Úspěšně vybráno:

Kniha českej rap

Milník 1/1

Na podzim 2021 vyjde kniha v té nejlepší podobě.

Vybráno 0 Kč 519 411 Kč
420 000 Kč
 -
352 přispěvatelů
Celkem se zapojilo
1 476 Kč
Průměrná výše příspěvku
90 000 Kč
Nejvyšší příspěvek
44 dnů
Vybráno za
Více o tomto projektu

Kniha českej rap

Milník 1/1

Na podzim 2021 vyjde kniha v té nejlepší podobě.

Vybráno 0 Kč 519 411 Kč
420 000 Kč
Zakladatel
Ladislav Poeta Zeman
Datum přidání
1. 6. 2021
Poslední aktualita

25. 6. 2021 14:17

Projekt českej rap stále nabírá na obrátkách!

Stále nám píšete dotazy, kde podpořit, kdo všechno bude v knize, koho bychom neměli zapomenout… A do toho autor knihy Poeta stále nabírá další a další rozhovory, protože sám by nejraději vyzpovídal úplně všechny. 

Rozhodli jsme se prodloužit kampaň na Donio.cz a dát tak šanci každému, kdo ještě knihu nezasupportoval, aby to ještě stihnul. Prodlužujeme do 15. července a mezitím budeme na sociálních sítích odhalovat, kdo všechno se v knize objeví. Už teď je jasné, že to bude naprosto unikátní přehlídka toho nejlepšího a nejzajímavějšího, co nabízí česká rapová scéna!

Zobrazit celou aktualitu
Všechny aktuality

Právě teď vzniká PRVNÍ kniha o českém rapu a ty můžeš být u toho! 

Kniha českej rap je pocta nejoblíbenějšímu žánru současnosti. Najdeš v ní informace o historii, vývoji i současnosti českého rapu. Obsahuje exkluzivní interview s největšími jmény domácí scény. Informace, které jinde nenajdeš. Jednotlivá interview doplňují osobní vzpomínky DJe Poety, který rap sleduje přes 25 let. On a jeho team připravují unikátní obrazové materiály a rarity. Kniha českej rap by neměla chybět žádnému fanouškovi!

Podpoř českej rap!

“Českej rap byl magickej svět!” českej rap JE magickej svět! Je tu s námi více než 30 let a stále nemá svou knihu. Nikde nenajdeš info o vzniku českého rapu, chybí i pořádné informace o jednotlivých interpretech. Pokud vyloženě nesleduješ svého oblíbeného rappera, není snadné dostat se k relevantním informacím. Poznej českou rapovou scénu od začátku až do současnosti. Na jednom místě. Od samotných tvůrců. Kniha českej rap vychází na podzim roku 2021!

Jak to celé začalo? V první části knihy se dozvíš o prvních jménech a prvních pokusech. Začalo to v Praze? Praha by si to ráda myslela, ale je to opravdu tak? Kdo měl první vinyl? Jaké to bylo, když PSH byli Peneři Strýčka Homeboye a ještě s nimi partu netvořil Vladimír 518? Jak vypadalo období Rapmasters? Z jakých uskupení se dali dohromady Chaozz a jaký byl jejich příběh? Pamatuješ si další projekty Kata jako byli Rigor Mortiz nebo 3D? Ano, to bylo ještě dávno před Prago Union!

V další části se podíváme do doby Lyrik Derby a prvního velkého boomu českého rapu. Zatím jen mezi těmi, “co věděli”, ale už s pořádnou dávkou nadšení. Bavíme se o době, kdy po celé republice koncertovali Indy & Wich, De Fuck To, Špatnej Wliw, Divokej západ, K.O. Krů, De Zrechts, Naše Věc, Jižní Pionýři, Bow Wave a další party, které už často nefungují, ale byla by škoda je zapomenout. Vycházel časopis Bbarák a u něj vytoužená alba jako Repertoár nebo My3. Vstupovali jsme do nového tisíciletí a v českém rapu panovala pohoda, kterou se pomalu chystal rozbít Toxic Funk a nástup Supercrooo. Ke konci tohoto období se formují zásadní české labely jako je Bigg Boss nebo Ty Nikdy.

Po roce 2010 nastal opravdový boom českého rapu, kdy o domácích rapperech začínal vědět i mainstream. Dařilo se Marpovi, Logic zakládal Yzo Empire, Paulie Garanda začala hrát i celoplošná komerční rádia a do zvuku českého rapu více a více pronikaly současné trendy ze světa. Na scénu vpadl Maniak. Číslům prodejnosti a views začal dominovat Ektor, Viktor Sheen a Yzomandias. Rest začal běhat a udělal velkou a silnou desku, se kterou hravě vyprodal Roxy. Smack dělá více a více tracků, které nejsou ovlivněné UK soundem, ale nebojí se ani UK Drillu, který u nás hrdě reprezentují 58G. Rozpadají se Azurit Kingdom. Bigg Boss ohlásil konec. Orion pracuje na Teritoriu 3 a do toho si popěvuje v Gruppo Salsicia. Stírá se rozdíl mezi rapem a zpěvem. Interpreti jako Hasan, Calin nebo Stein27 neřeší žádné hranice žánru a tvoří zajímavou, svobodnou muziku.

Se zásadními jmény jednotlivých dekád přináší kniha českej rap exkluzivní rozhovory a unikátní fotky. Historické materiály doplňují fotografie vytvořené čistě kvůli této knize. Čeští rappeři vzpomínají na své začátky, milníky kariéry i na situace, které často zůstaly ukryté i před nejvěrnějšími fanoušky. Díky tomu, že knihu tvoří team lidí spojených s rapovou scénou, padla řada nečekaných otázek a o to zajímavějších odpovědí. Jednu věc zatím neprozradíme, jen naznačíme – kniha bude originálním způsobem interaktivní, aniž by interaktivní prvky narušovaly samotnou četbu.

Celou knihou se vinou vzpomínky DJe Poety, který je autorem knihy. Jak sám říká: “českej rap vnímám někdy od roku 97, kdy na scénu vpadli Chaozz a Televize neboli ‘čumim na bednu’ a já začal zjišťovat, že tu existuje i malá rapová scéna. A že jsem objevil kulturu, která je neskutečně zajímavá, částečně tajemná, undergroundová a mainstreamem absolutně nepochopená. Je nádherné sledovat jí růst a vybarvovat se. Dneska tu máme tolik rapperů a skupin se svým originálním zvukem, že si každý může vybrat svůj šálek. Na českej rap jsem pyšný. Zároveň cítím, že širší veřejnost stále moc nechápe a nepřijímá, že se v hudbě nemusí jen zpívat a mluvit o lásce. Snad k tomu kniha českej rap přispěje.

Ladislav Poeta Zeman aka DJ Poeta se zabýval hiphopovou kulturou drtivou většinu svého života. Od fanatického fanouškovství až po příspěvky na lokálních webech, později články v časopise Street a rapovými pořady na Českém rozhlase, pak na rádiu Wave a ještě později na rádiu Spin. Tam působí dodnes – ve své pravidelné tříhodinové show. Mnohokrát se objevil jako odborník na rap ve vysílání České televize. Jako novinář zpovídal i velká zahraniční jména – pro představu – 50 Cent, Ice Cube, Raekwon (Wu-Tang Clan), Dizzee Rascal, Onyx, Guru (Gang Starr), Alchemist, Slaughterhouse, DJ Scratch, De La Soul, Beatnuts, Tha Alkoholiks, EMPD, DJ Drama, Atmosphere a další. Kromě moderování rapového pořadu Black Chart na rádiu Spin a příležitostnému psaní o hudbě se věnuje hraní na parties. Je rezidentem nejstaršího českého RnB klubu M1 Lounge.

Každá scéna má knihu. Spíš několik. V jiných zemích se rap zkoumá na univerzitách. Rappeří hrají s orchestry, vyjadřují se k zásadním společenským tématům, jsou uznáváni jako hudebníci. U nás se na ně pořád trochu dívá jako na něco exotického. Kolikrát na rap fans někdo začal trapně mávat rukama, jen proto, že je baví rap? Nebo napodobovat scratchování DJe? Kniha českej rap by i těmto lidem mohla ukázat, že tady máme scénu, na kterou můžeme být pyšní, která má svou historii, a která momentálně dominuje všem streamovacím službám. Navzdory tomu, že tradiční média se tváří, jako by třeba takový Viktor Sheen nebo Nik Tendo vůbec neexistovali.

Pojďme dát síly dohromady a pomoci vytvořit dílo, které posune scénu o pořádný kus dopředu. Budeme rádi za každého, kdo se rozhodne prostě jen přispět. A budeme samozřejmě rádi za ty, kteří si vyberou z nabízených cen.

A na co přesně přispíváte?

Na praktické věci! Design knihy tvoří umělec, který také vyrostl v rapové komunitě. Brzy vám ho představíme. Mnohem dražší položka je takzvaný “zlom knihy”, což je celkový vzhled knihy uvnitř, rozvržení odstavců, fotek atd. atd. Fotky samozřejmě nehledáme jen v historii, ale vznikají pro českej rap i zcela nové. A úplně nejdražší položka je samotný tisk – na papíře, který se jen tak nepoškodí, s tvrdou obálkou, pořádnou vazbou, jinými slovy – první kniha o českém rapu nemůže být paperback, který by se hned zničil. První knihu o českém rapu by si měl fanoušek hrdě vystavit a chlubit se s ní. Pojďme společně ukázat českému mainstreamu, že českou rapovou scénu je potřeba konečně brát vážně. Podpoř českej rap!

Chcete zakladateli projektu něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Aktuality

25. 6. 2021 14:17

Projekt českej rap stále nabírá na obrátkách!

Stále nám píšete dotazy, kde podpořit, kdo všechno bude v knize, koho bychom neměli zapomenout… A do toho autor knihy Poeta stále nabírá další a další rozhovory, protože sám by nejraději vyzpovídal úplně všechny. 

Rozhodli jsme se prodloužit kampaň na Donio.cz a dát tak šanci každému, kdo ještě knihu nezasupportoval, aby to ještě stihnul. Prodlužujeme do 15. července a mezitím budeme na sociálních sítích odhalovat, kdo všechno se v knize objeví. Už teď je jasné, že to bude naprosto unikátní přehlídka toho nejlepšího a nejzajímavějšího, co nabízí česká rapová scéna!

21. 6. 2021 8:52

Pokořili jsme společně další milník!

Na knihu českej rap jste přispěli už dvě stě tisíc a my Vám moc děkujeme! Pojďte do toho s námi ještě šlápnout a namotivovat další fanoušky českého rapu, aby si vybrali jednu z odměn nebo prostě jen podpořili svůj oblíbený žánr.

Český rap si zaslouží svou první knihu. Navíc plnou informací, které se opravdu nikde jinde nedozvíte!

18. 6. 2021 16:15

Nová odměna!

Píšete nám, i Poetovi osobně, že byste chtěli knihy s podpisem Hasana. Zatímco mizí knihy podepsané Yzomandiasem, které jsme pro vás nedávno doplnili, plníme i toto vaše přání. 

Knihy exkluzivně podepsané Hasanem najdete už teď v odměnách! Děkujeme za podporu! 

7. 6. 2021 13:28

Doplňujeme knihy podepsané Yzomandiasem!

Vypadá to, že je mezi vámi hodně fanoušků Yzomandiase, který samozřejmě v knize nesmí chybět. Většina knih z první várky s jeho podpisem během pár dní zmizela.  Na nic jsme nečekali a s Yzem se domluvili na dalších podpisech. 

Co bychom pro vás neudělali? Vy supportujete českej rap, my rádi podpoříme vás! Děkujeme i za veškeré sdílení. Dalších deset knih českej rap podepsaných Yzomandiasem je online!

3. 6. 2021 9:49

Přispěli jste 100 000 korun za třicet hodin a my vám za to chceme moc poděkovat!

Kniha o českém rapu u nás nikdy nevyšla. Proto jsme netušili, jestli po ní fanoušci vůbec touží. Ukázali jste, že ano a pro nás je to motivace makat ještě víc. 

Brzy vám odhalíme další informace. Prozradíme, kdo se na knize podílí. Kdo jí vytváří podobu a kdo fotografie. A samozřejmě začneme postupně odkrývat to hlavní – kdo se v knize konkrétně objeví. Některá jména vás určitě překvapí… Zůstaňte s námi a ještě jednou obrovské díky!

Vystavíte mi potvrzení o daru?

V režimu Donio Plus Potvrzení o daru nevystavujeme my, ale zakladatel projektu po úspěšném ukončení projektu.

Kdy mohu očekávat svou odměnu?

Odměny realizuje zakladatel projektu do 90 dní po úspěšném ukončení projektu. Do této doby se všem přispěvatelům ozve.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se v projektu nevybere více než 25% z cílové částky, se vybrané finance refundují přispěvatelům.

Mohu si u vás objednat daný produkt/službu, na kterou běží sbírka?

My v Donio samotnou výrobu/poskytování neprovozujeme, jsme pouze platforma, přes kterou je možné na výrobu přispět. Pokud máte zájem o některý z produktů, na které jsou u nás podpůrné kampaně, kontaktujte prosím vždy jejich zakladatele uvedené v popisu projektu.

Mohu platit ApplePay?

Aktuálně v rámci sekce Donio Plus není možné platit způsobem ApplePay, pouze kartou online či bankovním převodem

Laskavý přispěvatel
1 190 Kč  •  15. 7. 2021 13:41
Milý přispěvatel
1 490 Kč  •  15. 7. 2021 12:45
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
1 490 Kč  •  15. 7. 2021 12:33
Dobrosrdečný přispěvatel
1 490 Kč  •  15. 7. 2021 11:07
DJ Pedro One
1 190 Kč  •  15. 7. 2021 10:53
českej rap JE magickej svět
Dominik A.
1 490 Kč  •  15. 7. 2021 10:50
Super těším se až Kniha dojde
Velkorysý přispěvatel
1 190 Kč  •  15. 7. 2021 10:47
Laskavý přispěvatel
100 Kč  •  15. 7. 2021 10:47
Velkorysý přispěvatel
1 490 Kč  •  15. 7. 2021 10:40
Dobrosrdečný přispěvatel
1 190 Kč  •  15. 7. 2021 10:19
Dobrosrdečný přispěvatel
1 190 Kč  •  15. 7. 2021 9:58
Štědrý přispěvatel
1 490 Kč  •  15. 7. 2021 8:35
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
1 590 Kč  •  15. 7. 2021 7:08
Štědrý přispěvatel
1 600 Kč  •  15. 7. 2021 0:07
Velkorysý přispěvatel
1 190 Kč  •  14. 7. 2021 22:37
Milý přispěvatel
1 190 Kč  •  14. 7. 2021 22:08
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
1 490 Kč  •  14. 7. 2021 20:55
Štědrý přispěvatel
303 Kč  •  14. 7. 2021 20:50
Dobrosrdečný přispěvatel
1 490 Kč  •  14. 7. 2021 20:30
Evka_BA
200 Kč  •  14. 7. 2021 19:18
Velmi sa tesim na knihu!!!
Milý přispěvatel
100 Kč  •  14. 7. 2021 18:38
Milý přispěvatel
890 Kč  •  14. 7. 2021 17:18
Adam S.
890 Kč  •  14. 7. 2021 17:00
mega tě cenim za tohle.. a jakoze jsi udelal rozhovor s yzem to taky nepobiram, to asi vis ale on je nedela vubec, no nic jdu srát ale fakt se mega těšim pac a pusu
Vojtěch
890 Kč  •  14. 7. 2021 16:40
Diky!
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
890 Kč  •  14. 7. 2021 16:39
Velkorysý přispěvatel
1 490 Kč  •  14. 7. 2021 15:33
Laskavý přispěvatel
890 Kč  •  14. 7. 2021 15:28
Adam B.
890 Kč  •  14. 7. 2021 15:15
Moc se těším
Velkorysý přispěvatel
1 490 Kč  •  14. 7. 2021 14:18
Milý přispěvatel
890 Kč  •  14. 7. 2021 14:10
Štědrý přispěvatel
890 Kč  •  14. 7. 2021 14:02
Milý přispěvatel
890 Kč  •  14. 7. 2021 14:01
Milý přispěvatel
1 490 Kč  •  14. 7. 2021 13:56
Štědrý přispěvatel
890 Kč  •  14. 7. 2021 13:53
Dobrosrdečný přispěvatel
300 Kč  •  14. 7. 2021 13:47
Velkorysý přispěvatel
1 490 Kč  •  14. 7. 2021 13:41
Stráňa
100 Kč  •  14. 7. 2021 12:09
Zdravím. Je to super nápad, a myslím že i malá odměna za to co vziklo z ničeho. Dík a ať se daří všem
Velkorysý přispěvatel
890 Kč  •  14. 7. 2021 10:44
Štědrý přispěvatel
2 590 Kč  •  14. 7. 2021 10:37
Nikdo
1 490 Kč  •  14. 7. 2021 9:16
Snad to pojmeš přinejmenšim jako Vladimír Kmeny, tj. že jsi mluvil a budeš mluvit s maximem pamětníků. Keep on rockin it.
Milý přispěvatel
1 190 Kč  •  14. 7. 2021 9:02
Matúš
1 490 Kč  •  14. 7. 2021 8:51
Už teraz sa teším!
Laskavý přispěvatel
890 Kč  •  14. 7. 2021 8:01
Štědrý přispěvatel
300 Kč  •  13. 7. 2021 22:53
Velkorysý přispěvatel
890 Kč  •  13. 7. 2021 21:23
Štědrý přispěvatel
2 000 Kč  •  13. 7. 2021 20:27
Matěj K.
890 Kč  •  13. 7. 2021 19:25
díky za super projekt
Velkorysý přispěvatel
1 000 Kč  •  13. 7. 2021 18:47
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
590 Kč  •  13. 7. 2021 18:00
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
890 Kč  •  13. 7. 2021 17:14
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
890 Kč  •  13. 7. 2021 17:10
Vojtěch
890 Kč  •  13. 7. 2021 16:44
Gratulace! Snad jsme taky trochu pomohli. Vojta, Refresher
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
890 Kč  •  13. 7. 2021 15:51
Dobrosrdečný přispěvatel
1 500 Kč  •  13. 7. 2021 15:30
Dobrosrdečný přispěvatel
905 Kč  •  13. 7. 2021 15:02
Velkorysý přispěvatel
300 Kč  •  13. 7. 2021 14:31
Milý přispěvatel
1 200 Kč  •  13. 7. 2021 14:28
Milý přispěvatel
1 490 Kč  •  13. 7. 2021 14:16
djpaasha
890 Kč  •  13. 7. 2021 14:10
Skvělej nápad, respekt! Savethemusic!
Štědrý přispěvatel
890 Kč  •  13. 7. 2021 13:47
Jiří P.
890 Kč  •  13. 7. 2021 13:20
Díky Poe že toto vzniká!
Dobrosrdečný přispěvatel
900 Kč  •  13. 7. 2021 11:47
Dobrosrdečný přispěvatel
1 490 Kč  •  13. 7. 2021 11:46
Milý přispěvatel
990 Kč  •  13. 7. 2021 11:16
Laskavý přispěvatel
1 190 Kč  •  13. 7. 2021 0:39
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
1 490 Kč  •  12. 7. 2021 23:39
Hrošík
890 Kč  •  12. 7. 2021 22:46
Těším se na knihu. Snad jste nezapomněli ani na Pio Squad. ;)
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
890 Kč  •  12. 7. 2021 22:02
Dobrosrdečný přispěvatel
890 Kč  •  12. 7. 2021 21:37
Lucie
890 Kč  •  12. 7. 2021 21:32
Chybí na výběr odměna véča nebo aspoň drink s autorem. :-)
Dobrosrdečný přispěvatel
1 490 Kč  •  12. 7. 2021 21:06
Dobrosrdečný přispěvatel
1 490 Kč  •  12. 7. 2021 21:00
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
900 Kč  •  12. 7. 2021 20:38
Dobrosrdečný přispěvatel
300 Kč  •  12. 7. 2021 20:33
Dobrosrdečný přispěvatel
890 Kč  •  12. 7. 2021 20:00
Vlastimil B.
1 490 Kč  •  12. 7. 2021 19:38
Žena bude mít radost
Dobrosrdečný přispěvatel
790 Kč  •  12. 7. 2021 18:47
Adam H.
1 490 Kč  •  12. 7. 2021 18:46
Poeto díky za to že tenhle projekt vzniknul !
Petr P.
890 Kč  •  12. 7. 2021 15:46
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  12. 7. 2021 15:05
Markéta K.
1 490 Kč  •  12. 7. 2021 12:52
Můj muž bude za dárek k narozeninám moc rád!
Karel J.
890 Kč  •  11. 7. 2021 19:59
Díky, taková kniha tu opravdu chyběla.
Milý přispěvatel
1 490 Kč  •  11. 7. 2021 19:56
Milý přispěvatel
290 Kč  •  11. 7. 2021 19:55
Milý přispěvatel
1 490 Kč  •  10. 7. 2021 11:10
Dobrosrdečný přispěvatel
1 490 Kč  •  10. 7. 2021 8:45
Haydy
590 Kč  •  10. 7. 2021 7:41
Poeta je borec!
Dominik B.
1 490 Kč  •  10. 7. 2021 0:18
Díky ❤️
Dobrosrdečný přispěvatel
100 Kč  •  9. 7. 2021 17:48
Velkorysý přispěvatel
890 Kč  •  9. 7. 2021 17:19
Štědrý přispěvatel
200 Kč  •  9. 7. 2021 14:49
Ladislav Z.
1 490 Kč  •  9. 7. 2021 13:22
Děkuji za dárek! Už se nemůžu dočkat až si knížku přečtu. :)
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
890 Kč  •  8. 7. 2021 21:55
Dobrosrdečný přispěvatel
890 Kč  •  8. 7. 2021 20:09
André /za5dvanáct
3 900 Kč  •  8. 7. 2021 19:47
💛
Laskavý přispěvatel
20 000 Kč  •  8. 7. 2021 15:38
Dobrosrdečný přispěvatel
100 Kč  •  8. 7. 2021 12:36
Štědrý přispěvatel
2 590 Kč  •  8. 7. 2021 8:06
Aneta H.
2 590 Kč  •  8. 7. 2021 8:00
Super myšlenka, moc se těším na výsledek projektu a držím palce!
Aleš M.
1 490 Kč  •  7. 7. 2021 23:27
big up Poe
Dobrosrdečný přispěvatel
790 Kč  •  7. 7. 2021 22:57
Tereza F.
300 Kč  •  7. 7. 2021 22:49
Těším se na knížku a věřím, ze bude super!
Milý přispěvatel
1 490 Kč  •  7. 7. 2021 22:28
Laskavý přispěvatel
500 Kč  •  7. 7. 2021 22:05
Milý přispěvatel
100 Kč  •  7. 7. 2021 21:59
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  7. 7. 2021 21:21
Štědrý přispěvatel
890 Kč  •  7. 7. 2021 21:20
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  7. 7. 2021 21:18
Milý přispěvatel
1 000 Kč  •  7. 7. 2021 20:54
Velkorysý přispěvatel
90 000 Kč  •  7. 7. 2021 20:25
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
590 Kč  •  7. 7. 2021 18:13
Jan K.
3 900 Kč  •  7. 7. 2021 18:04
Díky za to co děláš!
Malej Dejv- Plzeň
890 Kč  •  6. 7. 2021 9:56
Kámo. Cením si tě žen do toho šel. A že Plzeň zase nechá na scéně nezapomenutelnej otisk. Respekt držím palce ať vše dobře dopadne. A ať se ti dál daří plnit si své sny. Peace Malej Dejv
Velkorysý přispěvatel
1 490 Kč  •  5. 7. 2021 18:22
Dobrosrdečný přispěvatel
590 Kč  •  5. 7. 2021 14:29
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
29 000 Kč  •  4. 7. 2021 13:08
Silver
890 Kč  •  4. 7. 2021 1:07
Laskavý přispěvatel
890 Kč  •  2. 7. 2021 15:28
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
1 490 Kč  •  1. 7. 2021 16:30
Laskavý přispěvatel
890 Kč  •  30. 6. 2021 22:26
Laskavý přispěvatel
890 Kč  •  30. 6. 2021 9:00
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
890 Kč  •  29. 6. 2021 20:31
Dobrosrdečný přispěvatel
2 590 Kč  •  29. 6. 2021 13:15
Dobrosrdečný přispěvatel
1 190 Kč  •  29. 6. 2021 9:59
Milý přispěvatel
890 Kč  •  28. 6. 2021 19:59
Velkorysý přispěvatel
890 Kč  •  28. 6. 2021 7:31
Ladislav Klíč
100 Kč  •  27. 6. 2021 14:01
Super nápad!! Čekám na něco takového delší dobu.
Štědrý přispěvatel
890 Kč  •  26. 6. 2021 15:12
Velkorysý přispěvatel
1 490 Kč  •  26. 6. 2021 10:27
Jiří B.
890 Kč  •  25. 6. 2021 17:28
Skvělý nápad, díky za to;)
Milý přispěvatel
111 Kč  •  25. 6. 2021 17:16
Dobrosrdečný přispěvatel
1 490 Kč  •  25. 6. 2021 16:24
Laskavý přispěvatel
1 490 Kč  •  25. 6. 2021 16:09
Dobrosrdečný přispěvatel
1 490 Kč  •  25. 6. 2021 14:20
Velkorysý přispěvatel
890 Kč  •  25. 6. 2021 10:13
Laskavý přispěvatel
890 Kč  •  25. 6. 2021 9:45
Velkorysý přispěvatel
890 Kč  •  25. 6. 2021 7:42
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
890 Kč  •  24. 6. 2021 22:48
Dobrosrdečný přispěvatel
100 Kč  •  24. 6. 2021 21:26
Štědrý přispěvatel
1 490 Kč  •  24. 6. 2021 21:18
Petr S.
1 490 Kč  •  24. 6. 2021 16:10
Těším se, doufám že tam bude hodně oldschoolu 👀😎
Velkorysý přispěvatel
1 490 Kč  •  24. 6. 2021 13:35
Dobrosrdečný přispěvatel
890 Kč  •  23. 6. 2021 23:11
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
1 490 Kč  •  23. 6. 2021 18:35
Jarda Š.
1 490 Kč  •  23. 6. 2021 17:36
už se nemůžu dočkat
Dušan T.
890 Kč  •  23. 6. 2021 11:17
Ať se daří a vše vyjde jak má !;)
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
890 Kč  •  23. 6. 2021 9:09
Dobrosrdečný přispěvatel
890 Kč  •  23. 6. 2021 8:51
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
1 490 Kč  •  22. 6. 2021 22:15
Velkorysý přispěvatel
890 Kč  •  22. 6. 2021 21:39
Štědrý přispěvatel
500 Kč  •  22. 6. 2021 17:50
Velkorysý přispěvatel
890 Kč  •  22. 6. 2021 17:33
Tomáš Hrabica
1 500 Kč  •  22. 6. 2021 16:27
Knihy nemám rád, ale tuto, tu musím mít! Bude to banger
Milý přispěvatel
100 Kč  •  22. 6. 2021 16:20
Karolína V.
1 500 Kč  •  22. 6. 2021 16:12
Dekuji, ze neco takoveho vznika.
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
1 490 Kč  •  22. 6. 2021 12:31
Laskavý přispěvatel
890 Kč  •  22. 6. 2021 10:33
Laskavý přispěvatel
1 490 Kč  •  22. 6. 2021 9:48
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
900 Kč  •  22. 6. 2021 9:39
Laskavý přispěvatel
1 490 Kč  •  21. 6. 2021 22:54
Dooky
1 200 Kč  •  21. 6. 2021 21:51
Yop. 👍
Milý přispěvatel
1 490 Kč  •  21. 6. 2021 20:36
Štědrý přispěvatel
1 490 Kč  •  21. 6. 2021 17:12
Laskavý přispěvatel
890 Kč  •  21. 6. 2021 17:02
Velkorysý přispěvatel
900 Kč  •  21. 6. 2021 7:51
Laskavý přispěvatel
890 Kč  •  20. 6. 2021 18:54
Milý přispěvatel
100 Kč  •  19. 6. 2021 22:42
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
890 Kč  •  19. 6. 2021 18:07
Laskavý přispěvatel
590 Kč  •  19. 6. 2021 18:05
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
890 Kč  •  19. 6. 2021 13:26
Velkorysý přispěvatel
2 500 Kč  •  19. 6. 2021 0:17
Laskavý přispěvatel
1 490 Kč  •  18. 6. 2021 0:58
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
890 Kč  •  17. 6. 2021 12:54
Dobrosrdečný přispěvatel
300 Kč  •  17. 6. 2021 9:12
Petr Kodl
890 Kč  •  16. 6. 2021 21:15
Cením tenhle projekt a těším se na výsledek!
Laskavý přispěvatel
890 Kč  •  16. 6. 2021 20:35
Laskavý přispěvatel
1 490 Kč  •  16. 6. 2021 14:53
Tomáš P.
890 Kč  •  16. 6. 2021 14:07
Skvělej nápad Poe. Bude to pecka ;-) Díky za to
Milý přispěvatel
300 Kč  •  15. 6. 2021 20:36
Štědrý přispěvatel
1 490 Kč  •  15. 6. 2021 19:21
Štědrý přispěvatel
900 Kč  •  15. 6. 2021 16:54
Adam H. z Plzně
1 600 Kč  •  15. 6. 2021 14:45
Super nápad. Moc si toho vážím, že si dal někdo práci se zdokumentováním české rapové scény. Klanim se a mockrát ti děkuji.
Wee
290 Kč  •  15. 6. 2021 12:21
Díky Poe, těším se na knížku :)
Marek J.
290 Kč  •  15. 6. 2021 11:48
Zní to jako skvělej projekt, hrozně se těším, až to vydáte! Je to zatím úplně nedotčené téma a je bezva, že se toho konečně někdo ujal! Hodně štěstí.
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
890 Kč  •  15. 6. 2021 11:43
Milý přispěvatel
1 490 Kč  •  15. 6. 2021 10:20
Laskavý přispěvatel
1 490 Kč  •  15. 6. 2021 8:38
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
890 Kč  •  15. 6. 2021 8:00
Johny V.
300 Kč  •  14. 6. 2021 22:18
Good luck, to dáme!!
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
890 Kč  •  14. 6. 2021 18:01
Laskavý přispěvatel
900 Kč  •  14. 6. 2021 13:53
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
790 Kč  •  14. 6. 2021 13:18
Laskavý přispěvatel
1 490 Kč  •  14. 6. 2021 13:04
Robin V.
1 490 Kč  •  14. 6. 2021 11:55
Chci prodlouzenou verzi, jak jste o ni mluvili u Vaska Hnatka!
Velkorysý přispěvatel
200 Kč  •  14. 6. 2021 10:22
Milý přispěvatel
890 Kč  •  14. 6. 2021 9:12
Andrej Š.
1 490 Kč  •  13. 6. 2021 19:23
Dobrý nápad treba podporiť.
Velkorysý přispěvatel
100 Kč  •  13. 6. 2021 17:26
Velkorysý přispěvatel
890 Kč  •  13. 6. 2021 17:16
Dobrosrdečný přispěvatel
500 Kč  •  13. 6. 2021 16:59
Deadwid
1 490 Kč  •  10. 6. 2021 17:25
Tohle tady chybělo
Martin S.
890 Kč  •  9. 6. 2021 21:14
Jste úžasní.
Michal J.
890 Kč  •  9. 6. 2021 13:41
Konečně super projekt na vyplnění díry, která tu byla!
Tereza B.
890 Kč  •  9. 6. 2021 9:39
Jsem na tebe pyšná, bro <3 kniha bude skvělá!
Mefis
890 Kč  •  8. 6. 2021 15:25
Respekt Poe za zhmotnění nápadu. Přeju ať je projekt úspěšný !
Ronaldinho Jára
200 Kč  •  8. 6. 2021 9:14
Těším se.
sTToTTa
890 Kč  •  7. 6. 2021 20:30
;,
Zuzana V.
290 Kč  •  7. 6. 2021 12:16
Zdravím, jsem ráda, že se takový projekt tvoří! Big up!
Michal D.
1 600 Kč  •  4. 6. 2021 23:17
Velmi cením tento napad, česká scéna si toto gesto urcite zaslouží. Preju hodne zdaru pri zpracovávání knihy, moc se na ni tesim.
Dominik
200 Kč  •  4. 6. 2021 21:11
Filip K.
590 Kč  •  4. 6. 2021 6:48
Ahoj, moc díky, že tohle připravuješ. Když jsem na to narazil, nevěřil jsem tomu. Strašně se na to těším!
Jan Z.
300 Kč  •  3. 6. 2021 16:54
skvělý projekt
A.Banana
890 Kč  •  3. 6. 2021 15:46
Zdarec.
A.Z.
590 Kč  •  3. 6. 2021 15:42
Zdarec.
Barča
890 Kč  •  3. 6. 2021 11:59
Velký těšení! Díky!
Veronika M.
890 Kč  •  3. 6. 2021 11:56
Konečně se dozvíme něco blíž o české scéně a jeho vzniku než jen od autorů, který si vytvořili svoje knihy. Super, že to někoho napadlo.
Jan O.
890 Kč  •  3. 6. 2021 11:36
Moc se těšim, až si počtu. Držím palce, ať tenhle projekt jede hladce!
Marie B.
890 Kč  •  3. 6. 2021 10:37
Super! Už se moc těším na výsledek (:
Jiří P.
1 490 Kč  •  2. 6. 2021 22:25
Těším se až si přečtu knihu.
Viktorie
1 490 Kč  •  2. 6. 2021 21:57
doufám, že je tam i smack xdd
Petr S.
1 490 Kč  •  2. 6. 2021 21:37
Bude to pecka
Ondřej M.
1 490 Kč  •  2. 6. 2021 19:01
Díky moc za tento projekt..!!
Vladimír M.
1 490 Kč  •  2. 6. 2021 15:52
Děkuji! :)
Zuzana Z.
2 000 Kč  •  2. 6. 2021 12:36
Těším se.
David zabiják Mitáček
900 Kč  •  2. 6. 2021 11:59
Czech culture RESPECT +
Ladislav P.
300 Kč  •  2. 6. 2021 11:58
Líbí se mi Váš nápad, snad Vám to vyjde a já si brzy budu moct Vaši knihu přečíst.
antigirl
590 Kč  •  2. 6. 2021 11:56
Tereza K.
1 490 Kč  •  2. 6. 2021 10:45
Děkuju za tento skvělý projekt. Už se nemůžu dočkat až si knihu přečtu.
Anna H.
1 490 Kč  •  2. 6. 2021 10:41
Skvělý projekt, díky za to co děláte.
Kotrouš J.
890 Kč  •  2. 6. 2021 7:24
Vytváříš legendární věc! Držím palce a těším se !!
Vlaďka
1 190 Kč  •  2. 6. 2021 3:59
Ládíku! 🙂 Skvělá práce! Ráda jsem Tvůj projekt podpořila a moc se těším na knihu💞
Standa "Falcon" Jančík
2 590 Kč  •  2. 6. 2021 1:34
Taky doufám, že kniha bude hlavně s podpisem autora a držím palce, ať se dílo vydaří! 🤞😊
River Sign s.r.o.
900 Kč  •  1. 6. 2021 23:05
Děkuji za tenhle počin a nesmírně se těším.
Martina M.
890 Kč  •  1. 6. 2021 22:57
TOP neskutečně se těšim
Sahi
1 000 Kč  •  1. 6. 2021 22:38
Velká nahoru! Ať to jde od ruky podle představ! Teším se 🙏
Jiří H.
890 Kč  •  1. 6. 2021 22:16
Skvělá zpráva!
Sabri E.
5 900 Kč  •  1. 6. 2021 21:47
Těšim se, posílám pozdravy z Mělníka ✌️
Vaclav Z.
1 000 Kč  •  1. 6. 2021 21:18
Skvely! Tesim se
Leoš N.
2 590 Kč  •  1. 6. 2021 20:45
Těšim se!
Kájus
2 590 Kč  •  1. 6. 2021 20:23
Už aby byla doma 🔥
Robert N.
890 Kč  •  1. 6. 2021 19:18
Drzim vam palce!!
Petr H.
890 Kč  •  1. 6. 2021 17:17
Diky ze ses do toho pustil, tesim se!
Dan
10 000 Kč  •  1. 6. 2021 17:12
Rád jsem podpořil a těšim se!
Aneta Horáková
1 290 Kč  •  1. 6. 2021 16:40
Čedy žij si svůj sen a jazdii!
Kay Mis
890 Kč  •  1. 6. 2021 16:39
Podpis chci pak od autora! :) #poppinmasters
Kay Mis
290 Kč  •  1. 6. 2021 16:34
Těším se! Big up Poe!
Vašek Frank
3 900 Kč  •  1. 6. 2021 16:23
Ať se to vydaří!
Natalie K.
890 Kč  •  1. 6. 2021 16:13

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Vyberte si odměnu

Donio je určeno také zakladatelům zajímavých nápadů, které může kdokoliv finančně podpořit. Komerční projekty na Donio nejsou realizované podle zákona o veřejných sbírkách, který zahrnuje pouze veřejně prospěšné aktivity. Více si můžete přečíst v našich Obchodních podmínkách.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat

Podpořte projekt a získejte atraktivní odměnu