Jani do života

Milník 1/3

90 000 Kč potřebuje Janča na přípravnou terapii infuzní a RLT, poté se naváže na terapii vlastními kmenovými buňkami (310 000 Kč)

Vybráno 0 Kč 589 940 Kč
400 000 Kč
20 dnů
do ukončení

Milník 2/3

Jana má doporučení na druhou aplikaci RLT terapie a infuzní terapie (90 tis) nějaký čas po terapii kmenovými buňkami.

Vybráno 0 Kč 589 940 Kč
490 000 Kč
20 dnů
do ukončení

Milník 3/3

Lékař dále doporučuje intenzivní dlouhodbé rehabilitace a cvičení na akreditovaných rehab. pracovištích až do výše cca 750 tis.

Vybráno 0 Kč 589 940 Kč
750 000 Kč
20 dnů
do ukončení

Buďte s námi pro každou dobrost. Předáme 100 % vašeho daru.

Přispět
Tvůrce
Kamarádky Šárka, Alžběta a Adéla
Datum přidání
16. 12. 2021

Kdo sbírku organizuje?

Naši spolužačku srazilo v jejích 35 letech auto a převrátilo jí její aktivní život vzhůru nohama. Nyní je odkázaná na celodenní pomoc blízkých. Ale můžeme to společně zkusit změnit!

Janičku známe od střední školy, kdy nás svedla dohromady „umprumka“ v Uherském Hradišti. Později jsme spolu pokračovaly i na VŠ. Společných zážitků máme hromadu, a tak si troufáme říct, že ji známe opravdu dobře. Ve všech možných i nemožných situacích byla vždycky tím, kdo by se pro ostatní rozdal, kdo jednal vždycky jen v zájmu druhých, ne ve svém vlastním.

Nepamatujeme si situaci, že by si sama na něco nebo na někoho stěžovala, a už vůbec ne žádala o pomoc. Naopak. Vždycky měla potřebu pomáhat a měla dost síly všechny těžké a nepochopitelné situace zpracovat, ustát, a s jejím kouzelným úsměvem jít dál. Teď se ale musíme spojit a obrátit zase naši energii zpět k ní, protože ona si to opravdu zaslouží.

Jani jsi neskutečná bojovnice, vše zvládáš s lehkostí, umíš si ze sebe udělat legraci a dívat se na věci pozitivně. Víme, že zrovna TY to dokážeš. 

Prosím, pojďme Janči umožnit speciální léčbu šitou na míru jejímu případu. 

Za Janu, celou její obětavou rodinu a přítele 

děkují kamarádky Šárka, Alžběta a Adéla

***

Who organised the donation?

One of Our friend and also a classmate was hit by the car over two years ago and her quite active life was turned upside down. Since that time She depends on 24/7 daily care from her close ones. But together we can try to change it!

We have known Jana since High school, we have met on UMPRUM in Uherske Hradiste. After that we continued studiestogether at University UTB in Zlin.

We would say, we had many usual and also unusual experiences together, so we believe, that we know Jana quite well. She was always a person, who helped others more then herself.

We don't remember her complaints about anything or anyone or even her asking for help. More likely she always tried to help others. And somehow she has enough of the power to cope with unusual or difficult situations with the charming smile and go ahead.

And we believe that now is the time to help her in this hard time of her life, because she really deserves it. She never gives up and most of the things she can manage with the smile a positive attitude. We have to believe, that thanks to our support she can manage these days as well.

We all kindly asking you for help to support her to afford the special treatment at the clinic, which would be suited especially to her medical condition.

We all really appreciate your kindness and support and thank you a lot on behalf of Jana, her caring family and loving partner.

Many thanks from Jana’s friends Sarka, Adela and Alzbeta.

Komu pomůžeme?

Jmenuji se Jana Slováčková a je mi 38 let. Původně jsem pracovala jako grafička, ale momentálně jsem po těžkém úrazu invalidní. Posledních jedenáct let jsem žila ve Skotsku, kam jsem původně odjela pouze na rok naučit se lépe anglicky. Nakonec mi natolik učarovalo, že jsem zůstala až do nehody, která mě potkala. V září 2019 mě ve městě Dundee srazilo po cestě do práce auto, což zapříčinilo vážné poranění mozku a kóma.

Poté, co jsem se probrala z kómatu, jsem nemluvila a nedokázala se příliš pohnout. Většinu základních věcí, jako je chůze či mluvení, jsem se musela učit znovu. Auto do mě narazilo z pravé strany, která mi od úrazu permanentně brní. Na této straně jsem výrazně ztratila citlivost. Původně jsem sice levačka, ale po nehodě mám v levé straně těla třes, takže ruku bohužel nemůžu používat ani k psaní, ani k většině běžných činností.

Postupně se tedy přeučuji na pravou ruku, abych se v základních věcech zvládla obsloužit sama. Po úraze jsem také začala vidět dvojitě a rok musela nosit okluzor. Ačkoliv už ho nemám, porucha vidění způsobuje, že se mi permanentně točí hlava. To ovlivňuje jak mou mobilitu, tak orientaci v prostředí. Bohužel se podle lékařů zdá, že tento stav po poranění mozku už nikdy zcela nevymizí. 

Ještě před dvěma lety by mě nenapadlo, že se budu radovat z chvíle, kdy se dokážu sama osprchovat či si zajít na záchod. Nyní se bohužel neobejdu bez péče 24/7, protože bez pomoci nezvládám v podstatě žádné běžné věci. A ačkoliv od úrazu poctivě rehabilituji, dělám vše, co mi lékaři radí, a ušla jsem už dlouhou cestu, podle odborníků mě klasickou cestou žádné další výrazné zlepšení nečeká. 

Ve skrytu duše nepřestávám věřit ani v to, že bych se ještě jednou mohla vrátit i k věcem, které mě baví, mohla se znovu zapojit do tohoto světa a pomáhat alespoň jako dobrovolný grafik v charitě, se kterou jsem dlouhodobě spolupracovala před nehodou. 

Vás bych touto cestou chtěla požádat o pomoc v této nelehké situaci a pomoc v mé snaze vrátit se zpět do života. 

Děkuji mnohokrát 

Jana Slováčková

***

Who you would help?

My name is Jana Slovackova, I am 38 years old. Previously I worked as the graphic designer in Scotland, but unfortunately I can not do it at the moment, I am an invalid person, because I was hit by a car and I am after the serious brain injury.

Something more about my journey to Scotland. My plan was to go to Scotland, just for one year to learn English, but Scotland really enchanted me and I felt in love with Scottish landscape as well as Scottish people, so I stayed there till my injury. By the way I was hit by a car as a pedestrian on my way to work in Dundee in September 2019. I had serious brain injury and was in the coma for a while.

After I woke up from the coma I couldn’t talk and even move to much. I had to learn most of the common things again, as talking, walking and others. The car hit me from the right side, so I still feel pins and needles in the right side of my body all the time and this part of my body is not that sensitive as before. I used to be left handed, but unfortunately because of my intensive tremor of the left side of my body, I can not use it anymore in normal way, so I am learning to write and do most of the common things with my right hand now.

In addition, due to the injury, I had double vision and had to wear a patch over my eye for a year. My double vision has improved, so I don‘t have to wear a patch anymore. But because of this and also my injury, my head is constantly spinning, so my mobility and orientation in space is seriously affected. After this injury, it's probably quite common, so doctors believe that it can improve, but it will never fully dissepear.

By the way, two years ago I haven't believed, that I would be ever happy again. That I even manage to go to the toilet or to have  shower by myself. Unfortunately I need an assistance24/7 at the moment. I was in intensive rehab after my injury and I have a long journey with my rehab, but I know, there is still a really long journey ahead of me.

In one rehab centre in Czechia, I have met a patient who was also after the brain injury who mentioned to me about the clinic Cellttera and their work with clients after injuries.

I am still dealing with my benefits and unfortunately I am not able to work anymore because of my medical condition, so me, my partner and my family are not able to provide me this expensive treatments, which may help me with my comeback to the normal life and to the better future and hopefully some progress with my medical condition. That is why, I am sharing my story and asking for help.

Money for the donation could help me to afford the treatment in this clinic, which as I hope, will help me to manage better the daily routine. And also hope that thanks to further treatment my speaking  would get better as well as my dizziness, which I mentioned before.

That is why I am asking for help in this difficult time of my life, to help me to get closer to the normal life and get back to do things, what I like the most. For instance, I maybe not be able to work, but at least I could go back to volunteering in one of the charity, which I joined before my accident. They understand my situation and they would give me more time for work and so on. So I believe one day it might be possible for me again to do what I love to do without these limitations.

Thank you so much for your help and kindness, I really appreciate that.

With all my blessing

Thank you

Jana Slovackova

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Od jiného pacienta v rehabilitačním centru jsem se dozvěděla o klinice Celltera a jejich práci s lidmi po úrazech. Na vlastní oči jsem viděla, co dokážou a jak výrazně se ještě dokázal zlepšit stav tohoto pacienta, který byl také po poranění mozku. Setkání s ním mi dodalo naději, že bych se ještě někdy mohla cítit lépe a třeba se jednou vrátit zpět do života i ke své práci. 

Momentálně ale čekám na vyřízení invalidní podpory, pracovat kvůli svým zdravotním obtížím nezvládnu a ani můj partner a rodina už nejsou schopni dopřát mi další drahé léčení. Proto bych chtěla požádat vás, kteří se s mým příběhem seznámíte, o pomoc. 

Peníze ze sbírky by mi umožnily zaplatit si léčbu na zmíněné klinice, což by mi, jak doufám, napomohlo vrátit se k lepšímu zvládání běžného života. Doufám také, že se díky další rehabilitací ještě zlepší mé mluvení, chůze a zmírní neustálé točení hlavy. 

Pokud se vybere méně peněz, částka bude použita na sérii rehabilitací a lázní.  

***

For what exactly would be money from this donation used?

From one patient from rehab centre she found out about this clinic Celltera and their work with people after the brain injuries. 

Money from the donation could allowed Jana to effort a special treatment in this Clinic, which we all believe could help her to get better and closer to the normal life without everyday dizziness and walking and taking difficulties.

Thank you kindly 

Sarka, Adela and Alzbeta 

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

KRBY Jurčák s.r.o.
5 000 Kč  •  24. 1. 2022 22:36
Rádi jsme pomohli. Přejeme hodně sil do dalších bojů. Ono to půjde!
Zuzana Novackova
1 500 Kč  •  24. 1. 2022 22:17
Janicko, moc drzim pesti a posilam spoustu pozitivni energie aby vse dobre dopadlo❤️
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  24. 1. 2022 21:41
Regina
500 Kč  •  24. 1. 2022 21:38
Jani, o tehle sbirce vim od vasi kamaradky. Ted uz bude jen lip! To date, navic mate skvelou podporu ve vasi rodine a pratelich. Preji hodne sil a velkych pokroku.
Dobrosrdečný dárce
5 000 Kč  •  24. 1. 2022 21:32
DobroDárce
500 Kč  •  24. 1. 2022 18:11
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  24. 1. 2022 16:45
Velkorysý dárce
500 Kč  •  24. 1. 2022 14:45
Iva
1 000 Kč  •  24. 1. 2022 14:14
Jani,i přes ten smutek,jsem v rozhovoru,vnimala tvůj super humor...chci vidět víc tvých krásných usmevu ❤️
Štědrý dárce
300 Kč  •  24. 1. 2022 14:08
Laskavý dárce
2 000 Kč  •  24. 1. 2022 12:35
DobroDárce
1 000 Kč  •  24. 1. 2022 12:22
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  24. 1. 2022 9:18
Štědrý dárce
500 Kč  •  24. 1. 2022 8:24
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  24. 1. 2022 7:52
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  24. 1. 2022 7:00
Štědrý dárce
100 Kč  •  24. 1. 2022 1:21
Velkorysý dárce
300 Kč  •  23. 1. 2022 22:26
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  23. 1. 2022 22:06
Milý dárce
100 Kč  •  23. 1. 2022 21:30
Milý dárce
300 Kč  •  23. 1. 2022 21:19
Tom
1 000 Kč  •  23. 1. 2022 21:07
Ať to výjde!
Zdravíme z jednoho z těch kopců, kam si vyběhneš:-)
5 000 Kč  •  23. 1. 2022 21:00
Jani, drž se, Ty to dáš!
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  23. 1. 2022 20:50
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  23. 1. 2022 20:05
Věra
500 Kč  •  23. 1. 2022 19:34
Šárko, Adélo a Alžběto, jste skvělé kamarádky!
DobroDárce
500 Kč  •  23. 1. 2022 15:24
Ivana
200 Kč  •  23. 1. 2022 13:18
Janičko přeju ti ať se stane zázrak a jsi zdravá jako dřív!
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  23. 1. 2022 12:46
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  23. 1. 2022 12:09
David P.
2 000 Kč  •  23. 1. 2022 12:04
Jani drž se!
Štědrý dárce
300 Kč  •  23. 1. 2022 11:02
Milý dárce
100 Kč  •  23. 1. 2022 10:27
Dobrosrdečný dárce
3 000 Kč  •  22. 1. 2022 19:34
Štědrý dárce
500 Kč  •  21. 1. 2022 15:07
Velkorysý dárce
300 Kč  •  21. 1. 2022 8:53
Štědrý dárce
500 Kč  •  20. 1. 2022 8:51
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  20. 1. 2022 7:32
Milý dárce
100 Kč  •  19. 1. 2022 21:08
Laskavý dárce
10 000 Kč  •  19. 1. 2022 18:11
Deny
500 Kč  •  19. 1. 2022 12:21
🧡💜🧡
Gabriela N.
500 Kč  •  18. 1. 2022 14:41
Hodně sil. Drž se!
DobroDárce
100 Kč  •  18. 1. 2022 12:35
Velkorysý dárce
300 Kč  •  18. 1. 2022 11:53
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  17. 1. 2022 21:46
Milý dárce
200 Kč  •  17. 1. 2022 14:38
Laskavý dárce
200 Kč  •  17. 1. 2022 13:41
Štědrý dárce
5 000 Kč  •  17. 1. 2022 11:34
Držíme palce.
Milý dárce
300 Kč  •  17. 1. 2022 8:10
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  16. 1. 2022 20:10
Velkorysý dárce
500 Kč  •  16. 1. 2022 12:46
Móňa
500 Kč  •  16. 1. 2022 8:45
Jani jsi neskutečná bojovnice, TY TO DÁŠ 💪💪💪
Velkorysý dárce
500 Kč  •  15. 1. 2022 19:09
Milý dárce
500 Kč  •  15. 1. 2022 13:44
Ušák Ušatý
2 000 Kč  •  15. 1. 2022 9:51
Janičko, sluníčko jsi velká bojovnice
DobroDárce
1 000 Kč  •  15. 1. 2022 8:13
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  15. 1. 2022 3:38
Martin
3 000 Kč  •  15. 1. 2022 2:12
Přeji vše dobré a hodně síly. ♥
DobroDárce
500 Kč  •  14. 1. 2022 21:56
DobroDárce
500 Kč  •  14. 1. 2022 19:50
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  14. 1. 2022 18:03
DobroDárce
200 Kč  •  14. 1. 2022 15:00
Laskavý dárce
300 Kč  •  14. 1. 2022 6:51
B.
300 Kč  •  11. 1. 2022 21:13
Wish you all the best!! Your smile and positive vibe always brighten every day ❤️
Dobrosrdečný dárce
3 000 Kč  •  11. 1. 2022 20:40
Aga
1 500 Kč  •  11. 1. 2022 19:12
Get well Jani♥️
Velkorysý dárce
300 Kč  •  10. 1. 2022 15:21
Velkorysý dárce
100 Kč  •  10. 1. 2022 13:56
Boris
2 000 Kč  •  10. 1. 2022 12:37
Držím palce a moc vám přeji, ať všechno zvládnete!
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  10. 1. 2022 11:44
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  10. 1. 2022 9:40
Velkorysý dárce
2 000 Kč  •  9. 1. 2022 20:20
DobroDárce
10 000 Kč  •  9. 1. 2022 19:36
Laskavý dárce
500 Kč  •  8. 1. 2022 20:19
Štědrý dárce
300 Kč  •  8. 1. 2022 17:09
Milý dárce
500 Kč  •  7. 1. 2022 21:12
Štědrý dárce
200 Kč  •  6. 1. 2022 21:58
MANU
3 000 Kč  •  6. 1. 2022 21:05
You are a great inspiration to everyone. Go for it¡¡
Zuzka
2 000 Kč  •  6. 1. 2022 19:28
Janičko ... moc fandím, ty to zvládneš!! Máme tě rádi
Dárce, který je pro každou dobrost
700 Kč  •  6. 1. 2022 15:08
Aneta B.
500 Kč  •  6. 1. 2022 14:41
Držím palce!
DobroDárce
500 Kč  •  5. 1. 2022 22:54
Štědrý dárce
500 Kč  •  5. 1. 2022 21:44
Laskavý dárce
500 Kč  •  5. 1. 2022 20:42
Dárce, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  5. 1. 2022 18:56
Milý dárce
500 Kč  •  5. 1. 2022 9:03
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  4. 1. 2022 23:13
Laskavý dárce
2 000 Kč  •  4. 1. 2022 22:20
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  4. 1. 2022 21:15
R
500 Kč  •  4. 1. 2022 15:44
Drž se Jani, ať se vše hezky podaří!
Iva
350 Kč  •  4. 1. 2022 14:41
Přeji hlavně hodně síly a věřím, že se Janě podaří vrátit do života!
Adél
76 Kč  •  4. 1. 2022 14:17
Je to tam Jani! Pojďme na 3. milník!!!!
Velkorysý dárce
500 Kč  •  4. 1. 2022 13:26
Dobrosrdečný dárce
500 Kč  •  3. 1. 2022 22:16
Štědrý dárce
500 Kč  •  3. 1. 2022 21:27
Laskavý dárce
240 Kč  •  3. 1. 2022 21:24
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  3. 1. 2022 14:16
Mónica F a Ondřej E
300 Kč  •  3. 1. 2022 13:14
Hodně sil a hodně víry!
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  3. 1. 2022 12:36
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  3. 1. 2022 10:38
DobroDárce
500 Kč  •  3. 1. 2022 10:18
Milý dárce
50 Kč  •  3. 1. 2022 8:58
Milý dárce
1 000 Kč  •  3. 1. 2022 8:33
Štědrý dárce
300 Kč  •  3. 1. 2022 8:12
DobroDárce
100 Kč  •  2. 1. 2022 21:45
DobroDárce
300 Kč  •  2. 1. 2022 18:47
Milý dárce
500 Kč  •  2. 1. 2022 17:43
DobroDárce
300 Kč  •  2. 1. 2022 17:25
Laskavý dárce
100 Kč  •  2. 1. 2022 15:32
DobroDárce
50 Kč  •  2. 1. 2022 12:02
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  2. 1. 2022 10:55
Milý dárce
300 Kč  •  1. 1. 2022 18:37
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  31. 12. 2021 22:41
DobroDárce
100 Kč  •  31. 12. 2021 20:28
Knihvazačství Jana Gutteková
2 268 Kč  •  31. 12. 2021 19:51
Hodně síly a vytrvalosti Ti Jani přeju.
Pablosa.cz
10 Kč  •  31. 12. 2021 19:23
Hodně zdraví!
Vsichni za velkou louzi
10 000 Kč  •  31. 12. 2021 19:06
Moc drzime palecky!!!
rodina Zadražilova
500 Kč  •  31. 12. 2021 18:43
Přejeme Vám hodně zdraví, štěstí a dobrých lidí kolem sebe.
Renča
10 000 Kč  •  31. 12. 2021 9:30
Pevnou vůli a hodně úspěchů za cestou k uzdravení přejí Pozziovi!
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  31. 12. 2021 8:04
Laskavý dárce
250 Kč  •  30. 12. 2021 20:42
Laskavý dárce
500 Kč  •  30. 12. 2021 19:58
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  30. 12. 2021 18:47
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  30. 12. 2021 15:52
Dobrosrdečný dárce
500 Kč  •  30. 12. 2021 15:12
Milý dárce
4 000 Kč  •  30. 12. 2021 12:31
DobroDárce
1 000 Kč  •  30. 12. 2021 11:20
Štědrý dárce
2 000 Kč  •  30. 12. 2021 11:18
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  30. 12. 2021 10:55
Dobrosrdečný dárce
500 Kč  •  29. 12. 2021 20:33
Milý dárce
1 000 Kč  •  29. 12. 2021 18:31
Štědrý dárce
222 Kč  •  29. 12. 2021 13:59
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  29. 12. 2021 12:50
Laskavý dárce
350 Kč  •  29. 12. 2021 12:42
DobroDárce
500 Kč  •  28. 12. 2021 19:26
Velkorysý dárce
500 Kč  •  28. 12. 2021 19:15
Ivan
300 Kč  •  28. 12. 2021 18:20
hodně úspěchu v rekonvalescenci, Víra uzdravuje, věřte tomu, že to bude už jen lepší......
Milý dárce
200 Kč  •  28. 12. 2021 13:58
Velkorysý dárce
100 Kč  •  28. 12. 2021 12:40
Jirka za Veletoč
4 000 Kč  •  28. 12. 2021 11:40
Jani přejeme ti to nejlepší do nového roku a věříme, že se vše podaří.
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  28. 12. 2021 9:24
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  28. 12. 2021 0:06
Michal B.
1 000 Kč  •  27. 12. 2021 20:43
Držím palce ať to vyjde!
Štědrý dárce
500 Kč  •  27. 12. 2021 18:52
Milý dárce
1 000 Kč  •  27. 12. 2021 18:29
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  27. 12. 2021 18:19
Laskavý dárce
300 Kč  •  27. 12. 2021 17:18
Štědrý dárce
100 Kč  •  27. 12. 2021 12:35
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  26. 12. 2021 21:47
DobroDárce
200 Kč  •  26. 12. 2021 15:30
Milý dárce
1 000 Kč  •  26. 12. 2021 12:19
Iboja
500 Kč  •  26. 12. 2021 12:17
Doufám, ze to vyjde!
Katka a Dáša
1 000 Kč  •  26. 12. 2021 11:57
Držíme pěsti a věříme, že léčba zabere!
Velkorysý dárce
300 Kč  •  26. 12. 2021 11:07
Velkorysý dárce
300 Kč  •  26. 12. 2021 9:26
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  26. 12. 2021 9:00
Adéla J.
100 Kč  •  26. 12. 2021 0:06
Držím palce 🙏
Milý dárce
50 Kč  •  25. 12. 2021 23:19
Velkorysý dárce
250 Kč  •  25. 12. 2021 10:34
Dobrosrdečný dárce
500 Kč  •  25. 12. 2021 8:14
Milý dárce
500 Kč  •  24. 12. 2021 23:34
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  24. 12. 2021 22:01
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  24. 12. 2021 21:21
Milý dárce
50 Kč  •  24. 12. 2021 17:15
Dobrosrdečný dárce
500 Kč  •  24. 12. 2021 14:42
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  24. 12. 2021 14:31
DobroDárce
500 Kč  •  24. 12. 2021 14:06
Milý dárce
500 Kč  •  24. 12. 2021 12:24
Štědrý dárce
2 000 Kč  •  24. 12. 2021 12:09
Velkorysý dárce
500 Kč  •  24. 12. 2021 11:59
Milý dárce
500 Kč  •  24. 12. 2021 11:41
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  24. 12. 2021 10:26
Laskavý dárce
500 Kč  •  24. 12. 2021 9:15
DobroDárce
200 Kč  •  24. 12. 2021 8:01
DobroDárce
200 Kč  •  24. 12. 2021 0:20
Velkorysý dárce
50 Kč  •  23. 12. 2021 22:21
Velkorysý dárce
500 Kč  •  23. 12. 2021 21:46
Laskavý dárce
100 Kč  •  23. 12. 2021 21:44
Velkorysý dárce
300 Kč  •  23. 12. 2021 21:35
Milý dárce
100 Kč  •  23. 12. 2021 20:41
Milý dárce
1 000 Kč  •  23. 12. 2021 18:30
DobroDárce
300 Kč  •  23. 12. 2021 13:44
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  23. 12. 2021 12:31
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  23. 12. 2021 11:34
DobroDárce
500 Kč  •  23. 12. 2021 11:14
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  23. 12. 2021 10:41
Štědrý dárce
2 000 Kč  •  23. 12. 2021 10:18
Laskavý dárce
100 Kč  •  23. 12. 2021 9:58
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  23. 12. 2021 9:52
Adéla
500 Kč  •  23. 12. 2021 8:33
Jani, drž se!
Velkorysý dárce
100 Kč  •  23. 12. 2021 8:09
Milý dárce
100 Kč  •  23. 12. 2021 5:47
Štědrý dárce
500 Kč  •  23. 12. 2021 5:24
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  23. 12. 2021 1:30
Štědrý dárce
2 000 Kč  •  22. 12. 2021 23:33
Milý dárce
300 Kč  •  22. 12. 2021 23:05
DobroDárce
100 Kč  •  22. 12. 2021 23:00
DobroDárce
100 Kč  •  22. 12. 2021 22:14
DobroDárce
500 Kč  •  22. 12. 2021 22:12
Laskavý dárce
300 Kč  •  22. 12. 2021 22:09
Tomáš
300 Kč  •  22. 12. 2021 10:38
Ať už je jen líp :)
Štěpánka
100 Kč  •  22. 12. 2021 8:43
Přeju jen to nejlepší, mějte se krásně a buďte silná. 🤍
Katka
500 Kč  •  22. 12. 2021 0:08
Moc Janě přeju ať terapie zabere!!!
Bjež Original s.r.o.
500 Kč  •  21. 12. 2021 22:33
Držíme palce a přejeme Jani, co největší pokroky!!
Patrik M.
300 Kč  •  21. 12. 2021 21:42
Hodně štěstí Jani!
willet
300 Kč  •  21. 12. 2021 21:10
Přeji brzké uzdravení a hodně sil.
Míša
100 Kč  •  21. 12. 2021 16:54
Rádo se stalo.
Pavel
1 000 Kč  •  21. 12. 2021 15:34
Držím Vám palce
Bára
300 Kč  •  21. 12. 2021 14:34
Jani, hodně sil, a Vám z YP díky za to, co děláte.
Eva
300 Kč  •  21. 12. 2021 13:30
Ahoj, dekuji za to, jak pomáháte. Moc zdravím holky🙏❤
Bee
60 Kč  •  21. 12. 2021 12:38
Tak jak jsem slíbila. Místo dnešního capuccina v parku :-*
Tereza
500 Kč  •  21. 12. 2021 11:53
Mila Jano,preji Vam hodne sily a pokroku pri rehabilitacich, at Vam pomohou a citite se lepe. Hezke Vanoce Tereza
Balada
10 000 Kč  •  21. 12. 2021 9:05
Never Give Up!
Idoia
500 Kč  •  20. 12. 2021 20:16
Lot of kisses and love from the Basque Country! =)
Simča
100 Kč  •  20. 12. 2021 14:35
Vím že to není vůbec dostatečný příspěvek, ale alespoň něco...
Helena
300 Kč  •  20. 12. 2021 14:14
Jani držím pěsti ❤
Laskavý dárce
44 Kč  •  20. 12. 2021 13:09
Ať je to zaokrouhleno! ;)
Lucka
1 000 Kč  •  19. 12. 2021 9:39
Jani,ty to zvládneš.
HTK
500 Kč  •  19. 12. 2021 8:00
Hodně štěstí!
Léňa
100 Kč  •  18. 12. 2021 22:46
Držím pěsti Janičko, s láskou Léňa.
alena
500 Kč  •  18. 12. 2021 20:03
Si velka bojovnicka Janka, mas moj velky obdiv! Budem moct drzat palce, aby sa ti lahsie a veselsie zilo.
Elenka
10 101 Kč  •  18. 12. 2021 14:19
(ツ)
Z+J Dostálovi
2 000 Kč  •  18. 12. 2021 14:15
Držíme pěsti, Jani.
Blanka M.
100 Kč  •  18. 12. 2021 13:46
At se dari!
Kateřina J.
1 000 Kč  •  18. 12. 2021 11:01
Držím pěsti a přeji hlavně zdraví ✊
Markéta K. s rodinou
500 Kč  •  18. 12. 2021 9:03
Držíme palce, určitě to Jani zvládneš, jestli jsi jen poloviční bojovník jako sestra😉🙂
Z+P+A
1 000 Kč  •  18. 12. 2021 7:44
Držíme palce!
Petr
1 000 Kč  •  17. 12. 2021 21:55
Držím vám palce ať to dopadne podle vašich představ!
Martin
5 000 Kč  •  17. 12. 2021 20:27
Držím palce!
D+M+D+T
1 000 Kč  •  17. 12. 2021 20:13
Be strong and best of luck! Dasa+Michael+Dominic+Tobias
“Lucy”
500 Kč  •  17. 12. 2021 19:58
Holky jste skvele! Janci hodně sil ❤️
Renča
5 000 Kč  •  17. 12. 2021 15:58
Jaňulinku drž se!! Mám Tě ráda a vím, jak tvrdě na sobě pracuješ! Ty to dáš!!!!
Jaroslava B.
1 000 Kč  •  17. 12. 2021 15:10
Drzim
Michal Rafaj
559 Kč  •  17. 12. 2021 13:02
Drz sa! Prajem co nakviac sil a odhodlania
L+Z+L
5 000 Kč  •  17. 12. 2021 12:57
Držíme pěsti Jani a posíláme pozdrav z Prahy. To dáš!
Monika
1 000 Kč  •  17. 12. 2021 10:52
Držím pěsti
Ivo M.
500 Kč  •  17. 12. 2021 10:46
Jano drž se. Bude to dobré. Vím to.
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  17. 12. 2021 10:05
Jani drzim pesti at to dobře dopadne
Ivana M.
500 Kč  •  17. 12. 2021 8:27
Držím palce Janičko!
Ivan B.
2 000 Kč  •  17. 12. 2021 8:24
Jani drž se a ať to pomůže!!! I.
Magda
300 Kč  •  17. 12. 2021 8:09
Jani, znám tě jako malou holčičku, která běhala po ulici, tak věřím, že zase budeš mít ze života velkou radost jako ta malá hočička. Držím pědti
Marcel N.
200 Kč  •  17. 12. 2021 7:55
držím pěsti!
Martin P.
1 000 Kč  •  17. 12. 2021 6:54
Ahoj, držím pěsti...
T.S
1 000 Kč  •  17. 12. 2021 0:58
Jani drz se. Moc ti fandim a moc si preji, aby jsi se z toho dostala. Drzim palce a posilam kopu pozitivni energie 🌻
Good luck Jana
1 000 Kč  •  16. 12. 2021 23:37
Dave
Adam
1 000 Kč  •  16. 12. 2021 21:52
Drž se a bojuj Jani. Myslím na tebe!
pro Janicku
500 Kč  •  16. 12. 2021 21:50
Jani, hodně síly a odhodlání
Lenka B.
500 Kč  •  16. 12. 2021 21:04
Janicko, drzim pesti! :-*
iva
1 000 Kč  •  16. 12. 2021 20:49
sílu ♥
Rosie, Matyas, Tereza, Mark
1 000 Kč  •  16. 12. 2021 20:41
Jani drz se! Drzime pesticky at se castka co nejdrive a ty at dostanes jen tu nejlepsi peci. Xx

Chcete autorovi sbírky něco vzkázat?

Pro přidání zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Vzkazy

KRBY Jurčák s.r.o.
5 000 Kč  •  24. 1. 2022 22:36
Rádi jsme pomohli. Přejeme hodně sil do dalších bojů. Ono to půjde!
Zuzana Novackova
1 500 Kč  •  24. 1. 2022 22:17
Janicko, moc drzim pesti a posilam spoustu pozitivni energie aby vse dobre dopadlo❤️
Regina
500 Kč  •  24. 1. 2022 21:38
Jani, o tehle sbirce vim od vasi kamaradky. Ted uz bude jen lip! To date, navic mate skvelou podporu ve vasi rodine a pratelich. Preji hodne sil a velkych pokroku.
Iva
1 000 Kč  •  24. 1. 2022 14:14
Jani,i přes ten smutek,jsem v rozhovoru,vnimala tvůj super humor...chci vidět víc tvých krásných usmevu ❤️
Tom
1 000 Kč  •  23. 1. 2022 21:07
Ať to výjde!
Zdravíme z jednoho z těch kopců, kam si vyběhneš:-)
5 000 Kč  •  23. 1. 2022 21:00
Jani, drž se, Ty to dáš!
Věra
500 Kč  •  23. 1. 2022 19:34
Šárko, Adélo a Alžběto, jste skvělé kamarádky!
Ivana
200 Kč  •  23. 1. 2022 13:18
Janičko přeju ti ať se stane zázrak a jsi zdravá jako dřív!

Kdo další daroval?

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Napište nám