Sbírka ukončena:

Koncert Jan Polyak Band

Vybráno 0 Kč 1 700 Kč
od 5 dárců
Koncert Jan Polyak Band
5 dárců
Celkem se zapojilo
340 Kč
Průměrná výše daru
500 Kč
Nejvyšší dar
12 dnů
Vybráno za
Více o této sbírce

Koncert Jan Polyak Band

Vybráno 0 Kč 1 700 Kč
od 5 dárců
Tvůrce
Káznice LIVE, Tripitaka
Datum přidání
13. 5. 2020

V pátek 15. května od 20.00 se v Káznici sejde několik zajímavých brněnských hudebníků, které na jedno místo svolal kapelník Jan Polyak. Honza své hosty pozval, aby zahráli především skladby z jeho připravované autorské desky, Ta je inspirována rytmy, kterými tepe brněnský „Bronx“ – čtvrť, kde se dodnes za teplých večerů na ulicích zpívá a hraje na kytary.

Tihle muzikanti tak zaujali režiséra Jiřího Havelku, že je pozval do své inscenace Gadžové jdou do nebe, kterou na konci května uvede Divadlo Husa na provázku. A právě herci z Provázku Dominik Teleky a Dalibor Buš přijdou zazpívat písně z této inscenace. V závěru se ke kapele připojí i další provázkovští umělci a my se můžeme těšit na to, jakým nečekaným směrem se celý večer vyvine. Už teď je jasné, že nás čeká unikátní zážitek a ochutnávku všemožných chutí současného Cejlu – lokality s nezaměnitelnou atmosférou.

Jan Polyak s hudebníky předvedou svoje hudební nadšení a talent v rámci projektu Káznice LIVE. Ten vznikl jako odpověď na náročnou situaci v uměleckém rybníku. Koncerty, diskuse, divadlo a ještě víc! Díky doniu můžete pomoct tyto těžké časy překonat nejednomu umělci, budeme velmi rádi, pokud se zapojíte.

Akci zastřešuje Spolek Tripitaka ve spolupráci s Film hub, GNOMON Production, TIC BRNO a Kreativní Brno. Tripitaka se už více než 10 let pohybuje na hranicích umění, sociální práce a vzdělávání. Vytváří podporovaná pracovní místa pro mladé lidi z dětských domovů, pořádá festival Ghettofest, provozuje obchod s tvorbou českých návrhářů Restart, a především již třetím rokem oživuje unikátní historický prostor brněnské Káznice.

Na co budou peníze ze sbírky použity

Na podporu umělců, kterých tvorba, jejichž tvorba a vystupování bylo zasaženo nemožností vyprodat klub nebo si odskočit ke spolupráci. Krůček po krůčku se snažíme, aby kultura dokázala nejen přežít, ale i vzkvétat v těchto těžkých časech.

Co můžete získat?

Kombinaci skvělých brněnských hudebníků pod jednou střechou vedených rytmy Cejlu.

Milý dárce
300 Kč  •  15. 5. 2020 21:20
Štědrý dárce
500 Kč  •  15. 5. 2020 21:20
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  15. 5. 2020 21:14
Velkorysý dárce
100 Kč  •  15. 5. 2020 20:56
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  15. 5. 2020 20:19

Chcete autorovi sbírky něco vzkázat?

Pro přidání zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Napište nám