Poznávejte svět s Človíčkem a jeho maminkou planetou Zemí

Vybráno 0 Kč 2 500 Kč
120 000 Kč
16 dnů
do ukončení
Zakladatel
ČlovíčekDětem z.s.
Datum přidání
17. 5. 2023

Představení projektu

CO VÁM NABÍZÍM

Zábavné, poučné a láskyplné putování přírodou a čtyřmi ročními obdobími, které je určeno pro děti ve věku 4–7 let. 

Jeho hlavní postavou je malý Človíček, který se narodil a žije v lese a má maminku planetu Zemi a tatínka Slunce.

Přichází za dětmi, aby se stal jejich kamarádem, který je provází celým rokem a učí je vztahu k sobě samým, přírodě, ostatním lidem    i celé planetě Zemi. Děti společně s ním zažívají mnohá lesní dobrodružství, zkoumají, objevují a poznávají přírodu a její zákonitosti, obdivují a žasnou nad její krásou, rozvíjí své schopnosti  a zjišťují, že i oni jsou malí Človíčkové, kteří mají maminku Zemi. A díky prožívání tohoto láskyplného vztahu k přírodě a svému okolí se v nich upevňuje nebo znovu probouzí jejich přirozená potřeba o ni pečovat a chránit ji. 

To, co Človíček dětem přináší je hluboké a přirozené propojení s přírodou a okolním světem. A děti jsou šťastné, když to s námi dospělými mohou otevřeně a bez zábran sdílet a prožívat. 

Celé roční putování s Človíčkem má podobu 5 sešitů /kamínků/ rozdělených podle ročních období – úvodní ČLOVÍČKŮV, PODZIMNÍ, ZIMNÍ, JARNÍ a LETNÍ.

V každém z těchto sešitů jsou pro děti připravené příběhy bohatě doprovázené ilustracemi, omalovánky a hravé úkoly. Pro vás zde potom najdete návrhy pohybových, výtvarných a tvořivých aktivit, inspiraci pro pobyt venku v přírodě, také recepty zdravých svačinek, které můžete připravovat s dětmi a tipy na oslavu přírodních svátků kola roku. Na webu si ještě můžete stáhnout písničky a další podpůrný materiál. 

Nyní je připravený k vydání první Človíčkův sešit a další budou postupně v průběhu roku následovat. 

Recenze od Jany: „“Stáhla jsem si Človíčkův kamínek a je parádní, obsáhlý, zábavný, poučný, i od srdce. Je to krásná práce, která má smysl. Určitě je to materiál, který zaujme příběhem a svou laskavostí, a přitom je to metodika, která má něco naučit. Děti jsou přivedené do děje a zapojené do aktivit, takže mohou vše prožít do hloubky.“

Ukázku z Človíčkova sešitu si můžete stáhnout zde.

VŠE JE VYTVOŘENO NA ZÁKLADĚ DLOUHOLETÝCH ZKUŠENOSTÍ  A PROVĚŘENO PRAXÍ

Človíček je se mnou už 12 let. Přišel ke mně jako možnost a nástroj, jak s dětmi sdílet moji lásku k přírodě. Táhlo mě to k malým dětem do mateřských škol, tak jsem s kamarádkou Mirkou připravila první představení a vyrazila. Postupně jich vzniklo na přání paní učitelek pět a já jsem s dětmi a Človíčkem strávila nádherné 4 roky.

Paní učitelky byly z programů nadšené a s Človíčkem pracovaly samy i v průběhu školního roku. To mě vedlo k tomu, že jsem před dvěma lety připravila koncepci ročního vzdělávacího plánu pro mateřské školy a společně s několika přáteli jsem vytvořila Cyklus inspirací, který už druhým rokem realizuje 40 mateřských škol. 

Človíčkův TVŮRČÍ TÝM 

FOTOGALERIE ze školek

Aby se mohl stát Človíček kamarádem co nejvíce dětí,  přepracovala jsem nyní materiály pro školky do podoby sešitů pro vás rodiče a vaše milované ratolesti. 

Kdo za projektem stojí?

KDO JSEM? 

Jmenuji se Martina Wilczkeová. Jsem dítě této nádherné planety Země, dcera, sestra, přítelkyně a maminka dnes už devatenáctileté dcery, která byla od narození mojí učitelkou a moudrým průvodcem. Vzděláním jsem učitelka pro 2.stupeň ZŠ, ale po mateřské dovolené před 16 lety jsem se do školství už nevrátila, protože jsem vnímala, že jediné, co si přeji, je s dětmi sdílet a prohlubovat v nich lásku k přírodě. To jediné mi dávalo smysl, protože od malička jsem byla bytostně spojená s přírodou a nacházela jsem v ní vše, co jsem potřebovala.  

Jako odpověď na mé přání přišel Človíček, který se stal na dlouhé roky mým věrným společníkem a průvodcem. Nejdříve jsem s mými představeními navštěvovala mateřské školy a učila se, jak s Človíčkem nejlépe pracovat. Během několika let jej tak poznalo tisíce dětí. Vyzkoušela jsem si i práci lektora a metodika v ekologickém centru, pracovala jsem jako asistent na základní škole, vyzkoušela jsem si i roli krajského koordinátora a lektora v iniciativě Skutečně zdravá škola. Všechny své získané zkušenosti z práce s dětmi a setkávání s pedagogy jsem vložila do celoročního Cyklu inspirací „Človíček a jeho maminka planeta Země“ pro mateřské školy, na jehož základě nyní postupně vznikají i jednotlivé sešity pro rodiče dětí ve věku 4–7 let.

Je pro mě obrovská radost, předávat dětem, učitelům i rodičům poselství Človíčka, který nám ukazuje, jak opět navázat spojení se svojí hlubokou podstatou a vrátit se do hřejivé a láskyplné náruče naší společně maminky Země. 

Na co vybrané peníze použijeme?

Vybrané peníze použiji na dodělání grafiky prvního ČLOVÍČKOVA sešitu, domalování několika ilustrací k příběhům, následný tisk a poštovné, a také jako odměnu za energii, kterou jsem do projektu vložila za poslední dva roky intenzivní práce a také za práci týmu přátel, kteří se na vzniku všech materiálů podíleli. 

Webové stránky, kde najdete další informace o mě, Človíčkovi, celém projektu pro rodiče a mateřské školy i tvůrčím týmu:

WEBOVÉ STRÁNKY PROJEKTU

Chcete zakladateli projektu něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Vystavíte mi potvrzení o daru?

V režimu Donio Plus Potvrzení o daru nevystavujeme my, ale zakladatel projektu po úspěšném ukončení projektu.

Kdy mohu očekávat svou odměnu?

Odměny realizuje zakladatel projektu do 90 dní po úspěšném ukončení projektu. Do této doby se všem přispěvatelům ozve.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se v projektu nevybere více než 25% z cílové částky, se vybrané finance refundují přispěvatelům.

Mohu si u vás objednat daný produkt/službu, na kterou běží sbírka?

My v Donio samotnou výrobu/poskytování neprovozujeme, jsme pouze platforma, přes kterou je možné na výrobu přispět. Pokud máte zájem o některý z produktů, na které jsou u nás podpůrné kampaně, kontaktujte prosím vždy jejich zakladatele uvedené v popisu projektu.

Mohu platit ApplePay?

Aktuálně v rámci sekce Donio Plus není možné platit způsobem ApplePay, pouze kartou online či bankovním převodem

Milý přispěvatel
1 000 Kč  •  25. 5. 2023 23:46
Milý přispěvatel
300 Kč  •  25. 5. 2023 11:56
Štědrý přispěvatel
1 200 Kč  •  22. 5. 2023 18:54

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, ikdyž se nevybere celá částka.
Přidat Dobrovýzvu Zjistit více

U této sbírky zatím Dobrovýzvy nejsou

Vyberte si odměnu

Je tak pro radost
Přispějte 100 Kč a více

Je tak pro radost

Nemáte už malé děti ani nemáte nikoho ve svém okolí, komu byste putování s Človíčkem darovali? 

Můžeme podpořit projekt a moji činnost symbolickou částkou jen tak pro dobrý pocit. 

Děkuji

Človíčkův sešit v elektronické podobě
Přispějte 120 Kč a více

Človíčkův sešit v elektronické podobě

Získáte sešit pro děti v elektronické podobě. Stačí jen vytisknout a můžete se s vaším dítětem a Človíčkem vydat na objevnou cestu za poznáváním naší společné maminky Země.

Sešit pro vás bude připravený ve dvou variantách:

– pro plnobarevný tisk

– pro tisk jen s barevnými obrázky nebo tisk černobílý

Ukázku ze sešitu si můžete stáhnout zde.

Odměna

Odměna

– 1× Človíčkův sešit pro děti v elektronické podobě

Dodání do měsíce od ukončení sbírky. 

Človíčkův sešit v tištěné podobě
Přispějte 270 Kč a více

Človíčkův sešit v tištěné podobě

Získáte 1× sešit pro děti v krásné plnobarevné tištěné podobě. Vyzvedněte si jej na výdejním místě Zásilkovny a s radostným očekáváním se s vaší ratolestí a Človíčkem vydejte na objevnou cestu za poznáváním naší společné maminky Země.

Ukázku ze sešitu si můžete stáhnout zde.

Odměna

– 1× plnobarevný výtisk Človíčkova sešitu

– doručení na výdejní místo Zásilkovny

Dodání do měsíce od ukončení sbírky. 

Človíčkův sešit v tištěné podobě
Přispějte 300 Kč a více

Človíčkův sešit v tištěné podobě

Získáte 1× sešit pro děti v krásné plnobarevné tištěné podobě. Nechejte si jej doručit na adresu, kterou si určíte, a s radostným očekáváním se vydejte s vaší ratolestí a Človíčkem na objevnou výpravu za poznáváním naší společné maminky Země. 

Ukázku ze sešitu si můžete stáhnout zde.

Odměna

– 1× plnobarevný výtisk Človíčkova sešitu

– doručení Zásilkovnou na adresu 

Dodání do měsíce od ukončení sbírky. 

1 + 1 Človíčkův sešit v tištěné podobě
Přispějte 455 Kč a více

1 + 1 Človíčkův sešit v tištěné podobě

Chtěli byste potěšit Človíčkovým sešitem i další rodiče dětí, které znáte a jsou vám blízcí? Může to být například vaše blízká kamarádka, sestra, bratr nebo vzdálený příbuzný.

Získejte 2 sešity pro děti v krásné plnobarevné tištěné podobě a vyzvedněte si je na výdejním místě Zásilkovny. Jeden si užijte se svým dítětem a druhým darujte pro radost. A pak už na nic nečekejte a s radostným očekáváním se vydejte s Človíčkem na objevnou cestu za poznáváním naší společné maminky Země.

Ukázku ze sešitu si můžete stáhnout zde.

Odměna

– 2× plnobarevný výtisk Človíčkova sešitu

– doručení na výdejní místo Zásilkovny

Dodání do měsíce od ukončení sbírky. 

1 + 1 Človíčkův sešit v tištěné podobě
Přispějte 485 Kč a více

1 + 1 Človíčkův sešit v tištěné podobě

Chtěli byste potěšit Človíčkovým sešitem i další rodiče dětí, které znáte a jsou vám blízcí? Může to být například vaše blízká kamarádka, sestra, bratr nebo vzdálený příbuzný.

Získejte 2 sešity pro děti v krásné plnobarevné tištěné podobě a nechte si je doručit domů. Jeden si užijte se svým dítětem a druhým darujte pro radost. A pak už na nic nečekejte a s radostným očekáváním se vydejte s Človíčkem na objevnou cestu za poznáváním naší společné maminky Země.

Ukázku ze sešitu si můžete stáhnout zde.

Odměna

– 2× plnobarevný výtisk Človíčkova sešitu

– doručení na adresu

Dodání do měsíce od ukončení sbírky. 

Človíčkův sešit v elektronické podobě + panenka Človíčka
Přispějte 570 Kč a více

Človíčkův sešit v elektronické podobě + panenka Človíčka

Získáte sešit pro děti v elektronické podobě. Stačí jen vytisknout a můžete se s vaším dítětem a Človíčkem vydat na objevnou cestu za poznáváním naší společné maminky Země.

Sešit pro vás bude připravený ve dvou variantách:

– pro plnobarevný tisk

– bez pozadí na stránkách pro tisk s barevnými obrázky nebo tisk černobílý

Ukázku ze sešitu si můžete stáhnout zde.

Aby Človíček pro vaše dítě ožil, objednejte si i bílou panenku Človíčka. Společně mu namalujte obličej a udělejte pro něj doma domeček z přírodnin. Vaše dítě tak může mít Človíčka pořád u sebe, může si s ním hrát, usínat, jezdit na výlety, prostě bude každodenní součástí jeho života.  

Panenka Človíčka je 45cm velká a jeho cena je 350 Kč. 

Podívejte se na ni zde.

Odměna

– 1× Človíčkův sešit pro děti v elektronické podobě. 

– 1× panenka Človíčka

– doručení Zásilkovnou na výdejní místo 

Dodání do měsíce od ukončení sbírky. 

Človíčkův sešit v elektronické podobě + panenka Človíčka
Přispějte 600 Kč a více

Človíčkův sešit v elektronické podobě + panenka Človíčka

Získáte sešit pro děti v elektronické podobě. Stačí jen vytisknout a můžete se s vaším dítětem a Človíčkem vydat na objevnou cestu za poznáváním naší společné maminky Země.

Sešit pro vás bude připravený ve dvou variantách:

– pro plnobarevný tisk

– bez pozadí na stránkách pro tisk s barevnými obrázky nebo tisk černobílý

Ukázku ze sešitu si můžete stáhnout zde.

Aby Človíček pro vaše dítě ožil, objednejte si i bílou panenku Človíčka. Společně mu namalujte obličej a udělejte pro něj doma domeček z přírodnin. Vaše dítě tak může mít Človíčka pořád u sebe, může si s ním hrát, usínat, jezdit na výlety, prostě bude každodenní součástí jeho života.  

Panenka Človíčka je 45cm velká a jeho cena je 350 Kč. 

Podívejte se na ni zde.

Odměna

Odměna

– 1× Človíčkův sešit pro děti v elektronické podobě

– 1× panenka Človíčka

– doručení Zásilkovnou na adresu

Dodání do měsíce od ukončení sbírky. 

Človíčkův sešit v tištěné podobě + panenka Človíčka
Přispějte 670 Kč a více

Človíčkův sešit v tištěné podobě + panenka Človíčka

Získáte 1× sešit pro děti v krásné plnobarevné tištěné podobě. Vyzvedněte si jej na výdejním místě Zásilkovny a s radostným očekáváním se s vaší ratolestí a Človíčkem vydejte na objevnou cestu za poznáním naší společné maminky Země.

Ukázku ze sešitu si můžete stáhnout zde.

Aby Človíček pro vaše dítě ožil, objednejte si i bílou panenku Človíčka. Společně mu namalujte obličej a udělejte pro něj doma domeček z přírodnin. Vaše dítě tak může mít Človíčka pořád u sebe, může si s ním hrát, usínat, jezdit na výlety, prostě bude každodenní součástí jeho života.  

Panenka Človíčka je 45cm velká a jeho cena je 350 Kč. 

Podívejte se na ni zde.

Odměna

– 1× plnobarevný výtisk Človíčkova sešitu

– 1× panenka Človíčka

– doručení na výdejní místo Zásilkovny

Dodání do měsíce od ukončení sbírky. 

Človíčkův sešit v tištěné podobě + panenka Človíčka
Přispějte 700 Kč a více

Človíčkův sešit v tištěné podobě + panenka Človíčka

Získáte 1× sešit pro děti v krásné plnobarevné tištěné podobě. Vyzvedněte si jej na výdejním místě Zásilkovny a s radostným očekáváním se s vaší ratolestí a Človíčkem vydejte na objevnou cestu za poznáváním naší společné maminky Země.

Ukázku ze sešitu si můžete stáhnout zde.

Aby Človíček pro vaše dítě ožil, objednejte si i bílou panenku Človíčka. Společně mu namalujte obličej a udělejte pro něj doma domeček z přírodnin. Vaše dítě tak může mít Človíčka pořád u sebe, může si s ním hrát, usínat, jezdit na výlety, prostě bude každodenní součástí jeho života.  

Panenka Človíčka je 45cm velká a jeho cena je 350 Kč. 

Podívejte se na ni zde.

Odměna

– 1× plnobarevný výtisk Človíčkova sešitu

– 1× panenka Človíčka

– doručení Zásilkovnou na adresu

Dodání do měsíce od ukončení sbírky. 

Buďte součástí
Přispějte 2 000 Kč a více

Buďte součástí

Podpořte cestu Človíčka, aby se jeho poselství dostalo k co nejvíce dětem. Více finančních prostředků znamená více možností. 

Odměna

– dobrý pocit ze zapojení do smysluplného projektu

– podpora mé práce

Staňte se Človíčkovým patronem
Přispějte 5 000 Kč a více

Staňte se Človíčkovým patronem

Podpořte projekt Človíčka a jeho maminky planety Země a staňte se jeho součástí. Váš finanční příspěvek pomůže jeho dalšímu šíření a rozvoji, aby se poselství Človíčka mohlo dostat k co nejvíce dětem. 

Odměna

– dobrý pocit ze zapojení do smysluplného projektu

– uvedení jména nebo loga na našich webových stránkách a ve všech pěti vydaných sešitech Človíčkova putování celým rokem

Staňte se Človíčkovým sponzorem
Přispějte 15 000 Kč a více

Staňte se Človíčkovým sponzorem

Líbí se vám projekt Človíčka a chcete podpořit to, co šíří? Záleží vám na tom, aby se jeho poselství dostalo k co nejvíce dětem? Staňte se jeho sponzorem, dobrou duší, která mu vytvoří zázemí a pevnou půdu pod nohama, aby se mohl dále rozvíjet, růst a přinášet radost, souznění a lásku do všech dětských i dospěláckých srdcí.

Odměna

– dobrý pocit z podpory smysluplného projektu

– uvedení jména nebo loga na webových stránkách a ve všech pěti sešitech putování s Človíčkem pro rodiče a jejich děti a také ve všech metodických materiálech Cyklu inspirací pro mateřské školy

– prezentace vaší činnosti nebo vašich výrobků na našich webových stránkách 

Donio je určeno také zakladatelům zajímavých nápadů, které může kdokoliv finančně podpořit. Komerční projekty na Donio nejsou realizované podle zákona o veřejných sbírkách, který zahrnuje pouze veřejně prospěšné aktivity. Více si můžete přečíst v našich Obchodních podmínkách.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat

Podpořte projekt a získejte atraktivní odměnu

Je tak pro radost
Přispějte 100 Kč a více

Je tak pro radost

Nemáte už malé děti ani nemáte nikoho ve svém okolí, komu byste putování s Človíčkem darovali? 

Můžeme podpořit projekt a moji činnost symbolickou částkou jen tak pro dobrý pocit. 

Děkuji

Človíčkův sešit v elektronické podobě
Přispějte 120 Kč a více

Človíčkův sešit v elektronické podobě

Získáte sešit pro děti v elektronické podobě. Stačí jen vytisknout a můžete se s vaším dítětem a Človíčkem vydat na objevnou cestu za poznáváním naší společné maminky Země.

Sešit pro vás bude připravený ve dvou variantách:

– pro plnobarevný tisk

– pro tisk jen s barevnými obrázky nebo tisk černobílý

Ukázku ze sešitu si můžete stáhnout zde.

Odměna

Odměna

– 1× Človíčkův sešit pro děti v elektronické podobě

Dodání do měsíce od ukončení sbírky. 

Človíčkův sešit v tištěné podobě
Přispějte 270 Kč a více

Človíčkův sešit v tištěné podobě

Získáte 1× sešit pro děti v krásné plnobarevné tištěné podobě. Vyzvedněte si jej na výdejním místě Zásilkovny a s radostným očekáváním se s vaší ratolestí a Človíčkem vydejte na objevnou cestu za poznáváním naší společné maminky Země.

Ukázku ze sešitu si můžete stáhnout zde.

Odměna

– 1× plnobarevný výtisk Človíčkova sešitu

– doručení na výdejní místo Zásilkovny

Dodání do měsíce od ukončení sbírky. 

Človíčkův sešit v tištěné podobě
Přispějte 300 Kč a více

Človíčkův sešit v tištěné podobě

Získáte 1× sešit pro děti v krásné plnobarevné tištěné podobě. Nechejte si jej doručit na adresu, kterou si určíte, a s radostným očekáváním se vydejte s vaší ratolestí a Človíčkem na objevnou výpravu za poznáváním naší společné maminky Země. 

Ukázku ze sešitu si můžete stáhnout zde.

Odměna

– 1× plnobarevný výtisk Človíčkova sešitu

– doručení Zásilkovnou na adresu 

Dodání do měsíce od ukončení sbírky. 

1 + 1 Človíčkův sešit v tištěné podobě
Přispějte 455 Kč a více

1 + 1 Človíčkův sešit v tištěné podobě

Chtěli byste potěšit Človíčkovým sešitem i další rodiče dětí, které znáte a jsou vám blízcí? Může to být například vaše blízká kamarádka, sestra, bratr nebo vzdálený příbuzný.

Získejte 2 sešity pro děti v krásné plnobarevné tištěné podobě a vyzvedněte si je na výdejním místě Zásilkovny. Jeden si užijte se svým dítětem a druhým darujte pro radost. A pak už na nic nečekejte a s radostným očekáváním se vydejte s Človíčkem na objevnou cestu za poznáváním naší společné maminky Země.

Ukázku ze sešitu si můžete stáhnout zde.

Odměna

– 2× plnobarevný výtisk Človíčkova sešitu

– doručení na výdejní místo Zásilkovny

Dodání do měsíce od ukončení sbírky. 

1 + 1 Človíčkův sešit v tištěné podobě
Přispějte 485 Kč a více

1 + 1 Človíčkův sešit v tištěné podobě

Chtěli byste potěšit Človíčkovým sešitem i další rodiče dětí, které znáte a jsou vám blízcí? Může to být například vaše blízká kamarádka, sestra, bratr nebo vzdálený příbuzný.

Získejte 2 sešity pro děti v krásné plnobarevné tištěné podobě a nechte si je doručit domů. Jeden si užijte se svým dítětem a druhým darujte pro radost. A pak už na nic nečekejte a s radostným očekáváním se vydejte s Človíčkem na objevnou cestu za poznáváním naší společné maminky Země.

Ukázku ze sešitu si můžete stáhnout zde.

Odměna

– 2× plnobarevný výtisk Človíčkova sešitu

– doručení na adresu

Dodání do měsíce od ukončení sbírky. 

Človíčkův sešit v elektronické podobě + panenka Človíčka
Přispějte 570 Kč a více

Človíčkův sešit v elektronické podobě + panenka Človíčka

Získáte sešit pro děti v elektronické podobě. Stačí jen vytisknout a můžete se s vaším dítětem a Človíčkem vydat na objevnou cestu za poznáváním naší společné maminky Země.

Sešit pro vás bude připravený ve dvou variantách:

– pro plnobarevný tisk

– bez pozadí na stránkách pro tisk s barevnými obrázky nebo tisk černobílý

Ukázku ze sešitu si můžete stáhnout zde.

Aby Človíček pro vaše dítě ožil, objednejte si i bílou panenku Človíčka. Společně mu namalujte obličej a udělejte pro něj doma domeček z přírodnin. Vaše dítě tak může mít Človíčka pořád u sebe, může si s ním hrát, usínat, jezdit na výlety, prostě bude každodenní součástí jeho života.  

Panenka Človíčka je 45cm velká a jeho cena je 350 Kč. 

Podívejte se na ni zde.

Odměna

– 1× Človíčkův sešit pro děti v elektronické podobě. 

– 1× panenka Človíčka

– doručení Zásilkovnou na výdejní místo 

Dodání do měsíce od ukončení sbírky. 

Človíčkův sešit v elektronické podobě + panenka Človíčka
Přispějte 600 Kč a více

Človíčkův sešit v elektronické podobě + panenka Človíčka

Získáte sešit pro děti v elektronické podobě. Stačí jen vytisknout a můžete se s vaším dítětem a Človíčkem vydat na objevnou cestu za poznáváním naší společné maminky Země.

Sešit pro vás bude připravený ve dvou variantách:

– pro plnobarevný tisk

– bez pozadí na stránkách pro tisk s barevnými obrázky nebo tisk černobílý

Ukázku ze sešitu si můžete stáhnout zde.

Aby Človíček pro vaše dítě ožil, objednejte si i bílou panenku Človíčka. Společně mu namalujte obličej a udělejte pro něj doma domeček z přírodnin. Vaše dítě tak může mít Človíčka pořád u sebe, může si s ním hrát, usínat, jezdit na výlety, prostě bude každodenní součástí jeho života.  

Panenka Človíčka je 45cm velká a jeho cena je 350 Kč. 

Podívejte se na ni zde.

Odměna

Odměna

– 1× Človíčkův sešit pro děti v elektronické podobě

– 1× panenka Človíčka

– doručení Zásilkovnou na adresu

Dodání do měsíce od ukončení sbírky. 

Človíčkův sešit v tištěné podobě + panenka Človíčka
Přispějte 670 Kč a více

Človíčkův sešit v tištěné podobě + panenka Človíčka

Získáte 1× sešit pro děti v krásné plnobarevné tištěné podobě. Vyzvedněte si jej na výdejním místě Zásilkovny a s radostným očekáváním se s vaší ratolestí a Človíčkem vydejte na objevnou cestu za poznáním naší společné maminky Země.

Ukázku ze sešitu si můžete stáhnout zde.

Aby Človíček pro vaše dítě ožil, objednejte si i bílou panenku Človíčka. Společně mu namalujte obličej a udělejte pro něj doma domeček z přírodnin. Vaše dítě tak může mít Človíčka pořád u sebe, může si s ním hrát, usínat, jezdit na výlety, prostě bude každodenní součástí jeho života.  

Panenka Človíčka je 45cm velká a jeho cena je 350 Kč. 

Podívejte se na ni zde.

Odměna

– 1× plnobarevný výtisk Človíčkova sešitu

– 1× panenka Človíčka

– doručení na výdejní místo Zásilkovny

Dodání do měsíce od ukončení sbírky. 

Človíčkův sešit v tištěné podobě + panenka Človíčka
Přispějte 700 Kč a více

Človíčkův sešit v tištěné podobě + panenka Človíčka

Získáte 1× sešit pro děti v krásné plnobarevné tištěné podobě. Vyzvedněte si jej na výdejním místě Zásilkovny a s radostným očekáváním se s vaší ratolestí a Človíčkem vydejte na objevnou cestu za poznáváním naší společné maminky Země.

Ukázku ze sešitu si můžete stáhnout zde.

Aby Človíček pro vaše dítě ožil, objednejte si i bílou panenku Človíčka. Společně mu namalujte obličej a udělejte pro něj doma domeček z přírodnin. Vaše dítě tak může mít Človíčka pořád u sebe, může si s ním hrát, usínat, jezdit na výlety, prostě bude každodenní součástí jeho života.  

Panenka Človíčka je 45cm velká a jeho cena je 350 Kč. 

Podívejte se na ni zde.

Odměna

– 1× plnobarevný výtisk Človíčkova sešitu

– 1× panenka Človíčka

– doručení Zásilkovnou na adresu

Dodání do měsíce od ukončení sbírky. 

Buďte součástí
Přispějte 2 000 Kč a více

Buďte součástí

Podpořte cestu Človíčka, aby se jeho poselství dostalo k co nejvíce dětem. Více finančních prostředků znamená více možností. 

Odměna

– dobrý pocit ze zapojení do smysluplného projektu

– podpora mé práce

Staňte se Človíčkovým patronem
Přispějte 5 000 Kč a více

Staňte se Človíčkovým patronem

Podpořte projekt Človíčka a jeho maminky planety Země a staňte se jeho součástí. Váš finanční příspěvek pomůže jeho dalšímu šíření a rozvoji, aby se poselství Človíčka mohlo dostat k co nejvíce dětem. 

Odměna

– dobrý pocit ze zapojení do smysluplného projektu

– uvedení jména nebo loga na našich webových stránkách a ve všech pěti vydaných sešitech Človíčkova putování celým rokem

Staňte se Človíčkovým sponzorem
Přispějte 15 000 Kč a více

Staňte se Človíčkovým sponzorem

Líbí se vám projekt Človíčka a chcete podpořit to, co šíří? Záleží vám na tom, aby se jeho poselství dostalo k co nejvíce dětem? Staňte se jeho sponzorem, dobrou duší, která mu vytvoří zázemí a pevnou půdu pod nohama, aby se mohl dále rozvíjet, růst a přinášet radost, souznění a lásku do všech dětských i dospěláckých srdcí.

Odměna

– dobrý pocit z podpory smysluplného projektu

– uvedení jména nebo loga na webových stránkách a ve všech pěti sešitech putování s Človíčkem pro rodiče a jejich děti a také ve všech metodických materiálech Cyklu inspirací pro mateřské školy

– prezentace vaší činnosti nebo vašich výrobků na našich webových stránkách