Úspěšně vybráno:

Pomohli jste Martinovi postavit se znovu na nohy

Vybráno 0 Kč 510 750 Kč
209 355 Kč
 -
488 dárců
Celkem se zapojilo
1 047 Kč
Průměrná výše daru
25 000 Kč
Nejvyšší dar
30 dnů
Vybráno za
Více o této sbírce

Pomohli jste Martinovi postavit se znovu na nohy

Všechny sbírky ověřujeme

Zakladatel
Ing. Eva Tylová,  ThLic. Tomáš Holý, Petr Kutílek M.A., M.S.
Datum přidání
17. 12. 2021

Kdo sbírku organizuje?

Vážení přátelé,

 rozhodli jsme se společně s Petrem Kutílkem a panem farářem Tomášem Holým pomoci dobrému člověku, který zde již 11 let bojuje proti přebujelému hazardu s úžasnými výsledky a zároveň pořádá přednášky pro školy, pomáhá jednotlivcům a rodinám. Jeho samotný život však zapadl někam do propasti, z níž vede velmi nadějná cesta využitím aktuálního institutu „Milostivého léta“. Vzhledem k tomu, že u Martina Svobody jde o poměrně vysokou částku na jistinách a s ohledem na velmi malý časový úsek, do kdy je možné této akce využít (do 28. 1. 2022) a také s ohledem na jeho zdravotní stav (před dvěma měsíci měl na pracovní cestě selhání organismu z toho tlaku a vyčerpání) a situaci v rodině (téměř imobilní tatínek s Parkinsonem a nově s vážnou onkologickou diagnózou, kterého Martin vozí, nyní bez auta, po náročných vyšetřeních), chceme mu cca s polovinou potřebných peněz na vyplacení jistin pomoci. Pokud by se vybralo více, bylo by možno dořešit i ty, které se do podmínek Milostivého léta nevejdou, případně Martinovi pořídit nějaké levné auto, aby ta jeho manipulace s tatínkem nebyla tak strašně náročná.

Jsme přátelé, známí a spolupracovníci, kteří znají Martina dlouhé roky a sledují jeho odhodlaný a neúnavný boj za pozitivní změny v problematice hazardu a závislostí. Konkrétně jsme se tuto sbírku rozhodli spustit my tři, kteří zároveň svými jmény garantujeme, že vybrané finanční prostředky budou využity řádně a dle jejího účelu.

Ing. Eva Tylová, místostarostka P12: Martina Svobodu jsem poznala před 10 lety, kdy nám pomohl, aby byl v Praze 12 zakázán hazard a byly zrušeny herny, které okupovaly všechna veřejná prostrantví (bylo jich téměř 30) a ničily životy našich spoluobčanů.  Nebyla to lehká cesta, protože legislativa v té době nahrávala majitelům heren a kasin (i to se s působením Martina změnilo), ale s jeho pomocí jsme to dokázali. Martin pomohl vyhnat hazard i z dalších měst a změnit legislativu upravující hazard. Právě jeho minulost, kdy sám propadl hazardu, ale podařilo se mu z jeho vlivu vymanit, je zdrojem jeho úsilí pomoci lidem zasaženým hazardem. Tato minulost ho však stále pronásleduje v podobě části nesplacených dluhů, které jak víme i nespravedlivými úroky enormě narůstají. Boj s nimi odčerpává Martinovi síly, které by mohl věnovat boji proti hazardu. Díky Milostivému létu může Martin splatit jistiny a dluhů se tak definitivně zbavit. Martin neúnavně pomáhal druhým a teď sám potřebuje pomoci. Prosím zvažte mu pomoci.

 ThLic. Tomáš Holý, farář, Římskokatolická farnost Hartvíkovice: Martina znám dlouhou řadu let. Jako farář v tenkrát hazardem zamořeném Žďáru nad Sázavou, kterému se přezdívalo „Las Vegas Vysočiny“, jsem měl možnost s ním úzce spolupracovat na „vyčištění“ tohoto města od hazardu a automatů. Je to skvělý člověk, který věnoval mnoho let pozitivním změnám v oblasti regulace hazardu, kde za ním je obrovské množství práce. Svůj život si ale mnoho let zpět hazardem zničil a uvízl v bodě, z něhož by se bez pomoci nedostal. Nyní se mu otevírá možnost v rámci Milostivého léta, aby se navrátil zpět do normálního života. A s tím jsem se mu s dalšími přáteli rozhodl pomoct organizací této sbírky i vlastním příspěvkem do ní. Uvažte prosím také podporu jeho životní cesty k lepším zítřkům, podle mě si to rozhodně zaslouží.

 Petr Kutílek , M.A., M.S.: Martina Svobodu znám už léta jako člověka, který své dávné osobní selhání dovedl proměnit ve vytrvalou práci pro společnost. Z velké části právě díky jeho nasazení a odhodlání se dnes mění naše města, která dříve okupovaly tisíce heren, a dramaticky klesá riziko dalších devastací lidských osudů. Martin takto pomohl takto spoustě lidí, a teď je čas pomoci zase jemu, aby i v osobním životě překonal následky dávných chyb a mohl začít plnohodnotný život bez exekucí za krkem. Moc mu tuhle životní změnu přeji.

Komu pomůžeme?

Martinu Svobodovi (41 let), který si před mnoha lety zničil život hazardem. Z úspěšného podnikatele a tenisového trenéra se stal naprosto zničeným gamblerem, který stál na Nuselském mostě již za ochranným zábradlím. Martin to ale tenkrát nevzdal, není to v jeho povaze.. Rozhodl se bojovat. Dělal 3 práce najednou, spal cca 4 hodiny denně, splatil velkou část ze svých dluhů a vykopal svůj život z beznaděje do nové životní role. Napsal také knihu Já, hráč, zpověď opravdového gamblera (získala mezinárodní cenu Egona Erwina Kische), založil organizaci Občané proti hazardu, která tu se svými spolupracovníky dokázala doslova zázraky. Za 11 let, které Martin boji proti přebujelému a nekontrolovanému hazardu věnoval, se podařilo iniciovat a účastnit se změny zákona (po 20 letech, kdy se to nikdy nepodařilo), pomoci obcím, aby mohly vymáhat své vyhlášky (dnes více jak 600 zákazových vyhlášek), zlepšilo se i financování léčby a prevence závislostí – o to, aby se vůbec na hazardní závislost pohlíželo jako na něco, čím se má stát zabývat, svedl Martin se svými spolupracovníky velké a náročné boje napříč státní správou. Posledním velkým úspěchem bylo v minulých měsících prosazení zákazu automatového hazardu v celé Praze a pomoc při tomtéž v Ústí nad Labem.

Ale zpět k osobní rovině Martinova příběhu. Mnozí z Vás četli jeho knihu a vědí. Pro ty ostatní jen krátké shrnutí. Jeho život se v podstatě během pár měsíců zřítil z vysoké hory až na dno propasti. Na začátku byl podraz byznysových partnerů v dosti vysoké částce, následovala mnohaměsíční snaha peníze získat a vydělat zpět, pak shodou náhod návštěvy heren a kasín, nejspíš také s vírou v částečnou pozitivní změnu, posilovanou prvotními výhrami. Jak to pak skončilo, je vcelku jasné. Martin udělal velkou životní chybu. Stála ho veškeré životní plány na dobrých 15 let dopředu. Stála ho mnohaletý partnerský vztah a jeho maminku bohužel život (návrat rakoviny po 20 letech s rychlým průběhem)

 Poslední dva roky Martin věnoval tomu, aby nezisková organizace s velice smysluplným předmětem činnosti, jíž před 11 lety založil, vůbec přežila ztráty z doby covidu, lockdownů atd. To se mu sice podařilo, ale za dost vysokou cenu. Trpí nespavostí, je vyčerpaný a narušilo mu to v různých ohledech zdraví, což vyvrcholilo před cca dvěma měsíci selháním organismu na jedné pracovní cestě. O pár týdnů později navíc tatínkovi objevili závažnou onkologickou diagnózu a on nyní, kdy je poprvé od dovršení dospělosti bez automobilu a sám není zdravotně v pořádku, jezdí s nechodícím tátou po náročných vyšetřeních, většinou složitě taxíky a půjčenými auty. Aby toho nebylo málo, má navíc po osmi letech krásného „parťáctví“ zdravotní problémy i jeho skvělý pejsek Doyle. I jeho léčba si vyžádá prostředky, kterých „kluci“ mají nedostatek. Martin už by si zasloužil trochu klidu a uznání za práci, kterou zde v takto náročném tématu v předchozích 11 letech odvedl. Pojďme mu pomoci „vykročit ze stínu“, aby se mu v rámci Milostivého léta podařilo, jak se říká, začít znovu od nuly. 

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Sbírkou pomůžeme Martinovi poplatit jistiny zbývajících „spících“ exekucí v rámci této jedinečné akce a v případě, že by se podařilo vybrat více, pomůžeme mu ze sbírky poplatit i ty, které se do podmínek Milostivého léta nevejdou. Případně bychom mu pořídili nějaké funkční auto, aby to měl jednodušší v té aktuální situaci s tatínkem nebo mu vypomůžeme s náklady na léčení pejska.

