Auto na Jonáškovy cesty do nemocnic

Vybráno 0 Kč 0 Kč
70 000 Kč
40 dnů
do ukončení

Buďte s námi pro každou dobrost. Předáme 100 % vašeho daru.

Přispět
Tvůrce
Petra Čabajová
Datum přidání
1. 9. 2021

Ráda bych se představila. Jmenuji se Petra Čabajová, je mi 46 let. Starám se sama o 2 letého syna, kterému bych snesla modré z nebe. Hned po porodu jsem musela podstoupit složitou operaci nádoru mozku. Po operaci mi zůstaly trvalé následky. Jonášek se narodil s ortopedickou vadou lat. Pes equinovarus congenitus. Oba jsme si prošli nelehkým obdobím a bojujeme nelehký zápas se zdravotními komplikacemi. Každý den je pro nás novou výzvou.

Komu pomůžeme?

Rekonvalescence po náročné operaci pro mne nebyla jednoduchá. Prognóza z úst lékařů nejistá. Motivací je zvládat vše, jak nejlépe umím, je pro mne můj malý syn. Jonášek je čiperný, zvídavý klučík, který si zaslouží být šťastný a spokojený. Denně musíme cvičit a rovnat jeho nožku, aby byl stejně zdatný jako ostatní děti. Jonášek miluje zvířátka, plavání, jízdu na dětském kole, zdolávání výšek.. vlastně každý adrenalin. 

Auto na Jonáškovy cesty do nemocnic

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Peníze budou využity na starší ojeté auto. Z důvodu mého a Jonáškova stavu je cestování složité. V současné době nemáme auto a jsme tudíž při cestách po lékařích odkázáni na hromadnou dopravu nebo pomoc blízkých. 

Auto na Jonáškovy cesty do nemocnic

Na příběh zatím nikdo nepřispěl. Buďte první.

Chcete autorovi sbírky něco vzkázat?

Pro přidání zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Napište nám