Víc hudby do ulic

Vybráno 1 200 Kč
Podpořte tuto sbírku.
Přispět
Tvůrce
Víc hudby do ulic
Datum přidání
15. 5. 2020

Letní festivalová sezóna dostala na frak a s ní i řada umělců, jenž ze dne na den přišla o svá vystoupení a výdělky. Písničkáři a komici pro vás připravili program a zahrají v ulicích, na letních zahrádkách, koupalištích a jiných alternativních místech. Podpořme muzikanty dobrovolným vstupným, jistě v letních dnech zpříjemní dny i vám.

Kdo sbírku organizuje?

Patronem projektu Víc hudby do ulic je známý písničkář Láska, jenž bude nejen hrát, ale celým programem provázet. Divákům tak zahraje písně ze svého nového alba, které měl původně představit na mnoha hudebních festivalech. Na jednotlivé akce si pozve jako hosty své kolegy i kamarády muzikanty a komiky.

Proč ji organizuje?

Zákaz pořádání velkých hudebních akcí, tak překazil plány nejen pořadatelům, ale i účinkujícím, kteří se nemohou zúčastnit nasmlouvaných vystoupení. Přišli tak nejen o desítky koncertů, honorářů, ale i možnosti podpory svých nových alb a projektů, na nichž pracovali v průběhu roku. Hudba je jejich životní náplň a tak nechtějí sedět doma, přizpůsobují svůj program současné situaci a vyrazí za svými fanoušky do ulic. Chtějí se stejně jako oni bavit a zapomenout na těžkosti. Jakýmkoli příspěvkem podpoříte jejich vystoupení a pomůžete přečkat dobu, než se zase budou moci svým uměním živit.

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Peníze ze sbírky budou sloužit na pokrytí nákladů na jednotlivé koncerty během letní sezóny, tedy na dopravu umělců, zvukaře a ozvučení vystoupení.

Poslední příspěvky

  • 700 Kč 19. 5. 2020 20:13
  • 500 Kč 17. 5. 2020 8:16

Chcete autorovi sbírky něco vzkázat?

Vybráno 1 200 Kč

Jste pro každou dobrost? Podpořte tuto sbírku.

Přispět

Jak Donio funguje?

1
Sbírku můžete založit pro sebe nebo pro někoho, kdo ji potřebuje.
2
Pusťte se do založení sbírky, stačí vyplnit jednoduchý formulář.
3
Sbírka běží, dejte o ní vědět světu. Pošleme vám tipy, jak na to.
4
Po ukončení sbírky vám odešleme 100 % vybrané částky.

Chcete založit sbírku? Víte o někom, komu bychom mohli pomoci?

Napište nám