Dědečkovo poselství

Vybráno 0 Kč 250 Kč
20 000 Kč
10 dnů
do ukončení
Datum přidání
3. 11. 2021

Představení projektu

Zdravím vás všechny!
Nastal čas narozenin „našeho dědečka“.
Jistě se k Tobě dostal příběh jedné z mnoha TAJNÝCH narozeninových oslav, kterou jsem pro „našeho dědečka“ pořádala, přibližně před třema rokama. Možná jsi tam byl i Ty. No, zkrátka nastal čas, abychom jeho nechuť ke slavení narozenin znovu trochu opepřili. Letos bude téma – místo nemocničních proprietek, jako například injekční stříkačky – motorky. „Náš děděček“ totiž dlouhou dobu básní o větru v zádech, kožených kalhotech, plakátech s kočkama na motorkách, a lahváčema – říká tomu v důchodu život teprve začíná.
Přes dlouhé přemýšlení jsem se rozhodla, že pro „našeho dědečka“ pořídím řidičský průkaz. No není to boží? Ale prosím TAJNÉ!
Avšak má peněženka žije svým životem a moc mi nepomáhá, proto mě napadlo, jestli bys nechtěl podpořit tenhle super čuper nápad, dárek maličkou almužnou. Přeci jen, je to pro „našeho dědečka“.
Tak přispěj, pokud máš toho „našeho dědka“ alespoň trochu rád nebo ráda. No, snad Tě to alespoň pobavilo. Díííky a těším se!

Kdo za projektem stojí?

Kdo za projektem stojí? Jeho nejlepší a nejbáječnější třetí žena – snad už poslední. No dědkovi stejně už moc nezbývá, že jo. Tak přispěj pokud znáš mě a nebo dědulu. Pokud neznáš ani jednoho, klidně tenhle příběh přeskoč. A nebo ne a něco přihoď :D

Na co vybrané peníze použijeme?

Jak jsem se zmínila, má peněženka není úplně ideální společník na takové dárky. Věděli jste, že taková jedna kartička stojí 20.000,-. Tolik peněz? Přispěj a už nemusíš vymýšlet žádný další dárek. Možná ho pak můžeš ještě pozvat na štamprle. No a pokud to není ještě pořád jasné, tak přispíváme na řidičák pro „našeho dědečka“!

Vystavíte mi potvrzení o daru?

V režimu Donio Plus Potvrzení o daru nevystavujeme my, ale zakladatel projektu po úspěšném ukončení projektu.

Kdy mohu očekávat svou odměnu?

Odměny realizuje zakladatel projektu do 90 dní po úspěšném ukončení projektu. Do této doby se všem přispěvatelům ozve.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se v projektu nevybere více než 25% z cílové částky, se vybrané finance refundují přispěvatelům.

Mohu si u vás objednat daný produkt/službu, na kterou běží sbírka?

My v Donio samotnou výrobu/poskytování neprovozujeme, jsme pouze platforma, přes kterou je možné na výrobu přispět. Pokud máte zájem o některý z produktů, na které jsou u nás podpůrné kampaně, kontaktujte prosím vždy jejich zakladatele uvedené v popisu projektu.

Mohu platit ApplePay?

Aktuálně v rámci sekce Donio Plus není možné platit způsobem ApplePay, pouze kartou online či bankovním převodem

Velkorysý přispěvatel
200 Kč  •  4. 11. 2021 12:45
Štědrý přispěvatel
50 Kč  •  3. 11. 2021 16:13

Chcete autorovi projektu něco vzkázat?

Pro přidání zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Vyberte si odměnu

Panák, usměv, objetí
Přispějte 50 Kč a více

Panák, usměv, objetí

Když mi pomůžeš a přijdeš pak na tu boží oslavu, tak dostaneš hned několik odměn. Pánaka za to, že jsme to společně zvládli, úsměv od „našeho dědečka“, za to, že od teď bude nejšťastnějším človíčkem a v neposlední řadě hromadné objetí.

Odměna

Panák, úsměv, objetí

Donio je určeno také autorům zajímavých nápadů, které může kdokoliv finančně podpořit. Komerční projekty na Donio nejsou realizované podle zákona o veřejných sbírkách, který zahrnuje pouze veřejně prospěšné aktivity. Více si můžete přečíst v našich Obchodních podmínkách.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Napište nám

Podpořte projekt a získejte atraktivní odměnu

Panák, usměv, objetí
Přispějte 50 Kč a více

Panák, usměv, objetí

Když mi pomůžeš a přijdeš pak na tu boží oslavu, tak dostaneš hned několik odměn. Pánaka za to, že jsme to společně zvládli, úsměv od „našeho dědečka“, za to, že od teď bude nejšťastnějším človíčkem a v neposlední řadě hromadné objetí.

Odměna

Panák, úsměv, objetí