Sbírka ukončena:

Elektrický pohon pro Michala

Vybráno 0 Kč 1 100 Kč
od 4 dárců
 -
4 dárci
Celkem se zapojilo
275 Kč
Průměrná výše daru
500 Kč
Nejvyšší dar
60 dnů
Vybráno za
Více o této sbírce

Elektrický pohon pro Michala

Vybráno 0 Kč 1 100 Kč
od 4 dárců

Všechny sbírky ověřujeme

Zakladatel
Martina Ludvíková
Datum přidání
26. 5. 2022
Poslední aktualita

24. 7. 2022 12:54

Pohon pro Michala.

Zdravím všechny lidičky do konce sbírky zbívá už jen pár hodin.Darcum moc děkujeme a vážíme si vaší dobrosrdečnosti.Bohuzel se cílová částka nevybrala my se s Michálkem nevzdáváme jen to bude trvat déle než nějak penízky seženeme.Uzivejte léto i my se v rámci možností snažíme užívat každý den.Jeste jednou moc děkujeme ♥️🍀🌹

Zobrazit celou aktualitu
Všechny aktuality

Elektrický pohon na vozík.

Náš syn Michal se narodil předčasně a z toho vyplývají jeho mnohé diagnózi. Zvláště DMO (PRAVOSTRANNÁ KVADRUHEMIPARÉZA). Není schopen samostatné chůze, už ani s pomocí.

Tudíž Je upoután na invalidní vozík.

A u nás na vesnice kde bydlíme jsou samé kopce a tudíž pro mě jako doprovod na procházky velmi obtížný jelikož jsem 2015 onemocněla rakovinou a síly značně ubylo.Michal je kus chlapa a chtěla bych mu dopřát procházky i po okolí ne jen na terasku u domu.

Komu pomůžeme?

Tím to bych pomohla synovi aby se dostal nejen do přírody ale i tam kde je potřeba, a ne jen na terasu domu. Pomohla bych tím i sobě, jelikož po těžké nemoci mi výrazně ubylo sil, a syna již neuvezu.

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Peníze z této sbírky budou použity na zakoupení elektrického pohonu na vozík pro syna .Popřípadě vybraní větší¨/menší částky na nový tablet ,který Michal používá denně.Ale prioritni je pohon k vozíku jelikož by hodně ulehčil každodenní život nám oběma.

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Aktuality

24. 7. 2022 12:54

Pohon pro Michala.

Zdravím všechny lidičky do konce sbírky zbívá už jen pár hodin.Darcum moc děkujeme a vážíme si vaší dobrosrdečnosti.Bohuzel se cílová částka nevybrala my se s Michálkem nevzdáváme jen to bude trvat déle než nějak penízky seženeme.Uzivejte léto i my se v rámci možností snažíme užívat každý den.Jeste jednou moc děkujeme ♥️🍀🌹

20. 6. 2022 15:41

Pohon pro Michala.

Zdravím všechny dobré lidi tak do konce sbírky zbívá už jen 34dnů a na kontě je 600,-kč.Moc prosím za Michálka pomozte mu k lepšímu pohybu venku a možnost jezdit na výlety . Prázdniny na dohled tak by se moc pohon hodil,aby jsme bili zas více sobestačný a nemuseli se spoléhat na to ,jestli nás někdo někam vezme.Michal je úžasný kluk a zaslouží si vše co mu ulehčí život.Prosim splňte mu jeho přání moc prosím ♥️

20. 6. 2022 15:40

Pohon pro Michala.

Zdravím všechny dobré lidi tak do konce sbírky zbívá už jen 34dnů a na kontě je 600,-kč.Moc prosím za Michálka pomozte mu k lepšímu pohybu venku a možnost jezdit na výlety . Prázdniny na dohled tak by se moc pohon hodil,aby jsme bílí zad více sobestačny a nemuseli se spoléhat na to jestli nás někdo někam vezme.Michal je úžasný kluk a zaslouží si vše co mu ulehčí život.Prosim splňte mu jeho přání moc prosím ♥️

9. 6. 2022 7:28

Cílová částka 35.000,-Kč

Zdravím všechny do konce sbírky zbívá už jen 41 dnu a zatím se našli dvě úžasné duše co Michálkovi přispěli. Z cílové ćastky 35.000,-je to jen zlomek 

Moc prosím za Michálka podpořte jeho příběh.Je to úžasný kluk ,který má rád výlety a právě přídavný pohon by mu je pomohl realizovat.Meli jsme možnost si ho vyzkoušet a byla by to proto velká pomoc.Dekuji.

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

Hanka
500 Kč  •  20. 7. 2022 16:41
🍀
Laskavý dárce
200 Kč  •  13. 6. 2022 4:41
Kristýna
300 Kč  •  6. 6. 2022 18:23
At se lepe zije ❤️
Štědrý dárce
100 Kč  •  26. 5. 2022 19:29

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat