Dronů pro rozvědku není nikdy dost

Vybráno 0 Kč 223 322 Kč
od 184 dárců

Buďte s námi pro každou dobrost. Předáme 100 % vašeho daru.

Přispět Sdílet

Všechny sbírky ověřujeme

Všechny sbírky ověřujeme

Datum přidání
24. 12. 2023
Poslední aktualita

26. 2. 2024 20:31

Soutěž o stavebnici „speciální zemědělská operace“

Začínáme „speciální zemědělskou operaci“ ve formě soutěže o krabici unikátní stavebnice, věnované ukrajinským traktoristům (kteří v začátku války aktivně odtahovali ruskou těžkou techniku).

Soutěž trvá od 26/02/2024 do 04/03/2024. Účastní se každý příspěvek částkou 1000 Kč a více. Slosování proběhne v pondělí 04/03/2024 za pomoci služby random.org.

V případě účasti nezapomeňte prosím uvést při zadání příspěvku na Donio svůj email. Abychom vás mohli zahrnout so slosování, a také se s vámi spojit.

Omezili jsme výši příspěvku, protože věc je opravdu hodnotná a dala tvůrci spoustu práce. Víme, že to stejně neděláte kvůli možné výhře. A jakýkoliv příspěvek ohromně pomůže. Stavebnici nám daroval člověk, který ji již dříve vydražil a peníze šly na pomoc Ukrajině. A nyní může stavebnice pomoci znovu. A to je skvělé.

Více informací a fotografií najdete na našich webových stránkách.

Zobrazit celou aktualitu
Všechny aktuality

Představení sbírky

Tato stálá sbírka je určena na nákupy výzvědných dronů pro některé jednotky ukrajinské armády, se kterými spolupracujeme. Jde o 95. brigádu, 47. brigádu a 25. brigádu. Drony, zakoupené z této sbírky budou určeny výhradně na průzkumné a evakuační účely, nikoliv jako zbraň. Výzvědné drony jsou s FPV kamikadze nerozlučná pára. Jeden se dívá, druhý ničí. Jsou ale i řady případů, kdy výzvědný dron pomohl zraněnému ukrajinskému vojákovi dostat se zpět na své pozice. 

Drony předáváme vojákům jednotek výše zmíněných brigád. Proč zrovna jich? Protože máme v těchto brigádách spoustu kamarádů, které známe osobně. Pomáháme tak konkrétním lidem nebo od nich dostaneme doporučení. Pomoc tak jde tam, kde je skutečně potřebná a vždy máme zpětnou vazbu. 

Drony dokáží zachraňovat životy. Jednak díky včasnému zjištění pozic nepřítele a jejich kontrolou, tak i asistencí při vyhledávání a evakuaci raněných vojáků. 

Kromě dronů bývají u operátorů i jiné potřeby. Může to být pozemní stanice, retranslátor nebo například prostředek radioelektronického boje pro ochranu pilotů. Vojáci nám sami řeknou, co potřebují. My to zakoupíme buď v České republice (Mavic) nebo proplatíme dodavateli v Ukrajině. V Ukrajině je řada skvělých výrobců prostředků radioelektronického boje a dalšího příslušenství. Vojáci sami ví, co potřebují a komunikují s výrobcem. Naše úloha je najít finance a zaplatit to, co potřebují.

Tato sbírka je stálá, nemá cílovou částku. Protože jak plyne z názvu, potřeby jsou větší než zatím dokážeme uspokojit. Pokud se poštěstí, výzvědný dron vydrží týden, dva. Záleží na tom, jak je v dané oblasti protivník aktivní v oblasti radioelektronického boje. Bohužel nepřítel se soustředí také na vyhledávání a zničení operátorů. Ale i za tuto poměrně krátkou dobu dokáže v dobrých rukách jeden dron udělat mnoho prospěšné práce. 

Můžete nám přispět jednorázově, ale i nastavením trvalé pomoci. Z vaší karty tak bude měsíčně strhávána nastavená částka.  My nikam nezmizíme a budeme pomáhat až do konce. 

Vážíme si každého příspěvku, ať je sebemenší. S penězi nakládáme hospodárně. Nebereme si žádný plat. Drony a jiné vybavení nyní nakupujeme přímo bez DPH (jde o výjimku v zákoně o DPH) a hledáme dodavatele, kteří to akceptují. Je to velká úspora Vašich peněz a můžeme tak nakoupit více vybavení.

Jako spolek Křídla Fénixe z.s. máme s dodávkami dronů již nějaké zkušenosti. Předali jsme již na frontu úspěšně desítky dronů, spoustu zdravotnického materiálu a jiných potřeb. Chceme s vaší pomocí tuto činnost výrazně rozšířit.  

Můžete se také podívat na naše minulé úspěšně uzavřené sbírky:

https://www.donio.cz/terenni-auto-pro-sasu

https://www.donio.cz/oprava-automobilu-pro-jednotku-vojenske-kontrarozvedky

https://www.donio.cz/vysadkovy-a-zachranny-clun-pro-rozvedku-morske-pechoty 

Více informací je v sekci Časté otázky, aby to tady nebylo tak dlouhé.

Soustu dalších informací o nás a naší činnosti najdete na našich webových stránkách. Zanedlouho přibude také blog se zajímavými informacemi z oblasti dronů.

Komu pomůžeme?

Drony předáváme vojákům jednotek ukrajinské armády, se kterými již dlouho spolupracujeme. Nebo nám tito lidé dají doporučení. Můžeme tak garantovat, že pomoc se dostane do správných rukou. Jde o 95. brigádu, 47. brigádu a 25. brigádu.

Jedna z jednotek, kam jsme dodali první Mavic 3 Pro z této sbírky, nese název Alastor. Spadají pod 25. brigádu a působí v oblasti Kupjansku. 

Kluci Vám natočili pěkné poděkování: https://www.youtube.com/shorts/SZhcNxjPr_Q

A takto vypadá jeden z jejich pilotů při práci:

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Všechny vybrané prostředky budou použity na nákup větších dronů pro rozvědku a průzkumných FPV dronů pro vybrané jednotky ukrajinské armády, se kterými spolupracujeme. Drony pro rozvědku nakupujeme v České republice a odesíláme v Ukrajinu. Některé typy dronů chceme nakupovat v Ukrajině, kde začínají vznikat zajímavé projekty a zároveň jde tak o podporu místních výrobců. 

Prostředky budou využity také na nákup potřebného příslušenství pro operátory, jako jsou například brýle, retranslátory nebo jiné radioelektronické prostředky. Některé z těchto věcí je také možné nakupovat u lokálních výrobců,

Tato sbírka je dlouhodobá, budeme průběžně čerpat prostředky, nakupovat drony a příslušenství nebo je zadávat do výroby v Ukrajině. O každém předání se zmíníme v aktualitě.

V případě FPV i jiných dronů jde o jejich použití v oblasti rozvědky, nikoliv jako letálních zbraní.

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Aktuality

26. 2. 2024 20:31

Soutěž o stavebnici „speciální zemědělská operace“

Začínáme „speciální zemědělskou operaci“ ve formě soutěže o krabici unikátní stavebnice, věnované ukrajinským traktoristům (kteří v začátku války aktivně odtahovali ruskou těžkou techniku).

Soutěž trvá od 26/02/2024 do 04/03/2024. Účastní se každý příspěvek částkou 1000 Kč a více. Slosování proběhne v pondělí 04/03/2024 za pomoci služby random.org.

V případě účasti nezapomeňte prosím uvést při zadání příspěvku na Donio svůj email. Abychom vás mohli zahrnout so slosování, a také se s vámi spojit.

Omezili jsme výši příspěvku, protože věc je opravdu hodnotná a dala tvůrci spoustu práce. Víme, že to stejně neděláte kvůli možné výhře. A jakýkoliv příspěvek ohromně pomůže. Stavebnici nám daroval člověk, který ji již dříve vydražil a peníze šly na pomoc Ukrajině. A nyní může stavebnice pomoci znovu. A to je skvělé.

Více informací a fotografií najdete na našich webových stránkách.

22. 2. 2024 17:53

Další Mavic odeslán

Odeslali jsme další dron Mavic 3 Pro jednotce Alastor, spadající pod 25. brigádu. Spolu s ním ještě nabíjecí stanici EcoFlow pro piloty 95. brigády a ovladač. Očekáváme další dva Mavic 3 Pro, které budou obratem odeslány. Doufáme, že tato sbírka dále pojede a budeme moci nakupovat a odesílat alespoň 3–4 drony týdně. 

18. 2. 2024 20:17

Zakoupený Mavic a příslušenství pro jednotku Alastor

Z části výtěžku této sbírky jsme již zakoupili jeden dron Mavic 3 Pro, pro jednotku Alastor, spadající pod 25. brigádu. Kluci vám natočili hezké video s poděkováním:

https://www.youtube.com/shorts/SZhcNxjPr_Q

A také nám poslali video ze cvičení práce s retranslátorem, který byl také zakoupen z této sbírky. Na video i popis zařízení se můžete podívat na mém profilu. Fotografie dronu s retranslátorem:

Díky tomu, že sbírka jde docela dobře, můžeme příští týden nakoupit několik dalších dronů. Některé máme rezervované v Ukrajině, znamená to mnohem rychlejší dodání jednotkám.

Na ty další máme dodavatele v ČR, který jako první akceptoval systém nákupu bez DPH. To znamená, že drony koupíme za cenu bez DPH. Jeden Mavic 3 Pro nás tak bude stát 44.600 Kč místo 54.000 Kč. A to je rozdíl. Díky této výjimce můžeme nakoupit více dronů a s Vašimi penězi zacházet hospodárně.

Chlapi nám slíbili hezké materiály a videa z jejich práce, nakolik to bude možné. Přidáme je do další aktuality.

Děkujeme za jakékoliv příspěvky, ať jsou malé nebo velké. A obzvláště pokud nám dá někdo tolik důvěry a nastaví příspěvek pravidelný. Obrovskou pomoc udělá také sdílení, nemáme tak velké PR jako jiní. Ale pracujeme maximálně efektivně.

Komu konkrétně předáváte drony?

Drony nebo příslušenství k nim předáváme vojákům z několika brigád ukrajinské armády. Jde o 95. brigádu, 47. brigádu a 25. brigádu. Lidem, které známe osobně nebo na jejich doporučení. V Ukrajině máme dlouho prožito, a proto bohužel mnoho našich přátel slouží v armádě. Pomáháme tedy konkrétním lidem, se kterými máme nějaké vazby. Vaše pomoc tak skončí tam, kde je opravdu potřeba.

Jaké předáváte drony?

V této sbírce jde pouze o drony výzvědné. Nikoliv FPV kamikadze, už jen z povahy pravidel Donio, kde není dovoleno provádět sbírky na zbraně. Kupujeme takové drony, které požaduje přímo konkrétní jednotka podle svých potřeb. Většinou jde o Mavic 3 PRO, který je nejžádanější a nejrozšířenější. Pokud jde o příslušenství jako jsou například retranslátory, nakupujeme je v Ukrajině. Vojáci si sami vybírají dodavatele a konkrétní typy a my je zaplatíme. Zároveň jde o podporu ukrajinských výrobců.

Jak drony dopravujete v Ukrajinu?

Máme dlouhodobou spolupráci s logistickou společností Meest International, která naši činnost podporuje. Drony odesíláme zásilkami. Z ČR jedou do Polska, máme skvělé tarify od DPD. A z Polska již jedou v Ukrajinu konkrétním vojákům prostřednictvím společnosti Meest. Tuto dopravu již máme zdarma díky podpoře Meestu. Pokud zásilku odešleme v pondělí z ČR, v pátek si ji voják může vyzvednout prakticky kdekoliv v Ukrajině. Drony jsou v Ukrajině osvobozeny od DPH a cla na libovolnou částku, celý proces je legální a rychlý.

Kolik stojí drony a jiné vybavení?

Nejvíce poptávaný typ je Mavic 3 PRO. Tento dron stojí okolo 53.000 Kč s DPH, my jej umíme nakoupit za necelých 45.000 Kč. Není to nijak levné a je jich potřeba hodně. Bohužel zatím levnější odpovídající alternativa není. Retranslátor ukrajinské výroby stojí okolo 16.000 Kč. Prostředky radioelektronického boje ukrajinské výroby se pohybují od cca 25.000 Kč do 50.000 Kč. Tím se myslí prostředky osobní ochrany, pro ochranu skupiny na větší vzdálenost jsou to již mnohem vyšší částky. Někdy se pro rozvědku dá dobře použít také FPV, který nenese výbušninu, ale je například doplněn o termovizi a výkonnější baterii. Takový dron se pohybuje okolo 15.000 Kč bez termovize a do 50.000 Kč s termovizí.

Co je to retranslátor?

Retranslátor je přístroj, který dává pilotům možnost letět s drony na větší vzdálenost a zejména překonat terénní překážky (horizont). Přístroj se připevní na průzkumný Mavic, který vyletí vysoko. Z pozemní stanice jde potom signál ne přímo na FPV kamikadze, ale na retranslátor. Ten jej dále posílá k FPV. Zároveň videosignál jde zpět stejnou cestou. Díky tomu, že Mavic s retranslátorem visí ve vzduchu, pokrývá tak mnohem větší oblast a terénní překážky, než kdyby signál šel přímo z ovladače do FPV.

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

Štědrý dárce
1 000 Kč  •  1. 3. 2024 21:52
Laskavý dárce
200 Kč  •  1. 3. 2024 15:58
DobroDárce
600 Kč  •  1. 3. 2024 14:08
Štědrý dárce
300 Kč  •  1. 3. 2024 11:51
Milý dárce
100 Kč  •  1. 3. 2024 2:40
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  29. 2. 2024 22:41
Laskavý dárce
2 222 Kč  •  29. 2. 2024 14:38
Kamila B.
300 Kč  •  29. 2. 2024 9:18
Přeju nám všem, aby Ukrajina zvítězila. Přeju bojovníkům mnoho sil.
Štědrý dárce
2 000 Kč  •  28. 2. 2024 20:53
Milý dárce
2 000 Kč  •  28. 2. 2024 10:51
Štědrý dárce
2 000 Kč  •  28. 2. 2024 8:55
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  28. 2. 2024 8:29
Laskavý dárce
3 000 Kč  •  27. 2. 2024 22:13
Milan Brož
1 000 Kč  •  27. 2. 2024 1:05
Hodně úspěchů v boji a sil, hrdinní Ukrajinci!✌️
Milý dárce
1 000 Kč  •  26. 2. 2024 23:03
Velkorysý dárce
10 000 Kč  •  26. 2. 2024 22:21
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  26. 2. 2024 21:10
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  26. 2. 2024 19:19
Laskavý dárce
600 Kč  •  26. 2. 2024 16:57
Laskavý dárce
300 Kč  •  25. 2. 2024 17:59
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  25. 2. 2024 17:36
Milý dárce
600 Kč  •  25. 2. 2024 15:13
Milý dárce
1 000 Kč  •  25. 2. 2024 7:32
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  24. 2. 2024 22:57
DobroDárce
1 000 Kč  •  24. 2. 2024 22:16
Velkorysý dárce
550 Kč  •  24. 2. 2024 17:01
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  24. 2. 2024 9:02
Laskavý dárce
2 000 Kč  •  23. 2. 2024 22:45
Michal
600 Kč  •  23. 2. 2024 20:20
Slava Ukraini!
Laskavý dárce
600 Kč  •  23. 2. 2024 19:15
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  23. 2. 2024 18:28
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  23. 2. 2024 12:23
Milý dárce
5 000 Kč  •  23. 2. 2024 10:17
Štědrý dárce
100 Kč  •  23. 2. 2024 9:58
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  22. 2. 2024 21:33
Laskavý dárce
2 000 Kč  •  22. 2. 2024 20:47
Dárce
600 Kč  •  22. 2. 2024 19:30
Sláva Ukrajině!
ah
1 000 Kč  •  22. 2. 2024 13:59
Svobodu Ukrajině.
Dobrosrdečný dárce
500 Kč  •  22. 2. 2024 12:51
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  21. 2. 2024 23:19
Petr
600 Kč  •  21. 2. 2024 20:09
Ať vám dobře poslouží fandím vám.
Milý dárce
2 000 Kč  •  20. 2. 2024 10:37
Milý dárce
3 500 Kč  •  20. 2. 2024 6:26
Milý dárce
1 000 Kč  •  19. 2. 2024 23:32
Štědrý dárce
300 Kč  •  19. 2. 2024 23:32
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  19. 2. 2024 8:26
Milý dárce
2 000 Kč  •  19. 2. 2024 6:39
Milý dárce
2 000 Kč  •  18. 2. 2024 19:18
Dárce, který je pro každou dobrost
5 000 Kč  •  18. 2. 2024 16:45
Milý dárce
2 000 Kč  •  18. 2. 2024 15:50
Ellis
5 000 Kč  •  18. 2. 2024 14:26
Do peremogi!
DobroDárce
1 000 Kč  •  18. 2. 2024 13:20
Štědrý dárce
600 Kč  •  18. 2. 2024 8:07
Milý dárce
300 Kč  •  17. 2. 2024 22:33
DobroDárce
5 000 Kč  •  17. 2. 2024 20:41
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  17. 2. 2024 20:11
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  17. 2. 2024 16:01
Velkorysý dárce
2 000 Kč  •  17. 2. 2024 8:48
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  17. 2. 2024 7:58
Milý dárce
3 500 Kč  •  16. 2. 2024 20:33
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  16. 2. 2024 16:51
Milý dárce
2 000 Kč  •  16. 2. 2024 16:31
Velkorysý dárce
300 Kč  •  16. 2. 2024 15:37
žel ted jsem trochu v tisni tak že jenom tato častka
DobroDárce
2 000 Kč  •  16. 2. 2024 12:10
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  16. 2. 2024 11:45
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  16. 2. 2024 7:10
DobroDárce
1 000 Kč  •  16. 2. 2024 2:56
DobroDárce
300 Kč  •  15. 2. 2024 23:30
Štědrý dárce
600 Kč  •  15. 2. 2024 21:07
Dárce, který je pro každou dobrost
2 000 Kč  •  15. 2. 2024 18:38
DobroDárce
1 000 Kč  •  15. 2. 2024 17:17
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  15. 2. 2024 16:13
Milý dárce
600 Kč  •  15. 2. 2024 15:21
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  15. 2. 2024 15:10
Dárce, který je pro každou dobrost
3 000 Kč  •  15. 2. 2024 12:12
Milý dárce
2 000 Kč  •  15. 2. 2024 12:10
Milý dárce
2 000 Kč  •  15. 2. 2024 1:53
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  14. 2. 2024 23:24
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  14. 2. 2024 22:19
Milý dárce
1 000 Kč  •  14. 2. 2024 22:01
Velkorysý dárce
300 Kč  •  14. 2. 2024 21:55
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  14. 2. 2024 21:44
Dárce, který je pro každou dobrost
2 000 Kč  •  14. 2. 2024 21:31
Velkorysý dárce
2 000 Kč  •  14. 2. 2024 20:23
Milý dárce
1 000 Kč  •  14. 2. 2024 19:58
Dobrosrdečný dárce
2 000 Kč  •  14. 2. 2024 19:49
DobroDárce
1 000 Kč  •  14. 2. 2024 19:41
Milý dárce
500 Kč  •  14. 2. 2024 18:31
Dobrosrdečný dárce
3 500 Kč  •  14. 2. 2024 18:27
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  14. 2. 2024 18:09
Velkorysý dárce
300 Kč  •  14. 2. 2024 18:02
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  14. 2. 2024 17:25
Štědrý dárce
300 Kč  •  14. 2. 2024 17:20
Milý dárce
600 Kč  •  14. 2. 2024 17:14
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  14. 2. 2024 17:00
Laskavý dárce
600 Kč  •  14. 2. 2024 16:23
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  14. 2. 2024 15:07
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  14. 2. 2024 14:44
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  14. 2. 2024 14:27
Velkorysý dárce
300 Kč  •  14. 2. 2024 13:52
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  14. 2. 2024 13:32
DobroDárce
200 Kč  •  14. 2. 2024 13:24
Dárce, který je pro každou dobrost
2 500 Kč  •  14. 2. 2024 13:19
Dárce, který je pro každou dobrost
3 500 Kč  •  14. 2. 2024 13:17
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  14. 2. 2024 13:09
Milý dárce
600 Kč  •  14. 2. 2024 13:06
Velkorysý dárce
2 000 Kč  •  14. 2. 2024 12:46
Dobrosrdečný dárce
2 000 Kč  •  14. 2. 2024 11:52
Velkorysý dárce
300 Kč  •  14. 2. 2024 11:01
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  14. 2. 2024 10:55
Štědrý dárce
2 000 Kč  •  14. 2. 2024 10:52
Laskavý dárce
3 500 Kč  •  14. 2. 2024 10:52
Milý dárce
150 Kč  •  14. 2. 2024 10:36
DobroDárce
600 Kč  •  14. 2. 2024 10:14
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  14. 2. 2024 10:13
send them home
Dobrosrdečný dárce
500 Kč  •  14. 2. 2024 10:01
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  14. 2. 2024 9:35
DobroDárce
772 Kč  •  14. 2. 2024 9:26
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  14. 2. 2024 9:23
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  14. 2. 2024 8:53
Velkorysý dárce
2 000 Kč  •  14. 2. 2024 8:50
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  14. 2. 2024 8:45
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  14. 2. 2024 8:32
Milý dárce
600 Kč  •  14. 2. 2024 7:54
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  14. 2. 2024 7:49
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  14. 2. 2024 7:43
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  14. 2. 2024 7:21
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  14. 2. 2024 7:12
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  14. 2. 2024 6:53
Štědrý dárce
600 Kč  •  14. 2. 2024 6:52
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  14. 2. 2024 6:52
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  14. 2. 2024 6:43
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  14. 2. 2024 5:57
Milý dárce
1 000 Kč  •  14. 2. 2024 4:02
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  14. 2. 2024 3:56
Milý dárce
2 000 Kč  •  14. 2. 2024 2:21
Štědrý dárce
600 Kč  •  14. 2. 2024 1:27
Děkuji vám chlapi vážím si vás
Laskavý dárce
300 Kč  •  14. 2. 2024 0:44
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  14. 2. 2024 0:25
Milý dárce
2 000 Kč  •  14. 2. 2024 0:24
DobroDárce
300 Kč  •  14. 2. 2024 0:16
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  14. 2. 2024 0:05
Laskavý dárce
500 Kč  •  14. 2. 2024 0:01
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  13. 2. 2024 23:59
Velkorysý dárce
2 000 Kč  •  13. 2. 2024 23:54
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  13. 2. 2024 23:42
Štědrý dárce
3 500 Kč  •  13. 2. 2024 23:24
Velkorysý dárce
100 Kč  •  13. 2. 2024 23:24
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  13. 2. 2024 23:16
DobroDárce
100 Kč  •  13. 2. 2024 23:08
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  13. 2. 2024 23:00
Tereza L.
2 000 Kč  •  13. 2. 2024 22:52
Sláva Ukrajině, držte se!
Tereza
600 Kč  •  13. 2. 2024 22:50
Drzim pesti 🌸
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  13. 2. 2024 22:46
Laskavý dárce
600 Kč  •  13. 2. 2024 22:43
Štědrý dárce
300 Kč  •  13. 2. 2024 22:32
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  13. 2. 2024 22:29
DobroDárce
300 Kč  •  13. 2. 2024 22:27
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  13. 2. 2024 22:22
Tomáš M.
3 500 Kč  •  13. 2. 2024 22:20
Sláva Ukrajine!
Laskavý dárce
600 Kč  •  13. 2. 2024 22:19
Velkorysý dárce
300 Kč  •  13. 2. 2024 22:18
Dobrosrdečný dárce
350 Kč  •  13. 2. 2024 22:13
Velkorysý dárce
600 Kč  •  13. 2. 2024 22:13
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  13. 2. 2024 22:11
Laskavý dárce
300 Kč  •  13. 2. 2024 22:10
Velkorysý dárce
600 Kč  •  13. 2. 2024 22:08
DobroDárce
600 Kč  •  13. 2. 2024 22:07
Milý dárce
1 000 Kč  •  13. 2. 2024 22:05
DobroDárce
600 Kč  •  13. 2. 2024 21:59
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  13. 2. 2024 21:54
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  13. 2. 2024 21:53
Štědrý dárce
600 Kč  •  13. 2. 2024 21:53
Štědrý dárce
300 Kč  •  13. 2. 2024 21:50
Laskavý dárce
300 Kč  •  13. 2. 2024 19:17
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  11. 2. 2024 19:52
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  5. 2. 2024 10:03
Irena K.
1 000 Kč  •  27. 1. 2024 23:09
Díky povedené satiře Luďka Staňka k O.Vetchému, jsem se o sbírce dozvěděla:)
Milý dárce
300 Kč  •  30. 12. 2023 19:44
Velkorysý dárce
2 000 Kč  •  27. 12. 2023 14:36
Laskavý dárce
10 000 Kč  •  25. 12. 2023 18:58
Laskavý dárce
333 Kč  •  24. 12. 2023 21:57
Štědrý dárce
2 412 Kč  •  24. 12. 2023 21:38
Milý dárce
333 Kč  •  24. 12. 2023 20:51

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.
Přidat Dobrovýzvu Zjistit více

U této sbírky zatím Dobrovýzvy nejsou

Líbí se vám tato sbírka? Podpořte ji Dobrovýzvou.

Složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.
Jak to funguje

Vzkazy

Kamila B.
300 Kč  •  29. 2. 2024 9:18
Přeju nám všem, aby Ukrajina zvítězila. Přeju bojovníkům mnoho sil.
Milan Brož
1 000 Kč  •  27. 2. 2024 1:05
Hodně úspěchů v boji a sil, hrdinní Ukrajinci!✌️
Michal
600 Kč  •  23. 2. 2024 20:20
Slava Ukraini!
Dárce
600 Kč  •  22. 2. 2024 19:30
Sláva Ukrajině!
ah
1 000 Kč  •  22. 2. 2024 13:59
Svobodu Ukrajině.
Petr
600 Kč  •  21. 2. 2024 20:09
Ať vám dobře poslouží fandím vám.
Ellis
5 000 Kč  •  18. 2. 2024 14:26
Do peremogi!
Velkorysý dárce
300 Kč  •  16. 2. 2024 15:37
žel ted jsem trochu v tisni tak že jenom tato častka

Kdo další daroval?

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat