Projekt ukončen:

Podpořte rozjezd e-shopu Offi Life s kladným vztahem k přírodě

Vybráno 0 Kč 800 Kč
50 000 Kč
Podpořte rozjezd e-shopu Offi Life s kladným vztahem k přírodě
3 přispěvatelé
Celkem se zapojilo
267 Kč
Průměrná výše příspěvku
500 Kč
Nejvyšší příspěvek
90 dnů
Vybráno za
Více o tomto projektu

Podpořte rozjezd e-shopu Offi Life s kladným vztahem k přírodě

Vybráno 0 Kč 800 Kč
50 000 Kč
Tvůrce
Nikola Fundová
Datum přidání
15. 7. 2021

Představení projektu

Staňte se součástí vzniku nového českého e-shopu s produkty z udržitelných materiálů, které nezatěžují naši planetu a pomáhají lepší budoucnosti.

Zaměřuji se převážně na produkty, které by se mohly hodit do kanceláře, školy nebo jednoduše na váš pracovní stůl doma. V nabídce tedy naleznete například psací potřeby, krabičky i láhve na jídlo a pití, stojánky na mobil a nesmí chybět ani menší rychlé hry pro doby polední pauzy s kolegy nebo spolužáky. Dále se zabývám ruční výrobou náramků z přírodních minerálů, které pod značkou Naturae na e-shopu také najdete. Všechny minerály, z nichž se náramky vyrábí, jsou zcela přírodní.

Kdo za projektem stojí?

Abyste měli bližší představu o tom, kdo jsem a proč právě e-shop s eko produkty, představím se. Jmenuji se Nikola Fundová a podnikání se věnuji již rok. Líbí se mi jeho různorodost a neomezenost. Nedávno přišla na řadu myšlenka, že by bylo na čase vytvořit nějaký projekt, který by mohl pomoci udělat svět krásnějším místem pro život.

Proč tedy pro začátek nezaložit e-shop s recyklovatelnými nebo recyklovanými produkty? Jelikož se velmi často pohybuji v kanceláři nebo u pracovního stolu, zalíbila se mi myšlenka na e-shopu nabízet převážně výrobky, které by se vám mohli hodit právě v těchto prostředích.

Na co vybrané peníze použijeme?

Vybrané peníze přispějí na pokrytí počátečních výdajů jako je založení firmy, nákup prvních kusů zboží, založení e-shopové platformy, marketing a tak dále. Dále pomohou provozu e-shopu v takové kvalitě, která umožňuje i věrnostní klub a mnoho dalších doplňků, které nejsou obsaženy v základní verzi platformy.

Více o projektu: 

 Web projektu

Instagram offi_life_ 

Ladislav Kasal
200 Kč  •  20. 7. 2021 13:27
Milý přispěvatel
100 Kč  •  16. 7. 2021 8:08
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  15. 7. 2021 12:41

Chcete autorovi projektu něco vzkázat?

Pro přidání zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Vyberte si odměnu

Donio Plus je určeno autorům zajímavých nápadů, které může finančně podpořit kdokoli. Projekty na Donio Plus nejsou realizované podle zákona o veřejných sbírkách, který zahrnuje pouze veřejně prospěšné aktivity. Více si můžete přečíst v našich Obchodních podmínkách.

Chcete požádat svou komunitu o finanční podporu vašeho projektu? Jsme pro každou dobrost.

Napište nám

Podpořte projekt a získejte atraktivní odměnu