Hvězdy dětem pomáhají Kájovi z dětského domova

Vybráno 0 Kč 100 Kč
8 000 Kč
6 dnů a 11 hodin
do ukončení

Buďte s námi pro každou dobrost. Předáme 100 % vašeho daru.

Přispět
Datum přidání
3. 5. 2021

Kdo sbírku organizuje?

Hvězdy dětem je spolek, který se zaměřuje na podporu volnočasových aktivit dětí z dětských domovů a na přípravu mládeže na jejich zaměstnání. Jejich cílem je podpora zájmů a talentu dětí sociálně ohrožených, dětí v dětských domovech i v zařízeních pro děti vyžadující okamžitou pomoc.

Podpořte s námi děti z dětských domovů, které jsou nyní ve složité situaci, jsou sociálně izolované v dětském domově, bez možnosti návštěv, bez kontaktu s kamarády ze školy, bez návštěv školy a zájmových kroužků. Pomozte dětem naplnit jejich volný čas a zpříjemnit jim tuto složitou dobu.

Spolupracují s DD Litoměřice, Most, Počernice, Solenice, Unhošť, Tábor. V tomto konkrétním případě půjde o pomoc Kájovi, jehož příběh se dozvíte níže. 

* Fotografie jsou ilustrativní, z archívu spolku Hvězdy dětem.  Z důvodu ochrany osobních údajů jsou použity vlastní autoportréty dětí. Jde zároveň o zajímavou projekci,  jak se děti samy vidí. :-)

                   

Komu pomůžeme?

Božský Kája je kluk, který je na světě moc rád. Bohužel ten jeho start a dosavadní žití nebylo úplně krásné. Přineslo mu mnoho omezení, které si sebou nejspíš ponese celý život. Přesto vše co dělá je s nadšením a velkou vervou. Den ode dne dělá pokroky, které však nejen jeho, stojí mnoho sil. 

Hvězdy dětem pomáhají Kájovi z dětského domova

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Kája si rád hraje s Albi kouzelným perem a také je to výborný a neúnavný tanečník. Jak začne hrát hudba je k neudržení.

Prosím, podpořte Káju nákupem elektrické albi tužky a CD přehrávače.

Velkorysý dárce
100 Kč  •  7. 5. 2021 13:11

Chcete autorovi sbírky něco vzkázat?

Pro přidání zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Vzkazy

Velkorysý dárce
100 Kč  •  7. 5. 2021 13:11

Kdo další daroval?

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Napište nám