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

Dárce, který je pro každou dobrost
7 500 Kč  •  16. 1. 2022 23:57
Laskavý dárce
500 Kč  •  16. 1. 2022 23:55
DobroDárce
500 Kč  •  16. 1. 2022 23:53
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  16. 1. 2022 23:50
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  16. 1. 2022 23:24
Laskavý dárce
3 000 Kč  •  16. 1. 2022 23:21
Dobrosrdečný dárce
5 500 Kč  •  16. 1. 2022 23:11
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  16. 1. 2022 23:05
DobroDárce
500 Kč  •  16. 1. 2022 22:48
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  16. 1. 2022 22:45
DobroDárce
1 000 Kč  •  16. 1. 2022 22:28
Milý dárce
500 Kč  •  16. 1. 2022 22:13
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  16. 1. 2022 21:24
Štědrý dárce
100 Kč  •  16. 1. 2022 21:17
DobroDárce
400 Kč  •  16. 1. 2022 21:11
Dárce, který je pro každou dobrost
250 Kč  •  16. 1. 2022 21:03
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  16. 1. 2022 20:52
Laskavý dárce
100 Kč  •  16. 1. 2022 20:18
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  16. 1. 2022 20:15
DobroDárce
500 Kč  •  16. 1. 2022 20:08
Laskavý dárce
2 000 Kč  •  16. 1. 2022 19:33
Štědrý dárce
2 000 Kč  •  16. 1. 2022 19:23
Laskavý dárce
500 Kč  •  16. 1. 2022 19:17
Milý dárce
100 Kč  •  16. 1. 2022 19:17
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  16. 1. 2022 18:58
Martine, díky za tvou práci a hodně štěstí v dalším životě!
Velkorysý dárce
2 000 Kč  •  16. 1. 2022 18:55
Dobrosrdečný dárce
500 Kč  •  16. 1. 2022 18:54
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  16. 1. 2022 18:51
Robin
200 Kč  •  16. 1. 2022 18:30
Ty za nas, my za Tebe.
Michal Kudrnáč, Náchod
500 Kč  •  16. 1. 2022 18:28
Díky Martine a musíme to u nás dotáhnout!
DobroDárce
300 Kč  •  16. 1. 2022 18:24
Laskavý dárce
500 Kč  •  16. 1. 2022 17:42
Laskavý dárce
5 000 Kč  •  16. 1. 2022 17:34
Laskavý dárce
100 Kč  •  16. 1. 2022 17:30
Laskavý dárce
500 Kč  •  16. 1. 2022 17:28
Štědrý dárce
500 Kč  •  16. 1. 2022 17:08
Dárce, který je pro každou dobrost
2 000 Kč  •  16. 1. 2022 16:48
Milý dárce
300 Kč  •  16. 1. 2022 16:23
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  16. 1. 2022 16:19
Velkorysý dárce
200 Kč  •  16. 1. 2022 16:15
Adam J.
500 Kč  •  16. 1. 2022 16:08
Díky za vše!
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  16. 1. 2022 15:48
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  16. 1. 2022 15:47
Laskavý dárce
300 Kč  •  16. 1. 2022 15:35
Štědrý dárce
300 Kč  •  16. 1. 2022 15:25
Velkorysý dárce
300 Kč  •  16. 1. 2022 14:32
Laskavý dárce
100 Kč  •  16. 1. 2022 14:11
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  16. 1. 2022 13:47
Milý dárce
200 Kč  •  16. 1. 2022 13:22
Štědrý dárce
500 Kč  •  16. 1. 2022 13:21
Milý dárce
300 Kč  •  16. 1. 2022 12:02
DobroDárce
100 Kč  •  16. 1. 2022 11:47
Petr K.
1 250 Kč  •  16. 1. 2022 11:23
Ještě aspoň takhle za toho jeden a čtvrt milionu Pražanů a Pražanek, kterým tvoje práce pomohla! Dobrý restart přeju!
_fm
300 Kč  •  16. 1. 2022 10:47
Díky!
