Kniha českej rap

Milník 1/1

Na podzim 2021 vyjde kniha v té nejlepší podobě.

Vybráno 0 Kč 232 842 Kč
420 000 Kč
20 dnů
do ukončení
Tvůrce
Ladislav Poeta Zeman
Datum přidání
1. 6. 2021
Poslední aktualita

Pokořili jsme společně další milník!

Na knihu českej rap jste přispěli už dvě stě tisíc a my Vám moc děkujeme! Pojďte do toho s námi ještě šlápnout a namotivovat další fanoušky českého rapu, aby si vybrali jednu z odměn nebo prostě jen podpořili svůj oblíbený žánr.

Český rap si zaslouží svou první knihu. Navíc plnou informací, které se opravdu nikde jinde nedozvíte!

Zobrazit celou aktualitu ▼

Právě teď vzniká PRVNÍ kniha o českém rapu a ty můžeš být u toho! 

Kniha českej rap je pocta nejoblíbenějšímu žánru současnosti. Najdeš v ní informace o historii, vývoji i současnosti českého rapu. Obsahuje exkluzivní interview s největšími jmény domácí scény. Informace, které jinde nenajdeš. Jednotlivá interview doplňují osobní vzpomínky DJe Poety, který rap sleduje přes 25 let. On a jeho team připravují unikátní obrazové materiály a rarity. Kniha českej rap by neměla chybět žádnému fanouškovi!

Podpoř českej rap!

“Českej rap byl magickej svět!” českej rap JE magickej svět! Je tu s námi více než 30 let a stále nemá svou knihu. Nikde nenajdeš info o vzniku českého rapu, chybí i pořádné informace o jednotlivých interpretech. Pokud vyloženě nesleduješ svého oblíbeného rappera, není snadné dostat se k relevantním informacím. Poznej českou rapovou scénu od začátku až do současnosti. Na jednom místě. Od samotných tvůrců. Kniha českej rap vychází na podzim roku 2021!

Jak to celé začalo? V první části knihy se dozvíš o prvních jménech a prvních pokusech. Začalo to v Praze? Praha by si to ráda myslela, ale je to opravdu tak? Kdo měl první vinyl? Jaké to bylo, když PSH byli Peneři Strýčka Homeboye a ještě s nimi partu netvořil Vladimír 518? Jak vypadalo období Rapmasters? Z jakých uskupení se dali dohromady Chaozz a jaký byl jejich příběh? Pamatuješ si další projekty Kata jako byli Rigor Mortiz nebo 3D? Ano, to bylo ještě dávno před Prago Union!

V další části se podíváme do doby Lyrik Derby a prvního velkého boomu českého rapu. Zatím jen mezi těmi, “co věděli”, ale už s pořádnou dávkou nadšení. Bavíme se o době, kdy po celé republice koncertovali Indy & Wich, De Fuck To, Špatnej Wliw, Divokej západ, K.O. Krů, De Zrechts, Naše Věc, Jižní Pionýři, Bow Wave a další party, které už často nefungují, ale byla by škoda je zapomenout. Vycházel časopis Bbarák a u něj vytoužená alba jako Repertoár nebo My3. Vstupovali jsme do nového tisíciletí a v českém rapu panovala pohoda, kterou se pomalu chystal rozbít Toxic Funk a nástup Supercrooo. Ke konci tohoto období se formují zásadní české labely jako je Bigg Boss nebo Ty Nikdy.

Po roce 2010 nastal opravdový boom českého rapu, kdy o domácích rapperech začínal vědět i mainstream. Dařilo se Marpovi, Logic zakládal Yzo Empire, Paulie Garanda začala hrát i celoplošná komerční rádia a do zvuku českého rapu více a více pronikaly současné trendy ze světa. Na scénu vpadl Maniak. Číslům prodejnosti a views začal dominovat Ektor, Viktor Sheen a Yzomandias. Rest začal běhat a udělal velkou a silnou desku, se kterou hravě vyprodal Roxy. Smack dělá více a více tracků, které nejsou ovlivněné UK soundem, ale nebojí se ani UK Drillu, který u nás hrdě reprezentují 58G. Rozpadají se Azurit Kingdom. Bigg Boss ohlásil konec. Orion pracuje na Teritoriu 3 a do toho si popěvuje v Gruppo Salsicia. Stírá se rozdíl mezi rapem a zpěvem. Interpreti jako Hasan, Calin nebo Stein27 neřeší žádné hranice žánru a tvoří zajímavou, svobodnou muziku.

Se zásadními jmény jednotlivých dekád přináší kniha českej rap exkluzivní rozhovory a unikátní fotky. Historické materiály doplňují fotografie vytvořené čistě kvůli této knize. Čeští rappeři vzpomínají na své začátky, milníky kariéry i na situace, které často zůstaly ukryté i před nejvěrnějšími fanoušky. Díky tomu, že knihu tvoří team lidí spojených s rapovou scénou, padla řada nečekaných otázek a o to zajímavějších odpovědí. Jednu věc zatím neprozradíme, jen naznačíme – kniha bude originálním způsobem interaktivní, aniž by interaktivní prvky narušovaly samotnou četbu.

Celou knihou se vinou vzpomínky DJe Poety, který je autorem knihy. Jak sám říká: “českej rap vnímám někdy od roku 97, kdy na scénu vpadli Chaozz a Televize neboli ‘čumim na bednu’ a já začal zjišťovat, že tu existuje i malá rapová scéna. A že jsem objevil kulturu, která je neskutečně zajímavá, částečně tajemná, undergroundová a mainstreamem absolutně nepochopená. Je nádherné sledovat jí růst a vybarvovat se. Dneska tu máme tolik rapperů a skupin se svým originálním zvukem, že si každý může vybrat svůj šálek. Na českej rap jsem pyšný. Zároveň cítím, že širší veřejnost stále moc nechápe a nepřijímá, že se v hudbě nemusí jen zpívat a mluvit o lásce. Snad k tomu kniha českej rap přispěje.

Ladislav Poeta Zeman aka DJ Poeta se zabýval hiphopovou kulturou drtivou většinu svého života. Od fanatického fanouškovství až po příspěvky na lokálních webech, později články v časopise Street a rapovými pořady na Českém rozhlase, pak na rádiu Wave a ještě později na rádiu Spin. Tam působí dodnes – ve své pravidelné tříhodinové show. Mnohokrát se objevil jako odborník na rap ve vysílání České televize. Jako novinář zpovídal i velká zahraniční jména – pro představu – 50 Cent, Ice Cube, Raekwon (Wu-Tang Clan), Dizzee Rascal, Onyx, Guru (Gang Starr), Alchemist, Slaughterhouse, DJ Scratch, De La Soul, Beatnuts, Tha Alkoholiks, EMPD, DJ Drama, Atmosphere a další. Kromě moderování rapového pořadu Black Chart na rádiu Spin a příležitostnému psaní o hudbě se věnuje hraní na parties. Je rezidentem nejstaršího českého RnB klubu M1 Lounge.

Každá scéna má knihu. Spíš několik. V jiných zemích se rap zkoumá na univerzitách. Rappeří hrají s orchestry, vyjadřují se k zásadním společenským tématům, jsou uznáváni jako hudebníci. U nás se na ně pořád trochu dívá jako na něco exotického. Kolikrát na rap fans někdo začal trapně mávat rukama, jen proto, že je baví rap? Nebo napodobovat scratchování DJe? Kniha českej rap by i těmto lidem mohla ukázat, že tady máme scénu, na kterou můžeme být pyšní, která má svou historii, a která momentálně dominuje všem streamovacím službám. Navzdory tomu, že tradiční média se tváří, jako by třeba takový Viktor Sheen nebo Nik Tendo vůbec neexistovali.

Pojďme dát síly dohromady a pomoci vytvořit dílo, které posune scénu o pořádný kus dopředu. Budeme rádi za každého, kdo se rozhodne prostě jen přispět. A budeme samozřejmě rádi za ty, kteří si vyberou z nabízených cen.

A na co přesně přispíváte?

Na praktické věci! Design knihy tvoří umělec, který také vyrostl v rapové komunitě. Brzy vám ho představíme. Mnohem dražší položka je takzvaný “zlom knihy”, což je celkový vzhled knihy uvnitř, rozvržení odstavců, fotek atd. atd. Fotky samozřejmě nehledáme jen v historii, ale vznikají pro českej rap i zcela nové. A úplně nejdražší položka je samotný tisk – na papíře, který se jen tak nepoškodí, s tvrdou obálkou, pořádnou vazbou, jinými slovy – první kniha o českém rapu nemůže být paperback, který by se hned zničil. První knihu o českém rapu by si měl fanoušek hrdě vystavit a chlubit se s ní. Pojďme společně ukázat českému mainstreamu, že českou rapovou scénu je potřeba konečně brát vážně. Podpoř českej rap!

Aktuality

Pokořili jsme společně další milník!

Na knihu českej rap jste přispěli už dvě stě tisíc a my Vám moc děkujeme! Pojďte do toho s námi ještě šlápnout a namotivovat další fanoušky českého rapu, aby si vybrali jednu z odměn nebo prostě jen podpořili svůj oblíbený žánr.

Český rap si zaslouží svou první knihu. Navíc plnou informací, které se opravdu nikde jinde nedozvíte!

Nová odměna!

Píšete nám, i Poetovi osobně, že byste chtěli knihy s podpisem Hasana. Zatímco mizí knihy podepsané Yzomandiasem, které jsme pro vás nedávno doplnili, plníme i toto vaše přání. 

Knihy exkluzivně podepsané Hasanem najdete už teď v odměnách! Děkujeme za podporu! 

Zobrazit celou aktualitu ▼

Doplňujeme knihy podepsané Yzomandiasem!

Vypadá to, že je mezi vámi hodně fanoušků Yzomandiase, který samozřejmě v knize nesmí chybět. Většina knih z první várky s jeho podpisem během pár dní zmizela.  Na nic jsme nečekali a s Yzem se domluvili na dalších podpisech. 

Co bychom pro vás neudělali? Vy supportujete českej rap, my rádi podpoříme vás! Děkujeme i za veškeré sdílení. Dalších deset knih českej rap podepsaných Yzomandiasem je online!

Zobrazit celou aktualitu ▼

Přispěli jste 100 000 korun za třicet hodin a my vám za to chceme moc poděkovat!

Kniha o českém rapu u nás nikdy nevyšla. Proto jsme netušili, jestli po ní fanoušci vůbec touží. Ukázali jste, že ano a pro nás je to motivace makat ještě víc. 

Brzy vám odhalíme další informace. Prozradíme, kdo se na knize podílí. Kdo jí vytváří podobu a kdo fotografie. A samozřejmě začneme postupně odkrývat to hlavní – kdo se v knize konkrétně objeví. Některá jména vás určitě překvapí… Zůstaňte s námi a ještě jednou obrovské díky!

Zobrazit celou aktualitu ▼

Dobrosrdečný přispěvatel
100 Kč  •  24. 6. 2021 21:26
Petr S.
1 490 Kč  •  24. 6. 2021 16:10
Těším se, doufám že tam bude hodně oldschoolu 👀😎
Velkorysý přispěvatel
1 490 Kč  •  24. 6. 2021 13:35
Dobrosrdečný přispěvatel
890 Kč  •  23. 6. 2021 23:11
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
1 490 Kč  •  23. 6. 2021 18:35
Jarda Š.
1 490 Kč  •  23. 6. 2021 17:36
už se nemůžu dočkat
Dušan T.
890 Kč  •  23. 6. 2021 11:17
Ať se daří a vše vyjde jak má !;)
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
890 Kč  •  23. 6. 2021 9:09
Dobrosrdečný přispěvatel
890 Kč  •  23. 6. 2021 8:51
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
1 490 Kč  •  22. 6. 2021 22:15
Velkorysý přispěvatel
890 Kč  •  22. 6. 2021 21:39
Štědrý přispěvatel
500 Kč  •  22. 6. 2021 17:50
Velkorysý přispěvatel
890 Kč  •  22. 6. 2021 17:33
Tomáš Hrabica
1 500 Kč  •  22. 6. 2021 16:27
Knihy nemám rád, ale tuto, tu musím mít! Bude to banger
Milý přispěvatel
100 Kč  •  22. 6. 2021 16:20
Karolína V.
1 500 Kč  •  22. 6. 2021 16:12
Dekuji, ze neco takoveho vznika.
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
1 490 Kč  •  22. 6. 2021 12:31
Laskavý přispěvatel
890 Kč  •  22. 6. 2021 10:33
Laskavý přispěvatel
1 490 Kč  •  22. 6. 2021 9:48
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
900 Kč  •  22. 6. 2021 9:39
Laskavý přispěvatel
1 490 Kč  •  21. 6. 2021 22:54
Dooky
1 200 Kč  •  21. 6. 2021 21:51
Yop. 👍
Milý přispěvatel
1 490 Kč  •  21. 6. 2021 20:36
Štědrý přispěvatel
1 490 Kč  •  21. 6. 2021 17:12
Laskavý přispěvatel
890 Kč  •  21. 6. 2021 17:02
Velkorysý přispěvatel
900 Kč  •  21. 6. 2021 7:51
Laskavý přispěvatel
890 Kč  •  20. 6. 2021 18:54
Milý přispěvatel
100 Kč  •  19. 6. 2021 22:42
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
890 Kč  •  19. 6. 2021 18:07
Laskavý přispěvatel
590 Kč  •  19. 6. 2021 18:05
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
890 Kč  •  19. 6. 2021 13:26
Velkorysý přispěvatel
2 500 Kč  •  19. 6. 2021 0:17
Laskavý přispěvatel
1 490 Kč  •  18. 6. 2021 0:58
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
890 Kč  •  17. 6. 2021 12:54
Dobrosrdečný přispěvatel
300 Kč  •  17. 6. 2021 9:12
Petr Kodl
890 Kč  •  16. 6. 2021 21:15
Cením tenhle projekt a těším se na výsledek!
Laskavý přispěvatel
890 Kč  •  16. 6. 2021 20:35
Laskavý přispěvatel
1 490 Kč  •  16. 6. 2021 14:53
Tomáš P.
890 Kč  •  16. 6. 2021 14:07
Skvělej nápad Poe. Bude to pecka ;-) Díky za to
Milý přispěvatel
300 Kč  •  15. 6. 2021 20:36
Štědrý přispěvatel
1 490 Kč  •  15. 6. 2021 19:21
Štědrý přispěvatel
900 Kč  •  15. 6. 2021 16:54
Adam H. z Plzně
1 600 Kč  •  15. 6. 2021 14:45
Super nápad. Moc si toho vážím, že si dal někdo práci se zdokumentováním české rapové scény. Klanim se a mockrát ti děkuji.
Wee
290 Kč  •  15. 6. 2021 12:21
Díky Poe, těším se na knížku :)
Marek J.
290 Kč  •  15. 6. 2021 11:48
Zní to jako skvělej projekt, hrozně se těším, až to vydáte! Je to zatím úplně nedotčené téma a je bezva, že se toho konečně někdo ujal! Hodně štěstí.
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
890 Kč  •  15. 6. 2021 11:43
Milý přispěvatel
1 490 Kč  •  15. 6. 2021 10:20
Laskavý přispěvatel
1 490 Kč  •  15. 6. 2021 8:38
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
890 Kč  •  15. 6. 2021 8:00
Johny V.
300 Kč  •  14. 6. 2021 22:18
Good luck, to dáme!!
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
890 Kč  •  14. 6. 2021 18:01
Laskavý přispěvatel
900 Kč  •  14. 6. 2021 13:53
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
790 Kč  •  14. 6. 2021 13:18
Laskavý přispěvatel
1 490 Kč  •  14. 6. 2021 13:04
Robin V.
1 490 Kč  •  14. 6. 2021 11:55
Chci prodlouzenou verzi, jak jste o ni mluvili u Vaska Hnatka!
Velkorysý přispěvatel
200 Kč  •  14. 6. 2021 10:22
Milý přispěvatel
890 Kč  •  14. 6. 2021 9:12
Andrej Š.
1 490 Kč  •  13. 6. 2021 19:23
Dobrý nápad treba podporiť.
Velkorysý přispěvatel
100 Kč  •  13. 6. 2021 17:26
Velkorysý přispěvatel
890 Kč  •  13. 6. 2021 17:16
Dobrosrdečný přispěvatel
500 Kč  •  13. 6. 2021 16:59
Dobrosrdečný přispěvatel
300 Kč  •  13. 6. 2021 11:33
Velkorysý přispěvatel
300 Kč  •  13. 6. 2021 11:32
Velkorysý přispěvatel
890 Kč  •  13. 6. 2021 11:30
Velkorysý přispěvatel
1 490 Kč  •  13. 6. 2021 11:26
Dobrosrdečný přispěvatel
890 Kč  •  12. 6. 2021 10:30
Dobrosrdečný přispěvatel
4 000 Kč  •  12. 6. 2021 10:03
Milý přispěvatel
890 Kč  •  12. 6. 2021 7:22
Štědrý přispěvatel
1 490 Kč  •  11. 6. 2021 17:15
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  11. 6. 2021 11:22
Milý přispěvatel
890 Kč  •  11. 6. 2021 10:23
Velkorysý přispěvatel
890 Kč  •  11. 6. 2021 9:07
Deadwid
1 490 Kč  •  10. 6. 2021 17:25
Tohle tady chybělo
Velkorysý přispěvatel
600 Kč  •  10. 6. 2021 14:37
Laskavý přispěvatel
1 500 Kč  •  10. 6. 2021 14:11
Štědrý přispěvatel
1 000 Kč  •  10. 6. 2021 11:04
Martin S.
890 Kč  •  9. 6. 2021 21:14
Jste úžasní.
Štědrý přispěvatel
890 Kč  •  9. 6. 2021 20:22
Velkorysý přispěvatel
1 490 Kč  •  9. 6. 2021 15:54
Michal J.
890 Kč  •  9. 6. 2021 13:41
Konečně super projekt na vyplnění díry, která tu byla!
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
890 Kč  •  9. 6. 2021 12:37
Tereza B.
890 Kč  •  9. 6. 2021 9:39
Jsem na tebe pyšná, bro <3 kniha bude skvělá!
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
1 490 Kč  •  9. 6. 2021 0:06
Mefis
890 Kč  •  8. 6. 2021 15:25
Respekt Poe za zhmotnění nápadu. Přeju ať je projekt úspěšný !
Milý přispěvatel
890 Kč  •  8. 6. 2021 9:47
Ronaldinho Jára
200 Kč  •  8. 6. 2021 9:14
Těším se.
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
890 Kč  •  8. 6. 2021 8:16
Velkorysý přispěvatel
890 Kč  •  7. 6. 2021 23:48
Štědrý přispěvatel
100 Kč  •  7. 6. 2021 21:24
Laskavý přispěvatel
200 Kč  •  7. 6. 2021 21:12
sTToTTa
890 Kč  •  7. 6. 2021 20:30
;,
Laskavý přispěvatel
1 490 Kč  •  7. 6. 2021 17:24
Milý přispěvatel
900 Kč  •  7. 6. 2021 16:22
Milý přispěvatel
200 Kč  •  7. 6. 2021 15:47
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  7. 6. 2021 15:01
Milý přispěvatel
590 Kč  •  7. 6. 2021 14:33
Velkorysý přispěvatel
890 Kč  •  7. 6. 2021 14:25
Dobrosrdečný přispěvatel
1 490 Kč  •  7. 6. 2021 14:17
Milý přispěvatel
890 Kč  •  7. 6. 2021 13:06
Zuzana V.
290 Kč  •  7. 6. 2021 12:16
Zdravím, jsem ráda, že se takový projekt tvoří! Big up!
Štědrý přispěvatel
1 190 Kč  •  7. 6. 2021 11:20
Milý přispěvatel
1 490 Kč  •  6. 6. 2021 22:47
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  6. 6. 2021 13:08
Velkorysý přispěvatel
1 490 Kč  •  6. 6. 2021 8:06
Dobrosrdečný přispěvatel
952 Kč  •  6. 6. 2021 7:06
Laskavý přispěvatel
890 Kč  •  6. 6. 2021 1:27
Štědrý přispěvatel
300 Kč  •  6. 6. 2021 0:19
Laskavý přispěvatel
100 Kč  •  5. 6. 2021 21:06
Velkorysý přispěvatel
890 Kč  •  5. 6. 2021 19:45
Dobrosrdečný přispěvatel
1 490 Kč  •  5. 6. 2021 15:48
Michal D.
1 600 Kč  •  4. 6. 2021 23:17
Velmi cením tento napad, česká scéna si toto gesto urcite zaslouží. Preju hodne zdaru pri zpracovávání knihy, moc se na ni tesim.
Dobrosrdečný přispěvatel
290 Kč  •  4. 6. 2021 22:00
Štědrý přispěvatel
100 Kč  •  4. 6. 2021 21:13
Dominik
200 Kč  •  4. 6. 2021 21:11
Velkorysý přispěvatel
790 Kč  •  4. 6. 2021 19:15
Milý přispěvatel
1 490 Kč  •  4. 6. 2021 18:54
Štědrý přispěvatel
1 490 Kč  •  4. 6. 2021 18:20
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
790 Kč  •  4. 6. 2021 18:19
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
290 Kč  •  4. 6. 2021 15:28
Laskavý přispěvatel
890 Kč  •  4. 6. 2021 8:37
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
1 490 Kč  •  4. 6. 2021 8:20
Laskavý přispěvatel
890 Kč  •  4. 6. 2021 7:31
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
890 Kč  •  4. 6. 2021 6:57
Filip K.
590 Kč  •  4. 6. 2021 6:48
Ahoj, moc díky, že tohle připravuješ. Když jsem na to narazil, nevěřil jsem tomu. Strašně se na to těším!
Velkorysý přispěvatel
320 Kč  •  3. 6. 2021 23:52
Dobrosrdečný přispěvatel
300 Kč  •  3. 6. 2021 23:34
Štědrý přispěvatel
890 Kč  •  3. 6. 2021 23:22
Velkorysý přispěvatel
1 200 Kč  •  3. 6. 2021 22:21
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
890 Kč  •  3. 6. 2021 21:52
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
890 Kč  •  3. 6. 2021 18:30
Jan Z.
300 Kč  •  3. 6. 2021 16:54
skvělý projekt
Dobrosrdečný přispěvatel
1 490 Kč  •  3. 6. 2021 16:46
A.Banana
890 Kč  •  3. 6. 2021 15:46
Zdarec.
A.Z.
590 Kč  •  3. 6. 2021 15:42
Zdarec.
Milý přispěvatel
890 Kč  •  3. 6. 2021 15:11
Štědrý přispěvatel
1 190 Kč  •  3. 6. 2021 14:39
Laskavý přispěvatel
100 Kč  •  3. 6. 2021 12:33
Barča
890 Kč  •  3. 6. 2021 11:59
Velký těšení! Díky!
Veronika M.
890 Kč  •  3. 6. 2021 11:56
Konečně se dozvíme něco blíž o české scéně a jeho vzniku než jen od autorů, který si vytvořili svoje knihy. Super, že to někoho napadlo.
Jan O.
890 Kč  •  3. 6. 2021 11:36
Moc se těšim, až si počtu. Držím palce, ať tenhle projekt jede hladce!
Marie B.
890 Kč  •  3. 6. 2021 10:37
Super! Už se moc těším na výsledek (:
Laskavý přispěvatel
890 Kč  •  3. 6. 2021 8:03
Velkorysý přispěvatel
600 Kč  •  2. 6. 2021 23:56
Dobrosrdečný přispěvatel
590 Kč  •  2. 6. 2021 22:47
Milý přispěvatel
890 Kč  •  2. 6. 2021 22:26
Jiří P.
1 490 Kč  •  2. 6. 2021 22:25
Těším se až si přečtu knihu.
Viktorie
1 490 Kč  •  2. 6. 2021 21:57
doufám, že je tam i smack xdd
Velkorysý přispěvatel
890 Kč  •  2. 6. 2021 21:54
Dobrosrdečný přispěvatel
890 Kč  •  2. 6. 2021 21:52
Petr S.
1 490 Kč  •  2. 6. 2021 21:37
Bude to pecka
Velkorysý přispěvatel
890 Kč  •  2. 6. 2021 21:29
Velkorysý přispěvatel
890 Kč  •  2. 6. 2021 21:26
Milý přispěvatel
1 490 Kč  •  2. 6. 2021 20:54
Ondřej M.
1 490 Kč  •  2. 6. 2021 19:01
Díky moc za tento projekt..!!
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  2. 6. 2021 18:09
Dobrosrdečný přispěvatel
890 Kč  •  2. 6. 2021 17:38
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
1 500 Kč  •  2. 6. 2021 17:25
Milý přispěvatel
890 Kč  •  2. 6. 2021 17:17
Milý přispěvatel
950 Kč  •  2. 6. 2021 17:14
Vladimír M.
1 490 Kč  •  2. 6. 2021 15:52
Děkuji! :)
Velkorysý přispěvatel
300 Kč  •  2. 6. 2021 15:20
Velkorysý přispěvatel
1 490 Kč  •  2. 6. 2021 15:03
Laskavý přispěvatel
890 Kč  •  2. 6. 2021 14:52
Zuzana Z.
2 000 Kč  •  2. 6. 2021 12:36
Těším se.
David zabiják Mitáček
900 Kč  •  2. 6. 2021 11:59
Czech culture RESPECT +
Ladislav P.
300 Kč  •  2. 6. 2021 11:58
Líbí se mi Váš nápad, snad Vám to vyjde a já si brzy budu moct Vaši knihu přečíst.
antigirl
590 Kč  •  2. 6. 2021 11:56
Štědrý přispěvatel
890 Kč  •  2. 6. 2021 10:56
Tereza K.
1 490 Kč  •  2. 6. 2021 10:45
Děkuju za tento skvělý projekt. Už se nemůžu dočkat až si knihu přečtu.
Anna H.
1 490 Kč  •  2. 6. 2021 10:41
Skvělý projekt, díky za to co děláte.
Dobrosrdečný přispěvatel
100 Kč  •  2. 6. 2021 9:36
Laskavý přispěvatel
100 Kč  •  2. 6. 2021 9:03
Kotrouš J.
890 Kč  •  2. 6. 2021 7:24
Vytváříš legendární věc! Držím palce a těším se !!
Velkorysý přispěvatel
890 Kč  •  2. 6. 2021 6:05
Vlaďka
1 190 Kč  •  2. 6. 2021 3:59
Ládíku! 🙂 Skvělá práce! Ráda jsem Tvůj projekt podpořila a moc se těším na knihu💞
Standa "Falcon" Jančík
2 590 Kč  •  2. 6. 2021 1:34
Taky doufám, že kniha bude hlavně s podpisem autora a držím palce, ať se dílo vydaří! 🤞😊
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
10 000 Kč  •  2. 6. 2021 1:10
River Sign s.r.o.
900 Kč  •  1. 6. 2021 23:05
Děkuji za tenhle počin a nesmírně se těším.
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  1. 6. 2021 22:59
Martina M.
890 Kč  •  1. 6. 2021 22:57
TOP neskutečně se těšim
Dobrosrdečný přispěvatel
890 Kč  •  1. 6. 2021 22:46
Sahi
1 000 Kč  •  1. 6. 2021 22:38
Velká nahoru! Ať to jde od ruky podle představ! Teším se 🙏
Dobrosrdečný přispěvatel
1 000 Kč  •  1. 6. 2021 22:33
Velkorysý přispěvatel
1 490 Kč  •  1. 6. 2021 22:32
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
1 500 Kč  •  1. 6. 2021 22:17
Jiří H.
890 Kč  •  1. 6. 2021 22:16
Skvělá zpráva!
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
1 500 Kč  •  1. 6. 2021 22:14
Sabri E.
5 900 Kč  •  1. 6. 2021 21:47
Těšim se, posílám pozdravy z Mělníka ✌️
Vaclav Z.
1 000 Kč  •  1. 6. 2021 21:18
Skvely! Tesim se
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  1. 6. 2021 21:12
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
890 Kč  •  1. 6. 2021 20:49
Leoš N.
2 590 Kč  •  1. 6. 2021 20:45
Těšim se!
Velkorysý přispěvatel
2 590 Kč  •  1. 6. 2021 20:23
Velkorysý přispěvatel
1 490 Kč  •  1. 6. 2021 20:04
Robert N.
890 Kč  •  1. 6. 2021 19:18
Drzim vam palce!!
Štědrý přispěvatel
900 Kč  •  1. 6. 2021 18:50
Štědrý přispěvatel
1 200 Kč  •  1. 6. 2021 18:15
Dobrosrdečný přispěvatel
3 900 Kč  •  1. 6. 2021 18:05
Petr H.
890 Kč  •  1. 6. 2021 17:17
Diky ze ses do toho pustil, tesim se!
Dan
10 000 Kč  •  1. 6. 2021 17:12
Rád jsem podpořil a těšim se!
Aneta Horáková
1 290 Kč  •  1. 6. 2021 16:40
Čedy žij si svůj sen a jazdii!
Kay Mis
890 Kč  •  1. 6. 2021 16:39
Podpis chci pak od autora! :) #poppinmasters
Kay Mis
290 Kč  •  1. 6. 2021 16:34
Těším se! Big up Poe!
Vašek Frank
3 900 Kč  •  1. 6. 2021 16:23
Ať se to vydaří!

Chcete autorovi projektu něco vzkázat?

Vyberte si odměnu

Chci podpořit českej rap
Přispějte 100 Kč a více

Chci podpořit českej rap

Máš rád rap a knížku si koupíš, až bude venku? Nebo tě zaujal nápad a chceš být jeho součástí? Každý přispěvatel se podílí na první knize o českém rapu a stává se tak součástí její historie. Být u něčeho, co teprve vzniká a bude první svého druhu, je velmi vzrušující. Buď u toho! Podpoř českej rap!

*v ceně není hrazeno poštovné.

Chci klíčenku
Přispějte 290 Kč a více

Chci klíčenku

Zbývá 36/50

Podpoříš a zároveň můžeš flexit s klíčenkou českej rap.

*v ceně není hrazeno poštovné.

Zbývá 36/50
Chci triko českej rap
Přispějte 590 Kč a více

Chci triko českej rap

Zbývá 42/50

Na projektu českej rap pracuje team lidí a každej z nich má k rapu mnohaletý vztah. To platí i o designérovi celé věci. Podrobněji vám ho představíme v průběhu kampaně. Teď bychom vás rádi upozornili na parádní trika. Nejen, že podpoříte českej rap, ale navíc stylově.

*v ceně není hrazeno poštovné.

Zbývá 42/50
Chci čepici českej rap
Přispějte 790 Kč a více

Chci čepici českej rap

Zbývá 26/30

Je to klišé? Je to klišé! Ale udělej merch k rapové knížce a zapomeň na čepici… To prostě nejde. Kromě kovbojů nikdo neproslavil pokrývky hlavy tak jako rappeři. Co si budeme povídat, čepice českej rap vypadají dobře. A ty v ní budeš vypadat skvěle. Podpoříš, ošatíš, zaflexíš. Win, win, win.

*v ceně není hrazeno poštovné.

Zbývá 26/30
Chci knihu českej rap v den vydání
Přispějte 890 Kč a více

Chci knihu českej rap v den vydání

Zbývá 5/100

Čas jsou peníze, ale v tomhle případě ušetříš obojí. Kniha je oficiálně venku a ty už jí máš u sebe. Zatímco ostatní objednávají nebo vybíhají do obchodů, ty už jí máš cvaklou na Instagramu a listuješ. První kniha o českém rapu a ty jí máš první. Kdo je tady opravdový fanoušek českýho rapu? Rozhodně ty! Postupně představíme jak vzniká finální obálka a jejího autora.

*v ceně není hrazeno poštovné.

Zbývá 5/100
Chci knihu českej rap dříve, než ostatní
Přispějte 1 190 Kč a více

Chci knihu českej rap dříve, než ostatní

Zbývá 42/50

Vážně? Ty chceš knížku ještě před oficiálním vydáním? Podporuješ nás, tak my tě taky podpoříme. Dostaneš jí dříve. Dostaneš ji o týden dříve. Budou ti ostatní závidět? No, to budou. Mohli taky přispět? Mohli. Ale udělal jsi to ty a proto jí máš první ty.

Zbývá 42/50
Chci knihu s podpisem Hasan
Přispějte 1 490 Kč a více

Chci knihu s podpisem Hasan

Zbývá 8/10

Tak ti to zařídíme

Zbývá 8/10
Chci knihu s podpisem Yzomandias
Přispějte 1 490 Kč a více

Chci knihu s podpisem Yzomandias

Zbývá 6/20

Tak ti to zařídíme.

Zbývá 6/20
Chci knihu s podpisem Marpo
Přispějte 1 490 Kč a více

Chci knihu s podpisem Marpo

Zbývá 8/10

Tak ti to zařídíme.

Zbývá 8/10
Chci knihu s podpisem Rest
Přispějte 1 490 Kč a více

Chci knihu s podpisem Rest

Zbývá 9/20

Tak ti to zařídíme.

Zbývá 9/20
Chci knihu s podpisem James Cole
Přispějte 1 490 Kč a více

Chci knihu s podpisem James Cole

Zbývá 5/10

Tak ti to zařídíme.

Zbývá 5/10
Chci knihu s podpisem NikTendo
Přispějte 1 490 Kč a více

Chci knihu s podpisem NikTendo

Zbývá 7/10

Tak ti to zařídíme.

Zbývá 7/10
Chci knihu s podpisem Renne Dang
Přispějte 1 490 Kč a více

Chci knihu s podpisem Renne Dang

Zbývá 9/10

Tak ti to zařídíme.

Zbývá 9/10
Chci knihu s podpisem Řezník
Přispějte 1 490 Kč a více

Chci knihu s podpisem Řezník

Zbývá 9/10

Tak ti to zařídíme.

Zbývá 9/10
Chci knihu s podpisem Paulie Garand
Přispějte 1 490 Kč a více

Chci knihu s podpisem Paulie Garand

Zbývá 8/10

Tak ti to zařídíme.

Zbývá 8/10
Chci knihu s podpisem Orion
Přispějte 1 490 Kč a více

Chci knihu s podpisem Orion

Zbývá 5/20

Tak ti to zařídíme. 

Zbývá 5/20
Chci celý PACK a knihu před vydáním
Přispějte 2 590 Kč a více

Chci celý PACK a knihu před vydáním

Zbývá 16/20

Chceš toho víc. Dostaneš všechno dříve. Chceš podpořit, ale taky chceš svou knihu, své triko a svou čepici. Naprosto chápeme. Sami jsme fanoušci a máme tak pro fanoušky pochopení. Někdy kniha nestačí, obzvláště, když je první svého druhu a její vydání je událost. Pošleme ti to všechno. Takhle se pozná real rap fan. Na první pohled.

Zbývá 16/20
Chci knihu dříve a v ní poděkování
Přispějte 3 900 Kč a více

Chci knihu dříve a v ní poděkování

Zbývá 7/10

Tohle už je velká specialitka. Budeme vděční každému, kdo podpoří českej rap. Tobě poděkujeme i přímo v knize na jedné straně s ostatními podporovateli. Kdykoliv po ní sáhneš, najdeš tam svoje jméno. My víme, že to nechceš jen na chlubení. Takhle jsi jasnou součástí celého projektu. Podpořil jsi a to už ti nikdo nevezme.

Zbývá 7/10
Chci knihu dříve a v ní poděkování + celý PACK
Přispějte 5 900 Kč a více

Chci knihu dříve a v ní poděkování + celý PACK

Zbývá 9/10

Jinými slovy – chci úplně všechno! Chci poděkování, chci knihu dříve a samozřejmě chci flausit v merchi českej rap. Jsem top fanoušek a je pro mě samozřejmostí maximálně podpořit.

Zbývá 9/10
Chci knihu dříve a v ní poděkování na vlastní straně + celý PACK
Přispějte 29 000 Kč a více

Chci knihu dříve a v ní poděkování na vlastní straně + celý PACK

Zbývá 3/3

Wow. Podpořil si nás opravdu hodně a my to bereme vážně. Tvoje poděkování si zaslouží celou stranu. Cože? Ty máš stránku v první knize o českém rapu? Opravdu ti autoři věnovali celou stránku s poděkováním? Je to tak. Máš jí. Tvoje štědrost je potvrzená. Všichni uvidí jasný důkaz. Tvoje stránka + ti dáme knihu s předstihem a k tomu samozřejmě veškerý merch. Drip drip.

Zbývá 3/3
Chci se podívat do zákulisí rádia Spin s jeho nejznámější tváří Poetou a knihu přednostně
Přispějte 10 000 Kč a více

Chci se podívat do zákulisí rádia Spin s jeho nejznámější tváří Poetou a knihu přednostně

Zbývá 3/3

Autor knihy Poeta je dlouholetý moderátor rádia Spin. Vlastně je tam služebně nejstarší, i když to nerad slyší. Poe tě vezme do zákulisí rádia Spin, všechno ti ukáže, vysvětlí a ještě tě vezme do éteru. Když budeš chtít. Jak ho známe, určitě ti vykecá spoustu věcí, které veřejnost neví. A dost možná ani vedení rádia Spin. Je to tak pro ně lepší. A ještě k tomu dostaneš přednostně knihu. To jde, ne?

Zbývá 3/3
Chci být jediný na světě, kdo má koberec českej rap
Přispějte 50 000 Kč a více

Chci být jediný na světě, kdo má koberec českej rap

Zbývá 1/1

Je jen jeden. Jediný na světě. Nebude ho mít nikdo jiný, než ty. Exkluzivní designový koberec českej rap bude ve tvém pokoji/studiu maximální flex.

Zbývá 1/1
Chci vstupenku na křest
Přispějte 300 Kč a více

Chci vstupenku na křest

Zbývá 94/100

Dáme ti jí levněji, než bude reálně v prodeji. Takže zaplatíš méně, budeš ji mít dříve a máš jistotu, že nepropásneš tuhle narvanou událost českého rapu.

Zbývá 94/100
Chci VIP vstupenku na křest
Přispějte 1 290 Kč a více

Chci VIP vstupenku na křest

Zbývá 28/30

VIP vstup jako první? A ještě levněji, než bude v regulérním prodeji? Přesně tak! Koupí VIP vstupenek máš pochystáno a užiješ si mega událost českého rapu v největším luxusu a pohodlí.

Zbývá 28/30
Chci backstage vstupenku na křest
Přispějte 10 000 Kč a více

Chci backstage vstupenku na křest

Zbývá 5/6

První kniha o českém rapu si zaslouží pořádný křest. Takové události se zúčastní hromada zásadních lidí ze scény. Ty nejznámější z nich budou v backstagy a nebude snadné je potkat. Ty tam můžeš být s nimi. S občerstvením a pitím zdarma. To chceš.

Zbývá 5/6
Chci dvě VIP vstupenky na křest, PACK s přednostním dodáním a podívat se do rapového rádia Spin
Přispějte 15 000 Kč a více

Chci dvě VIP vstupenky na křest, PACK s přednostním dodáním a podívat se do rapového rádia Spin

Zbývá 4/4

Hodně velká cena. Dostaneš knihu, triko a čepici dříve, než všichni ostatní. K tomu dvě VIP vstupenky na křest, takže si ho užiješ v největším luxusu. Vlastně by to mohlo být ideální rande. Přes den vezmeš svojí polovičku do rádia Spin. Uvidíte chod jediného českého rapového rádia. A večer křest s top koncerty v parádním VIP Area. To zní dobře, ne?

Zbývá 4/4
Chci být partner křtu
Přispějte 30 000 Kč a více

Chci být partner křtu

Zbývá 5/5

Jsi partnerem celého křtu, takže budeš maximálně oslavován. Dostaneš 4 VIP vstupy, triko, čepici a ještě ti přednostně pošleme dvě knihy. Tvé logo bude na všech promomateriálech ke křtu, společně s ostatními partnery.

Zbývá 5/5
Chci být hlavní partner křtu
Přispějte 60 000 Kč a více

Chci být hlavní partner křtu

Zbývá 2/2

Ceníme. Podpořil jsi velkou událost velkou částkou. Ty a tvůj doprovod si zasloužíte vstup do backstage a setkání s top umělci. Dostaneš navíc 4 VIP vstupy, kam máš samozřejmě taky přístup. Dostaneš náš PACK, ve kterém je triko, čepice a kniha. A k tomu ještě dostaneš čtyři knihy přednostně. King. Tvoje logo bude na všech promomateriálech ke křtu v lepší pozici.

Zbývá 2/2
Chci být generální partner křtu
Přispějte 120 000 Kč a více

Chci být generální partner křtu

Zbývá 1/1

Kdo je tady šéf? Teď jsi se stal naprosto zásadní postavou celého křtu. A tenhle křest je zásadní událostí celého českého rapu. Tohle je velký. Patří ti nejviditelnější místa na všech materiálech ke křtu. Dostaneš přednostně 8 knih i s merchem. Svůj doprovod můžeš vzít do backstage mezi nejpopulárnější umělce dneška. Do VIPka můžeš vzít dalších 8 lidí. Jsi král celé akce a největší podporovatel. 

Zbývá 1/1

Donio Plus je určeno autorům zajímavých nápadů, které může finančně podpořit kdokoli. Projekty na Donio Plus nejsou realizované podle zákona o veřejných sbírkách, který zahrnuje pouze veřejně prospěšné aktivity. Více si můžete přečíst v našich Obchodních podmínkách.

Chcete požádat svou komunitu o finanční podporu vašeho projektu? Jsme pro každou dobrost.

Napište nám

Podpořte projekt a získejte atraktivní odměnu

Chci podpořit českej rap
Přispějte 100 Kč a více

Chci podpořit českej rap

Máš rád rap a knížku si koupíš, až bude venku? Nebo tě zaujal nápad a chceš být jeho součástí? Každý přispěvatel se podílí na první knize o českém rapu a stává se tak součástí její historie. Být u něčeho, co teprve vzniká a bude první svého druhu, je velmi vzrušující. Buď u toho! Podpoř českej rap!

*v ceně není hrazeno poštovné.

Chci klíčenku
Přispějte 290 Kč a více

Chci klíčenku

Zbývá 36/50

Podpoříš a zároveň můžeš flexit s klíčenkou českej rap.

*v ceně není hrazeno poštovné.

Zbývá 36/50
Chci triko českej rap
Přispějte 590 Kč a více

Chci triko českej rap

Zbývá 42/50

Na projektu českej rap pracuje team lidí a každej z nich má k rapu mnohaletý vztah. To platí i o designérovi celé věci. Podrobněji vám ho představíme v průběhu kampaně. Teď bychom vás rádi upozornili na parádní trika. Nejen, že podpoříte českej rap, ale navíc stylově.

*v ceně není hrazeno poštovné.

Zbývá 42/50
Chci čepici českej rap
Přispějte 790 Kč a více

Chci čepici českej rap

Zbývá 26/30

Je to klišé? Je to klišé! Ale udělej merch k rapové knížce a zapomeň na čepici… To prostě nejde. Kromě kovbojů nikdo neproslavil pokrývky hlavy tak jako rappeři. Co si budeme povídat, čepice českej rap vypadají dobře. A ty v ní budeš vypadat skvěle. Podpoříš, ošatíš, zaflexíš. Win, win, win.

*v ceně není hrazeno poštovné.

Zbývá 26/30
Chci knihu českej rap v den vydání
Přispějte 890 Kč a více

Chci knihu českej rap v den vydání

Zbývá 5/100

Čas jsou peníze, ale v tomhle případě ušetříš obojí. Kniha je oficiálně venku a ty už jí máš u sebe. Zatímco ostatní objednávají nebo vybíhají do obchodů, ty už jí máš cvaklou na Instagramu a listuješ. První kniha o českém rapu a ty jí máš první. Kdo je tady opravdový fanoušek českýho rapu? Rozhodně ty! Postupně představíme jak vzniká finální obálka a jejího autora.

*v ceně není hrazeno poštovné.

Zbývá 5/100
Chci knihu českej rap dříve, než ostatní
Přispějte 1 190 Kč a více

Chci knihu českej rap dříve, než ostatní

Zbývá 42/50

Vážně? Ty chceš knížku ještě před oficiálním vydáním? Podporuješ nás, tak my tě taky podpoříme. Dostaneš jí dříve. Dostaneš ji o týden dříve. Budou ti ostatní závidět? No, to budou. Mohli taky přispět? Mohli. Ale udělal jsi to ty a proto jí máš první ty.

Zbývá 42/50
Chci knihu s podpisem Hasan
Přispějte 1 490 Kč a více

Chci knihu s podpisem Hasan

Zbývá 8/10

Tak ti to zařídíme

Zbývá 8/10
Chci knihu s podpisem Yzomandias
Přispějte 1 490 Kč a více

Chci knihu s podpisem Yzomandias

Zbývá 6/20

Tak ti to zařídíme.

Zbývá 6/20
Chci knihu s podpisem Marpo
Přispějte 1 490 Kč a více

Chci knihu s podpisem Marpo

Zbývá 8/10

Tak ti to zařídíme.

Zbývá 8/10
Chci knihu s podpisem Rest
Přispějte 1 490 Kč a více

Chci knihu s podpisem Rest

Zbývá 9/20

Tak ti to zařídíme.

Zbývá 9/20
Chci knihu s podpisem James Cole
Přispějte 1 490 Kč a více

Chci knihu s podpisem James Cole

Zbývá 5/10

Tak ti to zařídíme.

Zbývá 5/10
Chci knihu s podpisem NikTendo
Přispějte 1 490 Kč a více

Chci knihu s podpisem NikTendo

Zbývá 7/10

Tak ti to zařídíme.

Zbývá 7/10
Chci knihu s podpisem Renne Dang
Přispějte 1 490 Kč a více

Chci knihu s podpisem Renne Dang

Zbývá 9/10

Tak ti to zařídíme.

Zbývá 9/10
Chci knihu s podpisem Řezník
Přispějte 1 490 Kč a více

Chci knihu s podpisem Řezník

Zbývá 9/10

Tak ti to zařídíme.

Zbývá 9/10
Chci knihu s podpisem Paulie Garand
Přispějte 1 490 Kč a více

Chci knihu s podpisem Paulie Garand

Zbývá 8/10

Tak ti to zařídíme.

Zbývá 8/10
Chci knihu s podpisem Orion
Přispějte 1 490 Kč a více

Chci knihu s podpisem Orion

Zbývá 5/20

Tak ti to zařídíme. 

Zbývá 5/20
Chci celý PACK a knihu před vydáním
Přispějte 2 590 Kč a více

Chci celý PACK a knihu před vydáním

Zbývá 16/20

Chceš toho víc. Dostaneš všechno dříve. Chceš podpořit, ale taky chceš svou knihu, své triko a svou čepici. Naprosto chápeme. Sami jsme fanoušci a máme tak pro fanoušky pochopení. Někdy kniha nestačí, obzvláště, když je první svého druhu a její vydání je událost. Pošleme ti to všechno. Takhle se pozná real rap fan. Na první pohled.

Zbývá 16/20
Chci knihu dříve a v ní poděkování
Přispějte 3 900 Kč a více

Chci knihu dříve a v ní poděkování

Zbývá 7/10

Tohle už je velká specialitka. Budeme vděční každému, kdo podpoří českej rap. Tobě poděkujeme i přímo v knize na jedné straně s ostatními podporovateli. Kdykoliv po ní sáhneš, najdeš tam svoje jméno. My víme, že to nechceš jen na chlubení. Takhle jsi jasnou součástí celého projektu. Podpořil jsi a to už ti nikdo nevezme.

Zbývá 7/10
Chci knihu dříve a v ní poděkování + celý PACK
Přispějte 5 900 Kč a více

Chci knihu dříve a v ní poděkování + celý PACK

Zbývá 9/10

Jinými slovy – chci úplně všechno! Chci poděkování, chci knihu dříve a samozřejmě chci flausit v merchi českej rap. Jsem top fanoušek a je pro mě samozřejmostí maximálně podpořit.

Zbývá 9/10
Chci knihu dříve a v ní poděkování na vlastní straně + celý PACK
Přispějte 29 000 Kč a více

Chci knihu dříve a v ní poděkování na vlastní straně + celý PACK

Zbývá 3/3

Wow. Podpořil si nás opravdu hodně a my to bereme vážně. Tvoje poděkování si zaslouží celou stranu. Cože? Ty máš stránku v první knize o českém rapu? Opravdu ti autoři věnovali celou stránku s poděkováním? Je to tak. Máš jí. Tvoje štědrost je potvrzená. Všichni uvidí jasný důkaz. Tvoje stránka + ti dáme knihu s předstihem a k tomu samozřejmě veškerý merch. Drip drip.

Zbývá 3/3
Chci se podívat do zákulisí rádia Spin s jeho nejznámější tváří Poetou a knihu přednostně
Přispějte 10 000 Kč a více

Chci se podívat do zákulisí rádia Spin s jeho nejznámější tváří Poetou a knihu přednostně

Zbývá 3/3

Autor knihy Poeta je dlouholetý moderátor rádia Spin. Vlastně je tam služebně nejstarší, i když to nerad slyší. Poe tě vezme do zákulisí rádia Spin, všechno ti ukáže, vysvětlí a ještě tě vezme do éteru. Když budeš chtít. Jak ho známe, určitě ti vykecá spoustu věcí, které veřejnost neví. A dost možná ani vedení rádia Spin. Je to tak pro ně lepší. A ještě k tomu dostaneš přednostně knihu. To jde, ne?

Zbývá 3/3
Chci být jediný na světě, kdo má koberec českej rap
Přispějte 50 000 Kč a více

Chci být jediný na světě, kdo má koberec českej rap

Zbývá 1/1

Je jen jeden. Jediný na světě. Nebude ho mít nikdo jiný, než ty. Exkluzivní designový koberec českej rap bude ve tvém pokoji/studiu maximální flex.

Zbývá 1/1
Chci vstupenku na křest
Přispějte 300 Kč a více

Chci vstupenku na křest

Zbývá 94/100

Dáme ti jí levněji, než bude reálně v prodeji. Takže zaplatíš méně, budeš ji mít dříve a máš jistotu, že nepropásneš tuhle narvanou událost českého rapu.

Zbývá 94/100
Chci VIP vstupenku na křest
Přispějte 1 290 Kč a více

Chci VIP vstupenku na křest

Zbývá 28/30

VIP vstup jako první? A ještě levněji, než bude v regulérním prodeji? Přesně tak! Koupí VIP vstupenek máš pochystáno a užiješ si mega událost českého rapu v největším luxusu a pohodlí.

Zbývá 28/30
Chci backstage vstupenku na křest
Přispějte 10 000 Kč a více

Chci backstage vstupenku na křest

Zbývá 5/6

První kniha o českém rapu si zaslouží pořádný křest. Takové události se zúčastní hromada zásadních lidí ze scény. Ty nejznámější z nich budou v backstagy a nebude snadné je potkat. Ty tam můžeš být s nimi. S občerstvením a pitím zdarma. To chceš.

Zbývá 5/6
Chci dvě VIP vstupenky na křest, PACK s přednostním dodáním a podívat se do rapového rádia Spin
Přispějte 15 000 Kč a více

Chci dvě VIP vstupenky na křest, PACK s přednostním dodáním a podívat se do rapového rádia Spin

Zbývá 4/4

Hodně velká cena. Dostaneš knihu, triko a čepici dříve, než všichni ostatní. K tomu dvě VIP vstupenky na křest, takže si ho užiješ v největším luxusu. Vlastně by to mohlo být ideální rande. Přes den vezmeš svojí polovičku do rádia Spin. Uvidíte chod jediného českého rapového rádia. A večer křest s top koncerty v parádním VIP Area. To zní dobře, ne?

Zbývá 4/4
Chci být partner křtu
Přispějte 30 000 Kč a více

Chci být partner křtu

Zbývá 5/5

Jsi partnerem celého křtu, takže budeš maximálně oslavován. Dostaneš 4 VIP vstupy, triko, čepici a ještě ti přednostně pošleme dvě knihy. Tvé logo bude na všech promomateriálech ke křtu, společně s ostatními partnery.

Zbývá 5/5
Chci být hlavní partner křtu
Přispějte 60 000 Kč a více

Chci být hlavní partner křtu

Zbývá 2/2

Ceníme. Podpořil jsi velkou událost velkou částkou. Ty a tvůj doprovod si zasloužíte vstup do backstage a setkání s top umělci. Dostaneš navíc 4 VIP vstupy, kam máš samozřejmě taky přístup. Dostaneš náš PACK, ve kterém je triko, čepice a kniha. A k tomu ještě dostaneš čtyři knihy přednostně. King. Tvoje logo bude na všech promomateriálech ke křtu v lepší pozici.

Zbývá 2/2
Chci být generální partner křtu
Přispějte 120 000 Kč a více

Chci být generální partner křtu

Zbývá 1/1

Kdo je tady šéf? Teď jsi se stal naprosto zásadní postavou celého křtu. A tenhle křest je zásadní událostí celého českého rapu. Tohle je velký. Patří ti nejviditelnější místa na všech materiálech ke křtu. Dostaneš přednostně 8 knih i s merchem. Svůj doprovod můžeš vzít do backstage mezi nejpopulárnější umělce dneška. Do VIPka můžeš vzít dalších 8 lidí. Jsi král celé akce a největší podporovatel. 

Zbývá 1/1