Sbírka ukončena:

Výchovné koncerty TM online – Podpořme společně výchovné online koncerty pro ZŠ a SŠ

Vybráno 0 Kč 0 Kč
Buďte první, kdo přispěje
Výchovné koncerty TM online - Podpořme společně výchovné online koncerty pro ZŠ a SŠ
0 dárců
Celkem se zapojilo
0 Kč
Průměrná výše daru
0 Kč
Nejvyšší dar
212 dnů
Vybráno za
Více o této sbírce

Výchovné koncerty TM online – Podpořme společně výchovné online koncerty pro ZŠ a SŠ

Vybráno 0 Kč 0 Kč
Buďte první, kdo přispěje
Tvůrce
Timbre music
Datum přidání
15. 3. 2021

Pomozme uskutečnit výchovné online koncerty pro děti:

  • 1. stupeň ZŠ – „Pohádky a hudba“
  • 2. stupeň ZŠ a SŠ  – „100 let populární hudby“

V této těžké době, kdy děti velmi trpí a jsou frustrované online výukou a nařízeními, je bohužel spojení dětí s hudbou v rámci výuky velmi omezené. Rádi bychom to aspoň trochu napravili a dostali do jejich virtuálních tříd výchovné koncerty, kde se mohou dokonce interaktivně zapojit. Podpořme společně uskutečnit výchovné online koncerty pro děti –1. stupeň ZŠ – „Pohádky a hudba“ / 2. stupeň ZŠ a SŠ  – „100 let populární hudby“

Timbre Music

přináší do kulturního života své výchovné, hudebně-kostýmní a revivalové programy již od roku 2004. Stejně jako celá hudební scéna i Timbre Music zažívá momentálně své historicky nejhorší období, kdy bojuje o holé přežití a kromě pár menších letních koncertů nemůže již od března 2020 účinkovat. Tento projekt by mohl alespoň částečně umožnit dostat TM do spojení s publikem a navíc pomoci dětem překonat těžké období.

„Pohádky a hudba“ 

je zábavný výchovně-vzdělávací hudebně-kostýmní pořad pro 1. stupeň ZŠ, propojující populární hudbu z pohádek s různými oblastmi výuky, ukázkami hudebních nástrojů a zapojením dětí do vystoupení.

„100 let populární hudby“

je zábavný výchovně-vzdělávací hudebně-kostýmní pořad pro 2. stupeň ZŠ a SŠ. Je to chronologická ukázka hudebních žánrů a jejich vývoje s výkladem a v historických souvislostech. Program se neomezuje jen na hudbu, ale rozšiřuje znalosti i z dějepisu, zeměpisu, AJ a OV.  I díky dobovým kostýmům, hře na mnoho hudebních nástrojů a interaktivnímu pojetí, dokáže vtáhnout do děje každého posluchače.

Na co budou finance ze sbírky použity?

Sbírka bude použita na pronájem prostoru, zaplacení techniky a technického personálu (zvuk, světla, kamery, střižna atd.)

Na příběh zatím nikdo nepřispěl. Buďte první.

Chcete autorovi sbírky něco vzkázat?

Pro přidání zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Napište nám