Úspěšně vybráno:

Přispěli jste na rehabilitace pro Moniku

Vybráno 0 Kč 219 465 Kč
193 000 Kč
 -
270 dárců
Celkem se zapojilo
813 Kč
Průměrná výše daru
20 000 Kč
Nejvyšší dar
60 dnů
Vybráno za
Více o této sbírce

Přispěli jste na rehabilitace pro Moniku

Všechny sbírky ověřujeme

Zakladatel
Ivona Šmahajová
Datum přidání
10. 11. 2021

Kdo sbírku organizuje?

Jsme milující rodiče Moniky a její sestra (dvojče) Ivona,

kteří se rozhodli udělat všechno proto, aby se Monika uzdravila a splnila si svůj sen – otevřít si vlastní cukrárnu.

S manželem máme dvě 19-ti leté dcery, dvojčata Ivonu a Moniku. Ivona studuje hotelnictví a Monika obor cukrářka. Jejím velkým snem je otevřít si vlastní cukrárnu. Osud jí však vložil do cesty takové překážky, které ji vrátily na samotný počátek.

Monika měla dva nádory na mozku a musela podstoupit náročnou neurochirurgickou operaci, ze které se stále zotavuje. I přes intenzívní rehabilitaci a snahy o uzdravení, je Monika stále ležící, špatně mluví a vyslovuje (maximálně 3 slova), dokáže pouze omezeně hýbat levou rukou a levou nohou.

Příběh Moniky

Špatné zprávy

Všechno začalo na jaře roku 2019 bolestmi hlavy, které se velmi rychle zhoršovaly. Lékaři proto Monču poslali v květnu 2019 na magnetickou rezonanci. Výsledek rodinu šokoval — na mozku byly dva nádory.

Operace

O týden později podstoupila operaci na Neurochirurgickém oddělení FN Brno. Trvala dlouhých sedm hodin a nedopadla podle představ. Lékaři museli přerušit tepnu, která vyživovala nejen nádor, ale také část levé strany mozku.

Po operaci na ARO

Monika ležela, pro nás nekonečný, týden na ARO v umělém spánku, protože se ji doktorům nedařilo standardně probudit. Důvodem byla ischemie (nedokrvení) v oblasti bazálních ganglií a thalamu vlevo a krvácení v dutině lebeční. Každý den jsme za ní jezdili a snažili se ji pomoct naší přítomností – věřili jsme, že nás nějak vnímá. Před překladem na JIP neurochirurgického oddělení musela být Monice provedena tracheotomie (operace se zavedením kanyly do dýchací trubice), aby Monika dokázala bezpečně dýchat.

Překlad na JIP

Po několika dnech na JIP se podařilo Moniku probudit, ale přišla další těžká rána. Dcera nás nevnímala, oči měla zavřené, nehýbala se, neotevřela ani ústa. Navíc se přidaly další komplikace v podobě zánětů, které museli být léčeny několika antibiotiky. Monika měla téměř 40 st. teploty, které nešlo žádným způsobem snížit a odezněly až po zhruba dvou týdnech na JIP (v kombinaci s 40 st. venkovními teplotami a velkým teplem na pokoji bylo velmi těžké Moniku alespoň trochu ochladit). Podle lékařů šlo o dočasnou poruchu centrální nervové soustavy, která tělesnou teplotu udržuje.

Trvalo ještě několik dlouhých dnů, než poprvé po operaci otevřela oči. Byly to ale oči, které se dívaly daleko za nás. Monika nefixovala objekty kolem sebe, nás jakoby vůbec nepoznávala. Navíc se přidaly problémy se spasticitou (svalovými kontrakturami, které pacient nedokáže ovlivnit – vychází z centrální nervové soustavy) která je bolestivá a bohužel typická pro tuto diagnózu. Intenzivně jsme využívali bazální stimulaci, při které jsme Monice vyprávěli to, co prožila, pouštěli oblíbenou hudbu a videa.

Při jedné z návštěv nás začala konečně očima pozorovat a to nás společně s informací, že se jedná o nezhoubný nádor, naplňovalo optimismem. Postupně pootevřela ústa, abychom mohli vložit speciální lízátko napuštěné colou a udělat ústní hygienu. Monika se také začala hýbat, ale byly to spíš náznaky pohybů pouze levé strany těla. Výživu, tekutiny a léky dostávala stále přes nosní sondu a nitrožilně.

