Sbírka ukončena:

Festival Votvírák online a pro dobrou věc

Vybráno 0 Kč 0 Kč
Buďte první, kdo přispěje
Festival Votvírák online a pro dobrou věc
0 dárců
Celkem se zapojilo
0 Kč
Průměrná výše daru
0 Kč
Nejvyšší dar
52 dnů
Vybráno za
Více o této sbírce

Festival Votvírák online a pro dobrou věc

Vybráno 0 Kč 0 Kč
Buďte první, kdo přispěje
Tvůrce
Festival Votvirak
Datum přidání
3. 5. 2020

Velice nás to mrzí, ale letošní festival Votvírák jsme byli nuceni přesunout na náhradní termín v roce 2021. Moc rádi bychom se důstojně rozloučili s fanoušky, partnery i tvůrci festivalu a tak jsme jim připravili unikátní open air stream DEN s VOTVÍRÁKEM. Mezi účinkujícími se objeví interpreti, jenž jste měli na letošním festivalu Votvírák vidět osobně, patří mezi ně například Mirai, Jaroslav Uhlíř, Harlej, Lehkej Pokondr, Voxel, O5&Radeček, Vašo Patejd, Xindl X a mnoho dalších. 

Termín velkého streamu DEN s VOTVÍRÁKEM je 11. 6. 2020, tedy v den, kdy by pódia na letišti v Milovicích už stála, kempy se začínaly plnit a startovaly by první festivalové večírky. V průběhu odpoledne a večera vystoupí několik českých kapel a v průběhu vás jich několik dalších pozdraví ze svých zkušeben a domovů. Program bude k dispozici na votvirak.cz

Za příspěvek na honoráře umělců a práci těch, kteří teď práci nemají a nějakou dobu ještě mít nebudou, budeme velmi rádi. 

Na co přesně budou finance ze sbírky využity?

Váš příspěvek dobrovolného vstupného poputuje na iniciativu #Zachranbackstage, jenž se stal festival Votvírák patronem. Projekt zachraňte backstage dává naději a sbírá finanční prostředky pro tisíce kolegů, bez nichž by vaši oblíbení umělci nemohli nikdy vystupovat. 

Veškeré informace pro držitele vstupenek na festival Votvírák 2020 jsou na stránkách www.votvirak.cz, případně na facebooku festivalu.

Na příběh zatím nikdo nepřispěl. Buďte první.

Chcete autorovi sbírky něco vzkázat?

Pro přidání zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Napište nám