Hvězdy dětem pomáhají Karolíně z dětského domova

Vybráno 0 Kč 100 Kč
8 000 Kč
6 dnů a 11 hodin
do ukončení

Buďte s námi pro každou dobrost. Předáme 100 % vašeho daru.

Přispět
Datum přidání
3. 5. 2021

Kdo sbírku organizuje?

Hvězdy dětem je spolek, který se zaměřuje na podporu volnočasových aktivit dětí z dětských domovů a na přípravu mládeže na jejich zaměstnání. Jejich cílem je podpora zájmů a talentu dětí sociálně ohrožených, dětí v dětských domovech i v zařízeních pro děti vyžadující okamžitou pomoc.

Podpořte s námi děti z dětských domovů, které jsou nyní ve složité situaci, jsou sociálně izolované v dětském domově, bez možnosti návštěv, bez kontaktu s kamarády ze školy, bez návštěv školy a zájmových kroužků. Pomozte dětem naplnit jejich volný čas a zpříjemnit jim tuto složitou dobu.

Spolupracují s DD Litoměřice, Most, Počernice, Solenice, Unhošť, Tábor. V tomto konkrétním případě půjde o pomoc Karolíně, jejíž příběh se dozvíte níže. 

* Fotografie jsou ilustrativní (foto Monika Navrátilová, Lenka Hatašová), z archívu spolku Hvězdy dětem.  Z důvodu ochrany osobních údajů jsou použity vlastní autoportréty dětí. Jde zároveň o zajímavou projekci,  jak se děti samy vidí  a věřte, že jsou portréty hodně reálné. :-)

                 

Komu pomůžeme?

Kája je v dětském domově  velmi krátce. Tohle děvče Vás donutí přemýšlet. Píše povídky, básničky nebo si překládá písničky. I přes malé škobrtnutí bojuje a snaží se udělat vše pro to, aby si šla za svým cílem – dostat se na policejní školu. A naším cílem je jí v tom podpořit, jak jen to půjde. A když to nepůjde, nevadí. Ale to, že to zkusí a nebojí se to zkusit, vlastně vítězstvím je. Kája má mimo jiné spoustu koníčků  hudbu, sport, četbu…

Hvězdy dětem pomáhají Karolíně z dětského domova

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Podpořte  Karolínku a složte se jí na kurz tvůrčího psaní

Štědrý dárce
100 Kč  •  7. 5. 2021 13:10

Chcete autorovi sbírky něco vzkázat?

Pro přidání zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Vzkazy

Štědrý dárce
100 Kč  •  7. 5. 2021 13:10

Kdo další daroval?

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Napište nám