Sbírka ukončena:

Celý život pomáhá, teď pomůžeme my jí

Vybráno 0 Kč 362 076 Kč
600 000 Kč
 -
360 dárců
Celkem se zapojilo
1 006 Kč
Průměrná výše daru
10 000 Kč
Nejvyšší dar
205 dnů
Vybráno za
Více o této sbírce

Celý život pomáhá, teď pomůžeme my jí

Vybráno 0 Kč 362 076 Kč
600 000 Kč

Všechny sbírky ověřujeme

Zakladatel
Marie Čečková
Datum přidání
7. 9. 2023
Poslední aktualita

8. 4. 2024 10:45

Hezký den všem,

moc bych vám chtěla poděkovat za neutuchající podporu a váš zájem o pokračování mého příběhu. Sbírka byla nedávno ukončena, nicméně finance jsem stále nevyčerpala, protože čekám na potvrzení nástupu k léčbě. Jakmile finance obdržím a budou využity v rámci mého účelu, tak vás budu nadále informovat. Ještě jednou moc děkuji za každý příspěvek, který jste mi poslali.        Marie Čečková

Zobrazit celou aktualitu
Všechny aktuality

Představení sbírky

"Mám autoimunitní polyglandulární syndrom". Když mi dcera Vlaďka oznamovala, že její dlouhodobé zdravotní problémy jsou německými specialisty označeny touto diagnózou, chtělo se mi brečet i radovat zároveň. Nakonec převážila radost, že dosažení léčby je konečně na dosah. Vždy mne ohromovala svým odhodláním měnit věci k lepšímu.

Ať soucítěním s každým, kdo trpí, pomáhá jim hledat řešení, povzbudí, pohladí slovem. Nadšeně se podílí se na pomoci zvířatům bez domova. Bez ohledu na své potíže ráda věnovala týden svého času na odklízení trosek po tornádu na Moravě, bez váhání už několikrát dávala první pomoc přímo na ulici či dobrovolným zdravotnickým dozorem pomáhala jako vyškolený člen ČSČK na Dni dětí. Za soubor činností ve prospěch lidí při covidu získala pohár za 1. místo v JČ kraji.....Jen jí zatím nemohl pomoci nikdo. Již vyzkoušela všechny tuzemské možnosti, bohužel ale tato nemoc se v ČR jako komplex neléčí. Specializovaná klinika v Německu byla ochotná dceru převzít do péče, jenže se odmlčela poté, co česká zdravotní pojišťovna odmítla proplacení. Péči proto dcera může získat pouze jako privátní pacient. A kvůli tomu vyhlašuje sbírku. 

Pojďme Vlaďce ukázat, že jsou mezi námi lidé, kteří jí dokáží vrátit naději. Přidáte se?

Komu pomůžeme?

Nemoc se v průběhu času zhoršuje. Nikdo její léčbu jako celek neřídí. Vlaďce téměř nefunguje štítná žláza, má potíže s chůzí (neuropatie), zhoršila se jí jemná motorika, trpí bolestí v různých částech těla, dále častými trávicími problémy i když pro nesnášenlivost lepku a laktózy drží přísnou dietu, Kvůli metabolickému rozvratu ji často odváží rychlá pomoc, kdy po paralýze svalů dojde k neovladatelnému pádu, někdy i s otřesem mozku nebo třeba zraněním ramene. Doplnění minerálů, nejčastěji chybějícího draslíku, je pomocí krátkodobou, potíže se vracejí. Při 2 pozitivních testech na nakloněné rovině na kardiologii potvrzen Mobitz I a II, při jednom došlo ke ztrátě životních funkcí a musela být kříšena. Neurolog v Motole odhalil vestibulocerebrální syndrom-poruchu rovnováhy a ataxii mozečku. Při častém propadu hodnoty draslíku nasazují lékaři jeho silné tablety, jindy pomáhají kortikoidy, antiepileptika, imunoglobulinové injekce aj.

Nefrolog – zjistil poruchu ledvinových kanálků, kdy se do oběhu dostává malá část přijatých minerálů. Hovořilo se u ní o možné poruše mezibuněčného transportu. Také vysloveno podezření na periodickou hypokalemickou paralýzu, ale k testování nedošlo. Hodnoty IgA, někdy i IgG, v krvi má mnoho let abnormálně nízké. Hormony a imunita neplní správně svoji funkci, obranné buňky napadají vlastní orgány – tj. autoimunitní reakce. Proto je každá infekce pro ni nebezpečná, tudíž i Covid 19 měl ten nejtěžší průběh, jako zázrakem jej přežila s tracheostomií a po resuscitaci. Týdny nebylo jasné, zda ještě někdy pohne rukama a nohama, zda bude polykat a mluvit. Dar vrátit se si doslova vydřela, a že to bolelo, doma si platila ještě soukromého trenéra na obnovení svalů, přes velkou únavu se donutila často plavat a trénoval chůzi v přírodě. Proto ji tolik mrzí, že je stále na půli cesty ke zdraví. 

Už před 7 lety získala pozvání do specializovaného centra v Německu, kde se měla dopřesnit diagnóza jimi určená, jednalo se o vymezení typu nemoci a navržení  léčby. Protože však česká zdravotní pojišťovna proplacení nákladů odmítla, přestože zde žádná taková centra nejsou, nemá se dcera jak k léčbě dostat. Jedině stát se samoplátcem. Na to však její invalidní důchod nestačí.

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Mezitím je dcera nucena využívat i alternativní metody pomoci, včetně placených rehabilitací, které však musí také omezovat pro nedostatek prostředků. Včetně nákupu potravních doplňků, které také ulevují. Vlaďka je prostě v začarovaném kruhu, kdy bez finančních prostředků není cesta ven. S ohledem na to vše je odhadnutá částka. (jak alternativa, tak cizina). Výchozí bod jsou samozřejmě zdravotnické výkony na zahraniční klinice – nejpravděpodobněji německé, vč. dopravy a ubytování (ať už ambulantní či lůžkové odd.). Musí totiž postupovat opačně, neboť již podruhé nelze ztratit důvěru oslovené kliniky tím, že si nebudu jistá zaplacením, tak jako při prvním pozvání, kdy klinika nakonec odstoupila. Přitom již 7 let mohlo být dceři pomoženo. 

Přesnou částku nelze nyní určit, neboť klinika sama sděluje, že mohou vzniknout vícenáklady, které dopředu nezná. 

Bude-li vybráno méně peněz, využije je přesto na zlepšení svého zdraví, když více než bude třeba, ráda se rozdělí s dalším potřebným.

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Aktuality

8. 4. 2024 10:45

Hezký den všem,

moc bych vám chtěla poděkovat za neutuchající podporu a váš zájem o pokračování mého příběhu. Sbírka byla nedávno ukončena, nicméně finance jsem stále nevyčerpala, protože čekám na potvrzení nástupu k léčbě. Jakmile finance obdržím a budou využity v rámci mého účelu, tak vás budu nadále informovat. Ještě jednou moc děkuji za každý příspěvek, který jste mi poslali.        Marie Čečková

30. 3. 2024 0:12

Milí dárci.

Posunuli jste sbírku neuvěřitelným způsobem, velký dík každému z Vás. Ta slova povzbuzení moc potěšila. Jednání s klinikou v Německu už běží, čekám na zprávu.  Marie

27. 3. 2024 23:16

Milí dárci.

Děkuji Vám za Vaši pozornost sbírce i za hezká slova povzbuzení.   Marie

17. 3. 2024 16:11

Milí dárci.

děkuji za stálou podporu, a zbývá ještě 13 dní…

15. 3. 2024 6:42

Milí dárci.

dnes aktualita poslední. Už sbírku nelze prodlužovat. Nemám sice 100 procent cílové částky, musím trochu upravit své plány, ale přesto jsem si uvědomila, jak moc mi pomáhá, že tolik lidí na nás myslelo a že v tom nejsme sami. V tom měla tato možnost na Doniu velký význam. Velmi oceňuji i zveřejnění příběhu na iDnes. Kdybyste mne chtěli kontaktovat dál, a to s pozitivními zprávami, a chtěli byste znát pokračování příběhu, případně nás dále podpořit , tak moje mailová adresa je: ornella7@email.cz. Ráda bych Vás potěšila happy endem a na tom budu usilovně pracovat.

Zdraví Vás a za Vaše srdce na dlani moc moc děkuje     Marie Čečková 

9. 3. 2024 13:31

Milí dárci.

Velký dík za Vaši podporu  Moc jste mne potěšili posunem k téměř  300.000,- Kč. Tím se začíná otevírat možnost neomezovat z finančních důvodů dokončení  těch testů a úkonů, které budou potřeba v 1. řadě i ty, které ze zjištění pak vyplynou. Vzhledem k atypickým syndromům. Nyní čekám na vyjádření německé kliniky ohledně určení termínu přijetí a souvisejících informací.          Marie   

14. 2. 2024 23:13

Milí dárci.

věnovala jsem teď hodně času jednání s klinikami, proto si dávám více času. Děkuji za Vaši stálou přízeň a příspěvky na tuto věc. Marie

22. 1. 2024 22:29

Milí dárci.

děkuji za hezké vzkazy, za každý příspěvek. Nejdu tak rychle dopředu, neboť nemám mediální reklamu jako ty rychlé sbírky-milion do tří dnů a tak. Proto jsme přidali ještě trochu času. Diagnoza je tak specifická, že ji zdejší doktoři neznají, proto mne nepodpoří ani doporučení nedají. Takže musím jednat se zahraničními klinikami sama, zajistit překlady velkého množství lékařských zpráv, to zabere čas. Na zdravotní pojišťovnu už se nespoléhám, ale s Vámi v tom nejsem sama. Díky, že na mne myslíte. 

26. 12. 2023 22:02

Milí dárci.

děkuji, že mne i nadále podporujete, a to i na Štědrý den a o svátcích, děkuji za každý Váš příspěvek. Moc si toho vážím. Přeji Vám do Nového roku hodně klidu a dobrých lidí kolem sebe. Ať se Vám daří.

14. 12. 2023 17:21

Milí dárci.

otevírajíc se mi úplně jiné možnosti při vyjednávání s klinikami v cizině, když nás stále další a další podporujete. Jak se částka přehoupla přes 200.000 Kč, tak jsem začala věřit, že to dokážem. Právě z toho důvodu, že ještě je třeba dostat se výš, jsme sbírku prodloužili. Každému dárci za jakoukoli částku srdečně děkuji. Marie

12. 12. 2023 14:18

Milí dárci.

za to, že stále stojíte při nás, i za krásná slova či myšlenky podpory  Vám z celého srdce děkuji. Také za to, že hranice 200.000 Kč byla prolomena. Vidím to tak nějak mnohem optimističtěji. Doufám, že dojde k prodloužení sbírky, neboť bez medializace nemám takovou propagaci. A myslím, že jsem tomu dala hodně energie. Děkuji i mému synovi za sdílení a oslovení dobrých přátel, kteří hodně pomohli. Díky i přátelům a podporovatelům mé dcery, která je  oslovila. Všichni jste skvělí !      Marie

21. 11. 2023 23:25

Milí dárci.

měsíc jsem v říjnu ztratila virózou se ztrátou hlasu, to byl důvod k prodloužení termínu. Děkuji za přízeň.   

16. 11. 2023 19:07

Milí dárci.

Děkuji, že na nás nezapomínáte a že sbírka stále jede. Věřím, že když se přidají známí Vašich známých, zrychlí se ještě více. Dokážeme to!

Už šlapeme na paty metě 150.000,- Kč.   Jedééém dál.    Marie

3. 11. 2023 10:49

Milí dárci.

děkuji za Vaše příspěvky i za milá přání. Těší mne, že je vás stále víc. Marie

1. 11. 2023 18:30

Milí dárci.

tak to je rekord díky vám – 17 milých lidí si na nás vzpomnělo za včerejší den.  I ti z dneška moc potěšili. Takže meta 100.000,- Kč, kterou jsem považovala za nedostižnou, je docela blízko. Děkuji i tomu dárci, který pravidelně posílá 22 Kč, že jak předpokládám, používá kód Donio z dobročinných bankovek, které 22. 10. 23 „přiletěly "z nebe“ na jedné louce, jak o tom psali v médiích. A to za to,že na nás opakovaně myslí.     Marie

31. 10. 2023 12:14

Milí dárci.

Dneska jste mne dostalii, i slza ukázpla. Dnes vás přispělo už deset, všem dnešním i předchozím fakt děkuju. Začínám věřit, že dosáhnu  takové částky, se kterou budeme v Německu na klinice co platní. Už je to s dcerou dost nahnutý, a mne přepadala bezmoc. Když budete moci, co nejvíc sdílejte a sdílejte. Ve množství je ta síla!  Znovu díky -       Marie

23. 10. 2023 16:04

Milí dárci.

mám radost, že vás včera tolik přibylo, Potěší malá i velká částka, vidím, že na nás myslíte. Jste borci.  

1. 10. 2023 23:08

Milí dárci.

Všechny Vaše darované částky, ať menší či větší, nám udělaly velkou radost. Když budete moci – sdílejte co nejvíce, v cíli budeme, když 1500 lidí pošle v průměru 400 korun ! Léčba v cizině bude konečně na dosah. A to díky Vám všem dobrým lidem. 

17. 9. 2023 17:02

Milí dárci.

Děkuji Vám z celého srdce za pomoc. Máme radost, že během 7 dnů byla překročena magická 20tisícová hranice. Víte, že s Vašimi přáteli můžete využít tzv. Dobrovýzvu? Rozkliknout lze pod sbírkou.    

11. 9. 2023 15:34

Milí dárci.

Už je vás 21, kteří jste podpořili sbírku pro Vlaďku. Velký dík za podporu.

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

Milý dárce
5 000 Kč  •  31. 3. 2024 12:49
DobroDárce
1 000 Kč  •  31. 3. 2024 11:37
Laskavý dárce
800 Kč  •  31. 3. 2024 11:36
Velkorysý dárce
100 Kč  •  31. 3. 2024 8:29
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  30. 3. 2024 20:19
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  30. 3. 2024 15:57
Velkorysý dárce
2 000 Kč  •  30. 3. 2024 7:22
Štědrý dárce
300 Kč  •  30. 3. 2024 1:39
DobroDárce
600 Kč  •  29. 3. 2024 21:30
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  29. 3. 2024 21:08
DobroDárce
300 Kč  •  29. 3. 2024 19:32
DobroDárce
300 Kč  •  29. 3. 2024 19:00
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  29. 3. 2024 18:04
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  29. 3. 2024 16:15
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  29. 3. 2024 16:06
Soňa
1 000 Kč  •  29. 3. 2024 15:06
hodně štěstí ♥️
Milý dárce
600 Kč  •  29. 3. 2024 13:36
DobroDárce
300 Kč  •  29. 3. 2024 13:30
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  29. 3. 2024 13:08
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  29. 3. 2024 12:54
Milý dárce
200 Kč  •  29. 3. 2024 12:50
Štědrý dárce
100 Kč  •  29. 3. 2024 12:28
Velkorysý dárce
111 Kč  •  29. 3. 2024 12:11
Petr K.
2 024 Kč  •  29. 3. 2024 11:47
Držím palce, ať to vyjde. A ať už se na podobné věci v dalších letech nemusíme skládat.
Milý dárce
1 000 Kč  •  29. 3. 2024 7:30
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  29. 3. 2024 6:58
Dárce, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  29. 3. 2024 6:49
Laskavý dárce
3 500 Kč  •  29. 3. 2024 6:20
Štědrý dárce
200 Kč  •  28. 3. 2024 22:46
Alice Š.
5 000 Kč  •  28. 3. 2024 22:03
Přeju hodně sil!
Štědrý dárce
600 Kč  •  28. 3. 2024 21:08
Dobrosrdečný dárce
500 Kč  •  28. 3. 2024 20:02
Markéta K.
600 Kč  •  28. 3. 2024 17:50
Vlaďko, moc držím palce, ať můžete absolvovat léčbu, která vám pomůže 👍🙏
Milý dárce
600 Kč  •  28. 3. 2024 16:02
Štědrý dárce
600 Kč  •  28. 3. 2024 15:13
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  28. 3. 2024 14:29
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  28. 3. 2024 14:22
Jitka
500 Kč  •  28. 3. 2024 13:14
přejeme brzké uzdravení
Daniela H.
1 000 Kč  •  28. 3. 2024 12:57
Držím Vám moc palce!
Martin R.
300 Kč  •  28. 3. 2024 12:45
Ať to trochu pomůže. Držte se a věřte.
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  28. 3. 2024 11:40
Milý dárce
2 000 Kč  •  28. 3. 2024 10:32
Lenka
5 000 Kč  •  28. 3. 2024 10:02
Vlaďko, klobouk dolů před vámi, jak pomáháte ostatním lidem. Moc vám přeji brzké uzdravení!
Velkorysý dárce
100 Kč  •  28. 3. 2024 9:35
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  28. 3. 2024 9:15
Marie
600 Kč  •  28. 3. 2024 8:57
Hodně sil!
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  28. 3. 2024 8:56
Milý dárce
500 Kč  •  28. 3. 2024 8:23
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  28. 3. 2024 8:03
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  28. 3. 2024 7:09
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  28. 3. 2024 7:06
DobroDárce
300 Kč  •  28. 3. 2024 7:05
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  28. 3. 2024 4:02
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  28. 3. 2024 2:43
Velkorysý dárce
140 Kč  •  27. 3. 2024 23:42
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  27. 3. 2024 22:59
Laskavý dárce
200 Kč  •  27. 3. 2024 21:32
DobroDárce
500 Kč  •  27. 3. 2024 21:27
Dárce, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  27. 3. 2024 21:24
Milý dárce
100 Kč  •  27. 3. 2024 11:27
Velkorysý dárce
200 Kč  •  26. 3. 2024 20:21
Bety a Standa F.
3 500 Kč  •  25. 3. 2024 21:20
Modlíme se za Vaše uzdravení.
Milý dárce
1 000 Kč  •  22. 3. 2024 16:17
Dobrosrdečný dárce
500 Kč  •  20. 3. 2024 11:23
DobroDárce
300 Kč  •  20. 3. 2024 6:42
DobroDárce
100 Kč  •  19. 3. 2024 8:47
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  18. 3. 2024 14:26
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  15. 3. 2024 11:31
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  15. 3. 2024 8:34
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  15. 3. 2024 6:57
Velkorysý dárce
200 Kč  •  14. 3. 2024 18:32
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  12. 3. 2024 9:22
DobroDárce
1 000 Kč  •  11. 3. 2024 16:06
Dobrosrdečný dárce
1 110 Kč  •  11. 3. 2024 9:20
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  11. 3. 2024 9:10
DobroDárce
1 000 Kč  •  11. 3. 2024 7:52
Milý dárce
2 000 Kč  •  10. 3. 2024 16:27
Laskavý dárce
300 Kč  •  9. 3. 2024 18:21
Štědrý dárce
2 000 Kč  •  9. 3. 2024 16:40
Laskavý dárce
100 Kč  •  9. 3. 2024 10:14
Štědrý dárce
3 000 Kč  •  9. 3. 2024 7:20
Bazlerovi
1 000 Kč  •  8. 3. 2024 20:38
držíme palce
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  8. 3. 2024 17:46
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  8. 3. 2024 17:14
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  8. 3. 2024 15:55
Laskavý dárce
300 Kč  •  8. 3. 2024 15:39
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  8. 3. 2024 15:38
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  8. 3. 2024 15:31
DobroDárce
600 Kč  •  8. 3. 2024 15:19
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  8. 3. 2024 15:03
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  8. 3. 2024 15:01
Velkorysý dárce
100 Kč  •  8. 3. 2024 14:57
Marek-párek
2 000 Kč  •  8. 3. 2024 14:50
brzké zlepšení a hezké léto!
Jana
500 Kč  •  8. 3. 2024 14:42
Přeji hodně štěstí a zdraví.
Milý dárce
100 Kč  •  8. 3. 2024 14:35
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  8. 3. 2024 13:59
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  8. 3. 2024 13:55
DobroDárce
1 000 Kč  •  8. 3. 2024 13:54
Velkorysý dárce
5 000 Kč  •  8. 3. 2024 13:52
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  8. 3. 2024 13:45
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  8. 3. 2024 13:33
Hračik
300 Kč  •  8. 3. 2024 13:26
Ať to dobře dopadne.
Milý dárce
300 Kč  •  8. 3. 2024 13:22
Štědrý dárce
600 Kč  •  8. 3. 2024 13:20
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  8. 3. 2024 13:13
DobroDárce
300 Kč  •  8. 3. 2024 13:12
Laskavý dárce
300 Kč  •  8. 3. 2024 13:09
Milý dárce
150 Kč  •  8. 3. 2024 12:58
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  8. 3. 2024 12:56
Milý dárce
600 Kč  •  8. 3. 2024 12:48
DobroDárce
1 000 Kč  •  8. 3. 2024 12:41
Laskavý dárce
300 Kč  •  8. 3. 2024 12:39
Štědrý dárce
300 Kč  •  8. 3. 2024 12:38
Laskavý dárce
600 Kč  •  8. 3. 2024 12:37
DobroDárce
50 Kč  •  8. 3. 2024 12:32
David
1 000 Kč  •  8. 3. 2024 12:29
Hodně štěstí ❤️
Milý dárce
250 Kč  •  8. 3. 2024 12:24
Štědrý dárce
100 Kč  •  8. 3. 2024 12:22
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  8. 3. 2024 12:21
Štědrý dárce
300 Kč  •  8. 3. 2024 12:15
Laskavý dárce
300 Kč  •  8. 3. 2024 12:10
Petr K.
300 Kč  •  8. 3. 2024 12:07
Držím palce, ať se uzdravíte ..
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  8. 3. 2024 12:06
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  8. 3. 2024 12:05
Milý dárce
1 000 Kč  •  8. 3. 2024 12:04
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  8. 3. 2024 12:02
Milý dárce
600 Kč  •  8. 3. 2024 12:00
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  8. 3. 2024 12:00
Velkorysý dárce
600 Kč  •  8. 3. 2024 11:58
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  8. 3. 2024 11:56
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  8. 3. 2024 11:49
Velkorysý dárce
500 Kč  •  8. 3. 2024 11:45
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  8. 3. 2024 11:44
Štědrý dárce
200 Kč  •  8. 3. 2024 11:41
Laskavý dárce
600 Kč  •  8. 3. 2024 11:26
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  8. 3. 2024 11:24
DobroDárce
2 000 Kč  •  8. 3. 2024 11:10
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  8. 3. 2024 11:10
Dárce, který je pro každou dobrost
2 000 Kč  •  8. 3. 2024 11:09
Velkorysý dárce
600 Kč  •  8. 3. 2024 11:04
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  8. 3. 2024 10:58
Milý dárce
1 000 Kč  •  8. 3. 2024 10:56
Velkorysý dárce
300 Kč  •  8. 3. 2024 10:56
Milý dárce
110 Kč  •  8. 3. 2024 10:52
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  8. 3. 2024 10:50
Laskavý dárce
600 Kč  •  8. 3. 2024 10:45
Laskavý dárce
300 Kč  •  8. 3. 2024 10:40
Petr V.
600 Kč  •  8. 3. 2024 10:39
uzdravte se, snad to klapne
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  8. 3. 2024 10:37
DobroDárce
500 Kč  •  8. 3. 2024 10:35
DobroDárce
100 Kč  •  8. 3. 2024 10:35
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  15. 2. 2024 7:22
Laskavý dárce
100 Kč  •  14. 2. 2024 13:55
Štědrý dárce
500 Kč  •  13. 2. 2024 10:12
Laskavý dárce
200 Kč  •  7. 2. 2024 19:25
DobroDárce
300 Kč  •  1. 2. 2024 17:30
Milý dárce
200 Kč  •  26. 1. 2024 16:25
Laskavý dárce
300 Kč  •  24. 1. 2024 20:45
Laskavý dárce
100 Kč  •  24. 1. 2024 15:44
Laskavý dárce
500 Kč  •  23. 1. 2024 17:27
Štědrý dárce
200 Kč  •  23. 1. 2024 16:43
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  22. 1. 2024 23:53
Laskavý dárce
300 Kč  •  21. 1. 2024 23:01
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  21. 1. 2024 10:36
Maru
300 Kč  •  20. 1. 2024 10:49
Hodně štěstí a hlavně zdraví 🍀
Štědrý dárce
300 Kč  •  19. 1. 2024 20:54
DobroDárce
600 Kč  •  17. 1. 2024 10:10
Dárce, který je pro každou dobrost
440 Kč  •  14. 1. 2024 9:19
Laskavý dárce
100 Kč  •  9. 1. 2024 15:11
Milý dárce
300 Kč  •  4. 1. 2024 3:00
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  29. 12. 2023 9:28
Štědrý dárce
600 Kč  •  28. 12. 2023 21:38
Velkorysý dárce
2 000 Kč  •  28. 12. 2023 15:41
Laskavý dárce
200 Kč  •  27. 12. 2023 17:19
Štědrý dárce
100 Kč  •  26. 12. 2023 11:04
Dárce, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  26. 12. 2023 0:02
Velkorysý dárce
3 000 Kč  •  25. 12. 2023 17:24
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  24. 12. 2023 13:49
Milý dárce
500 Kč  •  23. 12. 2023 21:02
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  21. 12. 2023 10:34
Laskavý dárce
600 Kč  •  21. 12. 2023 9:18
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  20. 12. 2023 19:56
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  20. 12. 2023 19:39
DobroDárce
600 Kč  •  20. 12. 2023 14:40
DobroDárce
1 000 Kč  •  20. 12. 2023 14:22
Štědrý dárce
300 Kč  •  20. 12. 2023 13:27
DobroDárce
600 Kč  •  20. 12. 2023 13:00
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  20. 12. 2023 12:56
Milý dárce
500 Kč  •  19. 12. 2023 18:42
DobroDárce
1 000 Kč  •  16. 12. 2023 21:15
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  16. 12. 2023 9:00
Gašparíci ještě jednou
2 000 Kč  •  15. 12. 2023 20:57
Na tu víru, že to dokážeš!
Milý dárce
600 Kč  •  15. 12. 2023 19:23
Dárce, který je pro každou dobrost
2 222 Kč  •  14. 12. 2023 19:01
Kacr
2 000 Kč  •  14. 12. 2023 16:02
Držím palce, doufám, že to pomůže...
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  14. 12. 2023 15:34
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  14. 12. 2023 8:09
Štědrý dárce
1 100 Kč  •  14. 12. 2023 7:18
Štědrý dárce
2 000 Kč  •  13. 12. 2023 13:22
Borovanští Bohnice
5 000 Kč  •  12. 12. 2023 10:33
Neztrácej naději, svět je plný lidí ochotných pomoci. Věříme, že se podaří získat finanční prostředky, aby tvá léčbu mohla pokročit.
Vávra
5 000 Kč  •  12. 12. 2023 10:02
Držíme palce!
Jirka
5 000 Kč  •  12. 12. 2023 9:25
Přeji ať to vyjde!
Čejen
10 000 Kč  •  11. 12. 2023 18:59
Hodně štěstí při léčbě.
Zdeněk
2 000 Kč  •  11. 12. 2023 10:36
Hodně štěstí v léčbě a pevnou víru! A Vánoce plné nadějí a zlepšujícího se zdraví.
Gašparíci
2 000 Kč  •  9. 12. 2023 21:36
Držíme palce!
Tomáš
2 000 Kč  •  6. 12. 2023 18:07
Vydržte, přeji hodně štestí a sil dále.
Monika
300 Kč  •  22. 11. 2023 7:52
Moc Vám držím palce!
Velkorysý dárce
2 000 Kč  •  21. 11. 2023 18:53
TĚPIC
Eva
5 000 Kč  •  16. 11. 2023 1:04
hodně sil na uzdravení
Magda
5 000 Kč  •  13. 11. 2023 19:04
Ať se vše vydaří
Slezáci
3 000 Kč  •  2. 11. 2023 20:13
Přejeme ať vše dobře dopadne
svetla budoucnost
1 000 Kč  •  2. 11. 2023 20:02
hodne stesti
Hodně štěstí
300 Kč  •  1. 11. 2023 9:54
Hodně štěstí
RBCB
1 000 Kč  •  31. 10. 2023 8:00
Drž se.
Město Vodňany
5 000 Kč  •  17. 10. 2023 8:29
Milka
500 Kč  •  3. 10. 2023 15:02
hodně štěstí
Zuzka
300 Kč  •  27. 9. 2023 12:51
Držím moc palce :)
Pája
300 Kč  •  15. 9. 2023 20:15
Držím Ti palce
Radek S.
1 000 Kč  •  9. 9. 2023 9:01
Vlaďko,brzo se uzdrav!

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat