Sbírka ukončena:

Srdce pro Adélku

Vybráno 0 Kč 600 Kč
od 2 dárců
Srdce pro Adélku
2 dárci
Celkem se zapojilo
300 Kč
Průměrná výše daru
500 Kč
Nejvyšší dar
69 dnů
Vybráno za
Více o této sbírce

Srdce pro Adélku

Vybráno 0 Kč 600 Kč
od 2 dárců
Tvůrce
Srdce na pravém místě
Datum přidání
23. 12. 2020

Spolek Srdce na pravém místě podporuje handicapovanou Adélku již šest let. Vytvořili jsme časosběrný dokument o činnosti spolku a čtyřletého soužití rodin Adélky a té naší.

Peníze použijeme na dotočení a doplacení střihu filmu. Film bude sloužit nejen jako archivní material spolku, ale i jako edukativní materiál do škol a ukázka naší činnosti pro další potenciální dárce.

Kdo sbírku organizuje?

Sbírku organizuje zakladatel spolku Srdce na pravém místě Jakub Kohoutek, pro kterého se pomáhání handicapovaným dětem stalo jedním z životních poslání. Organizuje celoročně několik akcí a za vybrané peníze pořizuje Adélce a její rodině potřebné věci.

Proč ji organizuje?

Dokumentární film má pro spolek velkou hodnotu, bude sloužit jako motivační podklad do další práce spolku a zároveň poslouží jako představení toho, co se dá pro druhé, kteří si sami neumějí nebo
nemohou pomoci, udělat. Cestou sbírky jsme nikdy nešli a je to pro nás nová výzva, zda uspějeme i mimo Zlínský region, kde je o spolku již celkem velké povědomí.

Phelan McDermid je velmi vzácný syndrom, vyskytuje se ojediněle a na světě je poměrně malá komunita rodičů, která si mezi sebou vyměňuje informace. Adélka má střední postižení, které se projevuje kombinací autismu, mentální zaostalostí a svalovou atrofií. Nicméně je to velká bojovnice a přes všechny překážky dělá pokroky.

Více o nás:

Milý dárce
100 Kč  •  3. 1. 2021 10:55
Jakub Kohoutek
500 Kč  •  23. 12. 2020 11:59
děkuji všem,kteří přispějí na tento projekt

Chcete autorovi sbírky něco vzkázat?

Pro přidání zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Napište nám