Druhý pád padá … Pomůžete mu nasadit padák? #kulturažije

Vybráno 0 Kč 500 Kč
od 1 dárce

Buďte s námi pro každou dobrost. Předáme 100 % vašeho daru.

Přispět
Tvůrce
Druhý pád
Datum přidání
24. 6. 2020

Tmavý Obrázek aneb Poslední den protidrogového agenta Chika T. 

Kyberpunkové sci-fi z blízké budoucnosti o závislostech. Série 15-ti tmavých obrázků. 15-ti znepokojivých výjevů ze života lidí, před kterými nás rodiče varovali. Ovšem… Existuje mnoho věcí, o kterých rodiče neví. Píše se rok dva tisíce něco a 20% populace se dá označit za narkomany. Pro tyto lidi existuje jen jediná odpověď: „Nová cesta.“ Ale co když Vás tato odpověď dostane zpátky na začátek? Kyberpunkové sci-fi z blízké budoucnosti. Z blízké… Přítomnosti? Čekal někdo z nás na obzoru dřímající pandemii? Nečekal. Čekal někdo z nás, že nebudeme moci vyprávět příběhy lidí, kterými se nechceme a nesmíme stát? Nečekal. Čekal někdo z nás… Odpověď bude každopádně negativní. Na některé pohromy nás nic nepřipraví. Dokonce ani pionýr není připraven vždy na vše. 

24. 6. se můžete online na Mall.tv podívat na tento temný příběh a seznámit se třeba s naším divadlem…

Komu pomůžete?

Nezávislá divadelní scéna Druhý Pád, sídlící v brněnském klubu ArtBar je hrdá na svou nezávislost. Faktem však zůstává, že nezávislost jde ruku v ruce s kontinuálně velmi ošemetnou situací. Chceme dělat upřímné a čisté divadlo. Chceme ho přinášet i těm z vás, kteří si jej jinde nemohou dovolit. Už několik let fungujeme na bázi dobrovolného odchodného, což můžeme dělat jen díky dobrovolnosti a nadšenosti našich i hostujících herců, režisérů, scénografů, hudebníků, či techniků. Avšak i nezávislá scéna musí z něčeho žít, musí si sem tam zaplatit externí umělce, kteří jsou sice také nadšení, ale i vytížení a zadarmo se do práce nepohrnou. Pomozte tedy našemu divadlu vylepšovat jeho práci. Jediná investice, kterou skutečně činíme, je do dalších zajímavých her pro vás, naše diváky. Do lepších rekvizit, kulis a kostýmů, do barevnějších líčidel a hravějších hraček. Hrajeme spolu, s vámi, pro vás. S láskou a zápalem pro to jít dál a výš.

Druhý pád padá ... Pomůžete mu nasadit padák? #kulturažije

Na co budou peníze použity?

Je libo triptych o blízké české minulosti nebo ďábelskou pikanterii o Dantem? 

Vaše podpora je pro nás vyjádřením spoluúčasti a způsobem, jak nakopnout divadlo do nové sezóny z nulové do jakékoliv vyšší finanční úrovně. Jak jste jistě pochopili z předchozích řádek, žádné jiné finance než ty dobrovolně vybrané zatím nemáme, a proto si lze snadno představit, jak na tom asi po půl roce nehraní na začátku další sezóny budeme.

Jak se říká, každá koruna dobrá. Divadlo na příští sezónu plánuje kupříkladu Triptych o začátku, průběhu a konci komunistické éry v naší zemi, který bude nabízen mimo jiné školám, a autorskou hru na motivy Božské komedie od Alighieriho. Vaše finanční podpora poputuje především na tyto projekty a jejich svobodnou, nouzí nezatíženou genezi.

Více o nás:

Druhý pád padá ... Pomůžete mu nasadit padák? #kulturažije
Velkorysý dárce
500 Kč  •  24. 6. 2020 19:20

Chcete autorovi sbírky něco vzkázat?

Pro přidání zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Vzkazy

Velkorysý dárce
500 Kč  •  24. 6. 2020 19:20

Kdo další daroval?

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Napište nám