Úspěšně vybráno:

Složili jste se na auto pro Kubu

Vybráno 0 Kč 1 108 684 Kč
972 000 Kč
 -
1 643 dárců
Celkem se zapojilo
675 Kč
Průměrná výše daru
50 000 Kč
Nejvyšší dar
60 dnů
Vybráno za
Více o této sbírce

Složili jste se na auto pro Kubu

Vybráno 0 Kč 1 108 684 Kč
972 000 Kč

Všechny sbírky ověřujeme

Zakladatel
Emma Robinson
Datum přidání
4. 6. 2021
Poslední aktualita

7. 2. 2022 11:24

Auto je přestavěné

Zobrazit celou aktualitu
Všechny aktuality

Ahoj, já jsem Kuba ..

.. a je mi 22 let. Od narození mám mozkovou obrnu a epilepsii. Po tělesné stránce nejvyšší stupeň postižení. To znamená, že se nedokážu sám pohnout, najíst, ani otočit na bok. Sám se nezvednu z lehu.

Ale žiju a rád ! S mámou jsme parťáci a dost nám pomáhá, že máme auto. Potíž je, že má už dvanáct let a taky jsem vyrostl a to tak, že mám hlavu nalepenou až na stropě.

Auto je vedle vozíku moje nejdůležitější kompenzační pomůcka 

Nevěřili byste, jak složitý je pořád cestovat vlakem nebo autobusem s vozíkem, i když to miluju. A těch věcí, které s sebou potřebuju vozit. Natočili jsme o tom takový video. Tak kdybyste chtěli, tak mrkněte dole na stránce!

Budu moc rád za každou korunu , sympatie, sdílení… DĚKUJU

Dobrý den, jsem máma Jakuba ..

Sedm let úspěšně odkládám výměnu fára, protože na něj prostě nemám.

Auto je staré dvanáct let.

Mám za sebou půl milionu najetých kilometrů bez nehody v Maluchu i v Masteru …

U našeho Kanga jsem opravovala motor, dvakrát čerpadlo i prorezavělou plošinu (nájezd do auta pro Kubu).

V autě jsme s Kubim denně . Jezdíme po doktorech, k rybníku, do lesa, nakoupit …

Kuba, byť drobný kluk, váží s vozíkem o dost víc než já … a každý malý kopeček i k našemu domu je znát. Nemládnu.

Kuba se narodil nemocný. Vzdala jsem se své práce v rádiu. Děláme, co umíme.

Běžný život zvládáme, ale milion jsem si opravdu nenašetřila. Jako pečující osoba nemám žádný příjem. Jakub má důchod a příspěvek na péči.

Také stále znovu vydáváme peníze na Kubovo rehabilitaci a asistenci …a vůbec, na život, takový, jaký je. Aby byl hezký a mělo to celé smysl. Kuba se podíval do Chorvatska k moři, pod stan, na Rujanu, do termálních lázní. Milujeme spolu jezdit na speciálním kole a vůbec milujeme život..

Na videa z cest můžete mrknout tady.

Osobně miluju filozofii cestování nalehko a sama bych tak velké auto vůbec nepotřebovala.

Ale mám Kubu. A chci se s ním o všechno dělit.

Náš příběh na podporu legislativních změn pro lidi s postižením na Fb Asstence ops vidělo už 700 tisíc lidí.

Napadlo mě …, že kdyby všichni poslali jednu jedinou korunu …, tak Kuba už jezdí !

DĚKUJEME i za sdílení !!!! Moc nám to pomůže.

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Ani Tourneo Connect, Peugeot Rifter, Citroen Berlingo, Toyota Proace City, Opel Combo a Fiat Doblo. Ani Renault Kangoo, ani VW Caddy neřeší náš problém, neboť jsou to auta kategorie a velikosti vozu, kterou máme teď.

Ani Ford Tourneo Custom (a jemu podobné peugeoty travelery, citrón Spacetourer, Opel Zafira Life, Toyota Proace, Renault Trafic nebo Fiat Talento) na našeho fešáka neplatí. Protože v těch se mlátí do hlavy.

Ani vyříznutá podlaha u těchto aut situaci neřeší, protože nese riziko velmi nízké světlé výšky vozu, máte problém s jakoukoli opravou vozu v běžném autoservisu, navíc vozíčkář je touto úpravou odkázán jezdit v kufru. Na šikmé plošině, nalepený na zadních dveřích. A my Jakuba potřebujeme dostat dopředu, do druhé řady sedadel, za řidiče. Tak, aby člověk měl šanci být s ním v kontaktu a zasáhnout, když je potřeba.

Lidi jako je Jakub s KOMBINOVANÝM postižením mají poměrně vysoké vozíky – výška sedu je rozhodně vyšší než u běžného aktivního vozíčkáře.

No a tedy co teď.

Nabízí se nějaké drobné deseticentimetrové zvýšení střechy třeba u Ford Tourneo Custom. Kdekdo má dnes na střeše stan, a úprav nad hlavu … kupodivu v České republice jsme zatím nenašli nikoho, kdo by do toho šel. Zakleté slovo je homologace…

Zbývá, vlastně jako jediné řešení a jediné auto Ford Transit s nastavenou výškou H2.

Další odkazy

Emma Robinson a Kuba z Duba

Emma Robinson – A co teď

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Aktuality

7. 2. 2022 11:24

Auto je přestavěné

10. 12. 2021 16:16

Novinky od Kuby

5. 8. 2021 15:07

Děkujeme milionkrát a na stotřináct procent!!!!

Děkujeme s Jakubem Doniu za skvělou platformu plnou pomoci, Spiralis za kurzy Pečovat a žit, kde se věnuji právě pečujícím a hledají všechny cesty, jak jim v jejich situaci pomoci. Děkuji Lence Bártové, která mi Donio doporučila a pomohla mi s přípravou.

Díky vám všem jsme našli odvahu řešit naší situaci a díky vám jsme se potkali s našimi 1643 dobrodárci.

Ráda bych poděkovala svému starému dobrému autu, jmenuje se Nšoči a našla mi přítele. Tak dlouho jsme spolu chodili do servisu až se servisní technik Zdeněk utrhl a je tu pro nás. Pomohl mi s výběrem nového vozu a jeho úprav a na to já sama byla prostě krátká. Sedíme teď u stanu v kempu, Jakub pospává na svém lehátku, dýchá ten nádherný vzduch, je po bouřce, díváme se na moře a fascinují nás rackové, jak si užívají silný vítr a plachtí v něm.

Těšíme se, že příští rok už nás poveze náš nový modrý, dostatečně veliký a silný Kubáskovo auťák.

Děkujeme milionkrát a na stotřináct procent!!!!

2. 8. 2021 11:08

Emma s Kubou zdraví z folkových prázdnin

Milí, drazí, hodní, třikrát zdanění a přesto štědří.

Všechno už jsme si řekli, do konce sbírky zbývá den a já si nemohu odpustit ještě jeden pozdrav z prázdnin. Folkových prázdnin. Zůstaňte s námi.

19. 7. 2021 11:49

Děkujeme!!!

Milí dárci ,

31. května jsem podala, po dvanácti letech, dvě žádosti na Úřadu práce.  A to žádost o příspěvek na auto a žádost na jeho úpravu.

4. Června byl zveřejněn náš projekt na Doniu. Následujících už téměř šedesát dní byla pro mne a pro nás všechny kolem JAKUBA emocionální smršť. I díky všem nádherným vzkazům. Řadu z nich jsem si schovala.

Jak jsme to prožívali my, je snad malinko cítit na tomto závěrečném videu. Peníze, které jsme potřebovali, se vybraly v rekordním čase. O tom jsem si ani neodvažovala snít. A peníze stále přibývají a to mě opravdu společně s těmi vzkazy prostě dojímá. Jste hodní a já Vám moc děkuji. Budou zimní gumy, což je fakt príma, bude na provoz a pojistku, což nebude levné a zbytek půjde výhradně na Kubovo rehabilitaci a asistenci, jak je od začátku domluveno s Doniem.

Žádosti nyní leží u posudkového lékaře – to je v úřednické řeči přerušení řízení ;)

A naše paní doktorka tam doufám dnes posílá povinnou zprávu o Jakubově zdravotním stavu. Věci se posouvají svým úřednickým tempem, stejně jako výroba auta. Na konci se to všechno potká a věřím, že se s námi budete společně smát.


