Sbírka ukončena:

Víc hudby do ulic

Vybráno 0 Kč 1 200 Kč
od 2 dárců
Víc hudby do ulic
2 dárci
Celkem se zapojilo
600 Kč
Průměrná výše daru
700 Kč
Nejvyšší dar
68 dnů
Vybráno za
Více o této sbírce

Víc hudby do ulic

Vybráno 0 Kč 1 200 Kč
od 2 dárců
Tvůrce
Víc hudby do ulic
Datum přidání
15. 5. 2020

Letní festivalová sezóna dostala na frak a s ní i řada umělců, jenž ze dne na den přišla o svá vystoupení a výdělky. Písničkáři a komici pro vás připravili program a zahrají v ulicích, na letních zahrádkách, koupalištích a jiných alternativních místech. Podpořme muzikanty dobrovolným vstupným, jistě v letních dnech zpříjemní dny i vám.

Kdo sbírku organizuje?

Patronem projektu Víc hudby do ulic je známý písničkář Láska, jenž bude nejen hrát, ale celým programem provázet. Divákům tak zahraje písně ze svého nového alba, které měl původně představit na mnoha hudebních festivalech. Na jednotlivé akce si pozve jako hosty své kolegy i kamarády muzikanty a komiky.

Proč ji organizuje?

Zákaz pořádání velkých hudebních akcí, tak překazil plány nejen pořadatelům, ale i účinkujícím, kteří se nemohou zúčastnit nasmlouvaných vystoupení. Přišli tak nejen o desítky koncertů, honorářů, ale i možnosti podpory svých nových alb a projektů, na nichž pracovali v průběhu roku. Hudba je jejich životní náplň a tak nechtějí sedět doma, přizpůsobují svůj program současné situaci a vyrazí za svými fanoušky do ulic. Chtějí se stejně jako oni bavit a zapomenout na těžkosti. Jakýmkoli příspěvkem podpoříte jejich vystoupení a pomůžete přečkat dobu, než se zase budou moci svým uměním živit.

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Peníze ze sbírky budou sloužit na pokrytí nákladů na jednotlivé koncerty během letní sezóny, tedy na dopravu umělců, zvukaře a ozvučení vystoupení.

Velkorysý dárce
700 Kč  •  19. 5. 2020 20:13
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  17. 5. 2020 8:16

Chcete autorovi sbírky něco vzkázat?

Pro přidání zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Napište nám