Podpořme společně festival KoresponDance #kulturažije

Vybráno 0 Kč 300 Kč
od 1 dárce

Buďte s námi pro každou dobrost. Předáme 100 % vašeho daru.

Přispět
Tvůrce
KoresponDance
Datum přidání
27. 7. 2020

Jsme mezinárodní festival současného tance, pohybového divadla a nového cirkusu KoresponDance, který se bude letos už po osmé konat na zámku ve Žďáru nad Sázavou a v Praze. Každý rok přivezeme pěknou řádku světových umělců, zprodukujeme několik komunitních projektů s dětmi, seniory a vůbec mnoha dalšími, už druhý rok pořádáme taneční battle ve street dance a vždycky nabízíme hodně bohatý doprovodný program, kde si úplně každý najde to své. Jenže teď je to všechno jinak…

V letošním komplikovaném roce plném změn, nejistoty a odročování jsme se rozhodli podpořit české umělce a letní festival KoresponDance 2020 zachránit, a to v momentě, kdy všechny festivaly v našem okolí i v zahraničí program rušily, nebo posunovaly na podzimní až zimní termín. Abychom mohli konání festivalu garantovat, a to alespoň online, od jara jsme připravovali koncept a produkci videozáznamů. Kromě živého festivalu tak letos můžete sledovat představení i online! KoresponDance online je sada devíti filmů z pozvaných představení exkluzivně připravená pro celosvětové publikum ve výjimečných zámeckých lokacích.

Takže místo toho, abychom festival zrušili či zredukovali, máme najednou festivaly hned dva! Pomozte nám je oba zrealizovat!

Na co budou finance ze sbírky použity?

Díky vaší podpoře festival dofinancujeme tak, abychom se dostali na nulu a mohli příští rok, který se bude doufejme už zase hemžit umělci z několika kontinentů, plánovat s čistým stolem a připravit špičkový mezinárodní program.

A co že to letos chystáme?

Výběr z nejzajímavějších představení českých umělců posledních sezon, workshopy, taneční battle a několik koncertů, to vše 11. 8. v Praze a 14.–16. 8. na zámku ve Žďáru nad Sázavou. Program festivalu.

Současně během festivalového víkendu odvysíláme všechna hostující představení online. Online poběží představení ve stejnou chvíli, jako na živo na zámku, a to na našich kanálech a také na Mall.tv.

Co můžete získat?

Jeden z dárců získá 2 festivalové pasy na celý víkend a maskota festivalu Růžového jelena ;-)

Velkorysý dárce
300 Kč  •  28. 7. 2020 22:47

Chcete autorovi sbírky něco vzkázat?

Pro přidání zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Vzkazy

Velkorysý dárce
300 Kč  •  28. 7. 2020 22:47

Kdo další daroval?

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Jak získat netradiční zážitek?

Ve spolupráci se zakladateli sbírek a patrony vymýšlíme pro dárce coby poděkování možnost získat netradiční zážitek.

Kdo může netradiční zážitek získat?

Děkujeme všem dárcům. Nejraději bychom odměnili všechny, to ale bohužel není možné. Napište nám, proč byste měl/a netradiční zážitek získat právě vy. Náš tým Donio vybere ze všech zaslaných odpovědí tu nejzajímavější, nejoriginálnější. Pokud se chcete ucházet o netradiční zážitek, stačí zaškrtnout „Chci soutěžit o netradiční zážitek“ při zadávání příspěvku.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Napište nám