Sbírka ukončena:

Hvězdy dětem pomáhají Martínkovi a Denisce z dětského domova

Vybráno 0 Kč 300 Kč
8 000 Kč
Hvězdy dětem pomáhají Martínkovi a Denisce z dětského domova
2 dárci
Celkem se zapojilo
150 Kč
Průměrná výše daru
200 Kč
Nejvyšší dar
91 dnů
Vybráno za
Více o této sbírce

Hvězdy dětem pomáhají Martínkovi a Denisce z dětského domova

Vybráno 0 Kč 300 Kč
8 000 Kč
Datum přidání
3. 5. 2021

Kdo sbírku organizuje?

Hvězdy dětem je spolek, který se zaměřuje na podporu volnočasových aktivit dětí z dětských domovů a na přípravu mládeže na jejich zaměstnání. Jejich cílem je podpora zájmů a talentu dětí sociálně ohrožených, dětí v dětských domovech i v zařízeních pro děti vyžadující okamžitou pomoc.

Podpořte s námi děti z dětských domovů, které jsou nyní ve složité situaci, jsou sociálně izolované v dětském domově, bez možnosti návštěv, bez kontaktu s kamarády ze školy, bez návštěv školy a zájmových kroužků. Pomozte dětem naplnit jejich volný čas a zpříjemnit jim tuto složitou dobu.

Spolupracují s DD Litoměřice, Most, Počernice, Solenice, Unhošť, Tábor. V tomto konkrétním případě půjde o pomoc Martínkovi a Denisce. Jejich příběh se dozvíte níže. 

* Fotografie jsou ilustrativní  (foto Monika Navrátilová a Lenka Hatašová), z archívu spolku Hvězdy dětem.  Z důvodu ochrany osobních údajů jsou použity vlastní autoportréty dětí. Jde zároveň o zajímavou projekci,  jak se děti samy vidí  a věřte, že jsou portréty hodně reálné. :-)

Komu pomůžeme?

Martínek s Deniskou  žijí v dětském  domově od roku 2017 – tedy již 4 roky. Jsou to milá, i když dost živá dvojčátka. Martin klukovsky zlobí, ale rád zpívá, tančí a maluje. Deniska je zase malá parádnice, která také moc ráda maluje, zpívá a tančí.

Oba již druhým rokem navštěvují  ZUŠ – hodiny výtvarné výchovy a dramatické výchovy. I když v době pandemie měli hodiny pouze on- line, pořád se svých zálib drží. Oba by chtěli ještě tančit v tanečním souboru dětského domova.  Zde dvojčátka tančí jen občas, ale oba se moc snaží.  Zatím nemají své vlastní kostýmy. 

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Taneční soubor přímo v dětském domově je nesmírně šikovný, děti mají úžasné kostýmy, které jsou rovněž finančně nákladné, a proto bychom i tento taneční soubor rádi podpořili, tak, aby i Martínek s Deniskou měli své vlastní kostýmy. Děkujeme vám za podporu dvojčátek!

Pokud se vybere méně, finance budou využity k částečné úhradě psychoterapie dítěte.

Laskavý dárce
200 Kč  •  27. 7. 2021 14:53
Milý dárce
100 Kč  •  7. 5. 2021 13:06

Chcete autorovi sbírky něco vzkázat?

Pro přidání zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Napište nám