Laskavý dárce
500 Kč  •  16. 1. 2022 10:17
Štědrý dárce
300 Kč  •  16. 1. 2022 10:14
Dobrosrdečný dárce
3 829 Kč  •  16. 1. 2022 10:09
Milý dárce
300 Kč  •  16. 1. 2022 9:17
Milý dárce
100 Kč  •  16. 1. 2022 0:41
Mojmír
1 000 Kč  •  16. 1. 2022 0:15
Moc si Martinovy práce vážím. Držím palce :)
Štědrý dárce
500 Kč  •  15. 1. 2022 23:58
Milý dárce
200 Kč  •  15. 1. 2022 21:55
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  15. 1. 2022 21:47
Dobrosrdečný dárce
150 Kč  •  15. 1. 2022 21:43
Martin
100 Kč  •  15. 1. 2022 21:32
Myslíme na Vás v modlitbě aj tak... Děkujeme, že děláte tolik dobrého!
Laskavý dárce
300 Kč  •  15. 1. 2022 21:21
Velkorysý dárce
500 Kč  •  15. 1. 2022 21:16
Milý dárce
200 Kč  •  15. 1. 2022 21:12
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  15. 1. 2022 21:07
Štědrý dárce
300 Kč  •  15. 1. 2022 20:45
DobroDárce
300 Kč  •  15. 1. 2022 20:32
DobroDárce
2 000 Kč  •  15. 1. 2022 20:28
JPGothigh
300 Kč  •  15. 1. 2022 20:20
Hlavně to fakt dej na dluhy a neproházej matama.
Václav Muchna
10 000 Kč  •  15. 1. 2022 19:32
Tímhle ten boj nekončí!
Hana a její táta Marcel
300 Kč  •  15. 1. 2022 18:03
Můj táta býval velký hráč a od automatů musel utéct z Prahy, nakonec z něj gambler díky tomu nebyl a nezničilo mu to život. Vaše kniha je výborná. Přeji dobrý (re)start.
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  15. 1. 2022 17:41
Milý dárce
1 000 Kč  •  15. 1. 2022 10:15
Dárce, který je pro každou dobrost
10 000 Kč  •  15. 1. 2022 7:27
Dárce, který je pro každou dobrost
800 Kč  •  15. 1. 2022 0:14
Daniel
2 000 Kč  •  14. 1. 2022 23:58
Děláte dobrou věc, přeju dobrý restart!
DobroDárce
300 Kč  •  14. 1. 2022 23:28
Denisa
1 000 Kč  •  14. 1. 2022 22:05
Jste super, přeji hodně sil!
Milý dárce
300 Kč  •  14. 1. 2022 21:42
Štědrý dárce
100 Kč  •  14. 1. 2022 17:52
Laskavý dárce
3 000 Kč  •  14. 1. 2022 17:52
Milý dárce
150 Kč  •  14. 1. 2022 17:50
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  14. 1. 2022 17:29
Laskavý dárce
50 Kč  •  14. 1. 2022 16:54
DobroDárce
1 000 Kč  •  14. 1. 2022 16:02
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  14. 1. 2022 16:00
Tomáš Ř.
300 Kč  •  14. 1. 2022 15:29
Držte se!
DobroDárce
3 000 Kč  •  14. 1. 2022 14:19
DobroDárce
100 Kč  •  14. 1. 2022 13:13
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  14. 1. 2022 13:08
Milý dárce
500 Kč  •  14. 1. 2022 12:43
Laskavý dárce
200 Kč  •  14. 1. 2022 12:23
Laskavý dárce
100 Kč  •  14. 1. 2022 11:39
Antonín
300 Kč  •  14. 1. 2022 11:28
fandím, děkuji za Vaši práci a osvětu, pomohl jste mi
Velkorysý dárce
500 Kč  •  14. 1. 2022 11:23
Dobrosrdečný dárce
500 Kč  •  14. 1. 2022 11:18
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  14. 1. 2022 11:09
Francimor
450 Kč  •  14. 1. 2022 2:00
Zdravim, sam jsem v oblasti hazardu pracoval a tusim, jak je tezke se zavislosti zbavit. Takze gratuluju k restartu a tady posilam neco na prilepsenou:) hodne stesti,zdravi a sil!
Velkorysý dárce
300 Kč  •  13. 1. 2022 21:23
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  13. 1. 2022 20:19
Štědrý dárce
