Hvězdy dětem pomáhají Valince z dětského domova

Vybráno 0 Kč 100 Kč
8 000 Kč
6 dnů a 10 hodin
do ukončení

Buďte s námi pro každou dobrost. Předáme 100 % vašeho daru.

Přispět
Datum přidání
3. 5. 2021

Kdo sbírku organizuje?

Hvězdy dětem je spolek, který se zaměřuje na podporu volnočasových aktivit dětí z dětských domovů a na přípravu mládeže na jejich zaměstnání. Jejich cílem je podpora zájmů a talentu dětí sociálně ohrožených, dětí v dětských domovech i v zařízeních pro děti vyžadující okamžitou pomoc.

Podpořte s námi děti z dětských domovů, které jsou nyní ve složité situaci, jsou sociálně izolované v dětském domově, bez možnosti návštěv, bez kontaktu s kamarády ze školy, bez návštěv školy a zájmových kroužků. Pomozte dětem naplnit jejich volný čas a zpříjemnit jim tuto složitou dobu.

Spolupracují s DD Litoměřice, Most, Počernice, Solenice, Unhošť, Tábor. V tomto konkrétním případě půjde o pomoc Valince, jejíž příběh se dozvíte níže. 

* Fotografie jsou ilustrativní (foto Monika Navrátilová a Lenka Hatašová), z archívu spolku Hvězdy dětem.  Z důvodu ochrany osobních údajů jsou použity vlastní autoportréty dětí. Jde zároveň o zajímavou projekci,  jak se děti samy vidí  a věřte, že jsou portréty hodně reálné. :-)

               

Komu pomůžeme?

Valerie přišla do našeho zařízení před dvěma lety,  společně s dvěma sourozenci.

Valinka je z nich nejmladší.  Je to hodná holčička, jen občas trošku  nepořádná. To však nevadí, protože teta Valince vše trpělivě vysvětluje a pořádku jí učí.  Valinka ráda tetě doma pomáhá s pečením, vařením a domácími pracemi.  Měla velikou radost, když s tetou pekly velikonočního mazance a zajíčka. Chlubila se všem tetám i dětem v dětském domově a je opravdu moc šikovná. Možná z ní jednou bude šikovná cukrářka. Také ráda vyrábí věci z korálků a moc ráda se parádí.

Hvězdy dětem pomáhají Valince z dětského domova

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Její starší sestřička krásně zpívá a navštěvuje ZUŠ – sólový a sborový zpěv. Valerie také krásně zpívá a chtěla by navštěvovat sólový a sborový zpěv.

K tomu potřebuje zaplatit mikrofon na domácí použití. No a kdyby zbylo na krásné šatičky na vystoupení… To by byla Valinka moc ráda. Pomůžete nám podpořit finančně malou Valinku v jejích zájmech, ve zpěvu ? Velice děkujeme za podporu malé Valinky !

Laskavý dárce
100 Kč  •  7. 5. 2021 13:09

Chcete autorovi sbírky něco vzkázat?

Pro přidání zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Vzkazy

Laskavý dárce
100 Kč  •  7. 5. 2021 13:09

Kdo další daroval?

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Napište nám