Sbírka ukončena:

Hvězdy dětem pomáhají Natálce z dětského domova

Vybráno 0 Kč 200 Kč
8 000 Kč
Hvězdy dětem pomáhají Natálce z dětského domova
2 dárci
Celkem se zapojilo
100 Kč
Průměrná výše daru
100 Kč
Nejvyšší dar
91 dnů
Vybráno za
Více o této sbírce

Hvězdy dětem pomáhají Natálce z dětského domova

Vybráno 0 Kč 200 Kč
8 000 Kč
Datum přidání
3. 5. 2021

Kdo sbírku organizuje?

Hvězdy dětem je spolek, který se zaměřuje na podporu volnočasových aktivit dětí z dětských domovů a na přípravu mládeže na jejich zaměstnání. Jejich cílem je podpora zájmů a talentu dětí sociálně ohrožených, dětí v dětských domovech i v zařízeních pro děti vyžadující okamžitou pomoc.

Podpořte s námi děti z dětských domovů, které jsou nyní ve složité situaci, jsou sociálně izolované v dětském domově, bez možnosti návštěv, bez kontaktu s kamarády ze školy, bez návštěv školy a zájmových kroužků. Pomozte dětem naplnit jejich volný čas a zpříjemnit jim tuto složitou dobu.

Spolupracují s DD Litoměřice, Most, Počernice, Solenice, Unhošť, Tábor. V tomto konkrétním případě půjde o pomoc Natálce, jejíž příběh se dozvíte níže. 

* Fotografie jsou ilustrativní, z archívu spolku Hvězdy dětem.  Z důvodu ochrany osobních údajů jsou použity vlastní autoportréty dětí. Jde zároveň o zajímavou projekci,  jak se děti samy vidí. :-)

               

Komu pomůžeme?

Natálka je na svůj věk velmi šikovné a samostatné děvče. Vzezřením je to strašný drobeček, taková mála lesní elfí víla. Nejraději by však byla Elsou královnou Arendelskou. Takže vše co je modré nebo ledové je skvělé. Moc ráda tančí, zpívá, maluje nebo si hraje s panenkami. Natálka snad nikdy nemá špatnou náladu, ani vztekat se neumí. Dělá všemožné srandičky a ráda pomáhá tetám.

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Pomozte Natálace, aby se mohla cítit jako Elza. Složte se na nákup dětské postele Frozen Elsa.

Pokud se vybere méně, finance budou využity k částečné úhradě psychoterapie dítěte.

Laskavý dárce
100 Kč  •  2. 8. 2021 9:43
DobroDárce
100 Kč  •  7. 5. 2021 13:12

Chcete autorovi sbírky něco vzkázat?

Pro přidání zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Napište nám