Sbírka ukončena:

Hvězdy dětem pomáhají Dominičce z dětského domova

Vybráno 0 Kč 600 Kč
8 000 Kč
Hvězdy dětem pomáhají Dominičce z dětského domova
2 dárci
Celkem se zapojilo
300 Kč
Průměrná výše daru
500 Kč
Nejvyšší dar
91 dnů
Vybráno za
Více o této sbírce

Hvězdy dětem pomáhají Dominičce z dětského domova

Vybráno 0 Kč 600 Kč
8 000 Kč
Datum přidání
3. 5. 2021

Kdo sbírku organizuje?

Hvězdy dětem je spolek, který se zaměřuje na podporu volnočasových aktivit dětí z dětských domovů a na přípravu mládeže na jejich zaměstnání. Jejich cílem je podpora zájmů a talentu dětí sociálně ohrožených, dětí v dětských domovech i v zařízeních pro děti vyžadující okamžitou pomoc.

Podpořte s námi děti z dětských domovů, které jsou nyní ve složité situaci, jsou sociálně izolované v dětském domově, bez možnosti návštěv, bez kontaktu s kamarády ze školy, bez návštěv školy a zájmových kroužků. Pomozte dětem naplnit jejich volný čas a zpříjemnit jim tuto složitou dobu.

Spolupracují s DD Litoměřice, Most, Počernice, Solenice, Unhošť, Tábor. V tomto konkrétním případě půjde o pomoc Dominičce, jejíž příběh se dozvíte níže. 

* Fotografie jsou ilustrativní, z archívu spolku Hvězdy dětem (foto Monika Navrátilová a Lenka Hatašová) ..  Z důvodu ochrany osobních údajů jsou použity vlastní autoportréty dětí. Jde zároveň o zajímavou projekci,  jak se děti samy vidí  a věřte, že jsou portréty hodně reálné. :-)

             

Komu pomůžeme?

Domča – mladá krásná slečna, která se připravuje na kariéru cukrářky. Zatím má ½ studia úspěšně za sebou. Také je to vášnivá tanečnice co mladším dětem vymýšlí choreografii pro taneční soutěže a různá vystoupení. Pravidelně dojíždí za svými hluchoněmými prarodiči, kterým se snaží se vším co nejvíce pomáhat. Život jí baví, a to je fajn.

Hvězdy dětem pomáhají Dominičce z dětského domova

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Podpořte Domču v tom, aby se mohla zlepšovat v cukrařině. Velmi by se jí hodily cukrářské potřeby a nádobí. 

Pokud se vybere méně, finance budou využity k částečné úhradě psychoterapie dítěte.

DobroDárce
100 Kč  •  7. 5. 2021 13:02
Hanka
500 Kč  •  3. 5. 2021 21:37
Kolik hvězd v očích dětí už jste rozzářili a ještě rozzáříte :-) Domi přejeme spoustu sladkých cukrářských zážitků a radostí. Budeme se snažit, aby jich bylo co nejvíc!:-) S láskou, Magulovi

Chcete autorovi sbírky něco vzkázat?

Pro přidání zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Napište nám