FLASH SHOW – Podpořme společně hudebně-kostýmní online show

Vybráno 0 Kč 0 Kč
Buďte první, kdo přispěje

Buďte s námi pro každou dobrost. Předáme 100 % vašeho daru.

Přispět
Tvůrce
Timbre music
Datum přidání
12. 3. 2021

Nařízení spojená s koronavirem jsou těžká pro všechny. Pro kulturu ale mohou být likvidační. Podpořme společně FLASH SHOW, hudebně-kostýmní online koncert kapely Timbre Music.

Kapela Timbre Music

přináší do kulturního života své hudebně-kostýmní programy již od roku 2004. Stejně jako celá hudební scéna i Timbre Music zažívá momentálně své historicky nejhorší období, kdy bojuje o holé přežití a kromě pár menších letních koncertů nemůže již od března 2020 účinkovat. Rádi by to alespoň na chvíli změnili a odehráli alespoň jeden online koncert. 

FLASH SHOW

je originální a vtipný průřez největšími hity od r. 1930 až po současnost, kdy každé desetiletí má svůj kostýmní převlek.

Skvělý strhující show program plný žánrových a kostýmových proměn. Nejznámější světové hity ve stylovém podání!

Show bleskově ujíždí od hudby 30. let až po hity 3.tisíciletí.  Nyní již nemusíte přemýšlet o volbě hudebního stylu pro vaši akci!  FLASH SHOW PŘINÁŠÍ VŠECHNY!

Na co budou finance ze sbírky použity?

Sbírka bude použita na pronájem prostoru, zaplacení techniky a technického personálu (zvuk, světla, kamery, střižna atd.)

Na příběh zatím nikdo nepřispěl. Buďte první.

Chcete autorovi sbírky něco vzkázat?

Pro přidání zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Napište nám