Sbírka ukončena:

Edukativní dětské projekty a koncerty Nadačního fondu Šance pro děti

Vybráno 0 Kč 1 100 Kč
od 3 dárců
Edukativní dětské projekty a koncerty Nadačního fondu Šance pro děti
3 dárci
Celkem se zapojilo
367 Kč
Průměrná výše daru
500 Kč
Nejvyšší dar
37 dnů
Vybráno za
Více o této sbírce

Edukativní dětské projekty a koncerty Nadačního fondu Šance pro děti

Vybráno 0 Kč 1 100 Kč
od 3 dárců
Datum přidání
27. 11. 2020

Děkujeme, že sledujete Boleslavsko hledá talent 2020, která je projektem NF šance pro děti a podporuje děti v rozvoji jejich talentu. Již 4. ročník tohoto projektu je tu pro všechny talentované děti, které byly porotou vybrány, účastnily se castingů a čekají na něhodnotné ceny. 

Podpořme společme i další klíčové činnosti Nadačního fond Šance pro děti

Nadační fond Šance pro děti

Naším cílem je prostřednictvým našich programů rozvíjet dětský potenciál, a to v každém dítěti, protože bez ohledu na rodinu, sociální či finanční zázemí, si to zaslouží každé dítko, které přijde na svět. Pracujeme jak s dětmi nadanými, tak i s těmi, které se ocitly v tíživé životní situaci. Naším výhradním působištěm je okres Mladá Boleslav, kde dětské projekty realizujeme.

A jak to děláme?

Připravujeme a realizujeme preventivní programy, pořádáme soutěže talentů, školíme pedagogy v práci s nadanými dětmi, financujeme vhodné pomůcky, dotujeme činnost školních psychologů včetně jejich supervizí a podporujeme programy, které pomáhají dětem např. ve výběru povolání a mnohé další.

Jsme jednoduše tam, kde je nás zapotřebí. Veškeré projekty naleznete na www.sanceprodeti.com

Na co budou finance ze sbírky použity?

Na edukativní projekty PRO NADANÉ DĚTI a na projekt pro základní školy DEN BEZ ZÁVISLOSTí bychom jako Nadační fond Šance pro děti rádi získali finanční obnos ve výši 120 tis Kč. 

Projekty PRO NADANÉ DĚTI učí pedagogy, jak s nadanými dětmi pracovat, jak nadání v dětech nalézt i přesto, že nenosí domů jen samé jedničky. Podpořte vznik tzv. OBOHACUJÍCÍCH HODIN na boleslavských základních školách, v kterých mají děti možnost vyzkoušet si výuku „jinak“ a to formou projektů, pokusů, exkurzemi, metodou pokus/omyl, či odvozováním. Při probírání určitého tématu se poté spojí i předmětové vyučování, kdy se děti na danou tématiku podívají z hlediska matematiky, českého i cizího jazyka či např. fyziky. Vaše příspěvky pomohou proškolit pedagogy a nakoupit pomůcky. 

Svým příspěvkem také podpoříte zcela jedinečný projekt nazvaný DEN BEZ ZÁVISLOSTI, pro který potřebujeme získat odborníky, známé osobnosti a tým pro natáčení dokumetů. V rámci tohoto projektu budeme točit spoty, připravíme informační boardy a zcela neotřelou formou, za možnosti rozhovorů, debatních kroužků, tak děti budou moci „objevit“ a dozvědět se více o známých či méně známých druzích závislostí. Otevřeme téma jako je závislost na sociálních sítích, mobilních telefonech, alkoholu či dokonce pornografii a mnohá další.

Pomůžete tak dětem si uvědomit, jak tyto závislosti vznikají, co způsobují, co se děje v mozku člověka a mnohem mnohem více, s čím se v běžné výuce nemají šanci setkat. Vše bude zpracováno do elektronické podoby, a to ve formě spotů/dokumentů, které budou moci učitelé základních i středních škol používat i v dalších letech.  

Minimální částka z věnovaných peněz se použije na provozní náklady spojené s uskutečněním koncertu Boleslavsko hledá talent, který pomáhají propagovat i porotci Veronika Lálová, zpěvák Pavel Callta a zpěvačka a herečka Nelly Řehořová.

V pondělí 30. listopadu od 18 hodin se můžete těšit na slavnostní vyhlášení výsledků a záznam finále soutěže Boleslavsko hledá talent 2020!

Nadšený dárce :-)
500 Kč  •  17. 12. 2020 13:59
Držím pěsti❤
Velkorysý dárce
100 Kč  •  1. 12. 2020 20:01
Milý dárce
500 Kč  •  29. 11. 2020 23:29

Chcete autorovi sbírky něco vzkázat?

Pro přidání zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Napište nám