Pro Olgu, aby mohla žít aktivní život

Vybráno 0 Kč 0 Kč
159 000 Kč
38 dnů
do ukončení

Buďte s námi pro každou dobrost. Předáme 100 % vašeho daru.

Přispět
Tvůrce
Technology & Life, Olga Nováková
Datum přidání
2. 7. 2021

Komu pomůžeme?

Dobrý den, jmenuji se Olga Nováková a je mi 57 let. Dříve jsem pracovala jako servírka, ráda jsem sportovala, zvládala celou domácnost. Byla jsem plnohodnotnou partnerkou, matkou i kamarádkou. Před sedmi lety jsem přišla z práce večer domů, šla spát a ráno jsem se nemohla pohnout. Můj partner mě odnesl na toaletu osprchoval a zavolal rychlou pomoc. Od tohoto okamžiku jsem skončila o berlích a na invalidním vozíku plně závislá na pomoci svého přítele.

S přítelem bydlíme v pronajatém bytě 2+1 ve zvýšeném přízemí. Přítel pracuje jako řidič tramvaje, jeho měsíční příjem je okolo 30 000 Kč. Já nepobírám nic. Jako servírka jsem převážně pracovala na dohodu o provedení práce, tak nemohu prokázat dostatek odpracovaných let, abych mohla pobírat invalidní důchod. Bohužel příjem nám nestačí na ušetření částky pro pořízení elektro tříkolky, která mi pomůže k částečnému osamostatnění. 

Pro Olgu, aby mohla žít aktivní život

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Peníze budou použitý k nákupu elektro tříkolky.

Váš příspěvek mi pomůže vrátit se aktivně do života a nabýt svobodu pohybu bez doprovodu a nebýt už takovou přítěží. Budu moct sama zajet na nákup a vyřídit si své záležitosti, zlepšit hybnost a zredukovat váhu.

S úctou Olga Nováková

Pro Olgu, aby mohla žít aktivní život

Na příběh zatím nikdo nepřispěl. Buďte první.

Chcete autorovi sbírky něco vzkázat?

Pro přidání zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Napište nám