100 Kč  •  13. 1. 2022 17:54
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  13. 1. 2022 16:31
Marek
500 Kč  •  13. 1. 2022 15:09
Moc držím palce
Čestmír D.
10 000 Kč  •  13. 1. 2022 13:55
Díky a držím palce
DobroDárce
300 Kč  •  13. 1. 2022 13:51
Velkorysý dárce
500 Kč  •  13. 1. 2022 13:06
Filip
200 Kč  •  13. 1. 2022 12:42
Hodně štěstí do lepšího života!
DobroDárce
3 000 Kč  •  13. 1. 2022 10:48
Radek
150 Kč  •  13. 1. 2022 10:40
:) hodne stesti!
Štědrý dárce
300 Kč  •  13. 1. 2022 10:12
Laskavý dárce
500 Kč  •  13. 1. 2022 9:53
Laskavý dárce
2 000 Kč  •  13. 1. 2022 8:46
Marian Wiszczor
222 Kč  •  13. 1. 2022 8:39
Blíž ke svobodě...
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  13. 1. 2022 6:19
Velkorysý dárce
300 Kč  •  12. 1. 2022 22:08
Štědrý dárce
500 Kč  •  12. 1. 2022 22:01
Dobrosrdečný dárce
500 Kč  •  12. 1. 2022 21:13
Honza K.
100 Kč  •  12. 1. 2022 21:01
Četl jsem knihu. Byla skvělá. Snad jste se z toho dostal jednou provždy. Hodně štěstí
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  12. 1. 2022 19:15
DobroDárce
100 Kč  •  12. 1. 2022 18:41
David
100 Kč  •  12. 1. 2022 17:30
Díky za to co děláte, tenhle měsíc víc už nemůžu, ale přeji ať to vyjde.
Velkorysý dárce
500 Kč  •  12. 1. 2022 17:10
Štědrý dárce
500 Kč  •  12. 1. 2022 16:31
DobroDárce
100 Kč  •  12. 1. 2022 16:15
Velkorysý dárce
300 Kč  •  12. 1. 2022 14:39
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  12. 1. 2022 13:13
Milý dárce
1 000 Kč  •  12. 1. 2022 13:09
Velkorysý dárce
300 Kč  •  12. 1. 2022 12:49
Milý dárce
300 Kč  •  12. 1. 2022 12:32
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  12. 1. 2022 12:18
Laskavý dárce
300 Kč  •  12. 1. 2022 11:15
Dobrosrdečný dárce
500 Kč  •  12. 1. 2022 10:58
Milý dárce
200 Kč  •  12. 1. 2022 10:44
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  12. 1. 2022 10:42
Jan D.
1 000 Kč  •  12. 1. 2022 10:41
Díky za vaši činnost!
Lenka
300 Kč  •  12. 1. 2022 10:37
Martine, držím palce, abyste se rychle zbavil dluhů.
Pavla Tůmová
300 Kč  •  12. 1. 2022 10:33
Martine, přeji, ať je brzy líp!
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  12. 1. 2022 10:26
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  12. 1. 2022 9:38
Dobrosrdečný dárce
500 Kč  •  12. 1. 2022 9:28
Milý dárce
2 000 Kč  •  12. 1. 2022 9:16
Štědrý dárce
100 Kč  •  12. 1. 2022 9:14
Dárce, který je pro každou dobrost
50 Kč  •  12. 1. 2022 8:32
Dobrosrdečný dárce
500 Kč  •  12. 1. 2022 8:32
Velkorysý dárce
228 Kč  •  12. 1. 2022 8:15
Pavel
500 Kč  •  12. 1. 2022 7:45
Hodne stesti.
Milý dárce
500 Kč  •  11. 1. 2022 23:40
Laskavý dárce
500 Kč  •  11. 1. 2022 23:38
Velkorysý dárce
5 000 Kč  •  11. 1. 2022 22:37
Laskavý dárce
500 Kč  •  11. 1. 2022 22:22
Laskavý dárce
2 048 Kč  •  11. 1. 2022 18:24
S
1 000 Kč  •  11. 1. 2022 17:17
Díky za knihu!
Roman
300 Kč  •  11. 1. 2022 15:03
Jsem rád, že existují lidé jako Vy. Děkuji.
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  11. 1. 2022 10:12
Štědrý dárce
500 Kč  •  11. 1. 2022 8:15
Milý dárce
500 Kč  •  11. 1. 2022 5:29
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  11. 1. 2022 1:50
Milý dárce
200 Kč  •  11. 1. 2022 0:48
Niki
500 Kč  •  10. 1. 2022 23:50
drzim palce at to zvladnete!
Milý dárce
100 Kč  •  10. 1. 2022 22:36
Lenka S.
200 Kč  •  10. 1. 2022 21:27
Zasloužíte si šanci a tak Vám přeji hodně štěstí a pevně zdraví ke splnění všech přání a plánů!
Velkorysý dárce
500 Kč  •  10. 1. 2022 20:57
Milý dárce
500 Kč  •  10. 1. 2022 20:27
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  10. 1. 2022 20:22
Milý dárce
500 Kč  •  10. 1. 2022 20:04
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  10. 1. 2022 19:55
Kateřina R.
2 000 Kč  •  10. 1. 2022 19:42
Martine, přeji jen to nejlepší do nového životního startu, hodně zdraví a štěstí!
Jiří K.
5 000 Kč  •  10. 1. 2022 17:02
Překonal jste SÁM sebe. Pro mne jste hrdina. Ať se Vám vše jen daří na nové cestě.
Velkorysý dárce
300 Kč  •  10. 1. 2022 15:36
Velkorysý dárce
100 Kč  •  10. 1. 2022 15:36
Laskavý dárce
100 Kč  •  10. 1. 2022 15:17
Míša M
100 Kč  •  10. 1. 2022 14:41
Ať se daří a díky za města bez hazardu.
Jirka D.
100 Kč  •  10. 1. 2022 14:25
Ať se vydaří nový start do života !
Dobrosrdečný dárce
250 Kč  •  10. 1. 2022 13:36
Milý dárce
250 Kč  •  10. 1. 2022 12:48
Štědrý dárce
300 Kč  •  10. 1. 2022 12:12
DobroDárce
100 Kč  •  10. 1. 2022 10:29
Tereza S.
300 Kč  •  10. 1. 2022 10:07
Za Ústí
Laskavý dárce
300 Kč  •  10. 1. 2022 10:02
Milý dárce
100 Kč  •  10. 1. 2022 9:51
Dobrosrdečný dárce
5 000 Kč  •  10. 1. 2022 7:14
Milý dárce
1 000 Kč  •  10. 1. 2022 7:08
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  10. 1. 2022 6:38
Milý dárce
100 Kč  •  10. 1. 2022 1:23
Milý dárce
1 000 Kč  •  10. 1. 2022 0:18
Petr
300 Kč  •  9. 1. 2022 23:34
Drž se!
Antonín
100 Kč  •  9. 1. 2022 23:15
Hodně štěstí
Laskavý dárce
300 Kč  •  9. 1. 2022 22:55
Jan Klouda
300 Kč  •  9. 1. 2022 22:18
Držím palce!
Dobrosrdečný dárce
2 000 Kč  •  9. 1. 2022 22:17
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  9. 1. 2022 22:15
DobroDárce
1 000 Kč  •  9. 1. 2022 22:03
Milý dárce
500 Kč  •  9. 1. 2022 21:54
Dárce, který je pro každou dobrost
3 000 Kč  •  9. 1. 2022 21:13
DobroDárce
500 Kč  •  9. 1. 2022 20:49
DobroDárce
500 Kč  •  9. 1. 2022 19:58
Roman S.
5 000 Kč  •  9. 1. 2022 19:40
Děkuji organizátorům sbírky a Martinovi přeji více radosti než dosud.
Marek
1 000 Kč  •  9. 1. 2022 14:07
Držím palce
Jakub K.
1 000 Kč  •  9. 1. 2022 13:46
Držte se.
Vojtěch K.
1 000 Kč  •  9. 1. 2022 12:32
Držím palce, ať se podaří vám vrátit do běžného života
www.osobnibankrot48.cz
10 Kč  •  9. 1. 2022 12:32
Martine, měl jste už byt dávno v oddluzeni (insolvenci) a už by jste byl bez dluhu.
Milan Petr
3 000 Kč  •  8. 1. 2022 13:17
Diky Martine za tvou praci proti hazardu.
Lou Sugar
1 000 Kč  •  8. 1. 2022 9:39
Díky, Martine. Moc držím palce.
Jaroslav P.
1 000 Kč  •  8. 1. 2022 9:15
Aby bylo lépe.
adolf
25 000 Kč  •  8. 1. 2022 8:44
vítězství zdar;
Malý-pirát.cz
300 Kč  •  8. 1. 2022 5:24
<°]]]><
Tereza S.
1 000 Kč  •  8. 1. 2022 5:15
Držím palce
HanKa:)
150 Kč  •  8. 1. 2022 1:58
Marťo, z celého srdce ti přeji, ať to pomůže a dostaneš se z trablů.
