Úspěšně vybráno:

Ve vteřině všechno naruby – přispěli jste Standovi na návrat do aktivního života

Vybráno 0 Kč 473 666 Kč
od 413 dárců
 -
413 dárců
Celkem se zapojilo
1 147 Kč
Průměrná výše daru
15 000 Kč
Nejvyšší dar
52 dnů
Vybráno za
Více o této sbírce

Ve vteřině všechno naruby – přispěli jste Standovi na návrat do aktivního života

Vybráno 0 Kč 473 666 Kč
od 413 dárců

Všechny sbírky ověřujeme

Zakladatel
Filip Klacek & Roman Meliška
Datum přidání
22. 12. 2020
Poslední aktualita

16. 2. 2021 17:06

Pomohli jste splnit sen

Jaký byste si přáli dárek vy, kdybyste měli před sebou první výročí svého znovunarození? Standa od nás všech dostal nakonec dar, o kterém se mu ani nesnilo. Do sbírky, která mu pomůže vrátit se lépe do aktivního života, se zapojilo 413 dárců z celé republiky. Známí i neznámí, malí i větší, každopádně všichni s velkým srdcem. ❤️

Pomohli jste splnit sen – Sajfimu, i nám, kteří jsme tuhle sbírku před loňskými Vánocemi spustili. Sen o tom, že dobří lidé existují. Díky moc každému z vás. Buďte všichni zdraví a jak říká Sajfi, snad se někde potkáme! Na závěr malý pozdrav doslova z místa činu. 😉

Roman & Filip

Zobrazit celou aktualitu
Všechny aktuality

Stačila vteřina a kamarád Standa zvaný Sajfi, který věčně sportoval a těšil se domů za svými dvěma dcerami a manželkou, se ocitl na invalidním vozíku. Jak? Trefil zábradlí, když se na Bedřichově vyhýbal ve sjezdu běžkařům, co spěchali do kopce. Zlomený pátý hrudní obratel a poraněná mícha znamenají, že má ochrnutou část těla cca od prsou dolů. Trocha štěstí v neštěstí – fungují mu ruce a hlava.

Aby se mohl začít vracet do aktivního života s rodinou, sbíráme finance na elektrický handbike vyráběný v Čechách. S ním a s vaším příspěvkem se bude moci Sajfi zase začít aktivně fungovat.

Standův příběh

Jsme Sajfiho kamarádi a snažíme se mu pomoci k návratu do aktivního života. Jak z něho vypadl? Nejlépe, když si přečtete jeho příběh sami. Děkujeme vám.

„Další poctivý trénink na běžkách. Dal jsem si ten den v Jizerkách téměř 40 kilometrů, svítilo sluníčko a já se těšil domů za svými holkami. Dvěma krásnými dcerami a manželkou Pavlínou.

Už jen sjezd na stadion v Bedřichově. Poslední kilometr v serpentinách. Jel jsem to tu už snad stokrát. Běžky jsou pro mne relax po práci stavbyvedoucího. Vlastně byly. Pak už si matně vybavuju jen vrtulník. A že nic necítím. Moje tělo. To není moje tělo. Střih.

Kladruby. Špička mezi českými rehabilitačními ústavy. Zároveň místo, který když řeknete, jasně vzkazuje: Je to zlý. Jestli mi chcete pomoci, tak to prosím dočtěte dál.

Ta nehoda se mi stala v únoru, teď máme za sebou letní prázdniny i znovu zavřené školy. Už nemyslím na to, proč mi protijedoucí běžkaři na Bedřichově nenechali ani kousek místa, jak v protisměru do kopce spěchali a předbíhali ty pomalejší. Jak málo mi možná chybělo, abych se při vyhýbání jim spadl jinam než na dřevěné zábradlí. Nic z toho už nezměním, tak na to nemyslím.

Byl a jsem životní optimista. Je mi sedmačtyřicet, dělal jsem rád svojí práci, trávil čas s rodinou, lezl po horách, hrál volejbal, jezdil na kole. Stále věřím, že tělo i nohy spolu s fyzioterapeuty uzdravíme a já zase budu chodit. Nicméně nyní jsem odkázaný na invalidní vozík. 

Dvanáct zlomených žeber, hrudní kost … no nic, detailů vás raději ušetřím. Nejpodstatnější byla stejně jedna kůstka. Pátý hrudní obratel. Zlomený. To znamená poškozená mícha.

Po dvou operacích, rekonvalescenci na spinální jednotce v Krajské nemocnici v Liberci a v Rehabilitačním ústavu v Kladrubech mám stále ochrnutou část těla cca od prsou dolů bez jakýchkoliv známek citlivosti a hybnosti. Ale přeci jen v tom neštěstí je velká dávka štěstí – fungují mi ruce a hlava

A abych se mohl začít vracet do normálního života, začít – v rámci možností, samozřejmě – fungovat se svými holkami, postupně začít sportovat, pracovat, …. k tomu potřebuji spoustu různých pomůcek. V prvé řadě poctivý vozík, Motomed – trenažér, který mi procvičuje ztuhlé nohy, trenažér na posilování horní části těla, handbike trenažér, žíněnky, vertikalizační stojan a v neposlední řadě elektrohandbike, který mi umožní prožívat krásné chvíle se svými holkami na kole třeba zase v Jizerských horách. Problém je v tom, že všechny tyto pomůcky stojí peníze.

Touto cestou bych velmi rád získal jakékoliv finanční prostředky na pořízení elektrohandbiku. Vyrábí ho česká firma Ultina a pořizovací cena je 170 000,- Kč.

Vzhledem k tomu, že se na stavbu hned tak nevrátím a drží mne momentálně nemocenské dávky, tohle bez vaší pomoci nedám. Každému, kdo to dočetl až sem, moc děkuju. A stejně tak díky za každý váš dar. Věřím, že i díky dobrým lidem jako jste vy dáme ten elektrický handbike dohromady a já se budu moci vydat se svými holkami na pořádný cyklovýlet i s ochrnutýma nohama. Koneckonců, když to klapne, co kdybyste na tu vyjížďku vyrazili se mnou? Děkuju vám.“

Standa.

O nemoci 

Jak málo možná Standovi chybělo, aby se při vyhýbání běžkařům, co spěchali do kopce, spadl jinam než na dřevěné zábradlí. Dvanáct zlomených žeber, hrudní kost … a to nejpodstatnější je jedna kůstka. Pátý hrudní obratel. Zlomený. To znamená poškozená mícha. Po dvou operacích, rekonvalescenci na spinální jednotce v Krajské nemocnici v Liberci a v Rehabilitačním ústavu v Kladrubech má Standa zvaný Sajfi stále ochrnutou část těla cca od prsou dolů bez jakýchkoliv známek citlivosti a hybnosti. Ale přece jen v tom neštěstí je velká dávka štěstí – fungují mu ruce a hlava. Má chuť na sobě dál pracovat a s pomocí dobrých lidí to dokáže.

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity? 

Vaše dary ze sbírky by pomohly k tomu, aby se Sajfi mohl začít vracet do normálního života. K tomu potřebuje spoustu různých pomůcek. Touto cestou bychom pro Standu velmi rád získali jakékoliv finanční prostředky na pořízení handbiku Vector. Vyrábí ho česká značka Ultina a pořizovací cena je 170 000,- Kč. 

Vzhledem k tomu, že dárci přispěli mnohem více, než byla původní cílová částka, sbírka pokračuje! Finance, které se podaří vybrat navíc, budou použity na další úpravy handbiku, zakoupení trenažéru na běžky a případně na pomůcky, které Standovi pomohou k návratu do aktivního života.

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Aktuality

16. 2. 2021 17:06

Pomohli jste splnit sen

Jaký byste si přáli dárek vy, kdybyste měli před sebou první výročí svého znovunarození? Standa od nás všech dostal nakonec dar, o kterém se mu ani nesnilo. Do sbírky, která mu pomůže vrátit se lépe do aktivního života, se zapojilo 413 dárců z celé republiky. Známí i neznámí, malí i větší, každopádně všichni s velkým srdcem. ❤️

Pomohli jste splnit sen – Sajfimu, i nám, kteří jsme tuhle sbírku před loňskými Vánocemi spustili. Sen o tom, že dobří lidé existují. Díky moc každému z vás. Buďte všichni zdraví a jak říká Sajfi, snad se někde potkáme! Na závěr malý pozdrav doslova z místa činu. 😉

Roman & Filip

20. 1. 2021 9:48

Jedeme dál!

Díky, díky, díky.

Neexistuje asi lepší slovo než děkujeme! 🙏🏻 Patří každému z vás, kdo jste v posledních dnech přispěli. Sledovali jsme s nevěřícným pohledem, jak částka bleskově stoupá. Dali jste do pohybu ohromnou lavinu energie, díky které jsme společně o více než polovinu překročili náš původní cíl – vybrat Sajfimu na základní model elektrického handbiku. Máme ohromnou radost, ostatně stejně jako Sajfi a dost možná i každý z vás.

Teď už je jasné, že Sajfi vyjede! A díky vašim darům si bude moci nechat handbike upravit v pár věcech i na míru. Zároveň si všichni umíme představit, že věci, které by Standovi po jeho úrazu zlepšily život a usnadnily celé rodině návrat ke společným aktivitám, je mnohem víc. Sbírka tedy ještě pár týdnů zůstane otevřená a kdokoliv bude chtít přispět, dál volně může. Standovým velkým přáním by byl trenažér na běžky, mluví o tom koneckonců i ve videu, kterým vás všechny zdraví přímo z Centra Paraple. Zrovna tam na sobě maká. Pusťte si to. Uvidíte, co jste dokázali.

Sbírka tady zůstane otevřená do 12. února. Ten den se totiž Standa přesně před rokem znovu narodil. Uvidíme, kolik toho společnými silami dáme dohromady. Význam má každá koruna, každé přeposlání odkazu sem na sbírku na Donio.cz dalším kamarádům a známým. Každopádně, ještě jednou každému z vás velké  D Í K Y.

Filip & Roman

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

Dárce, který je pro každou dobrost
1 500 Kč  •  12. 2. 2021 20:25
Velkorysý dárce
500 Kč  •  11. 2. 2021 22:05
DobroDárce
1 000 Kč  •  11. 2. 2021 21:59
Vopičáci z Prahy
1 500 Kč  •  11. 2. 2021 20:51
Kamaráde, ať nám to na kolech zase naložíš :-)
Velkorysý dárce
1 050 Kč  •  11. 2. 2021 20:46
DobroDárce
3 000 Kč  •  11. 2. 2021 17:46
Standa + Blanka
500 Kč  •  11. 2. 2021 15:59
Hodně radosti v prašanu!
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  11. 2. 2021 15:27
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  11. 2. 2021 15:24
Laskavý dárce
666 Kč  •  10. 2. 2021 20:17
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  10. 2. 2021 18:50
Milý dárce
300 Kč  •  10. 2. 2021 11:43
Dobrosrdečný dárce
500 Kč  •  10. 2. 2021 7:28
Jana
500 Kč  •  10. 2. 2021 5:20
Seifi, drž se!
Dobrosrdečný dárce
500 Kč  •  9. 2. 2021 23:05
Laskavý dárce
3 000 Kč  •  9. 2. 2021 17:46
DobroDárce
10 000 Kč  •  9. 2. 2021 16:14
Milý dárce
500 Kč  •  9. 2. 2021 13:21
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  9. 2. 2021 10:21
Milý dárce
500 Kč  •  9. 2. 2021 10:12
Štědrý dárce
500 Kč  •  9. 2. 2021 9:42
Dárce, který je pro každou dobrost
5 000 Kč  •  9. 2. 2021 9:07
Standa Kubín
1 000 Kč  •  8. 2. 2021 21:07
Čus Sajfíku, tak až vyrazíme zase do Dvora na Safari , slib mi že na mě zase budeš čekat!🚲😀
Laskavý dárce
5 000 Kč  •  8. 2. 2021 17:21
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  8. 2. 2021 15:06
DobroDárce
500 Kč  •  8. 2. 2021 14:57
Dobrosrdečný dárce
500 Kč  •  8. 2. 2021 12:14
Jirka Janoušek
1 000 Kč  •  8. 2. 2021 10:56
Ať máš stále na tváři tvůj nakažlivý úsměv Sajfi - zdravím ze Skaláku v ráji
Petr M.
300 Kč  •  8. 2. 2021 10:44
bude líp
Velkorysý dárce
500 Kč  •  8. 2. 2021 10:43
Milý dárce
2 000 Kč  •  8. 2. 2021 9:11
Velkorysý dárce
500 Kč  •  7. 2. 2021 22:33
Laskavý dárce
500 Kč  •  7. 2. 2021 20:18
Tomáš
1 000 Kč  •  7. 2. 2021 18:57
Chce to velkou míru trpělivosti. Držím palce.
Dobrosrdečný dárce
2 000 Kč  •  7. 2. 2021 18:25
Dobrosrdečný dárce
500 Kč  •  7. 2. 2021 17:11
Pavlína
200 Kč  •  7. 2. 2021 13:57
Obdiv k tvému přístupu, je to inspirující, děkuji
Dárce, který je pro každou dobrost
5 000 Kč  •  7. 2. 2021 13:53
Velkorysý dárce
500 Kč  •  7. 2. 2021 11:17
Laskavý dárce
500 Kč  •  6. 2. 2021 19:00
Dárce, který je pro každou dobrost
10 450 Kč  •  6. 2. 2021 18:30
Milý dárce
300 Kč  •  6. 2. 2021 14:15
Milý dárce
300 Kč  •  6. 2. 2021 13:57
Štědrý dárce
500 Kč  •  6. 2. 2021 12:06
Štědrý dárce
500 Kč  •  6. 2. 2021 10:52
Josef L.
1 000 Kč  •  6. 2. 2021 10:13
Zdravim z Mnichova Hradiste a preju hodne sily.
Dobrosrdečný dárce
500 Kč  •  6. 2. 2021 9:38
Dobrosrdečný dárce
500 Kč  •  6. 2. 2021 8:45
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  6. 2. 2021 8:34
Štědrý dárce
3 000 Kč  •  6. 2. 2021 7:26
Evča
300 Kč  •  6. 2. 2021 6:04
Stando, jste skvělí! "Vono to pude!" :-)
Štědrý dárce
2 000 Kč  •  5. 2. 2021 23:49
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  5. 2. 2021 21:18
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  5. 2. 2021 20:17
Milý dárce
500 Kč  •  5. 2. 2021 19:19
Laskavý dárce
500 Kč  •  5. 2. 2021 19:01
Dobrosrdečný dárce
500 Kč  •  5. 2. 2021 18:06
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  5. 2. 2021 17:55
Riso
2 000 Kč  •  5. 2. 2021 17:49
Svet patri nenapravitelnym optimistom! Nech ti to vydrzi! :)
Markéta Rýdlová
500 Kč  •  5. 2. 2021 17:44
Dobrosrdečný dárce
1 500 Kč  •  5. 2. 2021 16:10
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  5. 2. 2021 15:14
Velkorysý dárce
2 000 Kč  •  5. 2. 2021 14:44
Štědrý dárce
100 Kč  •  5. 2. 2021 14:26
Štědrý dárce
500 Kč  •  5. 2. 2021 14:10
Milý dárce
300 Kč  •  5. 2. 2021 14:02
Milý dárce
2 000 Kč  •  5. 2. 2021 13:09
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  5. 2. 2021 12:09
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  5. 2. 2021 12:02
Marek Košťál
1 000 Kč  •  5. 2. 2021 11:42
Sám jsem kdysi měl těžký úraz při sportu, naštěstí to dopadlo vcelku dobře a tak rád podpořím někoho, kdo tolik štěstí neměl a přeji hodně zdaru tobě i rodině v boji s nelehkým osudem.
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  5. 2. 2021 11:41
Milý dárce
1 000 Kč  •  5. 2. 2021 10:55
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  5. 2. 2021 10:49
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  5. 2. 2021 10:22
DobroDárce
500 Kč  •  5. 2. 2021 10:16
Velkorysý dárce
2 000 Kč  •  5. 2. 2021 10:13
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  5. 2. 2021 10:01
Dobrosrdečný dárce
251 Kč  •  5. 2. 2021 9:58
Velkorysý dárce
2 000 Kč  •  5. 2. 2021 9:22
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  5. 2. 2021 9:22
DobroDárce
300 Kč  •  5. 2. 2021 9:20
Milý dárce
1 000 Kč  •  5. 2. 2021 9:09
Milý dárce
500 Kč  •  5. 2. 2021 8:47
jarmila
1 000 Kč  •  5. 2. 2021 8:42
Držím pěsti v nelehké situaci. Přeji hodně sil.
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  5. 2. 2021 8:40
Milý dárce
500 Kč  •  5. 2. 2021 8:39
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  5. 2. 2021 8:04
DobroDárce
1 000 Kč  •  5. 2. 2021 7:32
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  5. 2. 2021 7:18
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  4. 2. 2021 21:04
😊
Kláves
5 000 Kč  •  4. 2. 2021 18:39
Drž se
Velkorysý dárce
2 000 Kč  •  4. 2. 2021 17:19
Dobrosrdečný dárce
500 Kč  •  4. 2. 2021 16:58
Aneta D.
500 Kč  •  4. 2. 2021 12:51
Stando,držte se.Přeji vám hodně sil.Ať je lépe.
DobroDárce
1 000 Kč  •  4. 2. 2021 11:42
O+V+I+O Kyselovo Jégrovo
500 Kč  •  2. 2. 2021 22:23
Držíme palce a těšíme se na společné békání při kytáře na erlebašce:)
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  2. 2. 2021 21:16
Milý dárce
2 000 Kč  •  2. 2. 2021 17:08
DobroDárce
300 Kč  •  2. 2. 2021 10:01
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  2. 2. 2021 9:41
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  1. 2. 2021 21:36
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  31. 1. 2021 21:58
Pavel Šolc
4 000 Kč  •  31. 1. 2021 18:41
Stando, drz se!!!
Laskavý dárce
500 Kč  •  31. 1. 2021 8:02
Štědrý dárce
300 Kč  •  30. 1. 2021 19:24
Radek
500 Kč  •  29. 1. 2021 21:51
Držíme palce, všechno zvládneš, vím to....
Petra a David
5 000 Kč  •  28. 1. 2021 22:17
Sajfi, držíme palce a těšíme se někdy na kolech nebo na běžkách
Štědrý dárce
500 Kč  •  28. 1. 2021 14:26
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  27. 1. 2021 20:18
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  27. 1. 2021 18:51
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  27. 1. 2021 18:49
DobroDárce
500 Kč  •  27. 1. 2021 13:55
Jirka
1 000 Kč  •  27. 1. 2021 12:44
Držím pěsti
Velkorysý dárce
2 000 Kč  •  27. 1. 2021 11:57
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  26. 1. 2021 17:27
Velkorysý dárce
2 000 Kč  •  26. 1. 2021 15:27
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  26. 1. 2021 14:53
Milý dárce
1 000 Kč  •  26. 1. 2021 10:54
Dárce, který je pro každou dobrost
2 000 Kč  •  26. 1. 2021 8:54
Milý dárce
500 Kč  •  25. 1. 2021 19:30
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  25. 1. 2021 16:16
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  25. 1. 2021 16:06
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  25. 1. 2021 15:17
Milý dárce
1 000 Kč  •  25. 1. 2021 10:41
Velkorysý dárce
4 950 Kč  •  25. 1. 2021 9:34
Nikola H.
500 Kč  •  25. 1. 2021 8:33
Vaše síla inspiruje, jen tak dál!
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  25. 1. 2021 7:27
Zdenek
1 000 Kč  •  25. 1. 2021 7:02
Drž se Sajfi
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  25. 1. 2021 6:44
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  24. 1. 2021 22:08
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  24. 1. 2021 18:44
Jaromír
2 000 Kč  •  24. 1. 2021 12:49
Držím palce, bývalý kolega z Kladrub. Přijel jsem tam na vozíku a odešel s berlemi. Taky páteř. Chce to moc nepremyslet a makat. To Ty určitě víš.
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  24. 1. 2021 9:24
Dobrosrdečný dárce
500 Kč  •  23. 1. 2021 20:44
DobroDárce
500 Kč  •  23. 1. 2021 15:46
Dobrosrdečný dárce
2 000 Kč  •  23. 1. 2021 14:40
Velkorysý dárce
626 Kč  •  23. 1. 2021 14:29
Dobrosrdečný dárce
500 Kč  •  23. 1. 2021 12:41
Dana a Jirka
6 000 Kč  •  23. 1. 2021 12:35
Milí autoři. Děkujeme moc za to, co jste pro Standu a vlastně pro celou jeho rodinu, vykonali. Moc si takových lidí vážíme. Dana a Jirka
Dobrosrdečný dárce
500 Kč  •  23. 1. 2021 12:32
Laskavý dárce
300 Kč  •  23. 1. 2021 9:26
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  23. 1. 2021 9:13
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  23. 1. 2021 8:55
Dárce, který je pro každou dobrost
2 000 Kč  •  23. 1. 2021 8:20
Lukas Honzak
5 000 Kč  •  22. 1. 2021 19:40
tak at zase brzy frcis!
DobroDárce
3 000 Kč  •  22. 1. 2021 19:25
Anna Lebedová
500 Kč  •  22. 1. 2021 19:20
Velkorysý dárce
300 Kč  •  22. 1. 2021 19:08
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  22. 1. 2021 18:49
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  22. 1. 2021 17:56
Velkorysý dárce
300 Kč  •  22. 1. 2021 16:24
Ondřej L.
5 000 Kč  •  22. 1. 2021 15:09
Když se vám zdá, že jde všechno proti vám, pamatujte, že letoun vzlétne proti větru, ne s ním
KLÁRA (gympl)
800 Kč  •  22. 1. 2021 13:39
Stando, přeji ti hodně sil. Makej, ať můžeš ten vozík zaparkovat a nasednout na kolo.
DobroDárce
500 Kč  •  22. 1. 2021 11:05
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  22. 1. 2021 10:55
Jiřik
3 000 Kč  •  22. 1. 2021 10:44
Bike jsem nestihl, tak zdarec v bílé stopě Staníku 👍
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  22. 1. 2021 9:40
Laskavý dárce
500 Kč  •  22. 1. 2021 9:19
Lída a Míla Fialovi
3 000 Kč  •  21. 1. 2021 16:53
Stando, držíme palce na cestě k aktivitám.
Dobrosrdečný dárce
500 Kč  •  21. 1. 2021 15:11
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  21. 1. 2021 13:15
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  21. 1. 2021 13:04
Štědrý dárce
2 000 Kč  •  21. 1. 2021 10:58
DobroDárce
500 Kč  •  20. 1. 2021 21:07
Milý dárce
500 Kč  •  20. 1. 2021 19:46
Štědrý dárce
300 Kč  •  20. 1. 2021 13:43
Laskavý dárce
500 Kč  •  20. 1. 2021 10:16
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  20. 1. 2021 7:23
Laskavý dárce
500 Kč  •  19. 1. 2021 12:41
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  19. 1. 2021 12:05
Martin K.
500 Kč  •  19. 1. 2021 11:24
Super akce kluci, Sajfimu držím palce a někdy třeba na Štěpánce.
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  19. 1. 2021 10:45
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  19. 1. 2021 7:26
Dobrosrdečný dárce
500 Kč  •  19. 1. 2021 2:08
Laskavý dárce
100 Kč  •  18. 1. 2021 23:02
Milý dárce
300 Kč  •  18. 1. 2021 22:26
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  18. 1. 2021 21:27
Dobrosrdečný dárce
2 000 Kč  •  18. 1. 2021 20:52
Dárce, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  18. 1. 2021 20:33
DobroDárce
2 000 Kč  •  18. 1. 2021 20:00
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  18. 1. 2021 19:40
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  18. 1. 2021 16:43
Monika Ráčková (Dubová) + Michal Ráček (s dětmi Míšou andělem a Danielem)
2 000 Kč  •  18. 1. 2021 15:50
Stando, moc držíme palce, ať vše zvládnete celá rodina.
DobroDárce
300 Kč  •  18. 1. 2021 15:28
DobroDárce
100 Kč  •  18. 1. 2021 15:06
Štědrý dárce
500 Kč  •  18. 1. 2021 14:49
Milý dárce
500 Kč  •  18. 1. 2021 14:28
Marcela Müllerová
300 Kč  •  18. 1. 2021 11:02
Standovi drzim palce
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  18. 1. 2021 10:35
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  18. 1. 2021 9:21
Laskavý dárce
5 000 Kč  •  18. 1. 2021 8:16
Jozef H.
1 000 Kč  •  18. 1. 2021 8:13
Stando držím palce
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  17. 1. 2021 22:04
DobroDárce
5 000 Kč  •  17. 1. 2021 21:59
Laskavý dárce
3 000 Kč  •  17. 1. 2021 21:01
Milý dárce
800 Kč  •  17. 1. 2021 17:51
DobroDárce
1 000 Kč  •  17. 1. 2021 17:05
David
300 Kč  •  17. 1. 2021 16:53
ať to jezdí Sajfi!
Laskavý dárce
300 Kč  •  17. 1. 2021 16:46
DobroDárce
2 000 Kč  •  17. 1. 2021 16:13
Klára
1 000 Kč  •  17. 1. 2021 14:02
Pro kamaráda z toho prvního konce lana. :-)
Aleš Kyksa
5 000 Kč  •  17. 1. 2021 2:46
Zajedeme spolu někdy na kolo😊
L
1 000 Kč  •  16. 1. 2021 20:18
Ať ti to frčí. Držíme pěsti!
Vendula
500 Kč  •  16. 1. 2021 10:40
Držíme palce!
Hanka a Jakub
2 000 Kč  •  16. 1. 2021 9:15
T.G.M
500 Kč  •  16. 1. 2021 8:43
Drž se
Žárovka
500 Kč  •  16. 1. 2021 0:19
Helena N.
1 000 Kč  •  15. 1. 2021 23:24
Stando, drzim pesti....verim, ze to zvladnes👍🏻
Gabriela
500 Kč  •  15. 1. 2021 21:46
Držím palce!
Dobrodárci
500 Kč  •  15. 1. 2021 17:59
Eva R.
1 000 Kč  •  15. 1. 2021 17:23
Přejeme spoustu najetých kilometrů
Eva M.
5 000 Kč  •  15. 1. 2021 16:58
Delate fajn vec.
Ivana V.
400 Kč  •  15. 1. 2021 16:47
Držím Vám palce.
Kamarádka
1 000 Kč  •  15. 1. 2021 16:22
Hodně štěstí! Všechny nás inspiruješ.
Lenka
2 000 Kč  •  15. 1. 2021 16:11
Sajfíku, kdybys cokoli potřeboval, dej vědět...
Chmelikovi st.
2 000 Kč  •  15. 1. 2021 15:49
Milan M.
3 000 Kč  •  15. 1. 2021 15:42
Kdykoliv rád pomohu. Jen se ozvy.
Vena
2 000 Kč  •  15. 1. 2021 14:12
Tak at ti to slape jako doposud a nekdy u kytarek a u piva ahoj. VN
Honza Beck
10 000 Kč  •  15. 1. 2021 13:44
Ahoj Chlape. Drž se a jsem tady kdykoliv ještě pomoc. Jen dej vědět!
Štejnaři - Klášter
10 000 Kč  •  15. 1. 2021 13:44
Ať to zase frčí 😉
Kyks
10 000 Kč  •  15. 1. 2021 13:41
Ať Ti to jezdí, brašule!
Maki
300 Kč  •  15. 1. 2021 13:04
Přeji odhodlání a spoustu ujetých km:-)
Voďáři
3 000 Kč  •  15. 1. 2021 12:54
Fandíme ti, Sajfi
K.
1 000 Kč  •  15. 1. 2021 12:08
Pleteme si na sebe bič, s novym strojem nás bude Sajfi kontrolovat na každý brigádě na Akumě a pak nás ještě užene někde na cyklotripu :)
Pavel
500 Kč  •  15. 1. 2021 11:49
Sajfi, TO DÁŠ!!!!!! Zase budeš jezdit, lézt, je to jen otázka času. Hodně sil!!!!!
Matej J
2 500 Kč  •  15. 1. 2021 11:46
Drž se
Majda J.
1 000 Kč  •  15. 1. 2021 11:33
Sajfiku! To dáme! Budeš zas lítat na kole, jak drak ❤️
Atos
500 Kč  •  15. 1. 2021 11:29
Ondra Sedláček
100 Kč  •  15. 1. 2021 11:01
Držím palce, ať se daří
Radek H.
1 000 Kč  •  15. 1. 2021 10:57
Ahoj, preju hodně sil a co nejvíc pozitivní nálady.
Katka Rychlá
800 Kč  •  15. 1. 2021 10:10
Držíme palce
Tomáš C.
5 000 Kč  •  15. 1. 2021 9:18
Drž se a nevzdávej to! Lyžaři lyžařům <3
Vlaďka K.
1 000 Kč  •  15. 1. 2021 8:56
Stando, držím palce!
Ivana
1 000 Kč  •  15. 1. 2021 8:44
Hodně štěstí Stando a ať Ti to frčí.
M. Tomašovová
500 Kč  •  15. 1. 2021 8:32
Přeji hodně sil celé rodině!
Bárty
300 Kč  •  15. 1. 2021 8:17
Dárce ...
1 000 Kč  •  15. 1. 2021 7:37
Renča
1 000 Kč  •  15. 1. 2021 7:37
Přeji Standovi stále plno optimismu a prima zážitků
Pepa Šenkýř
3 000 Kč  •  14. 1. 2021 21:37
Drž se Stando, těším se, ze se spolu pojedeme projet.
Teres
100 Kč  •  14. 1. 2021 21:30
Buďme k sobě laskaví❤️
Lenny
300 Kč  •  14. 1. 2021 20:53
Držte se!
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  14. 1. 2021 20:39
Drž se, chlape!
Pepa Eder
500 Kč  •  14. 1. 2021 20:11
Drž se, chlape!
Kráťa
1 000 Kč  •  14. 1. 2021 20:08
Sajfi, držím palce.
PaF
1 000 Kč  •  14. 1. 2021 20:01
Držím palce a těším se, až nám i na ruce budeš dávat na frak...
Paďas
1 000 Kč  •  14. 1. 2021 19:52
drž se a jeď pořád dál!
Kateřina Misikova
500 Kč  •  14. 1. 2021 19:47
Stando, drž se, pomůžeme! Katka
Sindelkovi
500 Kč  •  14. 1. 2021 17:35
STANDO,MAME te moc radi,drž se chlape,máš náš obdiv !!!
Petr H.
3 000 Kč  •  14. 1. 2021 17:20
Lidi díky!
Roman
300 Kč  •  22. 12. 2020 19:50
Ať Ti to brzy jezdí, Sajfi

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat