O neziskovém sektoru s Lucií Hyblerovou. Bez příkras.

11. 8. 2020

Do podcastu o dobrých tématech jsem pozvala Lucii Hyblerovou, která stojí za platformou Breakfaststory. S Lucií jsme se poznaly během koronavirové pandemie. Její názory, nasazení a nadhled mě bavily od první chvíle.

Když jsem Lucii poslala okruhy otázek, přišla odpověď, která mě na setkání s ní natěšila ještě víc:

„Ne na všechno asi odpovím tak, že se to bude všem líbit. Budu upřímná, jsem v tomhle takový pionýr, spousta mých názoru většinovou společnost rozčiluje.“

Probraly jsme financování neziskových projektů, zda je mezi nimi konkurence, i to, jestli je z její zkušenosti motivace firemních dárců čistý altruismus, nebo je to „něco za něco“.

Lucie Hyblerová

Přehrajte také na:

Proč startujeme podcast o dobrých tématech

V Donio často a rádi říkáme, že jsme pro každou dobrost. A jsou pro ni i lidé, se kterými se potkáváme a bavíme se o nejrůznějších tématech. A tak jsme si řekli, že některé rozhovory začneme zaznamenávat, aby se dostaly i k dalším lidem.

Nemáme profesionálního moderátora, rozhodli jsme se, že jím budeme přímo my. U mikrofonu tak budeme rotovat a pokusíme se vám přinášet různorodá témata, která nám v Donio připadají smysluplná.

Chcete nám cokoliv napsat? Na vaše zprávy se těšíme na donio@donio.cz.

Podcast pro nás produkuje Hanka Kuncová, znělku poskytla Hudební banka, za což jim děkujeme stejně jako Mitonu, který nám poskytuje nejen technické zázemí. <3

Sdílet článek