Festival hudby Bez Ambicí 28. srpna 2021

Vybráno 0 Kč 300 Kč
od 1 dárce

Buďte s námi pro každou dobrost. Předáme 100 % vašeho daru.

Přispět
Datum přidání
2. 2. 2021

Letošní rok je plný očekávání a nadějí, my věříme v krásné léto. Ani na třetím ročníku Festivalu hudby Bez ambicí 2021 se nechceme omezovat žánrovými nebo regionálními mantinely a tak se těšíme na nadějné i sebevědomé projekty z různých koutů republiky i ze zahraničí.

Litomyšl je historické město se současnou architekturou zapsané na listně UNESCO, rodiště Bedřich Smetany, město lázní ducha, Josefa Váchala a Olbrama Zoubka.
Především v létě je tedy nutné nepodcenit rezervaci ubytování, vyberete si však jak z nízkonákladových hostelů, tak luxusních hotelů. Ani v jednom případě neprohloupíte.

Festival hudby Bez Ambicí 28. srpna 2021

Kdo sbírku organizuje?

Music club Kotelna Litomyšl je jedním z nejdéle fungujících hudebních klubů v České republice.

Proč ji organizuje?

28. srpna 2021 pořádáme oficiálně třetí ročník hudebního fesWvalu Bez ambicí, kde se snažíme pravidel- ně představovat interprety především z nezávislé či alternaWvní scény, jejichž ambicemi není primárně mainstreamový úspěch, ale tvorba hudby samotná, hledání nových směrů, autenWcita a ve výsledku nadčasovost napříč žánry.

Přesto, že vstupné dosud bylo dobrovolné (a chceme to tak udržet i nadále), zajišťujeme jak kvalitní zázemí pro diváky, tak pro vystupující, zároveň i nadstandardní zvukovou i světelnou aparaturu na obou stagích. Hlavní stage je v bezprostřední blízkosW našeho klubu ve sWnném a zeleném parku, druhá stage pak přímo v klubu.
V předchozích ročnících se jako vystupují objevili například Himalayan Dalailama, Katarzia, Leto, Květy, Povodí Ohře, Nauzea Orchestra, alphones, MutanW hledaj východisko, The Envlps, P/\ST, 7krát3, Dingo, Berenika Kohoutová, Tata bojs v exkluzivním elektroakusWckém setu…

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Výtěžek z této sbírky bude použit na technické zajištění fesWvalu a honoráře vystupujících interpretů.

Více:

Festival hudby Bez Ambicí 28. srpna 2021
Velkorysý dárce
300 Kč  •  7. 7. 2021 15:12

Chcete autorovi sbírky něco vzkázat?

Pro přidání zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Vzkazy

Velkorysý dárce
300 Kč  •  7. 7. 2021 15:12

Kdo další daroval?

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Napište nám