Život 2.0 – setřes váhu i diabetes a začni nový život

Milník 1/4

Budeme spravovat vedení důležitých statistik, které může účastník předat lékaři pro jeho lepší informovanost, facebooková podpůrná skupina vedená nutričními specialisty, zapojení psychologa a další.

Vybráno 0 Kč 889 Kč
45 000 Kč
25 dnů
do ukončení

Milník 2/4

Vytvoříme srozumitelné články, návodná videa, přístupné jídelníčky včetně receptů pro různé výživové směry, možnost vytvořit si vlastní vyvážené jídelníčky na míru.

Vybráno 0 Kč 889 Kč
150 000 Kč
25 dnů
do ukončení

Milník 3/4

Budeme pokračovat ve finanční podpoře vývoje vzdělávací části programu.

Vybráno 0 Kč 889 Kč
225 000 Kč
25 dnů
do ukončení

Milník 4/4

Děkujeme!

Vybráno 0 Kč 889 Kč
300 000 Kč
25 dnů
do ukončení
Tvůrce
Tým Jídelního plánu
Datum přidání
2. 2. 2021

Mýty a pravdy o cukrovce

O cukrovce (odborně diabetu) kolují různé fámy. Říká se, že diabetik může přijít o nohu nebo zrak. Bohužel to je pravda – o nohu mohou přijít třeba i třicetileté maminky. Také se říká, že s diabetem se nedá nic dělat a bude už jen hůře. To naštěstí už pravda tak úplně není. Podle studií lze v případě diabetu 2. typu změnou jídelníčku výrazně zlepšit zdravotní stav, nebo dokonce dosáhnout remise – stavu podobného uzdravení. Potvrzuje to i praxe.

Cukrovka v číslech

V České republice žije bezmála jeden milion diabetiků. Diabetes 2. typu, ten „léčitelný“, má téměř 90 % z nich. Klíčové pro dosažení remise je dostatečně zhubnout, to pro většinu lidí ale vůbec není snadné. I když se snaží a zásadně se omezují v jídle, tělo jako by stávkovalo. Navíc často čelí nepříjemným komentářům okolí – „méně jez a více se hýbej“. Jejich úsilí ale přes všechnu snahu nepřináší očekávané výsledky. I když se jim částečně podaří zhubnout, dostavuje se jojo-efekt a kila znovu naskočí zpět. V tu chvíli jsou demotivováni a často svůj cíl vzdají. Cítí se ztraceni a na zlepšení svého stavu zcela rezignují. Už se jen bojí dalšího zvyšování medikace, zhoršování nemoci a souvisejících komplikací, jako je poškození ledvin, ztráta zraku nebo končetin.

Kdo jsme a jak pomáháme?

Jsme tým soustředěný kolem projektu Jídelní plán a naším cílem je ulehčit život všem, kteří chtějí zlepšit své stravování nebo jídlem pozitivně ovlivnit specifická onemocnění, především obezitu a diabetes. My sami jsme si při přechodu na zdravější formu stravování nevěděli rady a ztráceli se v záplavě různých, často navíc zcela rozporuplných informací. Ověřené informace, rady a návody, které jsme tehdy sami postrádali, teď chceme zprostředkovat ostatním.

Život 2.0

Věříme, že může být i lepší a příjemnější cesta. Spočívá v získání správné podpory a získání grifu „jak na to“ – pak diabetici zvládnou vzít život opět do svých rukou. Cílenou úpravou stravy budou konečně moct snížit váhu, dostat „svůj cukr“ pod kontrolu a pokusit se o remisi. A my jim v tom chceme pomoci.

Chceme dát diabetikům 2. typu jasnou, snadno zvládnutelnou a udržitelnou cestu k lepšímu životu. Pracujeme na programu, jehož cílem není vodit lidi za ruku, ale dát jim tu nejlepší podporu k postavení se na vlastní nohy. A to na trvalo. Účastníci se naučí, jak žít a stravovat se tak, aby si dlouhodobě zlepšili a udrželi svůj zdravotní stav. 

A jak toho docílíme?

V online programu Život 2.0 poskytneme účastníkům jasné informace vycházející z nejnovějších vědeckých poznatků. Vyberou si jeden z pěti odborně sestavených výživových protokolů – jídelníčků, a to ten, který jim bude chutnat a budou ho moci dlouhodobě dodržovat. Zdarma od nás získají přesný glukometr a naučí se hledat souvislosti mezi stravou a reakcí svého těla. Aplikace totiž umožní sledovat všechny důležité údaje (od glykémií až po nutriční hodnoty jídel) a zobrazí je v podrobných statistikách. Nezapomínáme ani na přehledný report pro lékaře-diabetologa. Po celou dobu programu budeme účastníky vést a vzdělávat. Na konci se snadno vyznají ve změti informací o výživě a sami si naplánují optimální jídelníček vzhledem ke svým cílům, chutím i rytmu rodinného života.

Proč program vzniká? Protože cesta k remisi existuje! Jen ji lidé neznají nebo nevědí jak začít. Pojďme to společně změnit. 

Komu je program Život 2.0 určen 

Program je vhodný pro všechny, kteří trpí prediabetem nebo diabetem 2. typu. Ale pomůže i těm, kteří chtějí konečně výrazně zhubnout a díky trvalé změně stravování si svoji váhu udržet.

POD DOHLEDEM ODBORNÍKŮ

Program Život 2.0 nevznikl doma na koleni. Stavíme na vědeckých poznatcích a údaje o potravinách čerpáme z nutričních databází. 

Na programu spolupracujeme s 1. lékařskou fakultou Univerzity Karlovy v Praze, v čele s internistkou a diabetoložkou MUDr. Hanou Krejčí, Ph.D., která svým inovativním přístupem boří zaběhlé stereotypy. Dále k nám patří nutriční terapeutka Mgr. Adéla Kábelová se zkušenostmi v nutriční intervenci v diabetu. Na projektu také spolupracuje Mgr. Jan Vyjídák, LL.M., MSc, advokát, poradce ve zdravotnictví, spoluzakladatel Globopol.cz a odborného portálu o diabetu Neslazeno.cz. 

Program navazuje na již fungující projekt Jídelní plán.

Na co vybrané peníze použijeme?

V současné době už jsme hodně daleko. Chystáme ověření připravované webové aplikace s pilotní skupinou diabetiků 2. typu. Rádi bychom ale posunuli stávající Život 2.0 o kousek dál a udělali ho pro uživatele ještě přínosnějším a příjemnějším. Z vybraných peněz proto budeme pokračovat ve finanční podpoře vývoje vzdělávací části programu. Čím více vybereme, tím více budeme moct do aplikace přidat. Součástí budou například:

  • srozumitelné články, 
  • návodná videa,
  • přístupné jídelníčky včetně receptů pro různé výživové směry,
  • možnost vytvořit si vlastní vyvážené jídelníčky na míru,
  • vedení důležitých statistik, které může účastník předat lékaři pro jeho lepší informovanost,
  • facebooková podpůrná skupina vedená nutričními specialisty,
  • zapojení psychologa a další.

A když vybereme více? V takovém případě chceme rozšířit vzdělávací materiály také pro diabetes 1. typu nebo těhotenskou cukrovku. A kdyby se opravdu vše dařilo a my získali skutečně velkou finanční podporu, mohla by vzniknout také aplikace, která by umožnila zadávat data a sledovat úspěchy též na mobilním telefonu.

Více na:

Najdete nás na www.jidelniplan.cz nebo v naší facebookové skupině Recepty pro LC, kde jsme propojili více než 40 tisíc lidí, kteří se zajímají o nízkosacharidové stravování. 

Co o Životě 2.0 říkají odborníci?

"Aplikace Život 2.0 poskytne každému potřebné nástroje k tomu, aby se mohl aktivně podílet na zlepšení svých stravovacích návyků a dosáhnout tak svých vytyčených cílů, ať už se jedná o zhubnutí, nebo zlepšení zdravotního stavu. My jako supervizoři budeme na klienta neustále dohlížet a sledovat jeho pokroky. V případě potřeby se na nás klienti mohou také kdykoliv obrátit pro radu a konzultovat s námi případné nejasnosti." – Mgr. Adéla Kábelová

Štědrý přispěvatel
490 Kč  •  6. 2. 2021 16:13
Oli Urválková
100 Kč  •  5. 2. 2021 14:18
Projektu přeji dobrý start a ještě lepší dosah...skvělý a užitečný!
Milý přispěvatel
100 Kč  •  4. 2. 2021 15:57
Zdena
199 Kč  •  4. 2. 2021 12:51
už se těším na kuchařku

Chcete autorovi projektu něco vzkázat?

Fandím Životu 2.0
Přispějte 100 Kč a více

Fandím Životu 2.0

Libovolnou částkou, od stokoruny výše, nám pomůžete program Život 2.0 pěkně vymazlit. Odměnou je radost v duši, pomoc mnoha lidem a jistě i dobrá karma.

Děkujeme moc!

Odměna

1× dobrý pocit

Elektronická čokoládová kuchařka pro nízkosacharidové stravování
Přispějte 199 Kč a více

Elektronická čokoládová kuchařka pro nízkosacharidové stravování

Milujete čokoládu, chcete mlsat zdravěji a a omezit i množství sacharidů? Tahle kuchařka je pro vás to pravé. Recepty vybereme tak, abyste při jejich přípravě netrávili v kuchyni hodiny a chutnalo celé rodině. Součástí jsou spočítané nutriční hodnoty.

Kuchařku vám s velkými díky pošleme e-mailem.

Odměna

1 × Elektronická čokoládová kuchařka pro nízkosacharidové stravování

Elektronická kuchařka pro nízkosacharidové stravování
Přispějte 199 Kč a více

Elektronická kuchařka pro nízkosacharidové stravování

V kuchařce najdete nízkosacharidové recepty od všední snídaně až po vánoční cukroví. Jsou to všechno dobroty, které sami jíme a také nám chutnají. 

Recepty z Jídelního plánu vybereme tak, abyste při jejich přípravě netrávili v kuchyni hodiny a chutnalo celé rodině. Součástí jsou spočítané nutriční hodnoty.

Kuchařku vám s velkými díky pošleme e-mailem

Odměna

1 × Elektronická kuchařka pro nízkosacharidové stravování

WEBINÁŘ: Jak na lepší kompenzaci diabetu 1. typu
Přispějte 490 Kč a více

WEBINÁŘ: Jak na lepší kompenzaci diabetu 1. typu

Snažíte se o lepší kompenzaci diabetu 1. typu? Na tomto webináři se dozvíte jak na to. Povíme si co jíst a čemu se naopak vyhnout. Dozvíte se, jak správně odhadnout sacharidy na vašem talíři nebo potřebnou dávku inzulinu. Poradíme vám, jak kontrolovat hladinu cukru v krvi nebo jak správně reagovat na hypoglykémie i hyperglykémie. Nakonec bude prostor i pro vaše dotazy.

Přednášející MUDr. Hana Krejčí, Ph.D., diabetoložka a internistka

Délka cca 60 minut

Odměna

1× webinář

WEBINÁŘ: Cholesterol v krvi i na talíři
Přispějte 490 Kč a více

WEBINÁŘ: Cholesterol v krvi i na talíři

Zajímá vás, jakou roli má cholesterol v kontextu rozvoje onemocnění srdce a cév? Jak ovlivní jeho hladinu obsah vašeho talíře? Potřebujete zjistit, jak je to s cholesterolem v kontextu nízkosacharidového stravování? Tak to jste tady správně. Paní doktorka vše vysvětlí a poradí co dělat, pokud je váš cholesterol příliš vysoký. Nakonec bude prostor pro vaše dotazy.

Přednášející MUDr. Hana Krejčí, Ph.D., diabetoložka a internistka

Délka cca 60 minut

Odměna

1× webinář

WEBINÁŘ: Těhotenská cukrovka a jak na ni?
Přispějte 490 Kč a více

WEBINÁŘ: Těhotenská cukrovka a jak na ni?

Diagnostikovali vám těhotenskou cukrovku? Řekneme si, co je těhotenská cukrovka, jaké má příznaky a jaký vliv může mít na vás i vaše miminko. Dozvíte se, jak se léčí a co vy sama můžete udělat pro její úspěšnou kompenzaci. Prozradíme vám také ty nejdůležitější informace o stravě a jak naladit jídelníček. Nakonec bude prostor pro vaše dotazy.

Přednášející MUDr. Hana Krejčí, Ph.D., diabetoložka a internistka

Délka cca 60 minut

Odměna

1× webinář

WEBINÁŘ: Jak konečně zhubnout a nepřibrat
Přispějte 490 Kč a více

WEBINÁŘ: Jak konečně zhubnout a nepřibrat

Bojujete s váhou a nedaří se vám zhubnout? Naskočí vám ztracená kila rychle zpět?

Tématem tohoto webináře bude hubnutí. Dozvíte se, jaké hlavní zásady dodržovat pokud se snažíte zhubnout, a praktické tipy, jak si získanou hmotnost udržet. Vyvrátíme a vysvětlíme vám některé mýty o hubnutí. Řekneme si, jestli je pro hubnutí lepší omezovat příjem tuků, nebo spíše sacharidů a jakou roli hrají v hubnutí bílkoviny. Prostor bude i pro vaše otázky. Konečně budete vědět jak na to. Webinář je vhodný i pro „nediabetiky“. 

Přednášející: Mgr. Adéla Kábelová, nutriční terapeutka, 1. lékařská fakulta Univerzity Karlovy

Délka cca 60 minut

Odměna

1× webinář

WEBINÁŘ: Životní styl pro zlepšení diabetu 2. typu
Přispějte 490 Kč a více

WEBINÁŘ: Životní styl pro zlepšení diabetu 2. typu

Zúčastněte se webináře o zlepšování zdravotních výsledků u diabetiků. Řekneme si, jak se lze vyhnout zvýšeným glykémiím (tedy i lékům), a výrazně tak snížit riziko diabetických komplikací.

Zaměříme se na dosažení lepší kompenzace diabetu a dáme praktické tipy, jak toho dosáhnout. Poradíme také, jak na tomto cíli spolupracovat s vaším lékařem, diabetologem. Nakonec odpovíme na vaše dotazy. 

Přednášející: Mgr. Jan Vyjídák, LL.M., MSc, specialista na zlepšování výsledků v diabetu, spoluzakladatel Globopol a Neslazeno.cz

Délka cca 60 minut

Odměna

1× webinář

WEBINÁŘ: Remise diabetu a jak na ni
Přispějte 490 Kč a více

WEBINÁŘ: Remise diabetu a jak na ni

Chcete dostat glykémii pod kontrolu a setřást diabetes? Zúčastněte se webináře o zlepšování zdravotních výsledků u diabetiků. Vysvětlíme vám princip remise (stav blízký uzdravení) u diabetiků 2. typu. Představíme také vědecky podložené strategie, jak je možné remise dosáhnout. Dozvíte se řadu praktických tipů, jak můžete postupovat.

Poradíme také, jak na tomto cíli spolupracovat s vaším lékařem-diabetologem.  Nakonec zodpovíme vaše dotazy. 

Přednášející: Mgr. Jan Vyjídák, LL.M., MSc, specialista na zlepšování výsledků v diabetu, spoluzakladatel Globopol a Neslazeno.cz

Délka cca 60 minut

Odměna

1× webinář

WEBINÁŘ: Přerušovaný půst a diabetes
Přispějte 490 Kč a více

WEBINÁŘ: Přerušovaný půst a diabetes

Zajímá vás, jak na přerušovaný půst neboli intermittent fasting (IF) s diabetem? V tomto webináři se zaměříme na poslední vědecké poznatky o roli přerušovaného půstu, časově omezeného jezení a frekvenci jídla v léčbě diabetu. Dozvíte se, jaké pro vás může mít přínosy i pro koho není vhodné. Dostanete řadu praktických tipů, jak si vhodně nastavit vlastní režim a optimalizovat výsledky léčby.

Přednášející: Mgr. Jan Vyjídák, LL.M., MSc, specialista na zlepšování výsledků v diabetu, spoluzakladatel Globopol a Neslazeno.cz

Délka cca 60 minut.

Odměna

1× webinář

Vzorové jídelníčky od nutriční terapeutky pro lehké hubnutí na dva týdny včetně poštovného
Přispějte 1 499 Kč a více

Vzorové jídelníčky od nutriční terapeutky pro lehké hubnutí na dva týdny včetně poštovného

Vyvážené jídelníčky na dva týdny od nutriční terapeutky i s recepty a nákupním seznamem. Skladba jídel a potravin v nich je vyvážená a pestrá. Recepty vybereme tak, abyste při jejich přípravě netrávili v kuchyni hodiny. Součástí jsou spočítané nutriční hodnoty.

 Jídelníček je v základu nastaven tak, aby umožnil nám ženám rozumný úbytek váhy.

Ukážeme vám, jak mlsat bez výčitek. K jídelníčku přidáme poctivou čokoládu od Chocolate Hill.

Prosím vyberte si:

1. RACIO – Vzorový redukční jídelníček na 2 týdny

2. RACIO STŘEDOMOŘSKÉ – Vzorový redukční jídelníček na 2 týdny

3. RACIO VEGETARIÁN – Vzorový redukční jídelníček na 2 týdny

4. LOW CARB – Vzorový redukční jídelníček na 2 týdny

5. KETO – Vzorový redukční jídelníček na 2 týdny

Odměna

1× vybraný jídelníček

Vyzkoušejte si Život 2.0
Přispějte 4 500 Kč a více

Vyzkoušejte si Život 2.0

Chcete nás podpořit? My vás také – předplaťte si program Život 2.0 s VELKOU slevou. Nebo jej místo dobrých rad můžete někomu darovat. Za půl roku toho spolu hodně zvládneme a zažijete jeho přínosy na vlastní kůži. Až skončíte, budete vědět jak na to.

V rámci programu získáte i přístup k záznamům VŠECH webinářů.

Odměna

1× program

Život 2.0  pro dvě osoby
Přispějte 6 000 Kč a více

Život 2.0 pro dvě osoby

Ve dvou se to lépe táhne. A to platí i tehdy, pokud chcete s kily řádně zacvičit. Chcete nás podpořit? My vás také – předplaťte si program Život 2.0 ve dvou s OPRAVDU VELKOU slevou. A můžete jej darovat třeba nejlepší kamarádce nebo prima páru. Za půl roku toho spolu hodně zvládneme a zažijete jeho přínosy na vlastní kůži. Až skončíte, budete vědět jak na to.

V rámci programu získáte i přístup k záznamům VŠECH webinářů.

Odměna

1 × program pro dva

Soukromá online rozmluva s diabetoložkou Hanou Krejčí z VFN v délce 45 minut
Přispějte 25 000 Kč a více

Soukromá online rozmluva s diabetoložkou Hanou Krejčí z VFN v délce 45 minut

Zbývá 4/4

Chcete nás opravdu hodně podpořit? Budeme rádi. Využijte této možnosti a setkejte se osobně s lékařkou MUDr. Hanou Krejčí, Ph.D., z Všeobecné fakultní nemocnice v Praze. Zeptáte se jí na cokoliv, co vás ohledně stravy a diabetu zajímá.

Odměna Zbývá 4/4

1× soukromá online rozmluva 

Soukromá online rozmluva s Janem Vyjídákem v délce 45 minut
Přispějte 25 000 Kč a více

Soukromá online rozmluva s Janem Vyjídákem v délce 45 minut

Zbývá 4/4

Chcete nás opravdu hodně podpořit? Budeme rádi. Využijte této možnosti a setkejte se osobně s Mgr. Janem Vyjídákem, LL.M., MSc, zakladatelem portálu Neslazeno.cz, který je uznávaným odborníkem na zlepšování zdravotních výsledků u diabetiků. Zeptáte se ho na cokoliv, co vás k tématu zajímá.

Odměna Zbývá 4/4

1× soukromá online rozmluva

Soukromá online rozmluva s nutriční terapeutkou Mgr. Adélou Kábelovou z VFN v délce 45 minut
Přispějte 15 000 Kč a více

Soukromá online rozmluva s nutriční terapeutkou Mgr. Adélou Kábelovou z VFN v délce 45 minut

Zbývá 4/4

Chcete nás opravdu hodně podpořit? Budeme rádi. Využijte této možnosti a setkejte se osobně s nutriční terapeutkou Mgr. Adélou Kábelovou z 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy. Zeptat se můžete na cokoliv, co vás v oblasti výživy – nejen v diabetu – zajímá. 

Odměna Zbývá 4/4

1× soukromá online rozmluva

Soukromá letní večeře nebo grilovačka s týmem projektu Život 2.0.
Přispějte 99 000 Kč a více

Soukromá letní večeře nebo grilovačka s týmem projektu Život 2. 0.

Zbývá 1/1

Přijde vám Život 2.0 jako super prospěšný nápad, chcete projekt opravdu hodně podpořit a poznat tým, který za projektem stojí? Tak pojďte do toho! Rádi vás uvítáme na společné neformální letní grilovačce nebo přátelské večeři (uvidíme, co covid dovolí). Poznáte osobně zakladatelky projektu i paní doktorkou Hanu Krejčí, Honzu Vyjídáka a Adélu Kábelovou :) Těšíme se na vás!

Odměna Zbývá 1/1

1× soukromé setkání

Donio Plus je určeno autorům zajímavých nápadů, které může finančně podpořit kdokoli. Projekty na Donio Plus nejsou realizované podle zákona o veřejných sbírkách, který zahrnuje pouze veřejně prospěšné aktivity. Více si můžete přečíst v našich Obchodních podmínkách.

Chcete požádat svou komunitu o finanční podporu vašeho projektu? Jsme pro každou dobrost.

Napište nám

Podpořte projekt a získejte atraktivní odměnu

Fandím Životu 2.0
Přispějte 100 Kč a více

Fandím Životu 2.0

Libovolnou částkou, od stokoruny výše, nám pomůžete program Život 2.0 pěkně vymazlit. Odměnou je radost v duši, pomoc mnoha lidem a jistě i dobrá karma.

Děkujeme moc!

Odměna

1× dobrý pocit

Elektronická čokoládová kuchařka pro nízkosacharidové stravování
Přispějte 199 Kč a více

Elektronická čokoládová kuchařka pro nízkosacharidové stravování

Milujete čokoládu, chcete mlsat zdravěji a a omezit i množství sacharidů? Tahle kuchařka je pro vás to pravé. Recepty vybereme tak, abyste při jejich přípravě netrávili v kuchyni hodiny a chutnalo celé rodině. Součástí jsou spočítané nutriční hodnoty.

Kuchařku vám s velkými díky pošleme e-mailem.

Odměna

1 × Elektronická čokoládová kuchařka pro nízkosacharidové stravování

Elektronická kuchařka pro nízkosacharidové stravování
Přispějte 199 Kč a více

Elektronická kuchařka pro nízkosacharidové stravování

V kuchařce najdete nízkosacharidové recepty od všední snídaně až po vánoční cukroví. Jsou to všechno dobroty, které sami jíme a také nám chutnají. 

Recepty z Jídelního plánu vybereme tak, abyste při jejich přípravě netrávili v kuchyni hodiny a chutnalo celé rodině. Součástí jsou spočítané nutriční hodnoty.

Kuchařku vám s velkými díky pošleme e-mailem

Odměna

1 × Elektronická kuchařka pro nízkosacharidové stravování

WEBINÁŘ: Jak na lepší kompenzaci diabetu 1. typu
Přispějte 490 Kč a více

WEBINÁŘ: Jak na lepší kompenzaci diabetu 1. typu

Snažíte se o lepší kompenzaci diabetu 1. typu? Na tomto webináři se dozvíte jak na to. Povíme si co jíst a čemu se naopak vyhnout. Dozvíte se, jak správně odhadnout sacharidy na vašem talíři nebo potřebnou dávku inzulinu. Poradíme vám, jak kontrolovat hladinu cukru v krvi nebo jak správně reagovat na hypoglykémie i hyperglykémie. Nakonec bude prostor i pro vaše dotazy.

Přednášející MUDr. Hana Krejčí, Ph.D., diabetoložka a internistka

Délka cca 60 minut

Odměna

1× webinář

WEBINÁŘ: Cholesterol v krvi i na talíři
Přispějte 490 Kč a více

WEBINÁŘ: Cholesterol v krvi i na talíři

Zajímá vás, jakou roli má cholesterol v kontextu rozvoje onemocnění srdce a cév? Jak ovlivní jeho hladinu obsah vašeho talíře? Potřebujete zjistit, jak je to s cholesterolem v kontextu nízkosacharidového stravování? Tak to jste tady správně. Paní doktorka vše vysvětlí a poradí co dělat, pokud je váš cholesterol příliš vysoký. Nakonec bude prostor pro vaše dotazy.

Přednášející MUDr. Hana Krejčí, Ph.D., diabetoložka a internistka

Délka cca 60 minut

Odměna

1× webinář

WEBINÁŘ: Těhotenská cukrovka a jak na ni?
Přispějte 490 Kč a více

WEBINÁŘ: Těhotenská cukrovka a jak na ni?

Diagnostikovali vám těhotenskou cukrovku? Řekneme si, co je těhotenská cukrovka, jaké má příznaky a jaký vliv může mít na vás i vaše miminko. Dozvíte se, jak se léčí a co vy sama můžete udělat pro její úspěšnou kompenzaci. Prozradíme vám také ty nejdůležitější informace o stravě a jak naladit jídelníček. Nakonec bude prostor pro vaše dotazy.

Přednášející MUDr. Hana Krejčí, Ph.D., diabetoložka a internistka

Délka cca 60 minut

Odměna

1× webinář

WEBINÁŘ: Jak konečně zhubnout a nepřibrat
Přispějte 490 Kč a více

WEBINÁŘ: Jak konečně zhubnout a nepřibrat

Bojujete s váhou a nedaří se vám zhubnout? Naskočí vám ztracená kila rychle zpět?

Tématem tohoto webináře bude hubnutí. Dozvíte se, jaké hlavní zásady dodržovat pokud se snažíte zhubnout, a praktické tipy, jak si získanou hmotnost udržet. Vyvrátíme a vysvětlíme vám některé mýty o hubnutí. Řekneme si, jestli je pro hubnutí lepší omezovat příjem tuků, nebo spíše sacharidů a jakou roli hrají v hubnutí bílkoviny. Prostor bude i pro vaše otázky. Konečně budete vědět jak na to. Webinář je vhodný i pro „nediabetiky“. 

Přednášející: Mgr. Adéla Kábelová, nutriční terapeutka, 1. lékařská fakulta Univerzity Karlovy

Délka cca 60 minut

Odměna

1× webinář

WEBINÁŘ: Životní styl pro zlepšení diabetu 2. typu
Přispějte 490 Kč a více

WEBINÁŘ: Životní styl pro zlepšení diabetu 2. typu

Zúčastněte se webináře o zlepšování zdravotních výsledků u diabetiků. Řekneme si, jak se lze vyhnout zvýšeným glykémiím (tedy i lékům), a výrazně tak snížit riziko diabetických komplikací.

Zaměříme se na dosažení lepší kompenzace diabetu a dáme praktické tipy, jak toho dosáhnout. Poradíme také, jak na tomto cíli spolupracovat s vaším lékařem, diabetologem. Nakonec odpovíme na vaše dotazy. 

Přednášející: Mgr. Jan Vyjídák, LL.M., MSc, specialista na zlepšování výsledků v diabetu, spoluzakladatel Globopol a Neslazeno.cz

Délka cca 60 minut

Odměna

1× webinář

WEBINÁŘ: Remise diabetu a jak na ni
Přispějte 490 Kč a více

WEBINÁŘ: Remise diabetu a jak na ni

Chcete dostat glykémii pod kontrolu a setřást diabetes? Zúčastněte se webináře o zlepšování zdravotních výsledků u diabetiků. Vysvětlíme vám princip remise (stav blízký uzdravení) u diabetiků 2. typu. Představíme také vědecky podložené strategie, jak je možné remise dosáhnout. Dozvíte se řadu praktických tipů, jak můžete postupovat.

Poradíme také, jak na tomto cíli spolupracovat s vaším lékařem-diabetologem.  Nakonec zodpovíme vaše dotazy. 

Přednášející: Mgr. Jan Vyjídák, LL.M., MSc, specialista na zlepšování výsledků v diabetu, spoluzakladatel Globopol a Neslazeno.cz

Délka cca 60 minut

Odměna

1× webinář

WEBINÁŘ: Přerušovaný půst a diabetes
Přispějte 490 Kč a více

WEBINÁŘ: Přerušovaný půst a diabetes

Zajímá vás, jak na přerušovaný půst neboli intermittent fasting (IF) s diabetem? V tomto webináři se zaměříme na poslední vědecké poznatky o roli přerušovaného půstu, časově omezeného jezení a frekvenci jídla v léčbě diabetu. Dozvíte se, jaké pro vás může mít přínosy i pro koho není vhodné. Dostanete řadu praktických tipů, jak si vhodně nastavit vlastní režim a optimalizovat výsledky léčby.

Přednášející: Mgr. Jan Vyjídák, LL.M., MSc, specialista na zlepšování výsledků v diabetu, spoluzakladatel Globopol a Neslazeno.cz

Délka cca 60 minut.

Odměna

1× webinář

Vzorové jídelníčky od nutriční terapeutky pro lehké hubnutí na dva týdny včetně poštovného
Přispějte 1 499 Kč a více

Vzorové jídelníčky od nutriční terapeutky pro lehké hubnutí na dva týdny včetně poštovného

Vyvážené jídelníčky na dva týdny od nutriční terapeutky i s recepty a nákupním seznamem. Skladba jídel a potravin v nich je vyvážená a pestrá. Recepty vybereme tak, abyste při jejich přípravě netrávili v kuchyni hodiny. Součástí jsou spočítané nutriční hodnoty.

 Jídelníček je v základu nastaven tak, aby umožnil nám ženám rozumný úbytek váhy.

Ukážeme vám, jak mlsat bez výčitek. K jídelníčku přidáme poctivou čokoládu od Chocolate Hill.

Prosím vyberte si:

1. RACIO – Vzorový redukční jídelníček na 2 týdny

2. RACIO STŘEDOMOŘSKÉ – Vzorový redukční jídelníček na 2 týdny

3. RACIO VEGETARIÁN – Vzorový redukční jídelníček na 2 týdny

4. LOW CARB – Vzorový redukční jídelníček na 2 týdny

5. KETO – Vzorový redukční jídelníček na 2 týdny

Odměna

1× vybraný jídelníček

Vyzkoušejte si Život 2.0
Přispějte 4 500 Kč a více

Vyzkoušejte si Život 2.0

Chcete nás podpořit? My vás také – předplaťte si program Život 2.0 s VELKOU slevou. Nebo jej místo dobrých rad můžete někomu darovat. Za půl roku toho spolu hodně zvládneme a zažijete jeho přínosy na vlastní kůži. Až skončíte, budete vědět jak na to.

V rámci programu získáte i přístup k záznamům VŠECH webinářů.

Odměna

1× program

Život 2.0  pro dvě osoby
Přispějte 6 000 Kč a více

Život 2.0 pro dvě osoby

Ve dvou se to lépe táhne. A to platí i tehdy, pokud chcete s kily řádně zacvičit. Chcete nás podpořit? My vás také – předplaťte si program Život 2.0 ve dvou s OPRAVDU VELKOU slevou. A můžete jej darovat třeba nejlepší kamarádce nebo prima páru. Za půl roku toho spolu hodně zvládneme a zažijete jeho přínosy na vlastní kůži. Až skončíte, budete vědět jak na to.

V rámci programu získáte i přístup k záznamům VŠECH webinářů.

Odměna

1 × program pro dva

Soukromá online rozmluva s diabetoložkou Hanou Krejčí z VFN v délce 45 minut
Přispějte 25 000 Kč a více

Soukromá online rozmluva s diabetoložkou Hanou Krejčí z VFN v délce 45 minut

Zbývá 4/4

Chcete nás opravdu hodně podpořit? Budeme rádi. Využijte této možnosti a setkejte se osobně s lékařkou MUDr. Hanou Krejčí, Ph.D., z Všeobecné fakultní nemocnice v Praze. Zeptáte se jí na cokoliv, co vás ohledně stravy a diabetu zajímá.

Odměna Zbývá 4/4

1× soukromá online rozmluva 

Soukromá online rozmluva s Janem Vyjídákem v délce 45 minut
Přispějte 25 000 Kč a více

Soukromá online rozmluva s Janem Vyjídákem v délce 45 minut

Zbývá 4/4

Chcete nás opravdu hodně podpořit? Budeme rádi. Využijte této možnosti a setkejte se osobně s Mgr. Janem Vyjídákem, LL.M., MSc, zakladatelem portálu Neslazeno.cz, který je uznávaným odborníkem na zlepšování zdravotních výsledků u diabetiků. Zeptáte se ho na cokoliv, co vás k tématu zajímá.

Odměna Zbývá 4/4

1× soukromá online rozmluva

Soukromá online rozmluva s nutriční terapeutkou Mgr. Adélou Kábelovou z VFN v délce 45 minut
Přispějte 15 000 Kč a více

Soukromá online rozmluva s nutriční terapeutkou Mgr. Adélou Kábelovou z VFN v délce 45 minut

Zbývá 4/4

Chcete nás opravdu hodně podpořit? Budeme rádi. Využijte této možnosti a setkejte se osobně s nutriční terapeutkou Mgr. Adélou Kábelovou z 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy. Zeptat se můžete na cokoliv, co vás v oblasti výživy – nejen v diabetu – zajímá. 

Odměna Zbývá 4/4

1× soukromá online rozmluva

Soukromá letní večeře nebo grilovačka s týmem projektu Život 2.0.
Přispějte 99 000 Kč a více

Soukromá letní večeře nebo grilovačka s týmem projektu Život 2. 0.

Zbývá 1/1

Přijde vám Život 2.0 jako super prospěšný nápad, chcete projekt opravdu hodně podpořit a poznat tým, který za projektem stojí? Tak pojďte do toho! Rádi vás uvítáme na společné neformální letní grilovačce nebo přátelské večeři (uvidíme, co covid dovolí). Poznáte osobně zakladatelky projektu i paní doktorkou Hanu Krejčí, Honzu Vyjídáka a Adélu Kábelovou :) Těšíme se na vás!

Odměna Zbývá 1/1

1× soukromé setkání