Nový automobil pro těžce postiženého Jarečka

Vybráno 0 Kč 2 900 Kč
od 2 dárců
51 dnů
do ukončení

Buďte s námi pro každou dobrost. Předáme 100 % vašeho daru.

Přispět
Tvůrce
Petra Zverinova
Datum přidání
15. 7. 2021

Dobry den, ráda bych požádala o pomoc pro mého těžce postiženého syna Jarečka. Moc by nám pomohl osobní automobil, abychom se mohli přesouvat k lékařům i na výlety. 

Komu pomůžeme?

Syn Jareček je těžce postižený, narodil se předčasně a jeho diagnóza je dětská mozková obrna, hydrocefalus a slepota obou očí. Jareček ve svých šestnácti letech nechodí ani nemluví, tudíž se bez pomoci druhé osoby neobejde.

Jardovi říkám mu bambulko nebo princezno. Narodil se ve 29 týdnu těhotenství. Bohužel neměl to štěstí být zdravé dítě. V té době to pro mne bylo snad nejtěžší období v životě. Přes jeho hendikep Jarda miluje hudbu, od rána musí mít zaplé radio. Miluje hračky, co mluví nebo povídají pohádky. Jardovi bude v říjnu 17 let, je čím dál těžší. Váží pomalu skoro jako já.

Máme problém s osobním autem, které je v katastrofálním stavu. Bohužel už s ním nemohu ani na technickou kontrolu. Automechanikovi jsme auto dávali už hodněkrát a řekl, že už je téměř nepojízdné. Bohužel syn má lékaře v DN Brno, kam se bez auta nedostaneme. 

Finance na nový automobil už nám nezbývají, proto prosíme o pomoc vás, dárce. 

Nový automobil pro těžce postiženého Jarečka

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Peníze ze sbírky budou použity na pořízení nového automobilu. Konkrétní auto zatím vybrané nemáme, uvidíme, kolik financí se podaří vybrat.

Nárok na příspěvek od státu máme až za 2 roky. Syn je vozíčkář, žijeme na vesnici a bez automobilu se nikam s Jarečkem nedostaneme.

Nový automobil pro těžce postiženého Jarečka
Helena H.
2 000 Kč  •  16. 7. 2021 6:57
Peťko- pusu. Helča
Štědrý dárce
900 Kč  •  16. 7. 2021 6:09

Chcete autorovi sbírky něco vzkázat?

Pro přidání zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Vzkazy

Helena H.
2 000 Kč  •  16. 7. 2021 6:57
Peťko- pusu. Helča
Štědrý dárce
900 Kč  •  16. 7. 2021 6:09

Kdo další daroval?

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Napište nám