Úspěšně vybráno:

Přispěli jste na léčbu pro Janičku

Milník 1/3

90 000 Kč potřebuje Janča na přípravnou terapii infuzní a RLT, poté se naváže na terapii vlastními kmenovými buňkami (310 000 Kč)

Vybráno 0 Kč 763 912 Kč
400 000 Kč

Milník 2/3

Jana má doporučení na druhou aplikaci RLT terapie a infuzní terapie (90 tis) nějaký čas po terapii kmenovými buňkami.

Vybráno 0 Kč 763 912 Kč
490 000 Kč

Milník 3/3

Lékař dále doporučuje intenzivní dlouhodbé rehabilitace a cvičení na akreditovaných rehab. pracovištích až do výše cca 750 tis.

Vybráno 0 Kč 763 912 Kč
750 000 Kč
 -
848 dárců
Celkem se zapojilo
901 Kč
Průměrná výše daru
20 000 Kč
Nejvyšší dar
67 dnů
Vybráno za
Více o této sbírce

Přispěli jste na léčbu pro Janičku

Milník 1/3

90 000 Kč potřebuje Janča na přípravnou terapii infuzní a RLT, poté se naváže na terapii vlastními kmenovými buňkami (310 000 Kč)

Vybráno 0 Kč 763 912 Kč
400 000 Kč

Milník 2/3

Jana má doporučení na druhou aplikaci RLT terapie a infuzní terapie (90 tis) nějaký čas po terapii kmenovými buňkami.

Vybráno 0 Kč 763 912 Kč
490 000 Kč

Milník 3/3

Lékař dále doporučuje intenzivní dlouhodbé rehabilitace a cvičení na akreditovaných rehab. pracovištích až do výše cca 750 tis.

Vybráno 0 Kč 763 912 Kč
750 000 Kč

Všechny sbírky ověřujeme

Zakladatel
Kamarádky Šárka, Alžběta a Adéla
Datum přidání
16. 12. 2021

Kdo sbírku organizuje?

Naši spolužačku srazilo v jejích 35 letech auto a převrátilo jí její aktivní život vzhůru nohama. Nyní je odkázaná na celodenní pomoc blízkých. Ale můžeme to společně zkusit změnit!

Janičku známe od střední školy, kdy nás svedla dohromady „umprumka“ v Uherském Hradišti. Později jsme spolu pokračovaly i na VŠ. Společných zážitků máme hromadu, a tak si troufáme říct, že ji známe opravdu dobře. Ve všech možných i nemožných situacích byla vždycky tím, kdo by se pro ostatní rozdal, kdo jednal vždycky jen v zájmu druhých, ne ve svém vlastním.

Nepamatujeme si situaci, že by si sama na něco nebo na někoho stěžovala, a už vůbec ne žádala o pomoc. Naopak. Vždycky měla potřebu pomáhat a měla dost síly všechny těžké a nepochopitelné situace zpracovat, ustát, a s jejím kouzelným úsměvem jít dál. Teď se ale musíme spojit a obrátit zase naši energii zpět k ní, protože ona si to opravdu zaslouží.

Jani jsi neskutečná bojovnice, vše zvládáš s lehkostí, umíš si ze sebe udělat legraci a dívat se na věci pozitivně. Víme, že zrovna TY to dokážeš. 

Prosím, pojďme Janči umožnit speciální léčbu šitou na míru jejímu případu. 

Za Janu, celou její obětavou rodinu a přítele 

děkují kamarádky Šárka, Alžběta a Adéla

***

Who organised the donation?

One of Our friend and also a classmate was hit by the car over two years ago and her quite active life was turned upside down. Since that time She depends on 24/7 daily care from her close ones. But together we can try to change it!

We have known Jana since High school, we have met on UMPRUM in Uherske Hradiste. After that we continued studiestogether at University UTB in Zlin.

We would say, we had many usual and also unusual experiences together, so we believe, that we know Jana quite well. She was always a person, who helped others more then herself.

We don't remember her complaints about anything or anyone or even her asking for help. More likely she always tried to help others. And somehow she has enough of the power to cope with unusual or difficult situations with the charming smile and go ahead.

And we believe that now is the time to help her in this hard time of her life, because she really deserves it. She never gives up and most of the things she can manage with the smile a positive attitude. We have to believe, that thanks to our support she can manage these days as well.

We all kindly asking you for help to support her to afford the special treatment at the clinic, which would be suited especially to her medical condition.

We all really appreciate your kindness and support and thank you a lot on behalf of Jana, her caring family and loving partner.

Many thanks from Jana’s friends Sarka, Adela and Alzbeta.

Komu pomůžeme?

Jmenuji se Jana Slováčková a je mi 38 let. Původně jsem pracovala jako grafička, ale momentálně jsem po těžkém úrazu invalidní. Posledních jedenáct let jsem žila ve Skotsku, kam jsem původně odjela pouze na rok naučit se lépe anglicky. Nakonec mi natolik učarovalo, že jsem zůstala až do nehody, která mě potkala. V září 2019 mě ve městě Dundee srazilo po cestě do práce auto, což zapříčinilo vážné poranění mozku a kóma.

Poté, co jsem se probrala z kómatu, jsem nemluvila a nedokázala se příliš pohnout. Většinu základních věcí, jako je chůze či mluvení, jsem se musela učit znovu. Auto do mě narazilo z pravé strany, která mi od úrazu permanentně brní. Na této straně jsem výrazně ztratila citlivost. Původně jsem sice levačka, ale po nehodě mám v levé straně těla třes, takže ruku bohužel nemůžu používat ani k psaní, ani k většině běžných činností.

Postupně se tedy přeučuji na pravou ruku, abych se v základních věcech zvládla obsloužit sama. Po úraze jsem také začala vidět dvojitě a rok musela nosit okluzor. Ačkoliv už ho nemám, porucha vidění způsobuje, že se mi permanentně točí hlava. To ovlivňuje jak mou mobilitu, tak orientaci v prostředí. Bohužel se podle lékařů zdá, že tento stav po poranění mozku už nikdy zcela nevymizí. 

Ještě před dvěma lety by mě nenapadlo, že se budu radovat z chvíle, kdy se dokážu sama osprchovat či si zajít na záchod. Nyní se bohužel neobejdu bez péče 24/7, protože bez pomoci nezvládám v podstatě žádné běžné věci. A ačkoliv od úrazu poctivě rehabilituji, dělám vše, co mi lékaři radí, a ušla jsem už dlouhou cestu, podle odborníků mě klasickou cestou žádné další výrazné zlepšení nečeká. 

Ve skrytu duše nepřestávám věřit ani v to, že bych se ještě jednou mohla vrátit i k věcem, které mě baví, mohla se znovu zapojit do tohoto světa a pomáhat alespoň jako dobrovolný grafik v charitě, se kterou jsem dlouhodobě spolupracovala před nehodou. 

Vás bych touto cestou chtěla požádat o pomoc v této nelehké situaci a pomoc v mé snaze vrátit se zpět do života. 

Děkuji mnohokrát 

Jana Slováčková

***

Who you would help?

My name is Jana Slovackova, I am 38 years old. Previously I worked as the graphic designer in Scotland, but unfortunately I can not do it at the moment, I am an invalid person, because I was hit by a car and I am after the serious brain injury.

Something more about my journey to Scotland. My plan was to go to Scotland, just for one year to learn English, but Scotland really enchanted me and I felt in love with Scottish landscape as well as Scottish people, so I stayed there till my injury. By the way I was hit by a car as a pedestrian on my way to work in Dundee in September 2019. I had serious brain injury and was in the coma for a while.

After I woke up from the coma I couldn’t talk and even move to much. I had to learn most of the common things again, as talking, walking and others. The car hit me from the right side, so I still feel pins and needles in the right side of my body all the time and this part of my body is not that sensitive as before. I used to be left handed, but unfortunately because of my intensive tremor of the left side of my body, I can not use it anymore in normal way, so I am learning to write and do most of the common things with my right hand now.

In addition, due to the injury, I had double vision and had to wear a patch over my eye for a year. My double vision has improved, so I don‘t have to wear a patch anymore. But because of this and also my injury, my head is constantly spinning, so my mobility and orientation in space is seriously affected. After this injury, it's probably quite common, so doctors believe that it can improve, but it will never fully dissepear.

