Ošetření zoubků pro Maxíka a Foxíka

Vybráno 0 Kč 0 Kč
11 500 Kč
56 dnů
do ukončení

Buďte s námi pro každou dobrost. Předáme 100 % vašeho daru.

Přispět
Tvůrce
Lucie Frodlová
Datum přidání
12. 10. 2021

Zoubky pro Maxíka a Foxíka

Ráda bych představila naše dva kamarády, kterým říkáme Ňuňu a Macek. Macík  Max) je v „důchodovém“ věku, je to už děda a teď nedávno měl akutní  zdravotní potíže. Ňuňu (Fox)  je „dospělák“ a je to velký mazel. Bere pravidelně léky na epilepsii.  Foxík je ten tmavší dlouhonohý raubíř a Maxík je šedivý 🙂

Ňuňu a Macek jsou  naše zvířátka, která si také už zaslouží jen tu nejlepší péči. Poskytla jsem jim domov a zázemí, ale po finanční stránce jim nemohu poskytnout zdravotní péči, kterou oba potřebují. Zuby mají oba v opravdu špatném stavu. Zubní kámen a paradentóza je hlavní problém a potřeba co nejdříve vyřešit. Bude potřeba i trhání zubů.

Komu pomůžeme?

Vzala jsem si pejsky k sobě do parády a ráda bych jim poskytla ošetření zubů, které mají oba bohužel v dost špatném stavu a čištění plus trhání zoubků je teď v tuhle chvíli akutní, ale bohužel já ošetření nemohu finančně pokrýt.  Jsem samoživitelka, a i když se snažím toto jsou pro mne výdaje nad rámec aktuálních možností.  Oba pejskové jsou syna kamarádi a jsou to už i naši členové rodiny.

Chtěla bych hafanům ulevit od zdravotních potíží se zuby a předejít případným vážnějším problémům. 

Prosíme se synem milovníky zvířat o jakýkoliv příspěvek na ošetření. Ať máme ty dva kamarády zase brzy v pořádku a ze srdce Vám děkujeme.

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Účel této sbírky je vybrat peníze na ošetření dvou psích kamarádů, kteří trpí velmi špatným chrupem a mohou z toho plynout vážnější zdravotní problémy.

Pokud se vybere cílová částka, tak z ní bude uhrazeno ošetření obou psů. Pokud se vybere méně, použije se částka alespoň na jedno ošetření. Pokud budeme mít štěstí a vybere se více, tak zbylé peníze poslouží na zaplacení případného akutního zdravotního problému v budoucnu, nebo při případných komplikací.

Na příběh zatím nikdo nepřispěl. Buďte první.

Chcete autorovi sbírky něco vzkázat?

Pro přidání zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Napište nám