Pomoc rodině Herákových z MNV, kterým tornádo vzalo střechu nad hlavou

Vybráno 0 Kč 2 400 Kč
od 2 dárců
3 dny a 22 hodin
do ukončení

Buďte s námi pro každou dobrost. Předáme 100 % vašeho daru.

Přispět
Datum přidání
28. 7. 2021

Pomoc je pro rodinu Herákových, která přišla o střechu nad hlavou, paní Heráková je v invalidním důchodu a manžel má úraz na ruce, mají jedno školou povinné dítě.

Komu pomůžeme?

Během ničivého tornáda ve čtvrtek 24.června 2021 v obci Moravská nová Ves přišla rodina Herákových o střechu nad hlavou. Domek si rodina v Moravské nové Vsi pořídila teprve nedávno a postupně ho chtěli zrekonstruovat. Nyní zde během pár minut přišli o střechu nad hlavou a jsou rádi, že se jim nic nestalo. Z domu toho moc nezůstalo a nyní po nových deštích jim do domu ještě napršelo, odešla veškerá elektroinstalace, věci jsou podmáčené a hrozí zřícení stropů. Vichřice jim zničila i 2 auta, které paní Heráková potřebuje k jízdě k lékaři a manžel k provozování své živnosti. Nyní za pomoci dalších lidí se snaží odklízet trosky a zničené vybavení a zařízení domu. Bohužel manžel je po úrazu ruky a paní Heráková v invalidním důchodu. Na pomoc s odklízením jsou tedy vázáni na druhé.

Pomoc rodině Herákových z MNV, kterým tornádo vzalo střechu nad hlavou

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Peníze ze sbírky budou použity na částečnou úhradu bazarového automobilu, který potřebuje paní Heráková k jízdě k lékaři neboť je v invalidním důchodu.

Část peněz by byla také použita na výdaje spojené s pořízením děktského pokojíku pro syna, dalšího nábytku a vybavení domácnosti.

Senior Club Tošanovice
1 400 Kč  •  22. 9. 2021 8:24
Přejeme hodně síly.
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  12. 8. 2021 16:37

Chcete autorovi sbírky něco vzkázat?

Pro přidání zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Vzkazy

Senior Club Tošanovice
1 400 Kč  •  22. 9. 2021 8:24
Přejeme hodně síly.
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  12. 8. 2021 16:37

Kdo další daroval?

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Napište nám