Martina
200 Kč  •  8. 1. 2022 0:24
Víc takových jako vy.
arch
25 000 Kč  •  8. 1. 2022 0:10
nase mesta zase kvetou:) diky!
Šárka G.
300 Kč  •  8. 1. 2022 0:09
Díky za to, co děláte pro ostatní.
Veronika V.
300 Kč  •  7. 1. 2022 23:51
Martina si obrovsky vážím a chci mu alespoň maličkou částkou pomoci. Musíme si totiž pomáhat.
Marek P.
300 Kč  •  5. 1. 2022 23:57
I za nápomoc v rubrice #PokornýhoBizáry!
Vojtěch H.
100 Kč  •  5. 1. 2022 20:55
Děkuju Vám a přeju hodně štěstí s
Filip H.
500 Kč  •  4. 1. 2022 12:13
Díky i za pomoc v Litoměřicích ;).
David R.
1 000 Kč  •  3. 1. 2022 23:06
Před nedávnem jsem na ulici našel pětistovku a uvažoval jsem o tom, co s ní. Tak snad by byl majitel poloviny této částky spokojen alespoň jako já :-)
Lubomír
500 Kč  •  3. 1. 2022 22:37
Diky
Petr
2 000 Kč  •  3. 1. 2022 20:39
Díky za tvou práci.
Milan Krajcar
500 Kč  •  3. 1. 2022 16:27
Díky, že jsem mohl přispět. Hazard je zlo.
Jaroslav
500 Kč  •  3. 1. 2022 14:08
Drzim palce, verim ze vse dokazete a dale budete vykonavat TOLIK potrebnou praci!
Mónica F a Ondřej E
300 Kč  •  3. 1. 2022 13:19
Hodně sil a hodně víry!
Knihopolis s.r.o.
1 073 Kč  •  3. 1. 2022 10:07
Držíme palce a přejeme hodně síly!
Filip R
1 000 Kč  •  1. 1. 2022 18:25
David B.
1 000 Kč  •  31. 12. 2021 22:24
Martine, snad to klapne. Odedrel jsi toho spoustu a docela urcite zachranil mnoho lidskych zivotu
Ivana Hovorková
117 Kč  •  31. 12. 2021 12:12
Držím panu Martinovi palce a má můj obdiv, že se nevzdal a ještě dokázal to špatné ve svém životě proměnit v dobré pro ostatní! Kéž by bylo více tak skvělých lidí jako je on!
Malý dárce
100 Kč  •  31. 12. 2021 10:08
Jiří V.
200 Kč  •  30. 12. 2021 19:31
Hodně štěstí a sil.
Josef
500 Kč  •  30. 12. 2021 19:13
Držte se, bude líp !!!
Pavel Z.
300 Kč  •  30. 12. 2021 1:58
Hodně zdaru!
Štěpán M.
200 Kč  •  29. 12. 2021 23:30
Díky za to, co jste udělal pro druhé!
Petr K.
500 Kč  •  29. 12. 2021 23:04
Děkuji za vaši práci
Pavla
300 Kč  •  29. 12. 2021 9:41
Ať se Vám daří
Kateřina S.
2 500 Kč  •  28. 12. 2021 16:08
Hodně zdaru a ať se daří!
Lukáš
500 Kč  •  28. 12. 2021 15:52
Jsi borec, ať se daří!
Jakub Macek
500 Kč  •  28. 12. 2021 14:23
Od heren a kasin nově vyčištěný Jablonec Ti také děkuje za pomoc při boji proti hazardu v Česku.
Štěpán
500 Kč  •  28. 12. 2021 13:57
Ať se podaří zbavit Martina co nejvíce problémů!
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  28. 12. 2021 13:23
Díky za zbavení Prahy beden!
Jakub
300 Kč  •  28. 12. 2021 13:08
Dusan M.
2 000 Kč  •  28. 12. 2021 12:42
Za Dno pytle
Davídek
500 Kč  •  27. 12. 2021 22:06
Ondřej S.
3 000 Kč  •  27. 12. 2021 17:16
Karel Karika
500 Kč  •  27. 12. 2021 14:13
Strašnýpesová
500 Kč  •  27. 12. 2021 12:13
Ať se ti daří, Martine.
Šárovka
500 Kč  •  25. 12. 2021 17:48
Martine, přeji ti v zivote už jen to dobré💙
Petr N.
750 Kč  •  24. 12. 2021 10:44
Hodně štěstí!
Standa
500 Kč  •  24. 12. 2021 7:31
Děkuji Martinovi za to, co dělá. A přeji mu hodně sil, aby teď všechno zvládnul.

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat