Pro Věru, která má problémy s chůzí

Vybráno 0 Kč 0 Kč
27 990 Kč
58 dnů
do ukončení

Buďte s námi pro každou dobrost. Předáme 100 % vašeho daru.

Přispět
Tvůrce
Věra Jordánová
Datum přidání
22. 7. 2021

Jmenuji se Věra Jordánová, jsem ze Znojma. Narodila jsem se jako dívka s Turnerovým syndromem. Celoživotně se potýkám se zdravotními problémy, především s páteří.

V roce 2005 mi diagnostikovali zhoubný nádor žaludku, který byl rozšířen i na játra a střeva za žaludkem. Dávali mi 5% šanci na přežití. Po úspěšné operaci jsem měla nějaký čas klid, ale poté se mi nádory zase udělaly. Musím chodit na jejich odštípáváni. Kvůli Turnerově syndromu mám problémy s krční páteří, které mi způsobují velké bolesti. Mám také bolesti kloubů. Musím brát opiáty. V loňském roce mi umřel tatínek a malý synoveček, takže mám i psychické problémy.

Jsem úzkostlivá, plačtivá a nemůžu spát. Jsem často unavená a rychle se vyčerpán. Namáhají mě i základní úkony a jsem zpomalená. Také často zapomínám. Moje maminka je na tom po smrti synovce hodně špatně. Nechce vycházet ani z bytu a všechno vzdává. Mám o ni starost.

Komu pomůžeme?

Jelikož jsem plně invalidní a mám velké bolesti, které mě oslabují, tak mám problémy s chůzí. K chůzi potřebuji kompenzační pomůcky. Pohyb a bolesti mě velmi vyčerpávají. Když jdu např. k lékaři, tak mi to dlouho trvá a jsem z toho hodně vyčerpaná. Elektrokoloběžka by mi moc pomohla při přesunu. Můj život potom bude plnohodnotnější.

Pro Věru, která má problémy s chůzí

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Vyprané prostředky se použijí na zakoupení elektronické koloběžky, která mi usnadní pohyb venku (k lékaři, na nákup, úřady atd.)

Mockrát děkuji všem dárcům :) Věra

Pro Věru, která má problémy s chůzí

Na příběh zatím nikdo nepřispěl. Buďte první.

Chcete autorovi sbírky něco vzkázat?

Pro přidání zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Napište nám