Léčba kmenovými buňkami v Německu pro Martínka

Milník 1/1

stačí vybrat půlku na léčbu

Vybráno 0 Kč 500 Kč
150 000 Kč
34 dnů
do ukončení

Buďte s námi pro každou dobrost. Předáme 100 % vašeho daru.

Přispět
Datum přidání
20. 9. 2021

Kdo sbírku organizuje?

Jmenuje se Martínek, je to nízkofunkční autista SMR s ADHD. Od malička je usměvavý, čilý chlapec s milujícím srdcem na správném místě, minimálně mluvící. Když vidí vrstevníka plakat, jde ho bez váhání obejmout. Má hodně rád děti a malá domácí zvířata, neublížil by ani mušce. Bohužel se ve třech letech přestal vyvíjet jako jeho vrstevníci, v 6 letech je na mentální úrovni 2,5 let (jeho mozek neměl dostatek kyslíku v mozku – následné odumření několik nervových buněk).

Komu pomůžeme?

Je velmi těžké najít správnou léčbu pro Martina, která by mu pomohla, vše jsme si museli sami vyhledat. Aby se mohl Martin posunout o malinký kousek dopředu. Přes veškerou snahu a veškeré terapie posunuli o malinko dále. Po kontaktovaní krevní banky měli štěstí, že Martina vybrali jako vhodného pacienta na léčbu. Jediná možnost posunutí dále je následná léčba v Německu. 

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Na následnou léčbu v Mnichově, speciální kmenové buňky z pupečníkové krve, která by měla pomoc a nahradit odumřelé mozkové buňky novými. Peníze budou použity na tuhle speciální léčbu v Německu a následnou rehabilitaci v lázní. Cena se pohybuje kolem 10 tisíc eur.

Moc si vážíme každého, kdo pomáhá. Děkují za každou pomoc. 

Laskavý dárce
500 Kč  •  22. 9. 2021 1:06

Chcete autorovi sbírky něco vzkázat?

Pro přidání zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Vzkazy

Laskavý dárce
500 Kč  •  22. 9. 2021 1:06

Kdo další daroval?

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Napište nám