Úspěšně vybráno:

Pomohli jste Lence, aby mohla zase dýchat

Vybráno 0 Kč 175 679 Kč
160 000 Kč
 -
423 dárců
Celkem se zapojilo
415 Kč
Průměrná výše daru
12 740 Kč
Nejvyšší dar
60 dnů
Vybráno za
Více o této sbírce

Pomohli jste Lence, aby mohla zase dýchat

Všechny sbírky ověřujeme

Zakladatel
Lenka Postavová
Datum přidání
28. 3. 2021
Poslední aktualita

28. 9. 2021 18:17

Jste úžasní!

Z celého srdce bych ráda poděkovala všem, kteří přispěli a pomohli mi tak lépe bojovat s vážným zdravotním stavem. Konečně dorazily i baterie z USA.

Ještě jednou každému z Vás, kdo přispěl, srdečně děkuji.

Zobrazit celou aktualitu
Všechny aktuality

Jsem Lenka a mám vážně nemocné plíce. Mé onemocnění vyžaduje časté a dlouhodobé napojení na desetilitrový kyslíkový dýchací přístroj, který pak jede ve dne i v noci, bez jakéhokoliv pauzy či odpočinku. Můj starý kyslíkový dýchací přístroj dostává velice zabrat a nyní mi pomalu odchází. Obracím se na vás se zoufalou prosbou o pomoc se zafinancováním desetilitrového kyslíkového dýchacího přístroje AirSep Intensity 10 l v plné výši 71 050 Kč (v této ceně je i uhlíkový filtr, patnáctimetrová kanyla a propojovací adaptér kanyly).

Komu pomůžeme?

Vše začalo tím, že jsem se narodila velmi předčasně – byla jsem nejmenší dítě v někdejším Východočeském kraji, které se podařilo udržet naživu. Všechny orgány a celý organismus byly těžce nevyzrálé. Mé mamince hned po porodu řekli: „Maminko, tohle dítě to nepřežije.“ Nějakým zázrakem jsem však přežila, nicméně těžce nevyzrálé orgány a organismus si vybraly svou daň v podobě závažného zdravotního stavu, se kterým se celý život potýkám.

Léčím se nejen s vážně nemocnými plícemi – protože jsem se narodila ve 24. týdnu těhotenství a v plicích mi chyběla látka zvaná surfaktant, plíce to poznamenalo po zbytek života s tím, že mám již řadu let těžkou katastrofickou refraktivní obstrukci (otok) plic a kyslík potřebuji k dýchání, ale i s imunodeficitem na imunoglobulinech, malasimilačním syndromem a celiakií (se kterou souvisí finančně náročná bezlepková dieta), prodělala jsem kwashiorkor (jsem trvale na umělé výživě k bezlepkové stravě – měřím něco málo přes 140 cm a vážím přes 30 kg, přestože jsem dospělá), dále se potýkám s diabetem 1. typu na inzulinové pumpě, Bartterovým syndromem, polyneuropatií…

Prodělala jsem také operaci nádoru velikosti fotbalového míče v břišní dutině. Vzhledem k imunodeficitu a vážně nemocným plicím trpím velmi častými infekcemi dýchacích cest, kvůli kterým užívám velmi často kombinaci různých antibiotik a systémových antimykotik (např. Sporanox roztok apod.). Celý život užívám hromadu léků a to, co dostávám od státu, padne na léčbu (spousta léků, inhalací, nebulizací a dechových rehabilitací – viz. foto). Má léčba je finančně velmi náročná i proto, že nestrávím tablety a vážím pod 40 kg, tím pádem všechny léky musím dostávat v pediatrické formě (tzn. většinou ve formě sirupů, což se také značně projevuje na doplatcích za léky). Protože jsem v invalidním důchodu (3. stupeň invalidity), odkázána na péči okolí (ve 3. stupni, ZTP/P), nemám možnost si na přístroj vydělat, ani nemám možnost si na něj jakkoli našetřit, protože vše, co dostávám od státu, často padne na léčbu, a rodiče jsou již v důchodu. 

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Veškeré prostředky bych použila na zafinancování kyslíkového dýchacího přístroje AirSep Intensity 10 l, který by mi pomohl přežít.

Pokud by se náhodou, díky Vám, podařilo vybrat více, peníze by byly použity na finančně nákladnou léčbu (léky/speciální strava), neboť každý měsíc mi rodiče v lékárně vyzvedávají celou přepravku léků, případně i na provoz kyslíkového dýchacího přístroje, nebulizátor (s nebulizátorem každý den nebulizuji ACC injekt, solný roztok, léky na rozšíření průdušek, popř. antibiotika při zánětu plic, bez nebulizátoru nedostanu potřebné léky do plic a potřebuji je tam dopravovat každý den, aby nedošlo k úplnému uzávěru průdušek z důvodu obstrukce, bohužel při extrémní dušnosti může být průběh fatální), baterie do mobilního kyslíku.

Často si říkám, že ta cena za život je až příliš velká. Takže pokud se najdou hodní lidé, kteří mi budou ochotni pomoci, nejenom, že mi to pomůže přežít, ale též mi to hodně usnadní život a za tuto pomoc budu tak vděčná, že se to ani nedá vyjádřit slovy!

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Aktuality

28. 9. 2021 18:17

Jste úžasní!

Z celého srdce bych ráda poděkovala všem, kteří přispěli a pomohli mi tak lépe bojovat s vážným zdravotním stavem. Konečně dorazily i baterie z USA.

Ještě jednou každému z Vás, kdo přispěl, srdečně děkuji.

7. 8. 2021 18:06

Srdečné poděkování

Ráda bych z celého srdce poděkovala každému z vás, kdo jste mi přispěl, protože právě díky Vám se podařilo zafinancovat také AirSep Intensity 10 L, který konečně po dlouhé cestě z USA lodí přes Německo dorazil ke mně.

Na kyslíku trávím spoustu času pokaždé, když se dýchání zhorší. Stabilizace dýchání z těžkého otoku plic vzhledem k tomu, že již mám rezistenci na záchranné léky, které nechtějí zabírat, trvá celé měsíce. Většinou tři čtvrtě roku až rok nepřetržitě na kyslíku. A po pár měsících relativního zlepšení znovu. Z tohoto důvodu je pro mě AirSep Intensity 10 L nezbytný a všem ještě jednou z celého srdce děkuji.

Jakmile dorazí také pět baterií do mobilního kyslíku AirSep Eclipse 5, určitě na Vás nezapomenu a také vložím poděkování s fotografiemi.

Bohužel zatím všichni výrobci baterií mají obrovské problémy s dodávkami nějakých částí do baterií, proto mi přijdou až dodatečně. Budeme doufat, že to nebude trvat příliš dlouho.

26. 6. 2021 12:59

Moc děkuji!!!

Milí dárci,


díky Vám mi domů poštou dorazil PARI e-Flow. Jedná se o membránový nebulizátor, který umožňuje velice efektivní a hlavně rychlou nebulizaci, že pak nemusím nebulizací trávit každý den celé hodiny, což je úžasná pomoc. Proto bych Vám z celého srdce ráda poděkovala za usnadnění mého každodenního běžného života. Včera jsem už s PARI e-Flow poprvé nebulizovala a radost byla nepopsatelná. ♥


DĚKUJI! DĚKUJI! DĚKUJI! ♥

21. 6. 2021 14:56

JSTE OPRAVDU SKVĚLÍ – PODĚKOVÁNÍ VŠEM, KTEŘÍ POMOHLI ♥

Lidé dobří, díky Vám všem, kteří jste přispěli do mé sbírky, jsem si již mohla pořídit pediatrický oxymetr, čističku vzduchu a zvlhčovač vzuchu. Stále ještě čekám na dodání PARI e-Flow s dětskou maskou, AirSep Intensity 10 L a pěti baterií do mobilního kyslíku. Zatím vkládám fotografie pediatrického oxymetru, čističky a zvlhčovače vzduchu, které mám již díky Vám doma, za což z celého srdce děkuji. ♥

28. 5. 2021 12:27

Nedokáži slovy ani vyjádřit svoji vděčnost ♥

Z celého srdce bych ráda poděkovala Doniu a všem, kdo se podíleli na mé sbírce – ať už peněžitě nebo sdílením. Bylo to velké překvapení, čeho je lidská dobrosrdečnost schopna. Vidět u darů jména a úžasné osobní vzkazy mne zahřálo u srdíčka. Jsem nesmírně vděčná nejen za Vaše příspěvky, ale i za slova podpory. Celá rodina si Vaší pomoci a podpory nesmírně vážíme, protože věškerá dýchací technika, kterou si budu moci díky Vám pořídit, nejenom mně ale i celé naší rodině velmi usnadní běžný život.

Ještě jednou každému z Vás z celého srdce děkuji, děkuji, děkuji! ♥


Lenka

3. 5. 2021 12:46

Jsem vám vděčná

Lidé dobří,

z celého srdce bych ráda poděkovala každému z Vás, kdo přispěl. Díky každému z Vás se podařilo vybrat neuvěřitelných 160 000 korun na dýchací techniku, za což ještě jednou srdečně děkuji. ♥

Protože však léčba je finančně velmi nákladná, rozhodla jsem se ve sbírce pokračovat dál, a to z toho důvodu, že každý měsíc nechávám v lékárně na doplatcích za léky až 23 000 korun a za kúry imunoglobulinů doplácím pravidelně pokaždé kolem 13 000 korun.

Kolikrát se tedy měsíčně dostávám i na částku přesahující 35 000 korun.

Proto vše, co se vybere navíc, bude použito na finančně velmi nákladnou léčbu.

Za další případnou podporu a pomoc z celého srdce děkuji. ♥

9. 4. 2021 16:52

Aktualita

Moc ráda bych z celého srdce poděkovala všem, kteří mi pomohli přispět na kyslíkový dýchací přístroj. Vaší pomoci si nesmírně vážím, protože pro mě znamená cenu života. ♥

Vy všichni, co jste přispěli, mi pomáháte nejenom dýchat, ale i přežít. Ještě jednou z celého srdce děkuji. ♥


Protože mi odchází nebulizátor a potřebuji nový a pořizovací cena je cca 30 000 korun, a protože bych ráda s kyslíkem byla mobilní, potřebuji do mobilního kyslíku, který již mám, baterie. Bohužel jedna baterie stojí cca 15 000 korun a těch baterií pro mobilitu (např. abych zvládla cestu do Prahy k lékaři) je potřeba 8 až 10. Z toho důvodu jsem se rozhodla sbírku navýšit a doufám, že se najdou hodní lidé ochotní pomoci stejně jako dosud. Za každou pomoc jsem velmi vděčná a velice si jí vážím!

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

Štědrý dárce
3 000 Kč  •  27. 5. 2021 11:44
DobroDárce
100 Kč  •  25. 5. 2021 9:47
Velkorysý dárce
100 Kč  •  12. 5. 2021 15:34
Velkorysý dárce
100 Kč  •  12. 5. 2021 13:38
Štědrý dárce
500 Kč  •  12. 5. 2021 1:45
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  11. 5. 2021 23:11
Laskavý dárce
200 Kč  •  11. 5. 2021 22:34
Dobrosrdečný dárce
1 500 Kč  •  11. 5. 2021 20:50
Milý dárce
200 Kč  •  11. 5. 2021 20:42
Velkorysý dárce
100 Kč  •  11. 5. 2021 20:24
DobroDárce
150 Kč  •  11. 5. 2021 19:07
Žijte dlouho a blaze.
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  11. 5. 2021 18:34
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  11. 5. 2021 13:44
Dárce, který je pro každou dobrost
1 500 Kč  •  6. 5. 2021 22:23
Velkorysý dárce
500 Kč  •  6. 5. 2021 11:27
DobroDárce
1 000 Kč  •  5. 5. 2021 15:26
Štědrý dárce
100 Kč  •  3. 5. 2021 15:33
DobroDárce
500 Kč  •  3. 5. 2021 12:50
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  3. 5. 2021 6:27
Štědrý dárce
400 Kč  •  3. 5. 2021 0:33
Milý dárce
50 Kč  •  3. 5. 2021 0:01
Velkorysý dárce
500 Kč  •  2. 5. 2021 22:19
DobroDárce
500 Kč  •  2. 5. 2021 22:17
DobroDárce
100 Kč  •  2. 5. 2021 22:10
Laskavý dárce
500 Kč  •  2. 5. 2021 21:51
Tomáš P.
1 557 Kč  •  2. 5. 2021 21:26
Štědrý dárce
50 Kč  •  2. 5. 2021 21:16
Štědrý dárce
100 Kč  •  2. 5. 2021 21:10
Dobrosrdečný dárce
50 Kč  •  2. 5. 2021 21:07
DobroDárce
200 Kč  •  2. 5. 2021 20:56
Štědrý dárce
300 Kč  •  2. 5. 2021 20:53
Laskavý dárce
100 Kč  •  2. 5. 2021 20:46
Milý dárce
50 Kč  •  2. 5. 2021 20:30
DobroDárce
100 Kč  •  2. 5. 2021 20:08
Štědrý dárce
300 Kč  •  2. 5. 2021 19:55
DobroDárce
100 Kč  •  2. 5. 2021 19:50
DobroDárce
50 Kč  •  2. 5. 2021 19:44
Štědrý dárce
50 Kč  •  2. 5. 2021 19:23
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  2. 5. 2021 19:14
DobroDárce
200 Kč  •  2. 5. 2021 19:08
Štědrý dárce
100 Kč  •  2. 5. 2021 19:05
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  2. 5. 2021 18:57
Laskavý dárce
500 Kč  •  2. 5. 2021 18:53
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  2. 5. 2021 18:50
Laskavý dárce
100 Kč  •  2. 5. 2021 18:39
Velkorysý dárce
100 Kč  •  2. 5. 2021 18:35
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  2. 5. 2021 18:28
Štědrý dárce
300 Kč  •  2. 5. 2021 18:23
Milý dárce
17 Kč  •  2. 5. 2021 18:03
Milý dárce
100 Kč  •  2. 5. 2021 17:59
DobroDárce
100 Kč  •  2. 5. 2021 17:46
Štědrý dárce
500 Kč  •  2. 5. 2021 17:40
Laskavý dárce
100 Kč  •  2. 5. 2021 17:25
Lenka Höflerová
300 Kč  •  2. 5. 2021 17:21
Přeji mnoho zdraví
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  2. 5. 2021 17:18
Štědrý dárce
100 Kč  •  2. 5. 2021 17:17
Velkorysý dárce
500 Kč  •  2. 5. 2021 17:03
DobroDárce
50 Kč  •  2. 5. 2021 17:01
Stejk
1 000 Kč  •  2. 5. 2021 17:01
Štědrý dárce
100 Kč  •  2. 5. 2021 16:59
Milý dárce
200 Kč  •  2. 5. 2021 16:50
Dobrosrdečný dárce
500 Kč  •  2. 5. 2021 16:41
Milý dárce
100 Kč  •  2. 5. 2021 16:29
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  2. 5. 2021 16:24
Laskavý dárce
50 Kč  •  2. 5. 2021 16:08
Velkorysý dárce
100 Kč  •  2. 5. 2021 16:01
DobroDárce
100 Kč  •  2. 5. 2021 15:58
Velkorysý dárce
500 Kč  •  2. 5. 2021 15:51
Velkorysý dárce
300 Kč  •  2. 5. 2021 15:51
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  2. 5. 2021 15:47
Hanka T.
500 Kč  •  2. 5. 2021 12:40
Držím Vám palce!
Štědrý dárce
500 Kč  •  1. 5. 2021 21:54
DobroDárce
300 Kč  •  1. 5. 2021 19:35
Štědrý dárce
100 Kč  •  30. 4. 2021 23:34
Darce
200 Kč  •  30. 4. 2021 23:25
Preji hodne sily, i kdyz bude nejhur tak vzdy je za co bojovat ❤️
DobroDárce
1 000 Kč  •  30. 4. 2021 23:14
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  30. 4. 2021 21:46
Velkorysý dárce
300 Kč  •  30. 4. 2021 21:45
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  30. 4. 2021 20:35
Velkorysý dárce
150 Kč  •  30. 4. 2021 19:20
Posílám alespoň trochu pomoci. Ať jste šťastná a daří se vám
Jiří K.
1 000 Kč  •  30. 4. 2021 19:01
užívejte života plnými doušky!
Milý dárce
500 Kč  •  30. 4. 2021 18:47
DobroDárce
100 Kč  •  30. 4. 2021 18:36
Milý dárce
50 Kč  •  30. 4. 2021 17:57
Štědrý dárce
200 Kč  •  30. 4. 2021 15:50
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  30. 4. 2021 15:44
Velkorysý dárce
300 Kč  •  30. 4. 2021 15:21
DobroDárce
300 Kč  •  30. 4. 2021 15:19
Dobrosrdečný dárce
500 Kč  •  30. 4. 2021 14:49
Štědrý dárce
116 Kč  •  30. 4. 2021 14:13
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  30. 4. 2021 13:57
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  30. 4. 2021 13:41
Milý dárce
1 200 Kč  •  30. 4. 2021 13:25
Milý dárce
150 Kč  •  30. 4. 2021 13:11
DobroDárce
300 Kč  •  30. 4. 2021 12:05
Milý dárce
300 Kč  •  30. 4. 2021 11:40
Milý dárce
300 Kč  •  30. 4. 2021 11:35
Štědrý dárce
100 Kč  •  30. 4. 2021 11:26
Laskavý dárce
300 Kč  •  30. 4. 2021 11:16
Milý dárce
500 Kč  •  30. 4. 2021 10:58
DobroDárce
300 Kč  •  30. 4. 2021 10:54
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  30. 4. 2021 10:43
Laskavý dárce
200 Kč  •  30. 4. 2021 10:31
Štědrý dárce
100 Kč  •  30. 4. 2021 10:26
Erik E.
100 Kč  •  30. 4. 2021 10:19
Držím prsty
Milý dárce
100 Kč  •  30. 4. 2021 10:13
Dobrosrdečný dárce
50 Kč  •  30. 4. 2021 10:08
DobroDárce
300 Kč  •  30. 4. 2021 9:42
Dobrosrdečný dárce
302 Kč  •  30. 4. 2021 9:35
Laskavý dárce
300 Kč  •  30. 4. 2021 9:30
DobroDárce
100 Kč  •  30. 4. 2021 9:22
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  30. 4. 2021 9:04
Milý dárce
300 Kč  •  30. 4. 2021 9:00
Velkorysý dárce
150 Kč  •  30. 4. 2021 8:57
Štědrý dárce
100 Kč  •  30. 4. 2021 8:41
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  30. 4. 2021 8:36
Milý dárce
503 Kč  •  30. 4. 2021 8:34
Milý dárce
50 Kč  •  30. 4. 2021 8:31
Dominik B.
100 Kč  •  30. 4. 2021 8:27
❤️ Držím palce
DobroDárce
300 Kč  •  30. 4. 2021 8:16
Štědrý dárce
300 Kč  •  30. 4. 2021 8:12
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  30. 4. 2021 8:04
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  30. 4. 2021 7:59
Laskavý dárce
300 Kč  •  30. 4. 2021 7:52
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  30. 4. 2021 7:42
Dobrosrdečný dárce
150 Kč  •  30. 4. 2021 7:37
Laskavý dárce
300 Kč  •  30. 4. 2021 7:33
Laskavý dárce
150 Kč  •  30. 4. 2021 7:26
Dárce, který je pro každou dobrost
302 Kč  •  30. 4. 2021 7:26
Jana H.
300 Kč  •  30. 4. 2021 7:22
Držte se 🙏
Dobrosrdečný dárce
500 Kč  •  30. 4. 2021 7:18
Štědrý dárce
100 Kč  •  30. 4. 2021 7:11
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  30. 4. 2021 6:53
Laskavý dárce
500 Kč  •  30. 4. 2021 6:50
Laskavý dárce
705 Kč  •  30. 4. 2021 6:37
Štědrý dárce
200 Kč  •  30. 4. 2021 6:32
Laskavý dárce
116 Kč  •  30. 4. 2021 6:29
Štědrý dárce
100 Kč  •  30. 4. 2021 6:20
Velkorysý dárce
500 Kč  •  30. 4. 2021 6:15
Dárce, který je pro každou dobrost
150 Kč  •  30. 4. 2021 6:13
Milý dárce
200 Kč  •  30. 4. 2021 5:30
DobroDárce
500 Kč  •  30. 4. 2021 5:24
Milý dárce
100 Kč  •  30. 4. 2021 5:23
DobroDárce
100 Kč  •  30. 4. 2021 4:54
Štědrý dárce
300 Kč  •  30. 4. 2021 4:19
Milý dárce
300 Kč  •  30. 4. 2021 1:29
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  30. 4. 2021 1:21
Milý dárce
300 Kč  •  30. 4. 2021 1:18
Milý dárce
100 Kč  •  30. 4. 2021 1:08
Laskavý dárce
300 Kč  •  30. 4. 2021 1:03
Milý dárce
50 Kč  •  30. 4. 2021 0:48
DobroDárce
100 Kč  •  30. 4. 2021 0:21
Velkorysý dárce
111 Kč  •  30. 4. 2021 0:20
Dobrosrdečný dárce
50 Kč  •  30. 4. 2021 0:17
Laskavý dárce
300 Kč  •  30. 4. 2021 0:07
Laskavý dárce
500 Kč  •  30. 4. 2021 0:05
DobroDárce
300 Kč  •  29. 4. 2021 23:58
SELFMADE s.r.o.
1 000 Kč  •  29. 4. 2021 23:52
Drzim palce 🙏
Dárce, který je pro každou dobrost
50 Kč  •  29. 4. 2021 23:52
Laskavý dárce
500 Kč  •  29. 4. 2021 23:50
Laskavý dárce
100 Kč  •  29. 4. 2021 23:48
Velkorysý dárce
100 Kč  •  29. 4. 2021 23:48
Štědrý dárce
500 Kč  •  29. 4. 2021 19:06
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  29. 4. 2021 16:05
Velkorysý dárce
200 Kč  •  28. 4. 2021 18:07
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  27. 4. 2021 15:01
Dobrosrdečný dárce
500 Kč  •  27. 4. 2021 14:51
Milý dárce
500 Kč  •  26. 4. 2021 16:32
Dobrosrdečný dárce
4 000 Kč  •  26. 4. 2021 14:34
Laskavý dárce
150 Kč  •  26. 4. 2021 13:21
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  25. 4. 2021 19:09
Milý dárce
100 Kč  •  25. 4. 2021 18:40
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  25. 4. 2021 15:54
Milý dárce
500 Kč  •  24. 4. 2021 10:30
Velkorysý dárce
300 Kč  •  24. 4. 2021 10:27
DobroDárce
100 Kč  •  23. 4. 2021 17:25
Velkorysý dárce
200 Kč  •  23. 4. 2021 16:38
Milý dárce
100 Kč  •  23. 4. 2021 14:59
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  23. 4. 2021 9:23
DobroDárce
100 Kč  •  23. 4. 2021 8:21
Milý dárce
500 Kč  •  22. 4. 2021 22:11
Laskavý dárce
100 Kč  •  22. 4. 2021 21:26
🙂
2 000 Kč  •  22. 4. 2021 20:15
Přeji mnoho zdraví a štěstí
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  22. 4. 2021 17:15
Dobrosrdečný dárce
50 Kč  •  22. 4. 2021 16:25
Štědrý dárce
100 Kč  •  22. 4. 2021 14:00
DobroDárce
500 Kč  •  22. 4. 2021 13:59
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  22. 4. 2021 13:56
Dobrosrdečný dárce
500 Kč  •  22. 4. 2021 13:09
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  22. 4. 2021 12:45
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  22. 4. 2021 12:42
:-)
61 Kč  •  22. 4. 2021 10:47
Dobrosrdečný dárce
50 Kč  •  22. 4. 2021 10:29
Kendy
100 Kč  •  21. 4. 2021 22:31
Přeji hodně zdraví a lásky.
Laskavý dárce
300 Kč  •  21. 4. 2021 21:21
Eva Š.
200 Kč  •  21. 4. 2021 20:27
Velkorysý dárce
100 Kč  •  21. 4. 2021 16:04
Štědrý dárce
150 Kč  •  21. 4. 2021 15:01
Laskavý dárce
200 Kč  •  21. 4. 2021 12:08
Laskavý dárce
500 Kč  •  21. 4. 2021 10:28
Lucka V.
100 Kč  •  20. 4. 2021 12:26
Paní Lence přeju hodně moc sil a zdraví!
Hanka V.
500 Kč  •  19. 4. 2021 15:18
Hodně silný příběh. Držte se, jste neskutečně silná žena ❤️
Yusuf
100 Kč  •  18. 4. 2021 21:35
Vždyť se strastmi i úleva přichází
Daniela P.
500 Kč  •  18. 4. 2021 16:02
Sama mám chronickou nemoc, i když ne tak závažnou jaky Vy, takže Vám úplně rozumím a přeji spoustu sil do života!!
Jana
2 000 Kč  •  16. 4. 2021 16:33
Leni ♥ Moc Vám držím palce a do života Vám přeju radost!
Klára k.
500 Kč  •  16. 4. 2021 8:29
Nic nemá vyšší cenu než život
Eva Š.
500 Kč  •  15. 4. 2021 19:43
Mnoho zdraví a sil :-)
Vera a Lubomir Polackovi
2 000 Kč  •  15. 4. 2021 19:03
Mame dobry pocit ze jsme jedni z tech kteri pomoci cloveku ktery nema moznosti zakoupit zdravotni techniku ktera mu ulehci lepe zit.
Míra
500 Kč  •  15. 4. 2021 14:03
Díky za možnost pomoci
Renča
300 Kč  •  14. 4. 2021 21:32
Přeji hodně sil!
Hana S.
500 Kč  •  13. 4. 2021 11:56
At Vam dar alespon trochu ulehci Vas tezky osud.
Tereza
500 Kč  •  13. 4. 2021 8:05
Přeji hodně sil!
Adéla
100 Kč  •  12. 4. 2021 20:33
Jsem chudá studentka, ale váš příběh mě dojal. Rozhodla jsem se vám alespoň malou částkou přispět k lepšímu životu. Doufám, že se sbírka vydaří! Držte se. -A.
:-)
50 Kč  •  9. 4. 2021 11:18
Nadezda Kadlecova
600 Kč  •  8. 4. 2021 20:43
Drzte se !
Malý dárce
300 Kč  •  8. 4. 2021 14:37
Hodně štěstí!
Anna
200 Kč  •  7. 4. 2021 10:52
Ať se daří!
Michal Š. a spol.
7 578 Kč  •  7. 4. 2021 9:02
Držíme palce!
Brad Nelson
1 000 Kč  •  7. 4. 2021 8:58
Good luck!
Hejdukovi z Nahořan
400 Kč  •  6. 4. 2021 20:16
Ať se Vám opět o něco snadněji dýchá. Moc Vám fandím a opatrujte se
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  6. 4. 2021 19:20
Jste moc statečná, držet se a ať je lépe.
K.
500 Kč  •  6. 4. 2021 18:29
Děkuji za další příležitost, udělat někomu lepší život
Daru.
100 Kč  •  6. 4. 2021 18:10
Dobrý den, přeji hlavně hodně zdravíčka a posílám pozdrav, mějte se krásně a přeju si, ať se sbírka podaří, hezké úterý.😍
Katka
500 Kč  •  6. 4. 2021 18:07
Držím palce!
Líba
300 Kč  •  3. 4. 2021 23:09
Držím moc palečky!!! ❤
Lucie Volfová
300 Kč  •  3. 4. 2021 13:04
Držím palce!
Jan K.
3 000 Kč  •  3. 4. 2021 12:48
držíme palce!
Jozef Hudáček
300 Kč  •  3. 4. 2021 9:39
Dýchajte slobodne. Držím palce.
Klara
400 Kč  •  2. 4. 2021 21:36
Mila Lenko, hodne zdravi a drzim Vam palce!
Vojtin
200 Kč  •  2. 4. 2021 18:30
Zdravím! :)
Jimmy Fox
1 000 Kč  •  2. 4. 2021 18:10
Drž se, Chroustalko 🙂
Jana Z.
500 Kč  •  2. 4. 2021 17:19
Leni drž se. Jsi neuvěřitelný bojovník.
Nikos Š.
1 000 Kč  •  2. 4. 2021 10:56
Laskavý dárce
100 Kč  •  31. 3. 2021 13:16
Přeji spoustu zdravíčka !! 🍀💖 B.
Silvie
300 Kč  •  30. 3. 2021 20:50
Aspoň něco málo na základě postu na IG Michala Š.
Den
500 Kč  •  30. 3. 2021 20:43
:)
Adriana
100 Kč  •  30. 3. 2021 20:14
Posílám vám hodně energie a lásky, protože vím, že láska dokáže vyléčit nemožné. ❤
Kačka
100 Kč  •  30. 3. 2021 19:48
Drž se!♥️
Barbora
300 Kč  •  30. 3. 2021 18:26
Váš osud mě dostal.. jste neskutečná bojovnice :)
Kristýna
500 Kč  •  30. 3. 2021 18:25
Zdravím, přeju hlavně zdravíčko😊
Freeman
1 000 Kč  •  29. 3. 2021 0:40
jsem rad ze jsem mohl pomoci ;)
Petra
300 Kč  •  28. 3. 2021 23:33
Z Pisku taky jeden drobny prispevek. Hodne sil!
Horák Ondřej
500 Kč  •  28. 3. 2021 21:56
Přeji vám at se to podaří vybrat
Aleš Valenta
500 Kč  •  28. 3. 2021 21:53
ať se daří
Jaroslav F.
1 000 Kč  •  28. 3. 2021 21:53
Drobná pomoc od Live More family.Přejeme co nejvíc zdraví
Honzík z Islandu
1 000 Kč  •  28. 3. 2021 21:52
Přeji vám hodně štěstí :)
PepíMotorsport
600 Kč  •  28. 3. 2021 21:38
to dáme :-)
MR.Lupínek
300 Kč  •  28. 3. 2021 21:38
Drobný příspěvek od LIVEMORE Family
AS
300 Kč  •  28. 3. 2021 21:28
Live More Family ♥♥♥♥♥
Live More!
1 000 Kč  •  28. 3. 2021 20:31
Live More Family je v tom s Tebou! :)

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat