Vydejte s námi knihu Dokonale fungující karburátor na dosah ruky

Vybráno 0 Kč 78 205 Kč
98 526 Kč
49 dnů
do ukončení
Zakladatel
Jan Sklenář
Datum přidání
12. 2. 2023
Poslední aktualita

18. 2. 2023 10:54

Jste skvělí !

Jste skvělí! Moc vám všem děkuji za zájem, důvěru a podporu, které jste Dokonale fungujícímu karburátoru v uplynulém týdnu vyjádřili. Velice si toho vážím a zároveň z toho mám obrovskou radost – takováhle akcelerace je doslova boží a návyková (jsem maličko introvert, takže jásám dovnitř ;-)

Nejen že karburátor, to vy jste dokonalí !

Teď je čas uvařit si kávu, uvolnit svaly, zklidnit tep a nabrat sílu na závěrečnou třetinu.  

A pak? Pochopitelně zpátky into action ! Takže …

… FULL KnédL FOREVER ;-)

Zobrazit celou aktualitu

Tak o co že tady vlastně jde?

Rozpitváme motocyklové karburátory do morku kosti

Váš karburátor nefunguje správně a vy nevíte, jak nahnat zatoulané koně zpátky do stáda? S knihou  Dokonale fungující karburátor na dosah ruky to bude hračka!

1:14,8? No když mu to chutná …

Víte, že ideální poměr směsi benzínu se vzduchem pro spalování ve spalovacím motoru je 1:14,8 hmotnostních dílů? A víte, že to není tak úplně pravda?

Máte plnou hlavu otázek ohledně fungování karburátoru vaší motorky a jen sporou nebo vůbec žádnou odpověď?

Spása nadosah

Pak máte před sebou záchranu – knihu, která vás teorií i praxí motocyklových karburátorů srozumitelně provede od pověstného A až do zapovězeného Z a naučí vás všechno, co potřebujete vědět, abyste údržbu, opravy i ladění karburátoru zvládli svépomocí.

Milujeme techniku a víme, že každá karburátorová mašina může pracovat právě tak bezchybně, jako tento PunkRacer z naší (chráněné ;-) dílny.

Přestože Dokonale fungující karburátor na dosah ruky již nějakou dobu existuje jako e-kniha, pořád jsem někde v zátylku cítil takové to malé nepřestávající píchání. Přesně to píchání, které vás nutí jít, i když byste si už dávno mohli sednout, to, které vás nutí udělat ještě jeden a nejlépe ještě větší krok.

Tu elektronickou verzi jsme vzali, trošku doplnili, hodně vymazlili a nakonec z ní do tisku připravili její váhově těžší, fyzicky opravdovou a snadno nahmatatelnou ségru. A máme z ní neskutečnou radost, protože je NÁDHERNÁ. Tedy bude. Určitě. Jestli nám s tím pomůžete.

 My totiž stále věříme, že mít e-book v mobilu nebo si labužnicky listovat skutečnou knihou je prostě NESROVNATELNÉ ;-)

Myslíte, že by vás to mohlo bavit? Tak do toho pojďte s námi!

Jste jako my motocykloví nadšenci a benzínoví fetišisté, máte prostě ,jen´ dobré srdce a milujete knihy nebo jste hráč s touhou po adrenalinu? Pojďte do toho s námi! Staňte se součástí projektu, získejte své odměny a zapojte se do LOSOVÁNÍ o dárkový balíček MOTOREX v hodnotě 2.526,- Kč!

A neváhejte se mě zeptat, pokud byste měli ohledně knihy Dokonale fungující karburátor na dosah ruky a projektu jejího vydání nějaké otázky. Rád vám na ně odpovím.

Co je tohle za člověka?

L O V E r !

Honza Sklenář, velký milovník. Tedy velký milovník motorek, aby bylo hned na úvod jasno. Ale žádná chvilková rozmařilost, hluboká, intenzivní láska na celý život.

No, je to skoro na slzu. A přitom to začalo tak nevinně …

Měl jsem chvilku nutkání, vyprávět vám ten příběh celý, protože po sobě zanechává jakousi lehkou stopu  n e u v ě ř i t e l n o s t i , ale nakonec jsem to přehodnotil a zůstanu při zemi.

175

Můj kamarád byl o dva roky starší než já a já byl zase o dva roky mladší než on. Taková shoda náhod. Všechno se zlomilo v momentě, kdy jsem zjistil, že máme na půdě rozebranou tátovu Jawu ČZ 175 – jak jsme si tehdy zvykli říkat: stosedmapětmu ;-)

Starý žebřík přitažený ze sklepa byl to jediné co spojovalo podlahu půdy s podlahou babiččiny komory a jeho rozviklanost to jediné, co nás mohlo odradit od touhy servat tu motorku z půdy dolů.

Mě bylo tenkrát asi devět let, síla skoro žádná, ale kde je vůle …

Zrození mechanika

Poskládali jsme jí v garáži u kámoše doma. Dva špunti. Tátové byli rádi, že si kluci hrajou ;-)

Lehce nadneseně by se dalo říct, že jsem od té doby slezl z motorky jenom když jsem do ní chtěl zabořit ruce. Je to opravdu už víc než (těch  n e u v ě ř i t e l n ý ch) 40let a za ten čas jsem nasáknul olejem a benzínem tak, že věřím, že už někomu můžu i malinko smrdět ;-)

No a teď, teď chci vydat tu knihu.

Zastávka na znamení

Zdál se mi nedávno sen. Taková ta kaše, ze které si nepamatuji vůbec nic. Nic. Kromě scény, jejíž závěr mi jako cvaknutím vypínače během nepatrného zlomku sekundy navrátil bdělost.

Šel jsem v tom snu na nějakou toaletu, docela tam profukoval vítr. Prkýnko bylo zvednuté a nad záchodem na šňůře povlávalo bílé ložní prádlo. Jedno z těch plátěných prostěradel ale spadlo dolů a jeho cíp žíznivě nasával vodu z mísy. V okamžiku, kdy jsem ho uchopil a pevně sevřel v dlani, abych ho z té mísy vylovil ven, zabrala nějaká kurev*ká protisíla za ten namočený cíp a jako lokomotiva táhla moje tělo k studenému porcelánu. Stihnul jsem v tom snu vydat ještě jakýsi podivný skřek a … procitnul.

Obvykle se mi to nestává, ale teď jsem měl hodně silný pocit, že to je nějaké znamení. S očima přilepenýma ke stropu jsem začal pomalu přicházet na to …

… ono se totiž vždycky najde NĚCO, ať už jsou ty síly uvnitř nebo vně, co sice táhne taky, ale přesně za opačný konec.

Vždycky něco. A to je přesně ten důvod, proč nedává smysl házet flintu do žita, když brod je ještě daleko.

Proto do toho jdu! Vždyť už ,jenom´ zbývá dát dohromady nějakých těch nablýskaných 30 pieces of silver a …

… a jestli opravdu bude důvod tančit? S vaší podporou a naším mediálním partnerem Motorkáři.cz v zádech určitě ;-)

Tak FULL KnédL a PunkRacer FOREVER ;-)

Né, my děkujeme!

Foto kolor ekspres

Pokud se nám podaří tu cílovou částku získat, budeme neskutečně šťastní a s těmi úsměvy od ucha k uchu se najisto necháme vyfotit ;-) Dokonale fungující karburátor půjde slavnostně do tisku, aby se mohl co nejdřív dostat do vašich rukou, všem podporovatelům pochopitelně bez prodlení rozešleme ostatní odměny a samozřejmě a s potěšením provedeme losování, ze kterého vzejde vítězný …

… hráč

Ten od nás jako výhru dostane 4l plně syntetického motocyklového motorového oleje Motorex Power Synt 4T 10W50, k tomu spray na řetěz Motorex Chain Lube Road 500ml a ještě aktivní pěnu na čištění vnitřku přileb Motorex Helmet Care v celkové hodnotě 2526,- Kč

No, sice to není taková petelice jako jackpot ve Sportce, ale pravděpodobnost na výhru je tady zase nesrovnatelně vyšší ;-) Takže?

… a zdravím Pavla Nováka Motorexcz.com

A jestli vybereme něco navíc?

Pak existují dvě možnosti.

