Sbírka ukončena:

Live stream temných elektroniků Noví Lidé 9. dubna 2021

Vybráno 0 Kč 2 200 Kč
od 7 dárců
 -
7 dárců
Celkem se zapojilo
314 Kč
Průměrná výše daru
1 000 Kč
Nejvyšší dar
289 dnů
Vybráno za
Více o této sbírce

Live stream temných elektroniků Noví Lidé 9. dubna 2021

Všechny sbírky ověřujeme

Zakladatel
Kotelna Litomyšl
Datum přidání
19. 2. 2021

Jsme hudební dvojice Noví Lidé z Hradce Králové a na jaře 2020 jsme vydali naše druhé album s názvem KRUH. Druhou desku jsme neměli možnost pořádně představit na živo, tak se pojďme potkat virtuálně!

Jsme rádi, že můžeme zahrát díky živému vysílání z legendárního hudebního klubu Kotelna v Litomyšli, kde podle nás dělají živé streamy na vysoké úrovni. Když už není možnost normálních koncertů v klubech a na fes]valech, tak díky živému streamu máme šanci se dostat alespoň na Vaše monitory a setkat se takto s Vámi.

Co budeme hrát?

Náš koncertní set, který obsahuje songy z alb KRUH(2020) a Světlo a san (2017). O většinu projekce se postaral český VJ Krajta, který dlouhodobě žije v Abu Dhabi. Perfektně tak doplňuje naše skladby a posuvá je ještě o krok dál.

O novém albu KRUH

Několik let jsme tvořili a nahrávali album KRUH, které je složeno z dvanác] skladeb. 10 zpívaných a dvě instrumentálky. Bylo nám potěšením, že za masteringem alba stál guru české elektroniky Moimir Papalescu. Vizuál alba měl na starost skvělý grafik a mistr minimalismu Jan Němec.

Kdo jsou Noví Lidé?

Od roku 2013 skládáme a nahráváme temně elektronickou hudbu doplněnou kytarou a zpěvem z českými texty.

Mejra Šlejhar je rodilým pražákem skládá všechny texty, hraje na kytaru a klávesy. René Tomaides pochází z Chrudimi, hraje na klávesy a všemožné hudební krabičky a stará se o celé technické zázemí a managing kapely.

Nalaďte se na naši vlnu nejnovějším videoklipem:

Kdo sbírku organizuje?

Music club Kotelna Litomyšl je jedním z nejdéle fungujících hudebních klubů v České republice.

Proč ji organizuje?

Music club Kotelna Litomyšl uvádí streamy přímo z klubu. Chce tak publiku přenést aspoň jen částečně do domovů atmosféru koncertů v době, kdy živé vystupování interpretů a kontakt s publikem nejsou možné.

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Díky vašim příspěvkům bude možné podpořit hudební klub Kotelna v Litomyšli a zapla]t alespoň částečně náklady na živé vysílání.

Více:

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

DobroDárce
300 Kč  •  13. 4. 2021 15:10
DobroDárce
100 Kč  •  13. 4. 2021 15:08
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  9. 4. 2021 20:52
Velkorysý dárce
250 Kč  •  8. 4. 2021 22:12
Štědrý dárce
150 Kč  •  25. 3. 2021 19:21
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  20. 2. 2021 20:58
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  19. 2. 2021 15:55

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat