitní galerii Artrafika v těžké době, která může být likvidační. Už pár let nabízíme kulturní a volnočasové vyžití. Děláme to nezištně bez nároku na honorář, děláme to ve svém volném čase při studiu vysoké školy a brigád. Přesto jsme dokázali vytvořit unikátní místo, které si jen těžko hledá podobnou atmosféru. Ať už jste galerii navštívili nebo ne, pomozte nám překonat dobu, kdy musíme platit nájem, ale dveře zůstávají zamčené.

Nařízení spojená s koronavirem jsou těžká pro všechny. Pro kulturu ale mohou být likvidační. Podpořte Artrafiku, aby nemusela zavřít nadobro.

Artrafika začínala v několik let opuštěném novinovém stánku. Ten jsme opravili od základu a vznikla tak nejen netradiční galerie, ale i komunita. Po roce však přišla první velká rána - město, které nás použilo několikrát v propagaci jako “jejich galerii” a kterému jsme zaplatili desítky tisíc korun chtělo další platby a zároveň neprodloužilo bez udání důvodu povolení ke kulturní činnosti. Ale zvládli jsme to! Přesunuli jsme se na Prahu 7 a už téměř dva roky fungujeme zde. I když máme velikost kdejakého bytu, význam často sahá i za hranice. Ilustrace u nás v rámci festivalu tohoto žánru vystavovali i zahraniční umělci. Dáváme prostor vzniku netradičních knih, pořádáme workshopy, přednášky a promítání. Jsme živý organismus, jehož je každý návštěvník součástí. Pomozte nám zvládnout další tvrdou ránu. Tentokrát tu pandemickou.

Podpořte Galerijní obývák Artrafiku #kulturažije
Štědrý dárce
100 Kč  •  3. 5. 2020 17:53
Velkorysý dárce
5 000 Kč  •  21. 4. 2020 12:41

Chcete autorovi sbírky něco vzkázat?

Vybráno 0 Kč 5 100 Kč
od 2 dárců

Jste pro každou dobrost? Podpořte tuto sbírku.

Přispět

Dárci

Štědrý dárce
100 Kč  •  3. 5. 2020 17:53
Velkorysý dárce
5 000 Kč  •  21. 4. 2020 12:41

Kdo další daroval?

Jak Donio funguje?

1
Sbírku můžete založit pro sebe nebo pro někoho, kdo ji potřebuje.
2
Pusťte se do založení sbírky, stačí vyplnit jednoduchý formulář.
3
Sbírka běží, dejte o ní vědět světu. Pošleme vám tipy, jak na to.
4
Po ukončení sbírky vám odešleme 100 % vybrané částky.

Chcete založit sbírku? Víte o někom, komu bychom mohli pomoci?

Napište nám