Sbírka ukončena:

Hvězdy dětem pomáhají Tamarce z dětského domova

Vybráno 0 Kč 200 Kč
8 000 Kč
Hvězdy dětem pomáhají Tamarce z dětského domova
2 dárci
Celkem se zapojilo
100 Kč
Průměrná výše daru
100 Kč
Nejvyšší dar
91 dnů
Vybráno za
Více o této sbírce

Hvězdy dětem pomáhají Tamarce z dětského domova

Vybráno 0 Kč 200 Kč
8 000 Kč
Datum přidání
3. 5. 2021

Kdo sbírku organizuje?

Hvězdy dětem je spolek, který se zaměřuje na podporu volnočasových aktivit dětí z dětských domovů a na přípravu mládeže na jejich zaměstnání. Jejich cílem je podpora zájmů a talentu dětí sociálně ohrožených, dětí v dětských domovech i v zařízeních pro děti vyžadující okamžitou pomoc.

Podpořte s námi děti z dětských domovů, které jsou nyní ve složité situaci, jsou sociálně izolované v dětském domově, bez možnosti návštěv, bez kontaktu s kamarády ze školy, bez návštěv školy a zájmových kroužků. Pomozte dětem naplnit jejich volný čas a zpříjemnit jim tuto složitou dobu.

Spolupracují s DD Litoměřice, Most, Počernice, Solenice, Unhošť, Tábor. V tomto konkrétním případě půjde o pomoc Tamarce, jejíž příběh se dozvíte níže. 

* Fotografie jsou ilustrativní (foto Monika Navrátilová, Lenka Hatašová), z archívu spolku Hvězdy dětem.  Z důvodu ochrany osobních údajů jsou použity vlastní autoportréty dětí. Jde zároveň o zajímavou projekci,  jak se děti samy vidí  a věřte, že jsou portréty hodně reálné. :-)

                 

Komu pomůžeme?

Tamarka žije v dětském domově s mladší sestřičkou Nikolou již čtvrtým rokem. Občas je kontaktuje telefonicky babička, občas dostanou od matky balík. Ale děvčátka si nestěžují, jsou u nás spokojená. Tamarka je to moc milá a hodná holčička. Moc ráda maluje a zpívá. Dosud zpívala pouze na našich besídkách nebo malých rodinných vystoupeních. Chtěla by chodit do ZUŠ na sólový zpěv.  

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Ke splnění snu by Tamarka moc potřebovala mikrofon na domácí zpívání a něco hezkého na sebe na vystoupení. To je pro ni moc důležité, je to malá parádnice. Podpoří někdo z vás malou parádnici ve zpěvu? Velice děkujeme !

Pokud se vybere méně, finance budou využity k částečné úhradě psychoterapie dítěte.

Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  27. 7. 2021 19:55
Laskavý dárce
100 Kč  •  7. 5. 2021 13:07

Chcete autorovi sbírky něco vzkázat?

Pro přidání zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Napište nám