Převoz na NIP

Po 7 týdnech ve FN Brno jsme Moniku převezli na oddělení NIP (následné intenzívní péče) do KNTB ve Zlíně. Lékaři museli operačně zavést PEG (hadička z žaludku, která prochází přes dutinu břišní), kterou jsme Monice podávali tekutou stravu a tekutiny. Její stav pomalu začal zlepšovat.

Dokázala vypít kávovou lžičku vody a postupně také lžičku přesnídávky. Na její tváři se občas objevil úsměv a to nás znovu nabilo energií a chutí každodenně bojovat za její uzdravení. Pokračovali jsme v rehabilitaci – protahování svalů, aby nedošlo k jejich zkrácení.

Hyperbarická komora

Hledali jsme neustále možnosti rehabilitace, která by pomohla. Naskytla se možnost absolvovat pobyt v hyperbarické komoře (přetlaková komora, ve které je vdechovaný čistý kyslík a tlak je 2–3× vyšší než atmosferický) v ostravské nemocnici. Tam Monika poprvé zvedla hlavu z lůžka a pohyb levé ruky a levé nohy se zlepšil. Následoval krátký návrat na NIP KNTB Zlín.

V nemocnicích prožila Monika dlouhých pět měsíců.

Odjezd do Hamzovy léčebny

V říjnu 2019 jsme s Monikou odjeli na 2 měsíční rehabilitační pobyt do Hamzovy léčebny v Lůžích. Tam jsme se Moniku, společně s odborníky, snažili rozhýbat. Výsledky se dostavily a Monika posílila svaly. I přes pozitivní výsledky se dostavili komplikace v podobě velkých bolestí v kloubech, které jsou pro nepohyblivé pacienty typické a neustále Moniku trápí. Dostali jsme instrukce, jak nejlépe doma rehabilitovat a co všechno zařídit, abychom si mohli vzít dceru na vánoce 2019 domů.

Konečně doma

V prosinci 2019 se Monika dostala poprvé od května domů. Byla šťastná a my taky! Monika vyžaduje 24 hodinovou péči a proto jsem musela dát výpověď v zaměstnání. Všechno jsme museli doma přeorganizovat a zvyknout si na úplně jiný režim. Nadále jsme cvičili a zapojili i logopedické tréninky. Plánovali jsme další pobyt v rehabilitačním zařízení.

Rehabilitace

V březnu 2020 jsme nastoupili na druhý rehabilitační pobyt do Hamzovy léčebny v Lužích. Následovaly další pobyty, tentokrát v Sanatoriích Klimkovice.

Na každém z pobytů udělala Monika pokroky: posílila střed těla a to je důležité pro nácvik sezení a pro korekci skoliózy páteře (Monika musí kvůli skolióze páteře nosit stabilizační trupovou ortézu), částečně rozhýbala levou ruku a to je důležité pro sebeobsluhu, částečně rozhýbala levou nohu a to je důležité pro oporu při dalším cvičení, začala rozcvičovat obličejové svaly a to je důležité pro správnou výslovnost.

Monika denně rehabilituje i v domácím prostředí.

Současný stav

I přes intenzívní rehabilitaci a snahy o uzdravení, je Monika stále ležící, špatně mluví a vyslovuje (maximálně 3 slova), dokáže pouze omezeně hýbat levou rukou a levou nohou. Je plně inkontinentní (nosí pleny), sama se nenají a nenapije. Neobleče se, ani se sama nevykoupe. Abychom byli schopni dosáhnout dalších pokroků na cestě k výraznému zlepšení, které je dle odborníků reálné, shodli jsme se na nutnosti dalších rehabilitací a na tom, že je nutné absolvovat rehabilitační pobyty alespoň 3× ročně.

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Peníze ze sbírky budou použity na dva speciální neurorehabilitační pobyty v lázních Sanatoria Klimkovice. 

Jedná se o intenzivní rehabilitace, které Monice pomáhájí.

Přejeme si, abychom mohli s Monikou odjet na rehabilitační pobyt v únoru 2022 a proto všem předem děkujeme za finanční podporu. 

Pokud by se vybralo více peněz, tak je použijeme na další rehabilitace. Pokud by se vybralo méně, tak jimi uhradíme neurorehabilitační pobyty v lázních Sanatoria Klimkovice

Milující rodiče Moniky a její sestra Ivona.

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

Laskavý dárce
500 Kč  •  23. 12. 2021 13:27
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  20. 12. 2021 21:32
Laskavý dárce
200 Kč  •  20. 12. 2021 16:32
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  17. 12. 2021 21:19
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  17. 12. 2021 19:56
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  12. 12. 2021 21:24
Velkorysý dárce
100 Kč  •  12. 12. 2021 10:22
Radka
500 Kč  •  12. 12. 2021 9:23
Moniko, ty to zvládneš!
Štědrý dárce
3 000 Kč  •  10. 12. 2021 7:23
Štědrý dárce
500 Kč  •  9. 12. 2021 15:27
Velkorysý dárce
300 Kč  •  9. 12. 2021 10:33
DobroDárce
500 Kč  •  8. 12. 2021 10:36
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  5. 12. 2021 20:32
Laskavý dárce
200 Kč  •  5. 12. 2021 10:42
DobroDárce
100 Kč  •  3. 12. 2021 8:12
Aneta
200 Kč  •  2. 12. 2021 13:44
Hodně sil 🙏 ❤️
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  2. 12. 2021 8:01
Milý dárce
500 Kč  •  1. 12. 2021 20:18
Štědrý dárce
500 Kč  •  1. 12. 2021 9:07
DobroDárce
700 Kč  •  1. 12. 2021 7:15
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  30. 11. 2021 23:01
Milý dárce
1 000 Kč  •  29. 11. 2021 18:51
Anežka Chlupová
500 Kč  •  29. 11. 2021 12:44
Tušíme čím si procházíte. Naše dcera ... Přejeme hodně síly.
Šmejkalovi
500 Kč  •  29. 11. 2021 8:58
Pro návrat do běžného života
Štědrý dárce
500 Kč  •  29. 11. 2021 8:45
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  29. 11. 2021 4:13
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  28. 11. 2021 22:15
Velkorysý dárce
500 Kč  •  28. 11. 2021 21:08
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  28. 11. 2021 20:30
DobroDárce
300 Kč  •  28. 11. 2021 20:28
Přeji mnoho radostí v životě, které určitě přijdou.
Dobrosrdečný dárce
500 Kč  •  28. 11. 2021 20:19
Laskavý dárce
100 Kč  •  28. 11. 2021 20:09
Dárce, který je pro každou dobrost
2 000 Kč  •  28. 11. 2021 19:56
Laskavý dárce
300 Kč  •  28. 11. 2021 19:44
Štědrý dárce
500 Kč  •  28. 11. 2021 19:41
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  28. 11. 2021 19:26
Dobrosrdečný dárce
500 Kč  •  28. 11. 2021 19:21
Lubomír Nymburský
500 Kč  •  28. 11. 2021 19:03
Nevzdávejte se !
Štědrý dárce
2 000 Kč  •  28. 11. 2021 18:17
DobroDárce
1 000 Kč  •  28. 11. 2021 18:09
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  28. 11. 2021 17:12
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  28. 11. 2021 17:07
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  28. 11. 2021 16:47
Dárce, který je pro každou dobrost
150 Kč  •  28. 11. 2021 16:31
Štědrý dárce
500 Kč  •  28. 11. 2021 16:00
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  28. 11. 2021 15:28
Hodně štěstí a ráda si zajdu na tvůj zákusek
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  28. 11. 2021 15:04
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  28. 11. 2021 14:58
Petr
1 000 Kč  •  28. 11. 2021 14:01
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  28. 11. 2021 13:52
Štědrý dárce
300 Kč  •  28. 11. 2021 13:48
Laskavý dárce
5 000 Kč  •  28. 11. 2021 13:47
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  28. 11. 2021 13:37
DobroDárce
1 000 Kč  •  28. 11. 2021 13:35
Velkorysý dárce
300 Kč  •  28. 11. 2021 13:29
Milý dárce
1 000 Kč  •  28. 11. 2021 13:21
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  28. 11. 2021 13:11
DobroDárce
100 Kč  •  28. 11. 2021 13:01
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  28. 11. 2021 13:00
Katerrina
1 000 Kč  •  28. 11. 2021 12:41
Bojuj dál, vydrž a hodně štěstí!
Laskavý dárce
100 Kč  •  28. 11. 2021 12:36
Laskavý dárce
300 Kč  •  28. 11. 2021 12:32
DobroDárce
500 Kč  •  28. 11. 2021 12:23
Velkorysý dárce
200 Kč  •  28. 11. 2021 11:53
Tom
100 Kč  •  28. 11. 2021 11:02
Držím palce a bojuj ze všech sil.
Laskavý dárce
2 500 Kč  •  28. 11. 2021 11:00
Bety
500 Kč  •  28. 11. 2021 10:52
Přeji Monice, ať se uzdraví
Štědrý dárce
500 Kč  •  28. 11. 2021 10:40
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  28. 11. 2021 10:20
Bývalá spolužačka
300 Kč  •  28. 11. 2021 10:17
Doufam, ze pomohu aspon s tim malem. Preju Monci at se uzdravi a muze pokracovat s cukrarinou! A Ivci s rodinou preji hodne sil!! Urcite se vse bude jen zlepsovat!
Velkorysý dárce
5 000 Kč  •  28. 11. 2021 10:11
DobroDárce
1 000 Kč  •  28. 11. 2021 10:10
Eliška Jůzová
300 Kč  •  28. 11. 2021 10:07
Hodně síly!
DobroDárce
300 Kč  •  28. 11. 2021 10:05
Martin Petzný
20 000 Kč  •  28. 11. 2021 9:57
Přejí hodně štěstí v uzdravování
Laskavý dárce
100 Kč  •  28. 11. 2021 9:40
Milan
100 Kč  •  28. 11. 2021 9:39
Ahoj, uzdrav se. Držim palce
Věra Formanová
1 000 Kč  •  28. 11. 2021 9:39
Milá Moni, věřím, že budeš opět v pořádku, protože jsi bojovnice. Držím Ti palce a budu na Tebe stále myslet , ať se Ti splní sen s cukrárnou.
Miroslav
300 Kč  •  28. 11. 2021 9:33
Držte se.Vše dobře dopadne.A jednoho dne si všichni dáme něco sladkého od Moniky.Andělé nespí,jen je toho někdy moc...
Velkorysý dárce
2 000 Kč  •  28. 11. 2021 9:21
Dobrosrdečný dárce
500 Kč  •  28. 11. 2021 9:12
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  28. 11. 2021 9:09
Laskavý dárce
300 Kč  •  28. 11. 2021 8:51
Štědrý dárce
2 000 Kč  •  28. 11. 2021 8:34
DobroDárce
1 000 Kč  •  28. 11. 2021 8:01
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  27. 11. 2021 21:59
Štědrý dárce
300 Kč  •  27. 11. 2021 20:45
DobroDárce
500 Kč  •  27. 11. 2021 18:04
Ježkovi
2 000 Kč  •  27. 11. 2021 9:20
Moniko, držte se! Vaše spolubydlící z dětské rehabilitace.
Ondřej 🦔
100 Kč  •  26. 11. 2021 22:13
Všechno zase bude dobré 💪❤
Laskavý dárce
200 Kč  •  26. 11. 2021 21:56
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  26. 11. 2021 20:35
Beast<3
300 Kč  •  26. 11. 2021 9:33
Věřím v tebe<3
Dárce, který je pro každou dobrost
50 Kč  •  26. 11. 2021 8:07
Dobrosrdečný dárce
500 Kč  •  25. 11. 2021 19:30
DobroDárce
1 000 Kč  •  25. 11. 2021 10:37
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  24. 11. 2021 0:45
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  23. 11. 2021 7:23
DobroDárce
200 Kč  •  23. 11. 2021 5:41
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  23. 11. 2021 0:35
Veronika H.
300 Kč  •  22. 11. 2021 23:18
Hodně síly celé rodině a Moniko: dáš to!!
Dobrosrdečný dárce
500 Kč  •  22. 11. 2021 22:26
Jan Linhart
2 000 Kč  •  22. 11. 2021 22:12
To dáš, holka! :)
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  22. 11. 2021 21:25
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  22. 11. 2021 19:20
Milý dárce
20 000 Kč  •  22. 11. 2021 18:46
DobroDárce
300 Kč  •  22. 11. 2021 18:18
Velkorysý dárce
417 Kč  •  22. 11. 2021 18:12
Posílám lásku a podporu! Bude lépe, opatruj se Moni, jsi vzácná <3!
Milý dárce
1 000 Kč  •  22. 11. 2021 18:09
Velkorysý dárce
100 Kč  •  22. 11. 2021 17:57
Milý dárce
500 Kč  •  22. 11. 2021 17:47
DobroDárce
100 Kč  •  22. 11. 2021 12:55
Laskavý dárce
100 Kč  •  22. 11. 2021 12:36
Laskavý dárce
100 Kč  •  22. 11. 2021 11:36
Štědrý dárce
300 Kč  •  22. 11. 2021 10:50
Dárce, který je pro každou dobrost
50 Kč  •  22. 11. 2021 10:44
DobroDárce
500 Kč  •  22. 11. 2021 10:20
Štědrý dárce
50 Kč  •  22. 11. 2021 9:21
Laskavý dárce
50 Kč  •  22. 11. 2021 8:12
Velkorysý dárce
100 Kč  •  21. 11. 2021 23:34
Milý dárce
300 Kč  •  21. 11. 2021 23:07
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  21. 11. 2021 22:43
DobroDárce
500 Kč  •  21. 11. 2021 22:29
Milý dárce
100 Kč  •  21. 11. 2021 22:16
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  21. 11. 2021 20:56
Dárce, který je pro každou dobrost
50 Kč  •  21. 11. 2021 18:39
Dobrosrdečný dárce
500 Kč  •  21. 11. 2021 18:17
Laskavý dárce
100 Kč  •  21. 11. 2021 17:57
Velkorysý dárce
50 Kč  •  21. 11. 2021 17:48
Milý dárce
100 Kč  •  21. 11. 2021 17:27
Milý dárce
100 Kč  •  21. 11. 2021 17:23
Velkorysý dárce
300 Kč  •  21. 11. 2021 16:54
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  21. 11. 2021 16:01
Ondra K.
100 Kč  •  21. 11. 2021 15:46
Hodně štěstí!
Martin
1 000 Kč  •  21. 11. 2021 15:32
Monice preju krasny, zdravy a dlouhy zivot
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  21. 11. 2021 15:26
Dárce, který je pro každou dobrost
150 Kč  •  21. 11. 2021 15:01
Štědrý dárce
300 Kč  •  21. 11. 2021 14:50
Milý dárce
100 Kč  •  21. 11. 2021 14:20
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  21. 11. 2021 14:02
DobroDárce
500 Kč  •  21. 11. 2021 13:24
Štědrý dárce
300 Kč  •  21. 11. 2021 12:58
Milý dárce
800 Kč  •  21. 11. 2021 12:56
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  21. 11. 2021 12:53
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  21. 11. 2021 12:52
Milý dárce
1 000 Kč  •  21. 11. 2021 12:44
DobroDárce
500 Kč  •  21. 11. 2021 0:28
Dárce č.1)
100 Kč  •  20. 11. 2021 21:34
Věřím, že zdravotní stav Monči dospěje k šťastnému závěru! :)
Jiří Kašpárek
238 Kč  •  20. 11. 2021 19:56
Drž se. Posílám vlnky.
Velkorysý dárce
200 Kč  •  20. 11. 2021 19:31
Dobrosrdečný dárce
15 Kč  •  20. 11. 2021 19:25
Dárce, který je pro každou dobrost
2 500 Kč  •  20. 11. 2021 14:47
Jméno není důležité
100 Kč  •  20. 11. 2021 13:50
Jen chci popřát Monice aby se její zdravotní stav zlepšil❤️
Dobrosrdečný dárce
33 Kč  •  20. 11. 2021 13:01
DobroDárce
200 Kč  •  20. 11. 2021 11:21
Ondra
100 Kč  •  20. 11. 2021 9:18
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  19. 11. 2021 22:46
DobroDárce
50 Kč  •  19. 11. 2021 22:45
Štědrý dárce
30 Kč  •  19. 11. 2021 22:14
Honza
20 Kč  •  19. 11. 2021 22:11
Ahoj, je mi 14 let a řekl jsem si, že vám udělám radost, sice jsem poslal jenom 20 Kč, ale i tak doufám k brzkému uzdravení:*
Velkorysý dárce
10 Kč  •  19. 11. 2021 22:07
Dobrosrdečný dárce
500 Kč  •  19. 11. 2021 21:49
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  19. 11. 2021 21:40
Velkorysý dárce
300 Kč  •  19. 11. 2021 20:47
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  19. 11. 2021 20:46
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  19. 11. 2021 20:25
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  19. 11. 2021 20:11
Laskavý dárce
300 Kč  •  19. 11. 2021 19:48
Štědrý dárce
500 Kč  •  19. 11. 2021 19:37
Laskavý dárce
100 Kč  •  19. 11. 2021 19:02
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  19. 11. 2021 19:00
Alaska
100 Kč  •  19. 11. 2021 18:52
Hodně štěstí👍🏻
Milý dárce
1 000 Kč  •  19. 11. 2021 18:21
Dobrosrdečný dárce
500 Kč  •  19. 11. 2021 18:18
Milý dárce
500 Kč  •  19. 11. 2021 16:20
Velkorysý dárce
300 Kč  •  19. 11. 2021 11:04
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  19. 11. 2021 10:17
Dobrosrdečný dárce
500 Kč  •  19. 11. 2021 8:08
Dárce, který je pro každou dobrost
280 Kč  •  19. 11. 2021 0:00
Míša
1 000 Kč  •  18. 11. 2021 23:07
držte se!
Irena
200 Kč  •  18. 11. 2021 22:25
Velká poklona rodičům i sestře. Přeji nesmírnou energii, kterou budete potřebovat!
DobroDárce
500 Kč  •  18. 11. 2021 21:04
Marketa
1 000 Kč  •  18. 11. 2021 20:38
Přeju hodně, trpělivosti a co největší zlepšování zdravotního stavu.
Milý dárce
222 Kč  •  18. 11. 2021 20:38
Štědrý dárce
300 Kč  •  18. 11. 2021 20:02
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  18. 11. 2021 19:15
Laskavý dárce
100 Kč  •  18. 11. 2021 19:07
Monika Havelková
100 Kč  •  18. 11. 2021 18:42
Moniko držte se! Jsme jmenovkyně a moje téměř patnáctiletá dcera se též jmenuje Monika. Moc a moc Vám držím palce, ať je Váš zdravotní stav lepší.
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  18. 11. 2021 17:48
Velkorysý dárce
2 000 Kč  •  18. 11. 2021 17:43
DobroDárce
300 Kč  •  18. 11. 2021 17:40
Daniel P.
1 000 Kč  •  18. 11. 2021 16:26
..snad pomuze. Hodne stesti preju.
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  18. 11. 2021 16:19
Ajka
100 Kč  •  18. 11. 2021 15:54
Hodně síly
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  18. 11. 2021 13:19
Milý dárce
500 Kč  •  18. 11. 2021 11:25
Maroš
200 Kč  •  18. 11. 2021 11:25
drž sa a všetko bude dobré
Milý dárce
100 Kč  •  18. 11. 2021 8:48
Velkorysý dárce
500 Kč  •  18. 11. 2021 7:19
Milý dárce
100 Kč  •  18. 11. 2021 6:42
Orcyf
200 Kč  •  18. 11. 2021 0:25
Doufám, že vše dobře dopadne
DobroDárce
500 Kč  •  17. 11. 2021 11:48
Ať vše dobře dopadne !
Štědrý dárce
200 Kč  •  17. 11. 2021 0:09
Držím vám palce <3 Věřím, že všechno dobře dopadne!
Oldřich B.
2 000 Kč  •  16. 11. 2021 9:51
Věřme, že vše dobře dopadne a ono to dobře dopadne.
Sabina
150 Kč  •  15. 11. 2021 23:47
Dobrý den, věřím v to, že se z toho Monča dostane. Je to silná holka. Moc na ni myslím. Zůstaňte silní❤️
Richard
2 500 Kč  •  15. 11. 2021 22:38
Lucka
25 Kč  •  15. 11. 2021 22:06
Dúfam, že aspoň takáto mala čiastka pomôže a dúfam, že sa Monike zlepší stav.
Vojta
200 Kč  •  15. 11. 2021 18:38
Přeji brzké uzdravení, není to moc ale snad to pomůže!
Martin S
20 000 Kč  •  15. 11. 2021 18:16
Martin se zminil na streamu, tak jsem neco prihodil. Od srdce preju hodne stesti.
Alchemistr s.r.o.
20 000 Kč  •  15. 11. 2021 12:38
Snad to pomůže
Martin R.
10 000 Kč  •  15. 11. 2021 12:11
zkusím sehnat víc :)

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat