DobroTriko a DobroŠaty

limitovaná Donio kolekce

Být pro každou dobrost nebylo nikdy jednodušší.

DobroTrika a DobroŠaty jsme původně plánovali pro sebe, ale máme z nich TAKOVOU radost, že je chceme nabídnout i vám.

Vyšitý nápis Jsem pro každou dobrost budete díky nim nosit rovnou na srdci. Na rukávu je pak našité naše usměvavé logo. Trika i šaty jsou ze 100 % bio bavlny – zkrátka to, co sami máme nejraději. (Trika pro vás už několik týdnů testujeme.)

Pánské DobroTriko

Máme ve dvou barvách – nebezpečně bezpečné černé a v barvě pouštní bouře.

KOUPIT DOBROTRIKO

Dámské DobroŠaty

Můžete mít v černé (po barvě jahodového milkšejku se jen zaprášilo a už není k dispozici).

KOUPIT DOBROŠATY

Kolik stojí?

Triko i šaty můžete pořídit za 399 Kč, což je částka, která nám pomůžeme pokrýt náklady. Baví vás, co děláme? Zvolte dražší variantu za 599 Kč a vašich 200 Kč využijeme na provoz a rozvoj Donio. (Děkujeme!)

Jak objednat?

Nejsme tak skvělí jako naši kamarádi z GLAMI, tak vás prosíme o vyplnění formuláře, na základě kterého se s vámi spojí naše Lada a objednávku společně vyřídíte. Platba je (prozatím) možná pouze bankovním převodem – pokud vezmete naši DobroKolekci útokem, pořídíme si e-shop!

Trika je možné vyzvednout u nás v karlínských kancelářích nebo vám je odešleme skrze Zásilkovnu, která se stala naším partnerem a díky tomu je možné vám zásilku odeslat zdarma. <3

Zásilkovna logo

Lámete si hlavu s velikostí?

Přesné míry najdete přehledně v tabulkách: DobroŠatyDobroTriko černéDobroTriko pouštní bouře

Pokud stejně jako my nakupujete raději „od oka“, možná vám pomůže informace, že náš model David má na sobě černé DobroTriko ve velikosti M, Kuba si oblékl odstín puštní bouře ve velikosti XL, modelka Míša zvolila černé DobroŠaty ve velikosti S a Lucie pak odstín jahodový milkšejk ve velikosti S.

Rozdíly nejsou dramatické – pokud se tedy rozhodujete mezi dvěma velikostmi, volte větší v případě, že rádi nosíte oversize oblečení a preferujete delší střih.