Zachraňme společně českou kulturu

#kulturažije

Kvůli koronaviru musela zrušit program řada kulturních institucí a subjektů. Ztráty pro ně mohou být likvidační. Proto jsme se spojili s Internetovou televizí MALL.TV a společně vymysleli způsob, jak je podpořit.

Jak to funguje?

Model 1 – přímý přenos na MALL.TV + sbírka na Donio

Na MALL.TV můžete sledovat živé přenosy z koncertů, uměleckých vystoupení i přednášek. Finanční podporu jejich protagonistům vyjádříte jednoduše přímo z domova na našem webu příspěvkem v libovolné výši. Cílem tak je skrze internetové vysílání nejen nabídnout divákovi jedinečný zážitek, ale dát mu možnost podpořit svého oblíbence.

Mám zájem o spolupráci

Model 2 – Sbírka na Donio

Sbírky pro vás zakládáme i bez nutnosti realizovat přímý přenos. Sbírky zakládáme zdarma, vždy předáváme 100 % vybrané částky. Nabídka platí i pro různorodé projekty a jednotlivce, kteří se dostali do problémů a rádi by vyzvali svou komunitu, aby je v těžkých časech podpořila.

Eva Kašpárková
Donio - založení sbírky

Eva Kašpárková
eva@donio.cz
724 795 323

Sbírky

Jak se zapojit?

 1. Jsem provozovatel / organizátor
  Provozujete divadlo, kino, galerii, muzeum? Chystali jste přednášku, festival nebo jinou kulturní akci a museli ji zrušit? Ozvěte se nám!
 2. Jsem fanoušek instituce
  Dostala se do podobné situace i vaše oblíbená instituce? Řekněte jí o nás, nenecháme jí v tom.
 3. Jsem milovník kultury
  Podpořte některou se sbírek, které pro českou kulturu organizujeme. Předáme 100 % vybrané částky.
 4. Jsem novinář
  Dejte o #kulturažije vědět dál. Za Donio se můžete obrátit na Ladu Brůnovou: lada@donio.cz nebo 739 659 456. Pokud se chcete spojit s MALL.TV, PR spojkou je Eva Albrechtová: eva.albrechtova@mallgroup.com nebo 777 182 444.

Skládáme se jednoduše
na cokoliv dobrého.

Založit sbírku