By the way, two years ago I haven't believed, that I would be ever happy again. That I even manage to go to the toilet or to have  shower by myself. Unfortunately I need an assistance24/7 at the moment. I was in intensive rehab after my injury and I have a long journey with my rehab, but I know, there is still a really long journey ahead of me.

In one rehab centre in Czechia, I have met a patient who was also after the brain injury who mentioned to me about the clinic Cellttera and their work with clients after injuries.

I am still dealing with my benefits and unfortunately I am not able to work anymore because of my medical condition, so me, my partner and my family are not able to provide me this expensive treatments, which may help me with my comeback to the normal life and to the better future and hopefully some progress with my medical condition. That is why, I am sharing my story and asking for help.

Money for the donation could help me to afford the treatment in this clinic, which as I hope, will help me to manage better the daily routine. And also hope that thanks to further treatment my speaking  would get better as well as my dizziness, which I mentioned before.

That is why I am asking for help in this difficult time of my life, to help me to get closer to the normal life and get back to do things, what I like the most. For instance, I maybe not be able to work, but at least I could go back to volunteering in one of the charity, which I joined before my accident. They understand my situation and they would give me more time for work and so on. So I believe one day it might be possible for me again to do what I love to do without these limitations.

Thank you so much for your help and kindness, I really appreciate that.

With all my blessing

Thank you

Jana Slovackova

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Od jiného pacienta v rehabilitačním centru jsem se dozvěděla o klinice Celltera a jejich práci s lidmi po úrazech. Na vlastní oči jsem viděla, co dokážou a jak výrazně se ještě dokázal zlepšit stav tohoto pacienta, který byl také po poranění mozku. Setkání s ním mi dodalo naději, že bych se ještě někdy mohla cítit lépe a třeba se jednou vrátit zpět do života i ke své práci. 

Momentálně ale čekám na vyřízení invalidní podpory, pracovat kvůli svým zdravotním obtížím nezvládnu a ani můj partner a rodina už nejsou schopni dopřát mi další drahé léčení. Proto bych chtěla požádat vás, kteří se s mým příběhem seznámíte, o pomoc. 

Peníze ze sbírky by mi umožnily zaplatit si léčbu na zmíněné klinice, což by mi, jak doufám, napomohlo vrátit se k lepšímu zvládání běžného života. Doufám také, že se díky další rehabilitací ještě zlepší mé mluvení, chůze a zmírní neustálé točení hlavy. 

Pokud se vybere méně peněz, částka bude použita na sérii rehabilitací a lázní.  

***

For what exactly would be money from this donation used?

From one patient from rehab centre she found out about this clinic Celltera and their work with people after the brain injuries. 

Money from the donation could allowed Jana to effort a special treatment in this Clinic, which we all believe could help her to get better and closer to the normal life without everyday dizziness and walking and taking difficulties.

Thank you kindly 

Sarka, Adela and Alzbeta 

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

Dobrosrdečný dárce
500 Kč  •  21. 2. 2022 11:02
DobroDárce
473 Kč  •  21. 2. 2022 9:50
Dobrosrdečný dárce
9 000 Kč  •  21. 2. 2022 6:24
AB
202 Kč  •  20. 2. 2022 18:55
Janičko, přeji mnoho sil a štěstí!
Laskavý dárce
300 Kč  •  19. 2. 2022 18:06
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  18. 2. 2022 11:52
Markéta
900 Kč  •  17. 2. 2022 16:21
Jani ty to zvládneš, myslíme na tebe!!!
Štědrý dárce
3 000 Kč  •  17. 2. 2022 15:18
Dobrosrdečný dárce
500 Kč  •  17. 2. 2022 12:44
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  17. 2. 2022 11:50
Jana Lungová
1 000 Kč  •  17. 2. 2022 8:23
Úžasná maminka, úžasná bojovnice Jana :o)
Velkorysý dárce
100 Kč  •  17. 2. 2022 8:18
DobroDárce
10 Kč  •  17. 2. 2022 4:33
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  16. 2. 2022 20:09
Milý dárce
300 Kč  •  16. 2. 2022 16:21
Natalie M.
1 000 Kč  •  16. 2. 2022 15:12
Drž se a bojuj :) FMK power
Mariana
2 000 Kč  •  16. 2. 2022 14:03
Jani, moc držím palce! FMK power 🤩
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  16. 2. 2022 10:25
Dobrosrdečný dárce
3 000 Kč  •  15. 2. 2022 8:57
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  15. 2. 2022 0:18
Velkorysý dárce
100 Kč  •  14. 2. 2022 18:04
Laskavý dárce
500 Kč  •  14. 2. 2022 16:18
Štědrý dárce
100 Kč  •  14. 2. 2022 16:10
DobroDárce
238 Kč  •  14. 2. 2022 9:40
Martina
1 000 Kč  •  14. 2. 2022 8:03
Přejeme hlavně zdraví a životní optimismus :) Martina a Honza Šebestů
Milý dárce
300 Kč  •  13. 2. 2022 15:14
Velkorysý dárce
100 Kč  •  12. 2. 2022 21:18
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  12. 2. 2022 19:32
Milý dárce
500 Kč  •  12. 2. 2022 16:46
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  12. 2. 2022 11:51
Velkorysý dárce
300 Kč  •  12. 2. 2022 11:00
Laskavý dárce
5 000 Kč  •  12. 2. 2022 8:00
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  12. 2. 2022 6:35
DobroDárce
189 Kč  •  11. 2. 2022 19:32
DobroDárce
500 Kč  •  11. 2. 2022 18:27
Hana Sukupová
1 000 Kč  •  11. 2. 2022 14:54
Přeji zdraví!
Laskavý dárce
256 Kč  •  11. 2. 2022 12:51
Vojtěškovi
7 000 Kč  •  11. 2. 2022 11:43
Moc zdravíme a držíme palce
Laskavý dárce
500 Kč  •  11. 2. 2022 9:00
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  11. 2. 2022 1:56
Štědrý dárce
5 000 Kč  •  10. 2. 2022 19:19
P & J Wright
3 000 Kč  •  10. 2. 2022 17:32
Thinking of you Jana
Štědrý dárce
500 Kč  •  10. 2. 2022 16:42
Laskavý dárce
500 Kč  •  10. 2. 2022 12:09
Zdeněk
1 000 Kč  •  10. 2. 2022 11:05
Jani, krůček za krůčkem...
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  10. 2. 2022 10:42
Brejchy
1 501 Kč  •  9. 2. 2022 23:09
Moc držím palce!!
Milý dárce
1 000 Kč  •  9. 2. 2022 14:41
Jindra
1 000 Kč  •  9. 2. 2022 14:16
DobroDárce
300 Kč  •  8. 2. 2022 21:00
Eva
300 Kč  •  8. 2. 2022 20:39
Velké kamarádství dává sílu. Určitě bude zas lépe!
Jaroslava Kvasničková
1 000 Kč  •  8. 2. 2022 13:42
Janičko, obdivuji Tvou vůli. Přeji, ať se Ti splní Tvůj sen!!!
Milý dárce
3 000 Kč  •  7. 2. 2022 22:39
Anthony Brennan
3 000 Kč  •  7. 2. 2022 21:01
Kathryn Wright
3 000 Kč  •  7. 2. 2022 20:38
Lots of love to you Jana X
DobroDárce
118 Kč  •  7. 2. 2022 10:00
Štědrý dárce
300 Kč  •  6. 2. 2022 21:44
Štědrý dárce
3 000 Kč  •  5. 2. 2022 9:42
Dobrosrdečný dárce
500 Kč  •  4. 2. 2022 12:57
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  4. 2. 2022 12:50
DobroDárce
2 000 Kč  •  4. 2. 2022 9:52
Štědrý dárce
5 000 Kč  •  4. 2. 2022 7:00
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  3. 2. 2022 15:50
Velkorysý dárce
300 Kč  •  3. 2. 2022 15:22
Milý dárce
450 Kč  •  3. 2. 2022 14:22
Milý dárce
300 Kč  •  3. 2. 2022 11:04
Štědrý dárce
200 Kč  •  2. 2. 2022 17:50
Štědrý dárce
555 Kč  •  2. 2. 2022 15:20
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  1. 2. 2022 16:10
Laskavý dárce
500 Kč  •  31. 1. 2022 20:50
Štědrý dárce
200 Kč  •  31. 1. 2022 17:51
MB
10 000 Kč  •  31. 1. 2022 17:06
Vzkazte prosim, at se Jana uzdravi a ze ji drzime pesti z Colorada.
Lenka Kolářová
500 Kč  •  31. 1. 2022 16:13
Smekám před Vaší vůlí a držím palce.
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  31. 1. 2022 15:44
Velkorysý dárce
500 Kč  •  31. 1. 2022 14:42
Skotaci
1 000 Kč  •  31. 1. 2022 14:35
Drzime palce!!
Milý dárce
100 Kč  •  31. 1. 2022 13:47
Přemek S.
1 000 Kč  •  31. 1. 2022 13:01
Přeji Vám brzké uzdravení
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  31. 1. 2022 12:44
DobroDárce
500 Kč  •  31. 1. 2022 10:56
Lukáš
500 Kč  •  31. 1. 2022 10:00
Držím pěsti
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  31. 1. 2022 9:00
Štědrý dárce
500 Kč  •  30. 1. 2022 17:21
Laskavý dárce
2 000 Kč  •  30. 1. 2022 14:00
Velkorysý dárce
100 Kč  •  29. 1. 2022 20:44
Dárce, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  29. 1. 2022 20:20
Lucie K.
500 Kč  •  29. 1. 2022 18:37
Na lepší život!
Laskavý dárce
500 Kč  •  29. 1. 2022 18:17
DobroDárce
500 Kč  •  29. 1. 2022 15:51
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  29. 1. 2022 13:01
Ať se zase daří lépe
Štědrý dárce
500 Kč  •  29. 1. 2022 9:48
Milý dárce
100 Kč  •  29. 1. 2022 9:32
Pozdrav z FMK
300 Kč  •  29. 1. 2022 7:32
Držíme palce!
Dobrosrdečný dárce
500 Kč  •  29. 1. 2022 1:20
Milý dárce
300 Kč  •  28. 1. 2022 22:03
DobroDárce
1 000 Kč  •  28. 1. 2022 22:03
Štědrý dárce
100 Kč  •  28. 1. 2022 20:14
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  28. 1. 2022 18:12
Milý dárce
500 Kč  •  28. 1. 2022 18:12
Držím palce
Dobrosrdečný dárce
500 Kč  •  28. 1. 2022 18:05
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  28. 1. 2022 17:44
Milý dárce
100 Kč  •  28. 1. 2022 17:34
Milý dárce
1 000 Kč  •  28. 1. 2022 16:09
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  28. 1. 2022 15:52
Milý dárce
300 Kč  •  28. 1. 2022 14:43
Laskavý dárce
300 Kč  •  28. 1. 2022 14:27
Katka ze Skotska
300 Kč  •  28. 1. 2022 14:23
Ať se rehabilitace brzy projeví! Hodně sil a úsměvů
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  28. 1. 2022 14:11
Štědrý dárce
300 Kč  •  28. 1. 2022 12:48
Dobrosrdečný dárce
2 000 Kč  •  28. 1. 2022 12:44
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  28. 1. 2022 12:43
DobroDárce
500 Kč  •  28. 1. 2022 12:34
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  28. 1. 2022 11:46
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  28. 1. 2022 11:15
Velkorysý dárce
500 Kč  •  28. 1. 2022 11:11
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  28. 1. 2022 10:41
Laskavý dárce
500 Kč  •  28. 1. 2022 10:40
DobroDárce
300 Kč  •  28. 1. 2022 10:39
Milý dárce
100 Kč  •  28. 1. 2022 10:33
Velkorysý dárce
500 Kč  •  28. 1. 2022 10:28
Štědrý dárce
500 Kč  •  28. 1. 2022 10:28
Tomáš
100 Kč  •  28. 1. 2022 10:25
Držím palce #FMK
DobroDárce
300 Kč  •  28. 1. 2022 10:00
Milý dárce
2 000 Kč  •  28. 1. 2022 9:10
Štědrý dárce
200 Kč  •  28. 1. 2022 8:20
Milý dárce
500 Kč  •  28. 1. 2022 8:09
Pavel Slováček
300 Kč  •  27. 1. 2022 21:35
Hodně zdraví, štěstí, lásky, pozitivní energie a krásných výhledů!
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  27. 1. 2022 21:27
Štědrý dárce
500 Kč  •  27. 1. 2022 19:30
Laskavý dárce
300 Kč  •  27. 1. 2022 19:08
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  27. 1. 2022 18:01
Dobrosrdečný dárce
500 Kč  •  27. 1. 2022 17:52
Dobrosrdečný dárce
2 000 Kč  •  27. 1. 2022 13:52
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  27. 1. 2022 12:07
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  26. 1. 2022 21:12
Milý dárce
300 Kč  •  26. 1. 2022 20:56
Štědrý dárce
300 Kč  •  26. 1. 2022 15:16
Zuz
200 Kč  •  26. 1. 2022 15:03
Janicko, drzim palce! PS. Diky Betce a Urboskovi za sdileni!
Lumír Kajnar
3 000 Kč  •  26. 1. 2022 11:00
O+M+O+M+O
2 000 Kč  •  26. 1. 2022 10:24
Jani at se daří.
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  26. 1. 2022 8:44
Dobrosrdečný dárce
3 000 Kč  •  26. 1. 2022 8:20
Jiří V.
3 000 Kč  •  26. 1. 2022 8:09
Neblaho osudu muze dopadnout na kazdeho. Preju Jane maximum zotaveni.
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  26. 1. 2022 7:53
Milý dárce
1 000 Kč  •  26. 1. 2022 7:40
Ivan
2 000 Kč  •  25. 1. 2022 22:18
Janka, prajem hodne stastia a zdravia
Velkorysý dárce
500 Kč  •  25. 1. 2022 22:15
Dobrosrdečný dárce
500 Kč  •  25. 1. 2022 21:31
DobroDárce
300 Kč  •  25. 1. 2022 20:46
Štědrý dárce
300 Kč  •  25. 1. 2022 20:00
Laskavý dárce
500 Kč  •  25. 1. 2022 19:18
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  25. 1. 2022 18:26
DobroDárce
5 000 Kč  •  25. 1. 2022 13:52
Laskavý dárce
300 Kč  •  25. 1. 2022 11:27
Laskavý dárce
100 Kč  •  25. 1. 2022 8:49
Eduard a Kristýna Julinovi
500 Kč  •  25. 1. 2022 8:25
Držíme palce......!
DobroDárce
2 000 Kč  •  25. 1. 2022 7:50
Štědrý dárce
500 Kč  •  25. 1. 2022 7:30
Štědrý dárce
12 680 Kč  •  24. 1. 2022 23:23
KRBY Jurčák s.r.o.
5 000 Kč  •  24. 1. 2022 22:36
Rádi jsme pomohli. Přejeme hodně sil do dalších bojů. Ono to půjde!
Zuzana Novackova
1 500 Kč  •  24. 1. 2022 22:17
Janicko, moc drzim pesti a posilam spoustu pozitivni energie aby vse dobre dopadlo❤️
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  24. 1. 2022 21:41
Regina
500 Kč  •  24. 1. 2022 21:38
Jani, o tehle sbirce vim od vasi kamaradky. Ted uz bude jen lip! To date, navic mate skvelou podporu ve vasi rodine a pratelich. Preji hodne sil a velkych pokroku.
Dobrosrdečný dárce
5 000 Kč  •  24. 1. 2022 21:32
Štědrý dárce
300 Kč  •  24. 1. 2022 20:49
Velkorysý dárce
300 Kč  •  24. 1. 2022 20:33
DobroDárce
500 Kč  •  24. 1. 2022 18:11
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  24. 1. 2022 16:45
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  24. 1. 2022 15:31
Velkorysý dárce
500 Kč  •  24. 1. 2022 14:45
Iva
1 000 Kč  •  24. 1. 2022 14:14
Jani,i přes ten smutek,jsem v rozhovoru,vnimala tvůj super humor...chci vidět víc tvých krásných usmevu ❤️
Štědrý dárce
300 Kč  •  24. 1. 2022 14:08
Laskavý dárce
2 000 Kč  •  24. 1. 2022 12:35
DobroDárce
1 000 Kč  •  24. 1. 2022 12:22
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  24. 1. 2022 9:18
Štědrý dárce
500 Kč  •  24. 1. 2022 8:24
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  24. 1. 2022 7:52
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  24. 1. 2022 7:00
Štědrý dárce
100 Kč  •  24. 1. 2022 1:21
DobroDárce
2 000 Kč  •  23. 1. 2022 22:57
Velkorysý dárce
300 Kč  •  23. 1. 2022 22:26
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  23. 1. 2022 22:06
Milý dárce
100 Kč  •  23. 1. 2022 21:30
Milý dárce
300 Kč  •  23. 1. 2022 21:19
Tom
1 000 Kč  •  23. 1. 2022 21:07
Ať to výjde!
Zdravíme z jednoho z těch kopců, kam si vyběhneš:-)
5 000 Kč  •  23. 1. 2022 21:00
Jani, drž se, Ty to dáš!
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  23. 1. 2022 20:50
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  23. 1. 2022 20:05
Věra
500 Kč  •  23. 1. 2022 19:34
Šárko, Adélo a Alžběto, jste skvělé kamarádky!
DobroDárce
500 Kč  •  23. 1. 2022 15:24
Ivana
200 Kč  •  23. 1. 2022 13:18
Janičko přeju ti ať se stane zázrak a jsi zdravá jako dřív!
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  23. 1. 2022 12:46
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  23. 1. 2022 12:09
David P.
2 000 Kč  •  23. 1. 2022 12:04
Jani drž se!
Štědrý dárce
300 Kč  •  23. 1. 2022 11:02
Milý dárce
100 Kč  •  23. 1. 2022 10:27
Dobrosrdečný dárce
3 000 Kč  •  22. 1. 2022 19:34
Štědrý dárce
500 Kč  •  21. 1. 2022 15:07
Velkorysý dárce
300 Kč  •  21. 1. 2022 8:53
Štědrý dárce
500 Kč  •  20. 1. 2022 8:51
Deny
500 Kč  •  19. 1. 2022 12:21
🧡💜🧡
Gabriela N.
500 Kč  •  18. 1. 2022 14:41
Hodně sil. Drž se!
Štědrý dárce
5 000 Kč  •  17. 1. 2022 11:34
Držíme palce.
Móňa
500 Kč  •  16. 1. 2022 8:45
Jani jsi neskutečná bojovnice, TY TO DÁŠ 💪💪💪
Ušák Ušatý
2 000 Kč  •  15. 1. 2022 9:51
Janičko, sluníčko jsi velká bojovnice
Martin
3 000 Kč  •  15. 1. 2022 2:12
Přeji vše dobré a hodně síly. ♥
B.
300 Kč  •  11. 1. 2022 21:13
Wish you all the best!! Your smile and positive vibe always brighten every day ❤️
Aga
1 500 Kč  •  11. 1. 2022 19:12
Get well Jani♥️
Boris
2 000 Kč  •  10. 1. 2022 12:37
Držím palce a moc vám přeji, ať všechno zvládnete!
MANU
3 000 Kč  •  6. 1. 2022 21:05
You are a great inspiration to everyone. Go for it¡¡
Zuzka
2 000 Kč  •  6. 1. 2022 19:28
Janičko ... moc fandím, ty to zvládneš!! Máme tě rádi
Aneta B.
500 Kč  •  6. 1. 2022 14:41
Držím palce!
R
500 Kč  •  4. 1. 2022 15:44
Drž se Jani, ať se vše hezky podaří!
Iva
350 Kč  •  4. 1. 2022 14:41
Přeji hlavně hodně síly a věřím, že se Janě podaří vrátit do života!
Adél
76 Kč  •  4. 1. 2022 14:17
Je to tam Jani! Pojďme na 3. milník!!!!
Mónica F a Ondřej E
300 Kč  •  3. 1. 2022 13:14
Hodně sil a hodně víry!
Knihvazačství Jana Gutteková
2 268 Kč  •  31. 12. 2021 19:51
Hodně síly a vytrvalosti Ti Jani přeju.
Pablosa.cz
10 Kč  •  31. 12. 2021 19:23
Hodně zdraví!
Vsichni za velkou louzi
10 000 Kč  •  31. 12. 2021 19:06
Moc drzime palecky!!!
rodina Zadražilova
500 Kč  •  31. 12. 2021 18:43
Přejeme Vám hodně zdraví, štěstí a dobrých lidí kolem sebe.
Renča
10 000 Kč  •  31. 12. 2021 9:30
Pevnou vůli a hodně úspěchů za cestou k uzdravení přejí Pozziovi!
Ivan
300 Kč  •  28. 12. 2021 18:20
hodně úspěchu v rekonvalescenci, Víra uzdravuje, věřte tomu, že to bude už jen lepší......
Jirka za Veletoč
4 000 Kč  •  28. 12. 2021 11:40
Jani přejeme ti to nejlepší do nového roku a věříme, že se vše podaří.
Michal B.
1 000 Kč  •  27. 12. 2021 20:43
Držím palce ať to vyjde!
Iboja
500 Kč  •  26. 12. 2021 12:17
Doufám, ze to vyjde!
Katka a Dáša
1 000 Kč  •  26. 12. 2021 11:57
Držíme pěsti a věříme, že léčba zabere!
Adéla J.
100 Kč  •  26. 12. 2021 0:06
Držím palce 🙏
Adéla
500 Kč  •  23. 12. 2021 8:33
Jani, drž se!
David M.
1 000 Kč  •  22. 12. 2021 16:33
Tomáš
300 Kč  •  22. 12. 2021 10:38
Ať už je jen líp :)
Štěpánka
100 Kč  •  22. 12. 2021 8:43
Přeju jen to nejlepší, mějte se krásně a buďte silná. 🤍
Katka
500 Kč  •  22. 12. 2021 0:08
Moc Janě přeju ať terapie zabere!!!
Bjež Original s.r.o.
500 Kč  •  21. 12. 2021 22:33
Držíme palce a přejeme Jani, co největší pokroky!!
Patrik M.
300 Kč  •  21. 12. 2021 21:42
Hodně štěstí Jani!
willet
300 Kč  •  21. 12. 2021 21:10
Přeji brzké uzdravení a hodně sil.
Míša
100 Kč  •  21. 12. 2021 16:54
Rádo se stalo.
Pavel
1 000 Kč  •  21. 12. 2021 15:34
Držím Vám palce
Bára
300 Kč  •  21. 12. 2021 14:34
Jani, hodně sil, a Vám z YP díky za to, co děláte.
Eva
300 Kč  •  21. 12. 2021 13:30
Ahoj, dekuji za to, jak pomáháte. Moc zdravím holky🙏❤
Bee
60 Kč  •  21. 12. 2021 12:38
Tak jak jsem slíbila. Místo dnešního capuccina v parku :-*
Tereza
500 Kč  •  21. 12. 2021 11:53
Mila Jano,preji Vam hodne sily a pokroku pri rehabilitacich, at Vam pomohou a citite se lepe. Hezke Vanoce Tereza
Balada
10 000 Kč  •  21. 12. 2021 9:05
Never Give Up!
Idoia
500 Kč  •  20. 12. 2021 20:16
Lot of kisses and love from the Basque Country! =)
Simča
100 Kč  •  20. 12. 2021 14:35
Vím že to není vůbec dostatečný příspěvek, ale alespoň něco...
Helena
300 Kč  •  20. 12. 2021 14:14
Jani držím pěsti ❤
Laskavý dárce
44 Kč  •  20. 12. 2021 13:09
Ať je to zaokrouhleno! ;)
Lucka
1 000 Kč  •  19. 12. 2021 9:39
Jani,ty to zvládneš.
HTK
500 Kč  •  19. 12. 2021 8:00
Hodně štěstí!
Léňa
100 Kč  •  18. 12. 2021 22:46
Držím pěsti Janičko, s láskou Léňa.
alena
500 Kč  •  18. 12. 2021 20:03
Si velka bojovnicka Janka, mas moj velky obdiv! Budem moct drzat palce, aby sa ti lahsie a veselsie zilo.

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat