Darujte dobrost

Místo materiálních dárků si dáváme dobrost. Přidejte se!

Poslední 2 roky nám ukázaly, že ty opravdové životní dary nejsou materiální. Pojďme společně v této myšlence pokračovat a na narozeniny, výročí, Vánoce nebo jen tak svým blízkým věnovat nefalšovanou radost v podobě Certifikátu dobrosti nebo Dobrozvyku.

Darujte Certifikát dobrosti s příběhem

Přispějte, získejte Certifikát a darujte jej svým blízkým

  1. Vyberte příběh, kterému byste rádi pomohli
  2. V příspěvkovém formuláři zaškrtněte
    Chci Certifikát dobrosti
  3. Po přispění vám Certifikát i příběh pošleme e-mailem
  4. Vytiskněte jej a darujte

Vybrat příběh Jak certifikát vypadá

Darujte Dobrozvyk pro pravidelný dobrý pocit

Dopřejte sobě či svým blízkým pravidelnou dávku radosti z pomoci

  1. Zvolte si částku a po jakou dobu chcete pomáhat
  2. Zaplaťte Dobrozvyk
  3. E-mailem vám zašleme kupón s unikátním kódem
  4. Každý měsíc vám připomeneme, abyste vybrali příběh, který chcete podpořit

Koupit Dobrozvyk Více o Dobrozvyku

Těmto a dalším 4140 příběhům už jsme společně pomohli. Další čekají.

Dobrost darovalo již 6510 lidí

Tomáš M.
DobroDárce
DobroDárce
DobroDárce
Štědrý dárce

Darovat dobrost

Darujte dobrost ve vaší firmě

Připojte se ke společnostem, které podporují své zaměstnance v konání dobra. Podpoříte tak svou firemní filantropii a společenskou odpovědnost.

Digismoothie Glami ProfiSMS Miton

Darovat dobrost

Nejčastější dotazy

Kdy Certifikát dobrosti dostanu?

Certifikát dobrosti společně s příběhem a malým bonusem v podobě Certifikátu dobrosti ve formátu Stories, který můžete sdílet na svých sociálních sítích, obdržíte v e-mailu s potvrzením o zaplacení vašeho příspěvku. Pokud e-mail nevidíte v doručené poště, zkuste zkontrolovat složku Spam či Hromadné. V případě, že Vám e-mail do maximálně 2 hodin od zaplacení příspěvku opravdu nedorazil, kontaktujte nás na e-mailu donio@donio.cz.

Jak funguje Dobrozvyk?

Dobrozvyk jsme vytvořili pro ty, kteří chtějí pomáhat pravidelně. Předplaťte sobě či blízkému Dobrozvyk a my se vám každý měsíc připomeneme, abyste na pomoc nezapomněli. Dobrozvyk není o velkých částkách, ale o pravidelné pomoci. V té je totiž největší síla. Více informací si můžete přečíst na naší stránce o Dobrozvyku.

Jaký je rozdíl mezi Certifikátem dobrosti a Dobrozvykem?

Certifikát dobrosti slouží jako hezké potvrzení o dobrém skutku, pokud chcete někomu darovat smysluplný dárek. Do e-mailu vám společně s Certifikátem zašleme i příběh ze sbírky ve formátu pdf, abyste si jej mohli pohodlně vytisknout a přiložit k Certifikátu dobrosti (věříme, že například vaši prarodiče více ocení možnosti si příběh přečíst na papíře).

Dobrozvyk je skvělým (nejen) dárkem pro ty, kteří chtějí pomáhat pravidelně a dopřát si tak dlouhodobý dobrý pocit. Dobrozvyk si můžete předplatit třeba na 3 měsíce nebo klidně na celý rok například částkou 200 Kč měsíčně a my se vám každý měsíc připomeneme, abyste vybrali příběh, který chcete pomoct změnit.

Certifikát mi nepřišel, co mám dělat?

Pokud vám Certifikát nedorazil (a nenašli jste jej ani ve složce Spam, Hromadné, …), kontaktujte nás prosím na e-mailu donio@donio.cz.

Zapomněl jsem zaškrtnout, že chci Certifikát dobrosti. Mohu jej dostat dodatečně?

To se může stát každému, proto vám rádi Certifikát vygenerujeme i v případě, že jste zapomněli zaškrtnout, že jej chcete. Napište nám na e-mail donio@donio.cz o který příspěvek se jedná a jaká jména chcete na Certifikátu dobrosti uvést. Dodatečně vystavíme Certifikáty na příspěvky staré maximálně 14 dní.