Sbírka ukončena:

Pořad houslisty Jaroslava Svěceného

Vybráno 0 Kč 1 000 Kč
od 1 dárce
Pořad houslisty Jaroslava Svěceného
1 dárce
Celkem se zapojilo
1 000 Kč
Průměrná výše daru
1 000 Kč
Nejvyšší dar
107 dnů
Vybráno za
Více o této sbírce

Pořad houslisty Jaroslava Svěceného

Vybráno 0 Kč 1 000 Kč
od 1 dárce
Datum přidání
15. 3. 2021

Zveme všechny fanoušky na stream ze série Hrajeme pro život v roce 2021.

V úterý 23. 3. od 18.00 hodin můžete sledovat pořad houslisty Jaroslava Svěceného

Koncert vysíláme přes náš Youtube kanál.

Jaroslav Svěcený

houslový virtuos je zároveň uznávaným soudním znalcem v oboru smyčcové hudební nástroje, kterým je od roku 2008. V roce 2009 byl kurátorem dosud největší houslařské výstavy na území České republiky, která se pod názvem FAMOUS EUROPEAN VIOLINS (SLAVNÉ EVROPSKÉ HOUSLE) konala ve velkých výstavních prostorách Obecního domu v Praze. Ta ho přímo katapultovala do kategorie mezinárodně uznávaných odborníků v této oblasti. Výstavu navštívily tisíce lidí z 54 zemí. Jaroslavu Svěcenému současně vyšla i česko-anglická publikace (příloha), kterou dnes využívají odborníci v desítkách zemí od Singapore až po USA.Od té doby absolvoval stovky přednášek, koncertů a výstav, které se vždy setkávají s velkým ohlasem. Natočil 6 zvukových nosičů, kde mapuje historické evropské housle. Je mezinárodně vyhledávaným poradcem v oboru investic do smyčcových hudebních nástrojů 17. – 20. století. Jeho osobnost je zárukou serióznosti, odbornosti a srdečného přístupu k lidem na celém světě. 

Toto vše a mnohem více se dozvíte v pořadu Jaroslav Svěcený a mistrovské housle čtyř staletí, který můžete prostřednictvím streamového koncertu vidět 23. 3. 2021.

Kdo sbírku organizuje?

Jsme tým profesionálů z kulturní oblasti, kteří se nechtějí smířit se zoufalou situací, do které byly všechny druhy živých, kulturních akcí uvrženy.

Zároveň chceme tyto umělce propojit s jejich věrnými fanoušky a v neposlední řadě pomoci těm, kterým současné události zasáhly do běžného a pracovního života.

Na co budou peníze z této sbírky použity?

Výtěžek z této sbírky bude použit na honorář a realizaci streamu.

Za každý příspěvek děkujeme!

DobroDárce
1 000 Kč  •  23. 3. 2021 18:57

Chcete autorovi sbírky něco vzkázat?

Pro přidání zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Napište nám