Pokud Vás milí dárci zajímá, jak si povedeme dál a hlavně to auto s úpravami a naše cesty s ním, můžete nás sledovat na FB a také tady

DĚKUJEME MILIONKRÁT

A přepište slabikáře. Emma nemá mísu, Emma má Kubu a Kuba bude mít auto. Díky Vám.

Srdečně a s úctou každému z vás.

Emma Robinson & Kuba z Duba 

30. 6. 2021 13:02

Připíjíme na Vás!

Milí dárci ! Připíjíme na Vás. A Děkujeme Vám ! Auto je objednané. Doba dodání snad do vánoc, kdyby náhodou se povedlo vybrat větší částku, než vyprší čas sbírky, moc rádi bychom přikoupili zimní gumy. Do té doby přejeme Vám i nám překrásné léto !

17. 6. 2021 11:11

Jedeme dál !

Drazí dárci !

Jedeme dál ! Papíry a žádosti na auto a úpravu leží u posudkového lékaře,  kde si chvíli poleží. Ale Život nečeká ! A Vy to víte !

Náš příběh pokračuje společně s Vámi a díky Vám TADY ! 

10. 6. 2021 12:57

Společně to dokážeme

7. 6. 2021 11:58

Jsme dojatí

Jsme naměkko a strašně vděční z té obrovské vlny Dobra. 

Moc děkujeme každému dobrodárci, moc děkujeme za povzbudivé a milé vzkazy.

Všechno pečlivě čteme a sledujeme a děkujeme!

Srdečně Vás zdravím a přeji krásný pondělí !!!

Emma Robinson & Kuba

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  2. 8. 2021 21:30
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  2. 8. 2021 21:12
Barča a Kryštůfek
500 Kč  •  2. 8. 2021 20:42
Pro Kubu a Emmu, abyste všechno mohli prožívat společně ❤ Myslíme na Vás❤
Štědrý dárce
100 Kč  •  2. 8. 2021 1:15
Preju spoustu skvelych cest a zazitku Kubo!
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  1. 8. 2021 21:55
Velkorysý dárce
300 Kč  •  1. 8. 2021 20:51
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  1. 8. 2021 18:54
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  1. 8. 2021 17:29
Ivana
300 Kč  •  1. 8. 2021 15:40
Jste úžasní! Hodně sil přeji.
DobroDárce
200 Kč  •  31. 7. 2021 19:50
Laskavý dárce
500 Kč  •  31. 7. 2021 18:11
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  31. 7. 2021 14:33
Laskavý dárce
300 Kč  •  31. 7. 2021 14:16
Štědrý dárce
500 Kč  •  31. 7. 2021 12:02
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  31. 7. 2021 10:30
DobroDárce
500 Kč  •  30. 7. 2021 23:45
Soňa
100 Kč  •  30. 7. 2021 22:06
Přeji vám mnoho krásných zážitku s novým vozem
Martina
300 Kč  •  30. 7. 2021 22:05
Diky za Kubu a tim i za ostatni..mas diky od vesmiru a zvladas to
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  30. 7. 2021 21:35
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  30. 7. 2021 12:57
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  30. 7. 2021 12:16
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  29. 7. 2021 17:34
Štědrý dárce
300 Kč  •  29. 7. 2021 13:13
Jitka
200 Kč  •  28. 7. 2021 23:13
Přeji mnoho šťastných chvil prožitých spolu...
Štědrý dárce
50 Kč  •  28. 7. 2021 22:43
Štědrý dárce
150 Kč  •  28. 7. 2021 20:16
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  28. 7. 2021 13:04
Laskavý dárce
100 Kč  •  28. 7. 2021 12:18
Velkorysý dárce
100 Kč  •  28. 7. 2021 9:06
Annemari
100 Kč  •  28. 7. 2021 9:05
Můj vzkaz zní
Velkorysý dárce
100 Kč  •  28. 7. 2021 8:56
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  27. 7. 2021 21:49
Štědrý dárce
500 Kč  •  27. 7. 2021 18:50
Milý dárce
300 Kč  •  27. 7. 2021 17:08
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  27. 7. 2021 16:43
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  27. 7. 2021 11:07
DobroDárce
500 Kč  •  27. 7. 2021 10:18
DobroDárce
500 Kč  •  27. 7. 2021 9:00
Laskavý dárce
300 Kč  •  26. 7. 2021 22:23
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  26. 7. 2021 21:41
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  26. 7. 2021 19:43
Adriana K.
200 Kč  •  26. 7. 2021 17:55
Jste úžasní!
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  26. 7. 2021 14:41
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  26. 7. 2021 14:13
DobroDárce
300 Kč  •  26. 7. 2021 13:38
Laskavý dárce
300 Kč  •  25. 7. 2021 22:19
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  25. 7. 2021 21:38
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  25. 7. 2021 21:31
Štědrý dárce
500 Kč  •  25. 7. 2021 19:58
Laskavý dárce
500 Kč  •  25. 7. 2021 19:45
DobroDárce
300 Kč  •  25. 7. 2021 16:26
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  25. 7. 2021 14:30
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  25. 7. 2021 14:20
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  25. 7. 2021 11:14
DobroDárce
100 Kč  •  25. 7. 2021 9:59
Simona
500 Kč  •  25. 7. 2021 9:35
Kubíku jseš skvělej kluk a máš úžasnou maminku❤Moc Vám fandím😊👍
Velkorysý dárce
500 Kč  •  25. 7. 2021 8:45
DobroDárce
500 Kč  •  25. 7. 2021 6:21
Velkorysý dárce
300 Kč  •  24. 7. 2021 21:59
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  24. 7. 2021 20:52
Laskavý dárce
500 Kč  •  24. 7. 2021 16:14
Iveta
300 Kč  •  24. 7. 2021 15:01
Jste úžasná a Kubíček je šikulka ❤️😘
Kateřina Mojsovská
300 Kč  •  24. 7. 2021 13:18
Kubíku a maminko,jste velcí bojovníci a máte můj obdiv!!!🍀
Milý dárce
100 Kč  •  24. 7. 2021 11:39
Velkorysý dárce
2 000 Kč  •  23. 7. 2021 23:02
Štědrý dárce
300 Kč  •  23. 7. 2021 14:05
Velkorysý dárce
500 Kč  •  23. 7. 2021 10:45
M.
500 Kč  •  23. 7. 2021 7:37
Přeju krásné zážitky Kubovi a především jeho mamince s novým autem. Je to neskutečně silná žena a smekám před její energií, vytrvalostí a láskou která z videí sálá. ❤
Lenka V.
300 Kč  •  22. 7. 2021 23:17
Moc Vás obdivuji a přeji krásné zážitky na cestách
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  22. 7. 2021 18:17
Štědrý dárce
500 Kč  •  22. 7. 2021 13:45
Velkorysý dárce
500 Kč  •  22. 7. 2021 13:16
Milý dárce
2 000 Kč  •  22. 7. 2021 8:45
Laskavý dárce
500 Kč  •  22. 7. 2021 7:21
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  20. 7. 2021 21:28
Laskavý dárce
500 Kč  •  20. 7. 2021 21:10
Marcela
1 000 Kč  •  20. 7. 2021 20:58
Bůh vám žehnej🙏
DobroDárce
500 Kč  •  20. 7. 2021 12:07
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  20. 7. 2021 11:59
Laskavý dárce
500 Kč  •  20. 7. 2021 11:10
DobroDárce
500 Kč  •  20. 7. 2021 11:00
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  20. 7. 2021 7:04
Helena
1 000 Kč  •  19. 7. 2021 21:11
Moc jsem brečela, když jsem video o Kubíkovi shlédla. Ale byly to slzy obdivu, štěstí a uvědomění si, že jsou tu lidi, kteří nejsou lidmi, ale anděly. A to jste Vy, Emmo.
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  19. 7. 2021 17:45
Martin
500 Kč  •  19. 7. 2021 11:24
Jste úžasní :)
Milý dárce
300 Kč  •  19. 7. 2021 9:46
Dobrosrdečný dárce
500 Kč  •  19. 7. 2021 7:58
Milý dárce
100 Kč  •  18. 7. 2021 22:12
Velkorysý dárce
300 Kč  •  18. 7. 2021 20:54
Laskavý dárce
100 Kč  •  18. 7. 2021 8:40
Laskavý dárce
300 Kč  •  17. 7. 2021 21:30
Hana H.
1 000 Kč  •  17. 7. 2021 18:14
Emmo a Kubíku, váš příběh mě neskutečně zasáhl. Kubí, nemohl sis vybrat lepší maminku. Obdivuji vás oba a něco málo posílám. Přeji jen to dobré.
Laskavý dárce
300 Kč  •  17. 7. 2021 17:37
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  17. 7. 2021 16:43
DobroDárce
100 Kč  •  17. 7. 2021 15:50
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  17. 7. 2021 9:10
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  17. 7. 2021 8:28
DobroDárce
100 Kč  •  17. 7. 2021 7:05
Milý dárce
100 Kč  •  17. 7. 2021 7:04
Žanet
500 Kč  •  16. 7. 2021 23:02
Ať je vám na cestách hej 😍
Kuba Kubovi
300 Kč  •  16. 7. 2021 20:53
Hodně sil
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  16. 7. 2021 20:37
DobroDárce
300 Kč  •  16. 7. 2021 18:12
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  16. 7. 2021 16:30
Štědrý dárce
300 Kč  •  16. 7. 2021 15:16
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  16. 7. 2021 6:30
Marek G.
1 000 Kč  •  15. 7. 2021 20:57
Jen slova a soucit nepomohou. Držím pěsti..
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  15. 7. 2021 18:31
Marcela
100 Kč  •  15. 7. 2021 17:54
Velký obdiv k Vám....užívejte společných chvil!
Marcela
100 Kč  •  15. 7. 2021 17:54
Velký obdiv k Vám....užívejte společných chvil!
Štědrý dárce
500 Kč  •  15. 7. 2021 15:11
Milý dárce
300 Kč  •  15. 7. 2021 12:47
Dobrosrdečný dárce
500 Kč  •  15. 7. 2021 11:25
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  15. 7. 2021 9:38
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  15. 7. 2021 5:22
Velkorysý dárce
300 Kč  •  15. 7. 2021 5:04
Velkorysý dárce
500 Kč  •  15. 7. 2021 1:16
DobroDárce
100 Kč  •  15. 7. 2021 0:34
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  14. 7. 2021 20:07
DobroDárce
2 000 Kč  •  14. 7. 2021 18:18
Ivana Š.
300 Kč  •  14. 7. 2021 17:48
Mámo Emmo, smekám před Vámi. Posílám energii a sílu do dalších dnů. Jste skvělá, vy oba jste! ❤️
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  14. 7. 2021 12:45
Dáša Erbenova
100 Kč  •  14. 7. 2021 11:57
Posílám hodně sil a přeji jen štěstí a zdraví Dáša.
Štědrý dárce
500 Kč  •  14. 7. 2021 11:40
Laskavý dárce
100 Kč  •  14. 7. 2021 8:44
Laskavý dárce
100 Kč  •  14. 7. 2021 8:36
Jeany
300 Kč  •  13. 7. 2021 14:41
Přeji krásné zážitky na cestách a velký respekt mamince. Jste úžasná. Ať máte s Kubou jen krásné dny.
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  13. 7. 2021 14:36
Velkorysý dárce
500 Kč  •  13. 7. 2021 11:09
Barbora P.
500 Kč  •  13. 7. 2021 10:40
Auto již máte, na zimní pneumatiky taky, tak přispívám na vše dalšé, co potřebujete. A hlavně pro radost a lásku, která je ve Vašich očích a úsměvech! Klobouk dolů!
Velkorysý dárce
100 Kč  •  13. 7. 2021 9:03
Štědrý dárce
300 Kč  •  13. 7. 2021 7:40
Marie
500 Kč  •  13. 7. 2021 6:08
Přeji vše dobré
Velkorysý dárce
500 Kč  •  13. 7. 2021 1:14
Štědrý dárce
500 Kč  •  12. 7. 2021 22:06
Velkorysý dárce
300 Kč  •  12. 7. 2021 21:30
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  12. 7. 2021 20:21
Štědrý dárce
100 Kč  •  12. 7. 2021 13:20
Jitka
500 Kč  •  12. 7. 2021 9:48
Jste neskutečně silná, úžasná máma! Přeji hodně sil!
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  12. 7. 2021 9:03
Laskavý dárce
500 Kč  •  12. 7. 2021 5:36
Milý dárce
500 Kč  •  11. 7. 2021 19:06
Jakub H.
2 800 Kč  •  11. 7. 2021 9:57
Neuveritelne! Drzte se a uzivejte nove auto.
Laskavý dárce
500 Kč  •  11. 7. 2021 9:45
Štědrý dárce
500 Kč  •  11. 7. 2021 8:02
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  11. 7. 2021 3:49
Štědrý dárce
500 Kč  •  10. 7. 2021 19:55
Jitka M.
500 Kč  •  10. 7. 2021 19:39
❤️
Milý dárce
100 Kč  •  10. 7. 2021 18:48
Štědrý dárce
500 Kč  •  10. 7. 2021 14:14
Jitka J.
2 000 Kč  •  10. 7. 2021 14:02
Zadny clovek neni nezlomny,vase bremeno je opravdu enormni.Preji vam,at na to vse hlavne nejste sama a snad vam nas prispevek pomuze,at uz k odpocinku,rehabilitaci nebo materialne
Pavlína a Martin Vratislavičáci
1 000 Kč  •  10. 7. 2021 13:46
Vaše video mi vehnalo slzy. Bylo krásné, dojemné a přejeme vám třem hodně síly a hodně moc společných zážitků. Jste skvělá žena.
Štědrý dárce
200 Kč  •  10. 7. 2021 12:26
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  10. 7. 2021 11:42
Milý dárce
1 000 Kč  •  10. 7. 2021 10:39
Laskavý dárce
100 Kč  •  10. 7. 2021 8:03
Svatava
300 Kč  •  10. 7. 2021 7:59
Spoustu štastnách kilometrů bez nehod Vám přeji :)
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  10. 7. 2021 7:52
Velkorysý dárce
200 Kč  •  10. 7. 2021 6:23
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  10. 7. 2021 0:07
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  9. 7. 2021 20:24
Pavlína P.
500 Kč  •  9. 7. 2021 20:03
Ten Váš nádherný hlas Emmo, ten mi vehnal slzy do očí.
Jarka z Ostrova
4 990 Kč  •  9. 7. 2021 18:55
Ať mate s Kubikem spoustu krásných zážitků.
Petr K.
500 Kč  •  9. 7. 2021 17:08
Hodně štěstí, ať to šlape 🚴‍♂️
DobroDárce
1 000 Kč  •  9. 7. 2021 16:44
Velkorysý dárce
500 Kč  •  9. 7. 2021 15:14
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  9. 7. 2021 14:48
Dárce, který je pro každou dobrost
5 000 Kč  •  9. 7. 2021 13:13
Štědrý dárce
3 000 Kč  •  9. 7. 2021 12:08
Jana Š.
1 000 Kč  •  9. 7. 2021 11:42
Ať Vám auto dobře slouží.
Martina M.
100 Kč  •  9. 7. 2021 11:23
Užívejte výlety v novém autíčku:)
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  9. 7. 2021 10:57
Štědrý dárce
500 Kč  •  9. 7. 2021 9:01
Radka
2 000 Kč  •  8. 7. 2021 23:49
Přeji Vám hodně sil, lásky a spoustu krásných zážitků! Máte můj obdiv a děkuji za video, které dá člověku impuls se zastavit, zamyslet....
Terez
100 Kč  •  8. 7. 2021 21:10
Video plné krásných duší. Kéž by taková měla milionovou sledovanost. Emmo, Kubo, Luboši, Zdeňku... ❤️
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  8. 7. 2021 20:47
Eva K.
702 Kč  •  8. 7. 2021 20:42
Přeji jen vše nej ať se daří a vše zvládáte nadále jak to nejlépe pro vás jde.
Štědrý dárce
100 Kč  •  8. 7. 2021 15:41
Alena K.
300 Kč  •  8. 7. 2021 12:47
Mrkni a zvaž příspěvek.😉😉
Milý dárce
100 Kč  •  8. 7. 2021 9:38
Ilona
500 Kč  •  8. 7. 2021 8:35
❤️
Štědrý dárce
40 Kč  •  8. 7. 2021 8:01
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  8. 7. 2021 7:20
Milý dárce
1 000 Kč  •  7. 7. 2021 22:28
DobroDárce
500 Kč  •  7. 7. 2021 19:54
Milý dárce
1 000 Kč  •  7. 7. 2021 18:21
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  7. 7. 2021 15:54
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  7. 7. 2021 15:17
Danka
500 Kč  •  7. 7. 2021 14:49
Jste neskutečná, máte můj obdiv! Přeji, ať to zvládáte i nadále co nejlépe.
DobroDárce
300 Kč  •  6. 7. 2021 18:45
DobroDárce
500 Kč  •  6. 7. 2021 16:22
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  6. 7. 2021 13:30
Milý dárce
252 Kč  •  5. 7. 2021 15:49
Dobrosrdečný dárce
500 Kč  •  5. 7. 2021 15:25
DobroDárce
1 000 Kč  •  5. 7. 2021 11:00
Štědrý dárce
200 Kč  •  5. 7. 2021 8:17
Velkorysý dárce
300 Kč  •  4. 7. 2021 21:48
Marie S.
1 000 Kč  •  4. 7. 2021 20:10
Moc vám fandím. Ať si výlety v novém autě s Kubou užijte.
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  4. 7. 2021 13:12
Beego & The Grizzly Brothers
565 Kč  •  3. 7. 2021 22:34
Milion spokojenejch kilometrů milionovýmu Kubovi!
Lenka
1 000 Kč  •  2. 7. 2021 12:23
Hodně sil a zdraví!
Gabriela
300 Kč  •  2. 7. 2021 10:52
Mnoho sil do společného života. Jste báječní!
Tomáš H.
6 000 Kč  •  30. 6. 2021 22:29
Ahoj Kubo a Emmo :) zdravime z Mostu, při společném tréninku jsme se rozhodli pro dobrou věc. Přejeme vám mnoho krásných společných zážitků.
Karolina R.
500 Kč  •  29. 6. 2021 21:32
Hodne sil, jste bajecni!
Jiří Škorpík
2 000 Kč  •  29. 6. 2021 12:49
Život není lehký. Snad vám sbírka alespoň trochu pomůže. Držte se, nejste na to sami.
Anna + Petr
1 000 Kč  •  28. 6. 2021 23:39
Klobouk dolů před vámi a "držte si klobouky" v novém autě:)
Petr
500 Kč  •  28. 6. 2021 21:54
Neuvěřitelní jste. Posíláme vám sílu do těžkých chvil a smekáme hluboko, hluboko. Ta každodennost musí být nepředstavitelně těžká!!!
Lenka
1 500 Kč  •  28. 6. 2021 10:33
Jste oba neuvěřitelně inspirativní! Video s vašim příběhem je nádherný dokument o síle lásky. Děkuju, že ho můžeme takto z povzdálí sdílet.
Danys
500 Kč  •  28. 6. 2021 9:38
Ať slouží a uvidite toho ještě hodne. D
Dárce
50 Kč  •  28. 6. 2021 9:30
Malinká symbolická částka. Zasloužíte si daleko víc. Kuba je strašný sympaťák
Radka B.
250 Kč  •  28. 6. 2021 0:49
Přejeme spoustu najetých kilometrů a radosti z cest.
Věrka
300 Kč  •  27. 6. 2021 22:29
Přeji oběma hodně sil, zdraví a štěstí ❤️
Richie
500 Kč  •  27. 6. 2021 21:41
Ať ti auto jezdí jen za štěstím
Soudedi s houbama🙂
100 Kč  •  27. 6. 2021 21:34
At se to Emmo povede na 100%
DobroDárce
500 Kč  •  27. 6. 2021 20:50
Preji Kubovi a jeho mamince hodne sily, radosti a Bozi pozehnani!
Pavel a Iveta
1 000 Kč  •  27. 6. 2021 20:45
Hodně štěstí na cestách!
Iva.B
200 Kč  •  27. 6. 2021 20:04
Držte se, přeji mnoho sil a mnoho krásných zážitků
Vladka včelka
300 Kč  •  27. 6. 2021 8:15
Kuba + Ema
Petra K.
200 Kč  •  27. 6. 2021 7:42
Držím palce, jste úžasní :) Mnoho šťastných kilometrů!
Mykola K.
300 Kč  •  26. 6. 2021 23:34
Přejme hodně zdraví. Aspoň menší částkou pomůžeme.
Tomáš P.
500 Kč  •  26. 6. 2021 22:05
Obdivuji vás. Držte se!
Dobrosrdeční dárce
2 000 Kč  •  26. 6. 2021 19:47
Kubíčku a Emičko ať Vám autíčko slouží a mnoho let dělá radost. Držte se. Jste nádherné dušičky. Váš dobrosrdeční dárce
Velkorysý dárce
300 Kč  •  26. 6. 2021 14:46
Kubíku, Emmo, Zdendo ať Vám to frčí.😉
Marek
500 Kč  •  26. 6. 2021 14:09
Zdeňka K.
2 000 Kč  •  25. 6. 2021 23:13
Bylo mi obrovskou ctí pomoci právě Kubovi a mamince Emmě, protože na Kubovi vidím tu jiskru v očích díky jeho mamince. Máte můj velký obdiv.
Vendula
200 Kč  •  25. 6. 2021 20:38
Emmo a Kubiku, prejeme spoustu stastnych najetych kilometru. Jste uzasni! 🧡
Eliška H.
300 Kč  •  25. 6. 2021 16:26
Přeji plno skvělých zážitků a hlavně hodně síly a enegie! :)
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  25. 6. 2021 13:43
🙏🏼
Deny
500 Kč  •  25. 6. 2021 11:17
🧡
VADO
300 Kč  •  25. 6. 2021 10:45
Držte se
Tana
200 Kč  •  24. 6. 2021 22:35
Paní Emmo, jste nejlepší! Moc Vám fandím, Kuba má moc velké stesti, ze Vás má!
Maminka Jana se synem Kubíkem
500 Kč  •  24. 6. 2021 20:55
Přejeme Kubíkovi a mamince spoustu hezkých chvil a zážitků nejen při cestování super novým autíčkem. Opatrujte se 🍀☀️😘
Andrea Š.
100 Kč  •  24. 6. 2021 20:36
Kubíkovi a heho mamince přeji hodně sil, máte můj velký respekt.
Slezaci
800 Kč  •  24. 6. 2021 19:09
Přejeme Tobě Kubo i Tvé mamce mnoho naježděných km a krásných výletů.🙂
Petra Baumruková
2 000 Kč  •  24. 6. 2021 18:37
Kubo, moc ti fandim i tve vytrvale a obetave mamince. Prispivam a preju mnoho krasnych cest a stastnych km.
Tadeáš Stehlík
300 Kč  •  24. 6. 2021 17:24
Dobrý den,
tonik
200 Kč  •  24. 6. 2021 13:02
ať se Vám daří
Pavel
100 Kč  •  24. 6. 2021 10:13
super věc, díky že jste sbírku udělali.
Štědrý dárce
200 Kč  •  24. 6. 2021 8:15
snad se vám bude brzy komfortněji cestovat 😘 jste boží duo!
Petra P.
500 Kč  •  24. 6. 2021 8:03
Ať se vám dobře jezdí a zažijete spoustu krásných výletů:)
Kateřina Č.
500 Kč  •  23. 6. 2021 16:33
Držte se a užívejte!!! Víme, jaké to je...
Michal a Katka
3 000 Kč  •  23. 6. 2021 10:15
Přejeme krásné a šťastné cesty.
Alena
300 Kč  •  23. 6. 2021 7:50
Přeju moc moc šťastných dnů! Posílám pusu, jste oba moc silni.
Míša
200 Kč  •  23. 6. 2021 7:44
Velký obdiv a respekt, držím moc pěsti, jste užasní, smekám před Vámi Emmo
Pavel
500 Kč  •  23. 6. 2021 6:49
Přeji spousta výletů na místa, která vás chytí za srdce!
Michaela
500 Kč  •  22. 6. 2021 23:03
Kubí, držím moc palce, jsi krásný a silný kluk. Ať se daří ❤️❤️❤️
Zdeněk V.
100 Kč  •  22. 6. 2021 22:29
Držíme Ti palce! Jsi úžasnej, nevzdávej to a užívej léto! Péťa a Zdenda
Štěpánky s Eliškou
300 Kč  •  22. 6. 2021 22:21
Kubo, jsi nádhernej kluk a máš tu nejbajecnejsi maminku. Užívejte 🥰
Helena
500 Kč  •  22. 6. 2021 22:04
Jste strasne silna zena a na Kubovi je Vase pece neskutecne videt. Mate muj obrovsky obdiv
Verca
300 Kč  •  22. 6. 2021 21:51
Drz se Kubo😘. Maminko jste neskutečný ženská a ja pred Vámi uprimne smekám.

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat