Sbírka ukončena:

Nemoce/emoce – (skoro)interaktivní beseda, sbírka na podporu prostoru Rybalka

Vybráno 0 Kč 0 Kč
Buďte první, kdo přispěje
Nemoce/emoce - (skoro)interaktivní beseda, sbírka na podporu prostoru Rybalka
0 dárců
Celkem se zapojilo
0 Kč
Průměrná výše daru
0 Kč
Nejvyšší dar
115 dnů
Vybráno za
Více o této sbírce

Nemoce/emoce – (skoro)interaktivní beseda, sbírka na podporu prostoru Rybalka

Vybráno 0 Kč 0 Kč
Buďte první, kdo přispěje
Tvůrce
Lukáš Zajíček
Datum přidání
7. 5. 2020

Sbírka je určena na podporu prostoru Rybalka, který díky nečekané situaci musel být zavřen a tudíž nemohl získávat finanční prostředky ze své běžné činnosti. Sbírka vznikla z inciativy Lukáše Zajíčka, který se rozhodl tuto besedu uspořádat v online prostředí. 

Sbírka je vázána na online besedu, která proběhne 13. 5. 2020 od 18:00, odkaz naleznete na FB stránce události. (= Stream bude probíhat přímo na Facebooku, na který se dostanete skrze událost.)

Kdo sbírku organizuje?

Sbírku jsme zorganizoval Lukáš Zajíček ve spolupráci s prostorem Rybalka.

Proč ji organizuje?

Tuto sbírku jsme zorganizovali, aby mohla proběhnout předem plánovaná beseda a zároveň jsme tím tak mohli podpořit proctor Rybalka do budoucna.

(Skoro)Interaktivní beseda na téma sociálních struktur. Co jsou to sociální struktury a jak ovlivňují naše životy. Každý z nás vyrůstal v určitém prostředí, kde nás ovlivňovali členové úzké či širší rodiny, později další sociální skupiny a s nimi pravidla a standardy. Každý z nás se v určitém životním období přizpůsoboval těmto standardům bez toho, aniž bychom si většinou uvědomovali, jak moc ovlivňují naše rozhodování, jak vnímáme sami sebe a utváří tak okolnosti našich životů.

Pojetí tohoto tématu vzniklo z dlouhodobého pozorování různých kultur, lidí a společností. Beseda bude o tom jak různé struktury ovlivňují společnost a to jak žijeme jako jednotlivci. Samozřejmě budeme mluvit nejvíc o ČR, ale spoustu poznatků vychází z cestování a žití v Asii ale i dalších destinací. Besedu inicioval a povede Lukáš Zajíček.

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Peníze budou použity na podporu prostoru Rybalka a drobnou odměnu účinkujícím za jejich práci.

Odkazy:

Na příběh zatím nikdo nepřispěl. Buďte první.

Chcete autorovi sbírky něco vzkázat?

Pro přidání zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Napište nám