Sbírka ukončena:

Podpořili jsme společně časopis KAM v Brně a redakci Pocket Media #kulturažije

Vybráno 0 Kč 0 Kč
Buďte první, kdo přispěje
Podpořili jsme společně časopis KAM v Brně a redakci Pocket Media #kulturažije
0 dárců
Celkem se zapojilo
0 Kč
Průměrná výše daru
0 Kč
Nejvyšší dar
2 dny
Vybráno za
Více o této sbírce

Podpořili jsme společně časopis KAM v Brně a redakci Pocket Media #kulturažije

Vybráno 0 Kč 0 Kč
Buďte první, kdo přispěje
Tvůrce
KAM v Brně
Datum přidání
7. 12. 2020

Staňte se KAM(a)RÁDY brněnské kultury a podpořte magazín KAM v Brně a redakci Pocket media, která mapuje život a fenomény města.

Nynější situace dopadá tvrdě na všechny, kdo se podílí na tvorbě kultury a zábavy nejen v Brně, ale celé republice. Situace se netýká pouze umělců a institucí, ale i médií, která jim dávají prostor. Věříme že kultura a zábava jsou nedílnou součástí života ve městě, stejně jako magazín KAM v Brně, který vstupuje do úctyhodné 65. sezony! 

Máte rádi KAM? Máte RÁDI Brno? Buďte KAM(a)RÁDI!

Jsme vydavatelství Pocket Media. Dbáme na autentické kouzlo Brna v podobě časopisu KAM V BRNĚ a šťavnatého průvodce gastronomií FOOD DRINK BRNO. Tipy a týdenní přehled života v Brně přinášíme na webu www.planetabrno.cz.

Podpořili jste brněnskou kulturu a nezaměnitelnou atmosféru města.

Magazín KAM v Brně vychází od roku 1957 a je v moravské metropoli skoro 65 let. Na stránkách magazínu FOOD DRINK BRNO se věnujeme brněnským podnikům, restauracím, kavárnám a gastronomickým trendům. V našich časopisech a na webu planetabrno.cz zachycujeme fenomény města a informujeme o nich.Tvoříme mikrokosmos tipů, aktualit, rozhovorů a témat. 

Pomohli jste nám překlenout složité období, abychom i nadále mohli sloužit Brnu, městu, které máme rádi a ve kterém žijeme.

Peníze použijeme na podporu aktivit, kterým se věnujeme – tedy vydávání časopisů o kultuře a gastronomii. Abychom nadále mohli publikovat časopisy a přinášet našim čtenářům radost a zábavu, potřebujeme vaši pomoc. Většina našich příjmů je z inzercí, doba je těžká a inzerce na kulturní akce stojí, stejně tak gastronomie. Věříme, že s vaší pomocí to dokážeme. Za vaši pomoc vám můžeme poslat naše magazíny poštou a uveřejnit vám je online.

Na příběh zatím nikdo nepřispěl. Buďte první.

Chcete autorovi sbírky něco vzkázat?

Pro přidání zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Napište nám