První možnost je, že všechno shrábnu , skočím do letadla a nechám se vyplivnout někde, kde je hodně teplo, skály a slaná voda. Nebo …

… je tady ještě druhá možnost. A to, že tu hromadu kterou získáme navíc rozdělím jako vedoucí zájezdu pěkně na díly: na odměnu pro grafiky Hanku Vivadesign.cz a Michala Linhartovi, protože mi celou dobu pomáhali dobrovolně, ve volném čase, zadarmo a přesto perfektně; na podporu pro nějakou charitativní organizaci – pro kterou, to vymyslíme s vámi všichni společně ;-); taky na pár dalších výtisků Dokonale fungujícího karburátoru , a kdyby i potom ještě něco zbylo, tak bych nakonec asi fakt skočil do toho letadla -  Mallorca, Madeira, Seychely, Bahamy… (né, to je fuckt totální nesmysl ;-)

Chcete zakladateli projektu něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Aktuality

18. 2. 2023 10:54

Jste skvělí !

Jste skvělí! Moc vám všem děkuji za zájem, důvěru a podporu, které jste Dokonale fungujícímu karburátoru v uplynulém týdnu vyjádřili. Velice si toho vážím a zároveň z toho mám obrovskou radost – takováhle akcelerace je doslova boží a návyková (jsem maličko introvert, takže jásám dovnitř ;-)

Nejen že karburátor, to vy jste dokonalí !

Teď je čas uvařit si kávu, uvolnit svaly, zklidnit tep a nabrat sílu na závěrečnou třetinu.  

A pak? Pochopitelně zpátky into action ! Takže …

… FULL KnédL FOREVER ;-)

Vystavíte mi potvrzení o daru?

V režimu Donio Plus Potvrzení o daru nevystavujeme my, ale zakladatel projektu po úspěšném ukončení projektu.

Kdy mohu očekávat svou odměnu?

Odměny realizuje zakladatel projektu do 90 dní po úspěšném ukončení projektu. Do této doby se všem přispěvatelům ozve.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se v projektu nevybere více než 25% z cílové částky, se vybrané finance refundují přispěvatelům.

Mohu si u vás objednat daný produkt/službu, na kterou běží sbírka?

My v Donio samotnou výrobu/poskytování neprovozujeme, jsme pouze platforma, přes kterou je možné na výrobu přispět. Pokud máte zájem o některý z produktů, na které jsou u nás podpůrné kampaně, kontaktujte prosím vždy jejich zakladatele uvedené v popisu projektu.

Mohu platit ApplePay?

Aktuálně v rámci sekce Donio Plus není možné platit způsobem ApplePay, pouze kartou online či bankovním převodem

Jan Vídeňka
390 Kč  •  24. 3. 2023 20:57
Dneska jsem po zimně projel Biga a zase mi to udělalo hroznou radost, jak ten stroj šlape. Proto musím podpořit toho díky komu takhle šlape.
Štědrý přispěvatel
669 Kč  •  6. 3. 2023 12:12
Laskavý přispěvatel
777 Kč  •  3. 3. 2023 21:29
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
390 Kč  •  28. 2. 2023 11:30
Štědrý přispěvatel
669 Kč  •  26. 2. 2023 23:10
Štědrý přispěvatel
2 000 Kč  •  26. 2. 2023 22:30
Štědrý přispěvatel
669 Kč  •  26. 2. 2023 21:11
Štědrý přispěvatel
900 Kč  •  26. 2. 2023 21:10
Jan H.
700 Kč  •  24. 2. 2023 8:43
Těším se na knihu :-)
Milý přispěvatel
669 Kč  •  23. 2. 2023 21:14
Dobrosrdečný přispěvatel
999 Kč  •  23. 2. 2023 20:15
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
669 Kč  •  22. 2. 2023 19:48
Milý přispěvatel
611 Kč  •  22. 2. 2023 15:10
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
669 Kč  •  20. 2. 2023 11:49
Laskavý přispěvatel
669 Kč  •  19. 2. 2023 16:34
Milý přispěvatel
390 Kč  •  19. 2. 2023 16:27
Štědrý přispěvatel
868 Kč  •  19. 2. 2023 15:41
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
390 Kč  •  19. 2. 2023 12:54
Milý přispěvatel
390 Kč  •  18. 2. 2023 22:59
Laskavý přispěvatel
390 Kč  •  18. 2. 2023 18:58
Dobrosrdečný přispěvatel
700 Kč  •  18. 2. 2023 10:14
Dobrosrdečný přispěvatel
868 Kč  •  17. 2. 2023 17:56
Velkorysý přispěvatel
390 Kč  •  17. 2. 2023 14:27
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
669 Kč  •  17. 2. 2023 11:17
Laskavý přispěvatel
400 Kč  •  17. 2. 2023 10:22
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
390 Kč  •  16. 2. 2023 20:35
Laskavý přispěvatel
669 Kč  •  16. 2. 2023 12:56
Dobrosrdečný přispěvatel
631 Kč  •  16. 2. 2023 10:34
Štědrý přispěvatel
669 Kč  •  16. 2. 2023 10:28
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
669 Kč  •  16. 2. 2023 8:18
Štědrý přispěvatel
669 Kč  •  16. 2. 2023 8:13
Štědrý přispěvatel
390 Kč  •  15. 2. 2023 21:33
Velkorysý přispěvatel
769 Kč  •  15. 2. 2023 20:31
Radek P.
999 Kč  •  15. 2. 2023 20:20
Díky za každou takovou knihu, bude se hodit :)
Laskavý přispěvatel
390 Kč  •  15. 2. 2023 20:01
Štědrý přispěvatel
868 Kč  •  15. 2. 2023 19:49
Milý přispěvatel
390 Kč  •  15. 2. 2023 13:41
Laskavý přispěvatel
390 Kč  •  15. 2. 2023 12:00
Dobrosrdečný přispěvatel
669 Kč  •  15. 2. 2023 11:33
Laskavý přispěvatel
669 Kč  •  15. 2. 2023 8:28
Laskavý přispěvatel
1 000 Kč  •  15. 2. 2023 8:08
Vladimír M.
669 Kč  •  15. 2. 2023 7:35
Šup, šup- bude jaro...musím studovat, abych mohl ladit :D
Laskavý přispěvatel
390 Kč  •  15. 2. 2023 7:27
Milý přispěvatel
1 000 Kč  •  14. 2. 2023 21:32
Štědrý přispěvatel
669 Kč  •  14. 2. 2023 20:48
Pavel H.
899 Kč  •  14. 2. 2023 18:54
doufám, že se zadaří a těším se :-)
Štědrý přispěvatel
669 Kč  •  14. 2. 2023 18:49
Milý přispěvatel
400 Kč  •  14. 2. 2023 18:23
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
868 Kč  •  14. 2. 2023 18:21
Laskavý přispěvatel
1 000 Kč  •  14. 2. 2023 17:41
Dobrosrdečný přispěvatel
999 Kč  •  14. 2. 2023 17:16
Štědrý přispěvatel
390 Kč  •  14. 2. 2023 17:09
Štědrý přispěvatel
669 Kč  •  14. 2. 2023 15:00
Velkorysý přispěvatel
868 Kč  •  14. 2. 2023 14:50
Dobrosrdečný přispěvatel
900 Kč  •  14. 2. 2023 13:48
Laskavý přispěvatel
669 Kč  •  14. 2. 2023 13:13
Zdeněk P.
1 000 Kč  •  14. 2. 2023 10:39
Už se těším, ale stejně motorku dovezu radši k Tobě
Laskavý přispěvatel
700 Kč  •  14. 2. 2023 10:12
Dobrosrdečný přispěvatel
669 Kč  •  14. 2. 2023 9:14
Dobrosrdečný přispěvatel
999 Kč  •  14. 2. 2023 9:07
Milý přispěvatel
999 Kč  •  14. 2. 2023 7:06
Dobrosrdečný přispěvatel
669 Kč  •  14. 2. 2023 7:03
Velkorysý přispěvatel
669 Kč  •  14. 2. 2023 6:06
Milý přispěvatel
390 Kč  •  13. 2. 2023 23:51
Dobrosrdečný přispěvatel
390 Kč  •  13. 2. 2023 22:35
Laskavý přispěvatel
999 Kč  •  13. 2. 2023 22:27
Štědrý přispěvatel
669 Kč  •  13. 2. 2023 22:15
Dobrosrdečný přispěvatel
1 043 Kč  •  13. 2. 2023 21:09
Dobrosrdečný přispěvatel
700 Kč  •  13. 2. 2023 20:25
Dobrosrdečný přispěvatel
999 Kč  •  13. 2. 2023 20:24
Štědrý přispěvatel
700 Kč  •  13. 2. 2023 20:05
Velkorysý přispěvatel
669 Kč  •  13. 2. 2023 20:01
Velkorysý přispěvatel
999 Kč  •  13. 2. 2023 19:59
Radoslav K.
868 Kč  •  13. 2. 2023 19:35
Tak šup sem s tím, už se na to klepu jak motorkář na jaro!
Dobrosrdečný přispěvatel
1 111 Kč  •  13. 2. 2023 19:23
Milý přispěvatel
999 Kč  •  13. 2. 2023 19:15
Milý přispěvatel
1 200 Kč  •  13. 2. 2023 19:02
Laskavý přispěvatel
669 Kč  •  13. 2. 2023 18:53
Štědrý přispěvatel
390 Kč  •  13. 2. 2023 16:46
Velkorysý přispěvatel
999 Kč  •  13. 2. 2023 15:22
Laskavý přispěvatel
390 Kč  •  13. 2. 2023 15:09
Milý přispěvatel
868 Kč  •  13. 2. 2023 14:30
Laskavý přispěvatel
669 Kč  •  13. 2. 2023 14:28
Miroslav N.
669 Kč  •  13. 2. 2023 14:23
Už se na knížku moc těším. Měl jsem vždy jen karburátorové motorky a rád proniknu hlouběji do této problematiky. Díky za vaši práci.
Milý přispěvatel
400 Kč  •  13. 2. 2023 14:00
Milý přispěvatel
390 Kč  •  13. 2. 2023 13:58
Milý přispěvatel
999 Kč  •  13. 2. 2023 13:37
Dobrosrdečný přispěvatel
669 Kč  •  13. 2. 2023 13:35
Laskavý přispěvatel
669 Kč  •  13. 2. 2023 13:29
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
669 Kč  •  13. 2. 2023 13:06
Štědrý přispěvatel
390 Kč  •  13. 2. 2023 12:59
Dobrosrdečný přispěvatel
390 Kč  •  13. 2. 2023 12:46
Štědrý přispěvatel
868 Kč  •  13. 2. 2023 12:44
Laskavý přispěvatel
669 Kč  •  13. 2. 2023 12:35
Velkorysý přispěvatel
669 Kč  •  13. 2. 2023 12:30
Velkorysý přispěvatel
1 000 Kč  •  13. 2. 2023 12:02
Laskavý přispěvatel
669 Kč  •  13. 2. 2023 11:58
Laskavý přispěvatel
669 Kč  •  13. 2. 2023 11:56
Štědrý přispěvatel
669 Kč  •  13. 2. 2023 11:24
Milý přispěvatel
868 Kč  •  13. 2. 2023 11:16
Štědrý přispěvatel
868 Kč  •  13. 2. 2023 11:14
Laskavý přispěvatel
2 000 Kč  •  13. 2. 2023 8:02
Velkorysý přispěvatel
390 Kč  •  12. 2. 2023 23:02
Milý přispěvatel
2 000 Kč  •  12. 2. 2023 18:56
Laskavý přispěvatel
2 000 Kč  •  12. 2. 2023 17:27

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, ikdyž se nevybere celá částka.
Přidat Dobrovýzvu Zjistit více

U této sbírky zatím Dobrovýzvy nejsou

Vyberte si odměnu

PunkRacer
Přispějte 222 Kč a více

PunkRacer

Zakoupením této odměny získáte jedinečnou sadu 4ks originálních pivních tácků PunkRacer – Addiction to difference v dárkovém přebalu.

Nyní jedině na Donio.cz !

Tácky dostanete poštou do vaší poštovní schránky (poštovné je zahrnuto v ceně ;-)

Odměna

1 x sada 4ks pivních tácků PunkRacer

E-book
Přispějte 390 Kč a více

E-book

Zakoupením této odměny získáte elektronickou knihu Dokonale fungující karburátor na dosah ruky včetně bonusové části Ladění karburátoru (klikněte ZDE a dozvíte se víc) ve formátu PDF. Odkaz na stažení ebooku Vám přijde do Vaší emailové schránky ;-)

Odměna

1× e-book

E-book PLUS
Přispějte 611 Kč a více

E-book PLUS

Zakoupením této odměny získáte elektronickou knihu Dokonale fungující karburátor na dosah ruky včetně bonusové části Ladění karburátoru (klikněte ZDE a dozvíte se víc) ve formátu PDF. Odkaz na stažení ebooku Vám přijde do Vaší emailové schránky,

PLUS

jedinečnou sadu 4 ks originálních pivních tácků PunkRacer – Addiction to difference v dárkovém přebalu.

Tácky dostanete poštou do vaší poštovní schránky (poštovné je zahrnuto v ceně ;-)

Odměna

1× e-book PLUS pivní tácky PunkRacer

Kniha
Přispějte 669 Kč a více

Kniha

Tak a je to tady ;-)

Tímto nákupem získáte úžasně skutečnou, hmatatelnou, listovatelnou a lehce interaktivní knihu Dokonale fungující karburátor na dosah ruky z masa a kostí. Je v ní samozřejmě úplně všechno, včetně bonusové části Ladění karburátoru a my jsme z ní už teď doslova nadšení, protože je NÁDHERNÁ. Tedy bude. Určitě. Jestli nám s tím pomůžete ;-)

Knihu, dostanete poštou (v co možná nejkratší době od jejího vydání) do vaší poštovní schránky. Poštovné je zahrnuto v ceně. H U R Á !

Odměna

1× skutečná kniha

Kniha PLUS
Přispějte 868 Kč a více

Kniha PLUS

Tak a je to tady zase ;-)

Tímto nákupem získáte úžasně skutečnou, hmatatelnou, listovatelnou a lehce interaktivní knihu Dokonale fungující karburátor na dosah ruky z masa a kostí. Je v ní samozřejmě úplně všechno, včetně bonusové části Ladění karburátoru a my jsme z ní už teď doslova nadšení, protože je NÁDHERNÁ. Tedy bude. Určitě. Jestli nám s tím pomůžete,

PLUS

jedinečnou sadu 4ks originálních pivních tácků PunkRacer – Addiction to difference v dárkovém přebalu,

PLUS (a to POZOR)

! e-book ZDARMA !

Knihu (v co možná nejkratší době od jejího vydání) i pivní tácky, dostanete poštou do vaší poštovní schránky. Poštovné je zahrnuto v ceně. Odkaz na stažení e-booku přijde na váš e-mail ;-)

Odměna

1× kniha + pivní tácky PunkRacer + ebook ZDARMA

Kniha PLUS VIP HRÁČ
Přispějte 999 Kč a více

Kniha PLUS VIP HRÁČ

Tak a je to tady ještě jednou a teď nejvíc ;-)

Tímto nákupem získáte úžasně skutečnou, hmatatelnou, listovatelnou a lehce interaktivní knihu Dokonale fungující karburátor na dosah ruky z masa a kostí. Je v ní samozřejmě úplně všechno, včetně bonusové části Ladění karburátoru a my jsme z ní už teď doslova nadšení, protože je NÁDHERNÁ. Tedy bude. Určitě. Jestli nám s tím pomůžete,

PLUS

jmenovité poděkování a věnování v knize,

PLUS

jedinečnou sadu 4ks originálních pivních tácků PunkRacer – Addiction to difference v dárkovém přebalu,

PLUS (a to je PECKA)

e-book ZDARMA,

PLUS (a to je zásadní PECKA)

vstup do losování o balíček produktů firmy Motorex v celkové hodnotě 2526,- Kč. Balíček obsahuje:

  • 4l plně syntetického motocyklového motorového oleje Motorex Power Synt 4T 10W50
  • spray na řetěz Motorex Chain Lube Road 500ml
  • aktivní pěnu na čištění vnitřku přileb Motorex Helmet Care

A navíc ještě …

… vylepšení karmy ;-) No a to je K NEZAPLACENÍ

Odměna

1× všechno!

Donio je určeno také zakladatelům zajímavých nápadů, které může kdokoliv finančně podpořit. Komerční projekty na Donio nejsou realizované podle zákona o veřejných sbírkách, který zahrnuje pouze veřejně prospěšné aktivity. Více si můžete přečíst v našich Obchodních podmínkách.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Napište nám

Podpořte projekt a získejte atraktivní odměnu

PunkRacer
Přispějte 222 Kč a více

PunkRacer

Zakoupením této odměny získáte jedinečnou sadu 4ks originálních pivních tácků PunkRacer – Addiction to difference v dárkovém přebalu.

Nyní jedině na Donio.cz !

Tácky dostanete poštou do vaší poštovní schránky (poštovné je zahrnuto v ceně ;-)

Odměna

1 x sada 4ks pivních tácků PunkRacer

E-book
Přispějte 390 Kč a více

E-book

Zakoupením této odměny získáte elektronickou knihu Dokonale fungující karburátor na dosah ruky včetně bonusové části Ladění karburátoru (klikněte ZDE a dozvíte se víc) ve formátu PDF. Odkaz na stažení ebooku Vám přijde do Vaší emailové schránky ;-)

Odměna

1× e-book

E-book PLUS
Přispějte 611 Kč a více

E-book PLUS

Zakoupením této odměny získáte elektronickou knihu Dokonale fungující karburátor na dosah ruky včetně bonusové části Ladění karburátoru (klikněte ZDE a dozvíte se víc) ve formátu PDF. Odkaz na stažení ebooku Vám přijde do Vaší emailové schránky,

PLUS

jedinečnou sadu 4 ks originálních pivních tácků PunkRacer – Addiction to difference v dárkovém přebalu.

Tácky dostanete poštou do vaší poštovní schránky (poštovné je zahrnuto v ceně ;-)

Odměna

1× e-book PLUS pivní tácky PunkRacer

Kniha
Přispějte 669 Kč a více

Kniha

Tak a je to tady ;-)

Tímto nákupem získáte úžasně skutečnou, hmatatelnou, listovatelnou a lehce interaktivní knihu Dokonale fungující karburátor na dosah ruky z masa a kostí. Je v ní samozřejmě úplně všechno, včetně bonusové části Ladění karburátoru a my jsme z ní už teď doslova nadšení, protože je NÁDHERNÁ. Tedy bude. Určitě. Jestli nám s tím pomůžete ;-)

Knihu, dostanete poštou (v co možná nejkratší době od jejího vydání) do vaší poštovní schránky. Poštovné je zahrnuto v ceně. H U R Á !

Odměna

1× skutečná kniha

Kniha PLUS
Přispějte 868 Kč a více

Kniha PLUS

Tak a je to tady zase ;-)

Tímto nákupem získáte úžasně skutečnou, hmatatelnou, listovatelnou a lehce interaktivní knihu Dokonale fungující karburátor na dosah ruky z masa a kostí. Je v ní samozřejmě úplně všechno, včetně bonusové části Ladění karburátoru a my jsme z ní už teď doslova nadšení, protože je NÁDHERNÁ. Tedy bude. Určitě. Jestli nám s tím pomůžete,

PLUS

jedinečnou sadu 4ks originálních pivních tácků PunkRacer – Addiction to difference v dárkovém přebalu,

PLUS (a to POZOR)

! e-book ZDARMA !

Knihu (v co možná nejkratší době od jejího vydání) i pivní tácky, dostanete poštou do vaší poštovní schránky. Poštovné je zahrnuto v ceně. Odkaz na stažení e-booku přijde na váš e-mail ;-)

Odměna

1× kniha + pivní tácky PunkRacer + ebook ZDARMA

Kniha PLUS VIP HRÁČ
Přispějte 999 Kč a více

Kniha PLUS VIP HRÁČ

Tak a je to tady ještě jednou a teď nejvíc ;-)

Tímto nákupem získáte úžasně skutečnou, hmatatelnou, listovatelnou a lehce interaktivní knihu Dokonale fungující karburátor na dosah ruky z masa a kostí. Je v ní samozřejmě úplně všechno, včetně bonusové části Ladění karburátoru a my jsme z ní už teď doslova nadšení, protože je NÁDHERNÁ. Tedy bude. Určitě. Jestli nám s tím pomůžete,

PLUS

jmenovité poděkování a věnování v knize,

PLUS

jedinečnou sadu 4ks originálních pivních tácků PunkRacer – Addiction to difference v dárkovém přebalu,

PLUS (a to je PECKA)

e-book ZDARMA,

PLUS (a to je zásadní PECKA)

vstup do losování o balíček produktů firmy Motorex v celkové hodnotě 2526,- Kč. Balíček obsahuje:

  • 4l plně syntetického motocyklového motorového oleje Motorex Power Synt 4T 10W50
  • spray na řetěz Motorex Chain Lube Road 500ml
  • aktivní pěnu na čištění vnitřku přileb Motorex Helmet Care

A navíc ještě …

… vylepšení karmy ;-) No a to je K NEZAPLACENÍ

Odměna

1× všechno!